Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#666) Balinov válasza #32577792 (#664) üzenetére


Balinov
félisten

igen,azt tudom,már nagyjából képbehoztatok kp78-cal. :R
nemtok elég okos lenni..vagy
új, szocpol /2,4mft/ + ök hitel 1mft+saját ~1mft és ehez még kéne ~11,5-12mft hitel
vagy régi,nuku szocpol + ök hitel ~1mft + saját ~1mft viszont itt 10-10,5k elég lenne.
qrva idő is szorít,mert albiból szeptember végéig kikell költözni,viszont jelentékeny saját erő csak a lagziból várható. az meg még 2 hónap.
a cél az ~10mft bankihitel 30/35évre és 50k alatti havi törelsztőrészlettel. :O néha úgy magambafordulok,hogy nemtúlsok kilátásunk van.

Ja,és ami a legfontosabb ~250k/nm-es szerkeszetkész árakkal dolgoznak ezen a környéken az éppíttetők.Viszont abból a jó felállású, 2szobás panelhez (jelenlegi albi) mérhető méretű, tehát ~50nm-es lakásból iszonyat,hogy mennyire keveset építenek. 40-45nm-esből meg 60+nm-esből dunát lehetne rekesztenei (na jó,ez enyhe költői túlzás),de pont az a fiatal párnak 1 leendő gyerkőccel való,~50nm-esből meg nemsokvan. ~40-45nm-est nemnagyon kívánkozok-kívánkozunk,mert azért szeretnénk elférni,nameg van sarokülő,fenyőva bútorsor,meg fasza franciaágyunk, a 60+nm-esek meg 14,5-15mft-ok,szerkezetkészségesen. Annyit meg ,ha párom majd gyes/gyed/stb-n lesz,hótziher hogy nem tudunk kiköhögni,anyósékra nem tudunk anyagilag támaszkodni,anyuékra sem túlnagy mértékben,mert őnekik meg még 5évig ketyeg a cs.házfelújításra felvett jelzáloghitel.

Szóval ezért a használt a cél. 12mft-hitelig

bocs,a bő léért.
üdv
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.