Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47310) remington2 válasza jeni (#47051) üzenetére


remington2
senior tag

Nos, azóta sem léptem se jobbra, se balra, nem tudtam eldönteni, mi is kellene. Nézegettem fényképezővel készült videókat (XZ-2, XZ-10), és elég szépek, nem tűnik úgy, hogy szaggatnak akkor se, ha mozgó téma van rajta. Mivel nem félórás filmeket akarok, hanem max. pár perces rövid videókat, és fényképezni is szoktam, nem tűnik nyerő ötletnek, ha egy fényképezőt meg egy camcordert is viszek magammal. Úgy lenne jó, ha mindkettő menne egyszerre. Camcorderből belépszint környékére futná (cuccokkal max ~80). Inkább mégis fényképező felé tendálok, amellyel pluszként jó videókat is tudok csinálni.

De nincs tapasztalatom ilyen akksis géppel: tényleg csak úgy lehet tölteni, hogy az akksi benne van a gépben? Érdemes pótakksit meg külső töltőt venni hozzá? És pl az XZ10-est hol érdemes venni? Edigitalban, Digitcamnál, és az Olympus webshopban sincs belőle.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.