Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) janaman01 válasza El_Diablo (#24146) üzenetére


janaman01
addikt

hm... érdekes, de azért egy HK s számnak 14 nap elteltével csak kellene valahol látszódnia nem? Igazából én se akarok izgalmaskodni velük, de azon gorombultam be, hogy normálisan irok az eladónak...többször is...5-6 napok telnek el válaszra sem méltat, és látom hogy feszt online...meg igazából a szám se stimmel nekm....az elején nem 2 betünek kellenne lennie? RCA49760**9HK

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#24152) Zeki válasza SSlyTR (#24148) üzenetére


Zeki
nagyúr

Normális vagy te?
Eszem megáll, mennyi marhaságot írtál itt össze eddig a vállalkozásokkal kapcsolatban.

Az a bajod, hogy a fodrász panaszkodik, mert konkrétan egész nap állva melózik havi 100 és 200 közötti tisztes nettóért? Írígyled tőle?

[ Szerkesztve ]

(#24153) SSlyTR válasza Zeki (#24152) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Igen és nem a feltett kérdésekre a válasz.
Ha van meló az a gond, ha nincs akkor meg az.
Nincs semmi gondom velük, de utálom a panaszkodást, pláne amikor "nem jogos". Egy pályakezdő fodrász vidéken!!! hazavisz 200ezret nettoban, egy mérnök meg 220-250et Bp-en. Ez egyáltalán nem rossz pénz.Főleg ha azt tekintem, hogy vannak olyan települések, ahol a lakosság nagy része a minimálbért se kapja meg. (és nem a romatelepülésekre gondolok)

mesélj mit tudok "rosszul" a vállakozásokkal?
Azt ne meséld már be nekem, hogy egy gsm bolt a médimartból veszi a telefonokat. :))

(#24154) janaman01


janaman01
addikt

szerk....mégsem hoppá...figyelmetlen voltam ( azt hittem törölték az egyik hszm et)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#24155) Attee88


Attee88
csendes tag

Akkor jól nézek ki. Holnap lesz 30 napja, hogy utaltam a pénzt, és még csak most indul Szinagpúrból Svédországba. Onnan ide, itt 2 hét vámolás, és még ki tudja mikor jön meg. Egy biztos, febr. 18-ra, a szülinapomra nem jön meg. :(

Ami miatt írok, az az, hogy nem vagyok jártas, hogy ilyenkor mi a teendő. Olvastam, hogy paypal-nál 45 nap a határidő, vita indítására. Még sosem csináltam ilyet, nagyon nagy segítség lenne, ha valaki leírná, vagy adna 1 linket, hogy mi ilyenkor a teendő, milyen lépéseket kell tenni.

A választ, válaszokat előre is köszönöm!

Attee88

(#24156) El_Diablo válasza janaman01 (#24151) üzenetére


El_Diablo
tag

Minden ajánlott küldeménynek a világon R+még egy betűvel kezdődik az azonosítója. Ezután egy 9 számjegyű sor jön és a lezárás mindig a küldő ország két betűből álló kódja. (Pl.: CN - Kína, HK - Hong Kong, GG - Szingapúr, CH - Svájc, AT - Ausztria...) Ha ettől eltérő akkor az egy futárcég saját azonosítója.

(#24157) janaman01


janaman01
addikt

ergo átvágtak ....hogy a pukkanás érje utol a kis kinait....az alinak is elküldtem ezt a számot a reklamációban , akkor valszeg azért döntöttek ilyen gyorsan és zárták le a vitát sec perc alatt köszi az információt !

( de a hsz ed nem off , pont témába vág :) )

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#24158) police911


police911
csendes tag

sziasztok,

rendelt mostanában valaki a tmallboxról?
a múlt héten hétfőn rendeltem és kifizettem Paypallal. még mindig nem kaptam TN-t, csak kiírta, hogy "payment accepted" és ennyi.
mit kell ilyenkor tenni? mikorra kell, hogy kapjak TN-t? illetve mennyi idő, még ideér a csomag?
nem választottam a DHL-t, csak sima singpost-ot

köszönöm előre is a választ

(#24159) szili.tamas1 válasza police911 (#24158) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Hát az sima dispute. Most ünnep lesz náluk 2 hétig, szóval nagyon ne reménykedj.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#24160) Laza... válasza SSlyTR (#24148) üzenetére


Laza...
addikt

Te írtad: Nem nem vállalkoztam, de az akkor is pofátlanság, hogy azért árulja többért, mert megteheti.

