Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) El_Diablo válasza janaman01 (#24500) üzenetére


El_Diablo
tag

:R

(#24502) hevizms válasza Zeki (#24494) üzenetére


hevizms
addikt

Neked van igazságod ezekben.

Viszont egy dolgot figyelmen kivűl hagysz.

Nem az ünnepek alatti rendeléssel van probléma!!!

Azért 1 héttel vagy még előbb rendel valaki,akkor ne mond már hogy azt nem lehet legalább feladni?

Erről írnak itt(többek közt én is) az emberek.Nem pedig aról hogy a mai nap rendeltem és miért nem küldik.

Tisztában vagyunk azzal hogy nem dolgoznak az ünnepek alatt.
Na de itt előtte 7-10 napokkal történtek rendelések és nem indultak el.

Ez a gond.

Na meg akkor nem kell ajánlgatni az oldalukon a gyorspostát felárért ha úgysem adják át.

(#24503) janaman01 válasza Zeki (#24494) üzenetére


janaman01
addikt

Kicsit mintha felb....tad volna az agyad, legalábbis a hangvételből ez jön le:D viszont igazat adok párszor már én is belinkeltem mikortól lesz leállás náluk, a normális eladók alin is kiirják , hogy mettől meddig vannak "zárva"....

Az hogy már akár 5 nappal megrendelte előtte valaki, sem jelenti azt hogy az ünnepek előtt elküldik.....eddig sem igy működött a rendszer....ezután sem igy fog, meg most sem....ez van..

Nem utolsó sorban...nálunk se karácsonykor kezdődik az ünnep...előtte hetekkel már lazábban veszi mindenki a melót, de ha nem is hetekkel, napokkal biztos...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#24504) Atomgeszi válasza Zeki (#24495) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ahh már értem mit akart a csavo... ő általánosságban beszélt nekem a törlések okairól...

(#24505) janaman01


janaman01
addikt

Nekem is van egy trackingem ünnep előtti 5 nappal ami most sem él....nem idegeskedek, most tényleg ez van ezt kell szeretni...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#24506) SSlyTR válasza hevizms (#24502) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

a gyorsposta arra vonatkozik, hogy feladás után mennyi idő alatt ér ide. Ha ő feladta, akkor 5-7 nap dhl, és 3-4 hét sg és stb...
ha nincs neki raktáron, és valszeg nincs, csak nem mondja meg, akkor ez a várakozás még nem számít bele a fent lévő napok számába.

(#24507) Laza...


Laza...
addikt

HK "csomagom" (1 kábel, 99 cent) TN nélkül persze itt volt 6 nap alatt (most dobta be a postás).

A telóm meg 1 hete vám elé állítva :(((

Never give up!

(#24508) hevizms válasza janaman01 (#24503) üzenetére


hevizms
addikt

Mikortól van a leállás?
Mától igaz?
Akkor miért ne lenne jogos elvárás egy 17-ei rendeléstől hogy legalább elinduljon?

Én pld még sosem rendeltem DHL-el és most pont azért rendeltem azzal 1 héttel az ünnepek előtt,mert szerintem joggal bíztam abban hogy feladják.
Ráadásul amikor rájuk írtam 2 nap után,küldtek is tracking numbert,de sajnos csomag az nincs hozzá valószínűleg( 99%).

Na mindegy én ebbe már beletörődtem,így jártam.

Viszont a geekbuying nálam leszerepelt.

(#24509) Zeki válasza hevizms (#24502) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem jött le... mindegy hány nappal rendeltél korábban, a kínaiak behazudják hogy van nekik a megvett készülék. Adhatnak trackingot is, az a ki nem szarja le kategória. Arra jó, hogy átmenetileg befogják a szád.
Aztán ha majd egyszer tényleg beesik a készülék hozzájuk, akkor tényleg feladják azzal a trackinggal. Vagy kapsz egy másikat, mert emezt már elfelejtették, hogy a te rendelésedhez van társítva.

(#24510) hevizms válasza SSlyTR (#24506) üzenetére


hevizms
addikt

Ezt én is tudom.

