Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22036) hopehu válasza gpatrik (#22029) üzenetére


hopehu
tag

Van egy haveromnak Fujija, épp a FinePix s1800-ast vette meg... Már vagy 6-7 éve csak Fuji kompaktokat vesz. Teljesen meg van velük elégedve. Szép fotókat láttam tőle, nagyon jó a színvisszaadása (nincs meg az a hideg tónus mint régebben a Fuji filmeknél). Jó kis gépek azok is. Én most is arra bíztatnálak, hogy ha lehet, próbáld ki őket valahol egy-két fotó erejéig. Menj be 3-4 helyre és próbálj ki mindenhol 1-2 gépet. Nézegesd a menüt, beállításokat, melyiknél hogyan lehet beállítani, mert legfeljebb olyan eltérések lesznek az adatokban, hogy 1-2 Mpixel, hull hd video vagy csak hd video, fénymérésnél 1-2 móddal több vagy kevesebb, sorozatképnél 1-2 képpel több, stb... De a legfontosabb talán, hogy - ha sokat használod majd- hogy a legfontosabb beállítások mennyire érhetők el könnyen - NEKED mennyire tetszik... Eddig is ezt mondtam, most is. Végül is nem az a kérdés, hogy 25ezres vagy 150 ezres kompaktot vegyél-e, hanem van rá kb 50 ezer, és azon belül melyiket. AZt pedig így a legcélszerűbb eldönteni talán :)

SC2, Disciples 3 & GT5 and H6 4ever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.