Neked egyszerűen savanyú a szőlő, a tipikus "magyar" vagy, akinek minden olcsón, ingyé, azonnal kell, lifetime garival, és pökhendien nézel azokra akik befizetik az adót, a járulékokat, nap mint nap ezerfelé szakadnak hogy rentábilis legyen az amiből meg akarnak élni. Megsúgom neked, hogy aki nem versenyképes, az bezár, mert a kutya nem megy hozzá vásárolni, de ez Neked valószínűleg az újdonság erejével hat.

Állj le légyszíves a hülyeségeddel, mert érdemben nem tudsz hozzátenni ehhez a témához, az hogy "tudod" ki mit mennyiért honnan vesz egyszerűen egy szimpla feltételezés a részedről. A műszaki cikkeken baromira kis árrés van, pl. egy monitoron egy nagykernek 2-3% max (!), na ezt fejtsd meg okostojás hogy miért. Ugyanakkor amit viszont valószínűleg nem tudsz, a kábeleken van a legtöbb pénz; kisker szinten, akár 3-400% is.

Az hogy egy kijelzőt jó pénzért cserélnek, az szolgáltatás, teljesen más tarifákkal - a szolgáltatás mindenhol marha drága. Menj ki Németországba, vagy Ausztriába, és ott vágasd le a hajad, és utána majd magad fogod kopaszra borotválni, mert rohadék fritzek baromi drágák, ugye?

Never give up!

(#24161) police911 válasza szili.tamas1 (#24159) üzenetére


police911
csendes tag

ez mit jelent? mit kell tennem?

az a baj, hogy a paypallal regisztráció nélkül fizettem. amikor átirányított a paypalra, csak megadtam a bankkártya számomat és kártyával fizettem ki. természetesen levette szépen az összeget a kártyámról. ekkor mi a teendő?

(#24162) pinterto válasza police911 (#24158) üzenetére


pinterto
tag

Én már két hete írogatok nekik e-mailt, és skypon is, de nem válaszolnak, pedig csak érdeklősni akartam egy telefon iránt

(#24163) police911 válasza pinterto (#24162) üzenetére


police911
csendes tag

én is írtam nekik, hogy mikor indul a csomag, stb, de rám sem sz...nak. semmi válasz.
milyen ünnep lesz náluk? mit érdemes ilyenkor csinálni?
hogy kell dispute-t indítani?

(#24164) jg0330 válasza Attee88 (#24155) üzenetére


jg0330
csendes tag

Én is SE végű csomagot telót várok. ezek szerint én a tiedhez képest 9-10 nappal le vagyok maradva...
dec30án rendeltem.
Direkt Link oldalán:
15/01/14 18:00Order Shipment recorded
21/01/14 18:00Order dispatched
22/01/14 10:00Order departed on flight from origin
22/01/14 15:11Order departed from sorting hub

A posta.hu-n meg ezt írja:
2014.01.22
15:11
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2014.01.22
23:55
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

Várunk, várunk...

Amúgy: univerzális telefon tartó autóba 570ft-ért ma érkezett és pont két hete rendeltem/fizettem ebayen...

(#24165) RVR400 válasza SSlyTR (#24148) üzenetére


RVR400
veterán

És mindezért dolgozott potom 300 órát a Te számolásod alapján, Te meg dolgozol 180-at150-ért...

Nah, szóval nagyon örülök, amikor a 12 dolláros objektív termosz így alakul, mindezt SE Post szállítással

2014-01-24 12:49, Item information : Vámkezelésre vár / Waiting customs clearance
2014-01-15 10:37, Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
2014-01-15 10:34, Item information : Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

Azt hiszem, hogy tényleg át kell állni olcsó DHL-re.

[ Szerkesztve ]

(#24166) Attee88 válasza jg0330 (#24164) üzenetére


Attee88
csendes tag

Nekem a posta.hu nem találja a csomagomat, még most sem. Ilyenkor mi lehet?

Jan. 10.én rendeltem 2db H3 led-et Ebay-en, 22-én megjött... hihetetlen.

Attee88

(#24167) kgymac válasza RVR400 (#24165) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,
Célországba elküldve mikor volt ? Az enyém csak 2014.01.16-án (BT-s obd2, elvileg cd nélkül)

(#24168) janaman01 válasza RVR400 (#24165) üzenetére


janaman01
addikt

tényleg rádjár a rúd mostanában.....kissé bosszantó.....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#24169) szili.tamas1 válasza Laza... (#24160) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Van ráció abban amit írsz, nyilván nem nagykerről volt szó, náluk javarészt akkora tételekről beszélgetünk hogy simán megéri 2-3%-os árréssel operálni. A kiskereskedőkön volt a hangsúly, no offense, de manapság a legtöbb hely tényleg úgy működik mint a piac anno. Eladó mondja hogy ez a tv / monitor / noti/ akármi X forint, én meg mondom hogy X-20000ért elviszem, általában simán belemennek...
Két hete voltunk haverral egy boltban, valami lenovo notit nézett ki magának 125ért, 108ért vihette. Hány százalék is akkor? És még haszon is volt rajta vastagon.