De irhatnám azt is hogy akkor jogos elvárás hogy legalább 3-4 nap alatt adja már fel azt a kibaszott csomagot nem?
Vagy legyen annyi gerinc bennük hogy írják oda ha ezt nemtudják teljesiteni.
Miért jó nekik ha negativ a megitélés ilyen esetek után?

(#24511) Zeki válasza Laza... (#24507) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, a Hong Kong posta nincs lestrapálva, amióta nem visz telókat meg tableteket, meg akkus dolgokat.
Szingapúrban viszont hónapok óta orbitális szívás van.

(#24512) janaman01 válasza hevizms (#24508) üzenetére


janaman01
addikt

Ez is jogos ha DHL es....nyilván nem volt készleten nekik...nálam is volt egy hasonló Dhl es rendelésem, csak ott az eladó próbált kamuzni , másnap viszont (a legnagyobb meglepődésemre) jött egy mail hogy pár nap meglesz és küldi, igaz a dhl tracking már megvolt , ahogy feladta (nem hazudok) másnap délután a kezembe volt a cucc!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#24513) Zeki válasza hevizms (#24510) üzenetére


Zeki
nagyúr

Senki sem szól neked,egyik kínai boltból sem, hogy Szia, kifizettél nálunk sok-sok dollárt, meg gyorsfutárt, de nem tudjuk mikor lesz a telefon nálunk készleten, mert már akkor hazudtunk neked mikor megvehetted, és most ha kéred, szépen visszautaljuk a zsetont.
Neked kell belőlük kiverned.

(#24514) El_Diablo válasza Zeki (#24513) üzenetére


El_Diablo
tag

Senki sem panaszkodik, nem sír! December 30-ai rendelés, feladva: január 24-én! :C

(#24515) hevizms válasza Zeki (#24513) üzenetére


hevizms
addikt

Nehogy azt hidd hogy nem értem amit irsz.
Dehogynem. :K
Csak azért rohadt bosszantó. :W
Sőt,legbelül tudom is csak nehezen fogadja el az ember,főleg úgy hogy így még nem jártam.
Amit eddig rendeltem (igaz nem a geektől),az mindegyik fellett adva 3 napon belül a rendeléstől számitva és akezemben voltak szintén a rendeléstől számitva 15 napon belül.
A legutolsó SG-s rendelésem nem,de ez az SG miatt nem a weboldal miatt késik(na meg most a vám miatt),nem is szidom a boltot.Ő nem tehet róla.
Viszont itt egyértelműen a bolt a hunyó nem a DHL.

Persze ettől nem lesz se gyorsabb se jobb a dolog,de néha jó kiirni ezeket a dolgokat,meg végülis az ideltogató újonc is tanul belőle.

(#24516) mcll válasza mcll (#24492) üzenetére


mcll
senior tag

Esetleg erre tud valaki valamit?
DHL-es kérdésem

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#24517) kmate07 válasza Zeki (#24494) üzenetére


kmate07
csendes tag

Kérdeztem valamit és lehet hogy a vége kicsit erős lett, de nem a nyálam verem és nem kell itt megmondóembert játszani...
Az rendben van, hogy az ünnepek alatt nem dolgoznak, de nem az ünnepek alatt rendeltem.
17.-én rendeltem, elvileg 20-án feladta, de legkésőbb 2014.01.22 01:49 "Küldemény felvéve " megjelent a rendszerben.
(Szóval innentől nem arról van szó, hogy a webshopban nincs készleten és hiteget, hanem, hogy a postázás idejét nem bírja teljesíteni.)
Én meg kifizettem a DE Postot, hogy 8-12 munkanap alatt itt legyen.De úgy látszik nem sikerült elindítani még a csomagot és lehet már nem is sikerül az ünnepek előtt.
Na most az, hogy bizonyos webshopok kiírják, hogy bezárnak ( melyik mennyit változó, akár jan 25- feb 8 között) az egy dolog. Január 30-ig munkanap van.
Ha meg ezt a szállítási időt ígérik akkor tartsák be, ha már ezért fizettem.
Csak idegesítő, hogy megrendelem időben, hogy még kiérjen az országból ünnepek előtt, de lehet, hogy hiába...

(#24518) Sanyesz. válasza Sanyesz. (#24483) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nocsak, dolgozik a DHL!!!
Az #24483-ban firtatott csomagomnak változott a státusza: "Küldemény felvéve" :C

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#24519) kmate07 válasza Sanyesz. (#24518) üzenetére


kmate07
csendes tag

Ez alapján dolgozniuk is kellene, mivel még nincs munkaszünet.

(#24520) kcsa válasza Sanyesz. (#24518) üzenetére


kcsa
veterán

Akkor reménykedek én is. Pontosan ugyanebben a cipőben járok én is :)

@kmate07: de minideal már bezárt mai nappal (reálisabban inkább péntekkel)

[ Szerkesztve ]

(#24521) Vikusz77 válasza El_Diablo (#24499) üzenetére


Vikusz77
tag

Kösz a segítséget!
Amennyiben hiányos, átvegyem a csomagot?
Volt már olyan, hogy hiányzott a sértetlen küldeményből valami (bontásról volt felvétel, azt kérték) és utána szó nélkül elküldték ingyen a hiányzó terméket (ugyanez a webshop) .
De itt ugye a dpd lenne a hunyó, szóval nem tudom mi a jobb, ha átveszem a hiányos dobozt és úgy reklamálok az angol webshopnál, vagy ha nem veszem át és úgy. Előbbi nekem szimpatikusabb, de nem tudom mi a helyes eljárás.

(#24522) kmate07 válasza kcsa (#24520) üzenetére


kmate07
csendes tag

Az igaz, de ami csomag a webshoptól kikerült, azt remélhetőleg még elindítja a posta/DHL 31. előtt.

(#24523) Zeki válasza kmate07 (#24517) üzenetére


Zeki
nagyúr

Idézek a geekbuyingtól:
Dear customers, GeekBuying will have the Chinese Lunar New Year holiday from Jan. 27th to Feb. 5th (GMT+8). During this period, we can not send any of your orders out (All shipping couriers are enjoying the new year family reunion as well. The unshipped orders will be gradually processed and shipped out from Feb. 6th.

Ezt mondja az antelife:
http://www.antelife.com/2014-new-year
A Pandawill holnaptól megy pihire.

Idézek magamtól:
amikor odakint nem volt ünnep, akkor is közel két hetet pihizett a svéd postás csomagom Szingapúrban.

(#24524) kcsa válasza kmate07 (#24522) üzenetére


kcsa
veterán

a "remélhetőleg" itt fontos :)

Mert a csomagom jelenleg is itt áll: "1 Küldeményinformáció megérkezett HONG KONG - HONG KONG "

Tehát fel nem vették egyelőre... Nem tudom saját raktárból dolgozik-e mini, ha igen, akkor már kevéssé valószínű hogy elindul. Ha nagyoknál van raktárjuk (pl. 4PX), akkor még talán elindulhat.

(#24525) El_Diablo válasza Vikusz77 (#24521) üzenetére


El_Diablo
tag

(#24521) Vikusz77

Én a helyedben átvenném, :K a jegyzőkönyvbe bele írnám a hiányzó termék pontos nevét és árát. Kérném a DPD-t, hogy a hiányzó termék árát térítse meg, és az adott webshopból a díjmentes újraküldést biztosítsa. Szerintem ez a minimum. Az eladónak ehhez szerintem semmi köze. Ha a DPD depóban sértetlenül vették át (márpedig máshogy senki sem veszi át!) akkor ez az ő problémájuk innentől. [Azért biztos ami tuti a DPD oldalán elolvasnám, hogy milyen felelősséget vállalnak a küldeményekre, kártérítés, stb. Felkészülten várnám a futárt. :D ]

(#24526) kmate07 válasza Zeki (#24523) üzenetére


kmate07
csendes tag

Jólvan, akkor így van. Akkor igazad van. ( Vagyis remélem, hogy nem és még elküldik a rendeléseket)
De az alapján amit az ante ír, ők 27-től zárva vannak, de az ünnep nem akkor kezdődik.

(#24527) hevizms válasza Sanyesz. (#24518) üzenetére


hevizms
addikt

Sanyesz te a szerencse fia vagy. :)
Mindkettő múlt heti rendelésed elindult az ünnep előtt.
Látod másoknak meg áll mint a cövek :(

Majd írj minél előbb a Hongmiról.