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#24170) SSlyTR válasza Laza... (#24160) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Fogd már fel, hogy nem a műszaki cikkekre értettem. Jelen pillanatban, amim vámra vár nem műszaki cikk.
De itt a sok kocka csak monitorban meg telefonban tud gondolkodni. :W Nöljétek már ki ezt, van más az 1eseken és a 0kon kívül is.
A ruhaneműket hatalmas árréssel adják el. Ja, hogy azt ti nem szoktatok venni? Néztem egy motoroscsizmát, 60 ezer. Mondom ez a gyártó weboldalán 15ezerrel olcsóbb, egyből engedett 10ezret. Szerinted nem érte meg így is neki? Dehogynem, és ez volt az alap példa, amibe belekötöttél. :C

"a szolgáltatás mindenhol marha drága"
ez a legnagyobb hülyeség, amit hallottam. Egyből jössz a németekkel Igen tudom, hogy ott egy család nem vacsorázik meg egy étteremben 100 euro alatt, míg itt 8-9 ezerbe belefér. De ott 3-4szer ennyit keresnek, és akkor arányaiban hol is vagyunk?
Európa túrán voltak haverék valahol északon. És ott ment el a teló olaja, így képtelen volt ott szervizeltetni a motorját. A vicc az volt, hogy kevesebbet fizetett érte, mint amennyi nálunk lett volna. És yamaha szervizbe ment, nem az árokszélén javították.

Nekem pont az a problémám, hogy mindenki imád sajnálkozni és panaszkodni. Ez pedig tipikus magyar szokás. Elmegyek ismerősökhöz, panaszkodnak, az étteremről, panaszkodnak a szalonról, panaszkodnak a boltról, panaszkodnak mindenről. Aztán mégis mindenki megy nyaralni évente, már az adria nem az igaz, egyiptom, afrika a sláger mostanában. Cserélgetik a kocsikat, mert az úgy illik. Nagyon szar éve volt, nem megy a vállalkozás, így csak 50 fős bált tud rendezni a születésnapjára. jajj de sajnálom

Hidd el tudom miről beszélek, viszont én valóban a szolgáltató ipart ismerem. Ha nyitok egy kocsmát az is vállalkozás. Szerinted a kábelekben sok pénz van? számold már át a fenti pálinkás példát (5szörös haszonnál kezd)

(#24171) Cpt. Flint válasza Laza... (#24160) üzenetére


Cpt. Flint
tag

naaa, naaa... azért azt ne nevezzük már szolgáltatásnak, amikor az anyagköltség teszi ki a számla 60-70 %-át, és mindez azért, mert az óradíjat nem emelhetik az egekbe, hogy elég jól járjanak. azért elég kiakasztó, hogy sokkal jobban járnék, ha magam szerezném be az alkatrészt, csak éppen azt meg már nem hajlandók beépíteni. :((
az igazság valahol kettőtök között van érzésem szerint. :)

(#24172) SSlyTR válasza RVR400 (#24165) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

És van a tesóm, aki napi 10 óra melózott, heti egy szabadnappal, mindezt 110ezer nettoért. És ebből még lejött havi 30ezer benzinre. Ugyanannyit dolgozott, mint a fodrász csaj egy hónapban. Maradt nála 80ezer, a fodrásznál meg 200ezer. És tesóm egy szóval se panaszkodott.

(#24173) Cpt. Flint válasza SSlyTR (#24172) üzenetére


Cpt. Flint
tag

bocs, de szerintem ez már az offnál is jóval messzebb esik a témától.

(#24174) SSlyTR válasza Cpt. Flint (#24171) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

nekem ez a k.csög telószervizes pali azt hazudta, hogy magában csak teló alkatrészt nem lehet venni, csak munkadíjjal együtt. :DD

A másik kedvencem az órások. De hogy ne egy drágát mondjak casio. Szíjban kicserélni két rudacskát, mondja 3000. eBay-en 1 dollár darabja, csak nem tudom milyen kell.

de inkább abbahagyom az offolást

(#24175) Zeki válasza SSlyTR (#24174) üzenetére


Zeki
nagyúr

Majd ha te leszel egy mindent rendesen leadózó, bérleti díjat is fizető vállalkozó, akkor megnézem mennyire leszel csak 10-20% haszonnal is beérő, és hány hónap után gondolod meg magad mégis.