(#24528) hevizms válasza Zeki (#24523) üzenetére


hevizms
addikt

Hát erről van itt szó kérem.
27-től ünnepel.
Nem 17-től,nem 21-től,nem 22-től.
Á mindegy nem akarom én ezt a dolgot nyüstölni.Kénytelen elfogadni az ember,de okulni is belőle.
Elég Sanyeszt példának hozni.Ugyanakkor rendelt,sőt az egyiket még később és mégis útnak inditották.A minideal miért volt képes erre?A geek meg nem.
Már nagyon bánom hogy nem maradtam náluk ezzel az utcsó rendelésemmel.
Az előző összes rendelésem tőlük volt(minideal) és mindet elinditották 3 napon belül.
Nálam nagyon bejön a mondás.Járt utat járatlanért el ne hagyj.

[ Szerkesztve ]

(#24529) raulicio válasza kmate07 (#24522) üzenetére


raulicio
senior tag

kmate07 (#24522) üzenetére, bocs nem válasznak szántam, hanem új hsz-nak.

Tényleg nem érdemes nagyon izgulni. Ez a kínából rendelősdi a ráérősök sportja. Ráadásul a magyar posta navostul, mindenestül maximálisan partner a kínaiakkal.
a 24-én (pénteken) délelőtt vámhatározat kiadva státuszú csomagom a mai napját azzal tölti, hogy átadják a postának és a postáskisasszony szerint ha keresztbe teszem az ujjaimat és nagyon imádkozom, akkor talán holnap meg is kaphatom, de sajnos ez nem biztos.

Ezt csak azért írom, mert időről-időre beírja valaki a csodába illő történetét, amiben 1 hét alatt megjön a csomag ingyen postával, áfa nélkül és a kicsi kínai még olyan extra ajándékokat is küldött, amiről nem is tudott.
Na ez nem az általános, sokkal gyakoribb a hosszú szívásos és magadban anyázós történet.

Tény, hogy kínában egy kicsit máshogy működnek a dolgok, ezt már többen, többször leírták ide. Vagy tudomásul veszi az ember, vagy itthon szépen bemegy a boltba és ott vásárol, készletről, 2 év garanciával, minden egyébbel.

[ Szerkesztve ]

(#24530) Sanyesz. válasza hevizms (#24527) üzenetére


Sanyesz.
őstag

"Majd írj minél előbb a Hongmiról."

Azt hiszem, ha ideér túl is adok rajta. Közben annyit agyalogtam, hogy rendeltem egy másik kütyüt, amit ma indítanak útra, ha minden igaz. :F
Persze még egyik sincs a kezemben. Nyugtával dicsérem a napot... :R

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#24531) janaman01 válasza raulicio (#24529) üzenetére


janaman01
addikt

23-ai vámkezelve az enyem, talán ma megkapom....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#24532) xhege válasza Sanyesz. (#24530) üzenetére


xhege
addikt

Mi lesz a Hongmi helyett?

(#24533) Vikusz77 válasza El_Diablo (#24525) üzenetére


Vikusz77
tag

Én is azon vagyok inkább, hogy gond esetén átveszem.
Viszont én úgy tudom, hogy a dpd, nem velem van jogviszonyban, tehát az én káromat a webshopnak kell megtérítenie (ingyen újraküldés, vagy vételár visszautalása), az ő (webshop) kárukat meg nekik kell rendezni a dpd-vel, mert ők fizettek a feladásért.
De ha nem így van javítsatok ki kérlek.

(#24534) hevizms válasza raulicio (#24529) üzenetére


hevizms
addikt

Nekem 10 SG rendelésem volt a minidealtól az utóbbi 2 évben.
Persze ez sem sok az általánositáshoz,de nekem ezek közül volt 1 db 1 hetes érkezés, 7 db 12-14 napos érkezés és az utolsó 2 amiből az egyik 5 hét volt,a másik is afelé mutat,a 27-ik napon vagyok vele és vám elé állitva 22-ike óta.Ezek az idők a rendeléstől és nem a feladástól számitva értendőek.
Szóval az látszik hogy az utóbbi időben belassultak a dolgok,de azt is tudjuk volt az akku mizéria és ugye a vám is szigorúbb lett.
Hogy ez változik-e azt senki nem tudja.Talán lenyugszik majd minden és javul a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#24535) Zeki válasza hevizms (#24528) üzenetére


Zeki
nagyúr

Megértelek.
Szeretted volna gyorsan kézbekapni a telót, de sajnos a geekbuyingnál nincs belőle, és ki tudja mikor lesz. Majd az ünnep után valamikor...
Szóval én a paypalon indítanék egy vitát. Mert bizony megszopattak.
És a bosszantó, hogy minden felkapottabb webshopról lehet olvasni, hogy kamuznak, vagy épp lapulnak.

Talán a to2c kimaradt még a jogos szidásokból.

(#24536) Sanyesz. válasza xhege (#24532) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Rápróbálok egy nyolcmagosra (THL T100s). Régóta szemezgettem vele, aztán hirtelen felindulásból megrendeltem. :))
Újra hangsúlyozom, hogy még egyiket sem fogtam a kezemben, tehát nem "rossz" tapasztalat lesz ez így.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#24537) hevizms válasza Zeki (#24535) üzenetére


hevizms
addikt

Na érdekesen alakul a dolog.
Még pár órával előbb írtam egy email-t nekik,hogy amennyiben nem kapja a dhl a csomagot a kezébe,akkor inditok egy refundot a paypalnél.
Kaptam rá pár percre egy választ szabvány szöveggel,hogy ünnep meg türelem meg nem dolgoznak,meg blablabla.
Erre az előbb változott a statusz.
Csomag felvéve!

Soha nem fogom már megtudni hogy az emailemnek köszönhető a csomag átadás vagy amúgy is megtörtént volna.
Szóval talán mégis lesz valami

(#24538) Sanyesz. válasza hevizms (#24537) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Biztosan nem az e-mail miatt történt. Egyszerűen most került sorra a DHL-nél. Csak az enyém picit előbb volt sorban. :C Utitársak lesznek, egy géppel jönnek.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#24539) DavidQ


DavidQ
tag

Gyors kérdés: a posta.hu nyomkövetős adatbázisa mikor szokott frissülni? (napi 1-2 alkalommal?) vagy inkább éjszaka?

Nem minden kínai szirszar szar!

(#24540) Indy1 válasza hevizms (#24508) üzenetére


Indy1
tag

En 17-en rendeltem Geekbuyingtol
21-en jott TN szam RX945054745DE
25en megjelent A Deutsche Post oldalan
2014-01-22 00:00, HK, Received & dispatched, Processed in the DGM mail terminal

Ezek szerint kijutott Kinabol, Hong Kongig, meg az unnep elott....DHL nelkul

(#24541) Stanley-B. válasza DavidQ (#24539) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nálam Parcel app pusht küld, szóval szinte mindig látom mikor van változás azonnal.
Ezek alapján nálam hajnali 3-4 körül szokott frissülni, illetve ritkábban előfordul, hogy napközben is akár, pl ilyen 14 óta tájban is volt már rá példa.

(#24542) hevizms válasza Sanyesz. (#24538) üzenetére


hevizms
addikt

Lehetséges.

Mondjuk a geekbuying akkor is feketelista nálam,mert a te 22-i minideal-es rendelésed beelőzte a 20-i geekbuyingos rendelésemet :)
Sőt amit te szintén 20-án rendeltél máshonnan azt már ahogy irod, vagy ma vagy holnap kézbe veszed!!!!
Na ezért nem mindegy honnan rendel az ember.
Tanultam belőle.
Legközelebb(ha egyáltalán lesz még,mert most nagyon elment a kedvem a rendeléstől),csakis minideal nálam a nyerő.

(#24543) lolcopterlol


lolcopterlol
tag

Ma jött meg a január 7-én kifizetett és nem tudom mikor feladott 322 ft-os, pendrive méretű SD/TF/M2/MS kártyaolvasóm a TinyDeal-től. TN nélkül, csak simán. :D

(#24544) beg válasza lolcopterlol (#24543) üzenetére


beg
veterán

TN nélküli cuccokkal sosem volt gond. 20-án rendelt és fizetett 10 dolláros kacatot ma vágta hozzám a postás.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#24545) SSlyTR válasza hevizms (#24537) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

általában fél vagy 1 nap is eltelik mire frissülnek ezek a bejegyzések, szóval nem a te üzenetedre váltott át. Viszont megértettük a fájdalmadat és jogos is. De azt tudni kell, hogy a weboldalon szereplő dolgok általában tájékoztató jellegűek, pl sok eladó azt sem tudja mit árul, egy normális specifikációt nem tud róla szerezni, és kb a raktárkészlet is ilyen. Az ilyen sürgősebb vagy drágább holmik vásárlásánál mindig rá kell kérdezni, hogy van-e raktáron. Ha ekkor hazudik, akkor az egy picit más szitu. De itt nem is erről volt szó.

merimobile-ről írta valaki:
így járt mint, te csak sokkal többet várt (1-2hetet) Rákérdezett, nincs raktáron, de 2 nap és lesz. Persze pár nap múlva se lett. Felment chat-re és névtelenül érdeklődött a teló után és neki is azt mondták, hogy van. Ez alapján kért refundot és meg is kapta jópár hét múlva.

De nem kell messzire menni. Itthon is van hasonló szitú. Én pl egy táskát akartam venni, viszont bizonyos okok miatt vidéken. Találtam egy boltot, aki megrendelte szeptemberben nekem, de decemberben sehol. Annyira nem volt sürgős de 2 hetente telefonálgattam nekik és mindig ígérgettek. A végén jött a hír, a gyártónál fogyott el és most kezdik a gyártást.Volt egy másik bolt, akinél már szeptemberben is érdeklődtem és náluk se volt. Viszont utólag megtudtam, hogy októberben kaptak és nagy kamu, hogy nem gyártanak.December óta nem volt még időm elmenni érte, de majd ezután.

Sehol sem szeretnek elesni a pénztől. Sok helyen hirdetnek pénz visszafizetési garanciát, az is nagy kamu. (pl.: rezsicsökkentő csodaszer). Illetve ha nem vagy elégedett a termékkel, mert nem a leírásnak megfelelően működik, akkor is max levásárolhatod az összeget, ha jó fej az eladó.

(#24546) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

ezek az ünnepek akkor már nem befolyásolják a már szingapúrban lévő csomagokat? csak szimplán 5 hét lesz a szállítás, nem 5 hét + 10 nap?

(#24547) Matthew


Matthew
senior tag

Valaki akinek van Amazon regisztrációja kérem nézze meg, hogy mennyibe kerülne ez kiszállítva Mo-ra: [link]

Csak ezért nem szeretnék regisztrálni az oldalra.

(#24548) hevizms válasza SSlyTR (#24545) üzenetére


hevizms
addikt

Maga az esemény időpontja itteni idő szerint 2014 01 27-én12:46-kor történt a DHL nyomkövetője szerint.Gondolom az időpont arra vonatkozik,hogy akkor vették fel, nem a frissités időpontjára(mint ahogy nálunk a post.hu-n is).
Az emailt írtam 12:05-kor.

Persze több mint valószínű hogy nem rohant azonnal a DHL átvevő részlegéhez a kis kinai,mert megijedt volna az email-től.De azt nem tudhatjuk nem-e telefonált esetleg egyet a havernak hogy ezt a ragszámú csomit vegyék már fel.
Hadd higgyem azt hogy így történt és nemhiába irogattam :D
Na persze több az esélye hogy nem azért történt. :)

Azért az érdekes hogy TN-t is azután kaptam hogy irtam nekik,meg ez is akkor mozdult amikor irtam nekik.

[ Szerkesztve ]

(#24549) Zeki válasza Matthew (#24547) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem tudom a szállítást, mert bekéri a bankkártya adatot. Azt meg nem adnám meg. De szállít.

(#24550) El_Diablo válasza Vikusz77 (#24533) üzenetére


El_Diablo
tag

Akkor írnék egyet a webshopnak, hogy sérült és mit tesznek abban az esetben ha hiányos a csomag. Írd meg, hogy átvételkor lefényképezed és a futár előtt fogod kibontani. Nincs momentán jobb ötletem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.