[ Szerkesztve ]

(#24176) hidroponi válasza Zeki (#24175) üzenetére


hidroponi
aktív tag

+1

pistikek akik sosem vallakoztak azt hiszik hogy 50% ado aztan jonapot.
pedig az ado 50%-nal kezdodik es rezsi, konyvelo es fogyoeszkoz es meg mindig nem biztos hogy nem kap egy revizort aki a kovetkezo 2 havi nyereseget nem viszi el, mert... csak.

(#24177) SSlyTR válasza Zeki (#24175) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

na még erre :DD

Ha ez így is lenne/lesz, egy szavam sem lehet, ha inkább megveszik külföldről ugyanazt, amit árulok.

hidroponi:
végeztem már könyvelők munkáját, nem nagy cucc, szerintem ezt mindenki meg tudja maga csinálni, akinek van egy érettségije. (igen most lenéző voltam)
Szerintem egyértelműen leírtam a fodrász példáját, és abban is benne volt minden.

[ Szerkesztve ]

(#24178) rokeon


rokeon
csendes tag

Valakinek van változás jan 10 és 18 között feladott csomaggal kapcsolatban? Nekem 17-én adták fel, még semmi változás. (az utolsó két oldal offot át kellene költöztetni, köze sincs a topik címéhez...)

(#24179) Zeki válasza SSlyTR (#24177) üzenetére


Zeki
nagyúr

A fodrász itt olcsóbb mint nyugaton. A manikűr/pedikűr is. A fogászat is.... az órás is olcsóbban cseréli ki neked a szíjat, mintha nyugaton cseréltetnéd.
A kínai telefonok is csak addig lesznek olcsóbbak kínából, amíg nem jönnek ide hivatalosan, supporttal meg mindennel. Kicsi piac vagyunk túl nagy működési költséggel. Sőt, már a céges banki költségek is jócskán megemelkedtek, mert itt akarnak minden veszteséget behajtani a bankok.

(#24180) Laza... válasza SSlyTR (#24177) üzenetére


Laza...
addikt

Szánalmas vagy a hozzá nem értéseddel, az okoskodásoddal, és az ügyeskedéseddel.
Mindenki onnan veszi meg a cuccait ahol akarja. Ha neked drága a pia/fodrász/pulóver, - akkor menj ki Bangladesbe, és valóban fillérekért vehetsz pulóvert, de egy konténerrel kell venned minimum, előre fizetve, 3 hónapos szállítási határidővel. Ne feledd, közben az alkalmazottadat fizetni, a bérleti díjat, amire kiadtál még 3 havi kauciót előre, a banki költségeket, a könyvelőt... fogd már fel, hogy ha Te az ebayről megveszel 1 db vackot, az nem kereskedelem, hanem pistike ügyeskedése, és hencegése. Egy db konkrétumot nem tudtál mondani, csak hogy ismerősöm, meg haver, meg ő mondta hogy az úgy volt hogy... ezt úgy hívják hogy urban legend. Vagy hogy még egyszerűbben fogalmazzak: mindenkinek a saját autója fogyaszt a legkevesebbet, és kettesben megy 300-at.

A 2-3% monitor haszon pedig valójában 5-6% minusz, mert raktározni kell, pakolni kell, áll benne a pénz de tartani KELL mert a választéknak meg kell lennie ami megintcsak pénzbe kerül. Gondolom nem mégy sehova oda hogy csókolom, pistike vagyok, jönnék dolgozni ingyen...

Nem az osztályban vagy, ahol a haveroknak tudsz nagyot mondani akik tátott szájjal lesik a történeteidet.

Másoktól bocs az offért, részemről lezárva, nem firkálok többet :)

Never give up!

(#24181) Cpt. Flint válasza SSlyTR (#24177) üzenetére


Cpt. Flint
tag

látom, neked estek a vállalkozók... :DDD
pár jól megválasztott mondattal milyen pillanatok alatt meg lehet osztani egy amúgy hasonló érdeklődésű közösséget. :Y

(#24182) Cpt. Flint válasza hidroponi (#24176) üzenetére


Cpt. Flint
tag

"pedig az ado 50%-nal kezdodik"
csak azért nem kérlek arra, hogy ezt igazold legalább 90%-ban (ha már magabiztosan kijelentetted), mert nem szeretném szénné offolni a topikot. :(

(#24183) RVR400 válasza kgymac (#24167) üzenetére


RVR400
veterán

01.07-én lett célországba elküldve állapotú.

(#24184) lolcopterlol


lolcopterlol
tag

Nos, én így állok. SJ4000-es ActionCam-ot rendeltem a FoxOffer-től. +2 db akkumulátorral a benne lévőn kívül és 32 gigás SD kártyával. Összesen 128$-t fizettem, mert felhasználtam egy 3$-os kupont is. Singposttal jön, ingyen.

2014-01-07 19:00 - PayPal átutalás
2014-01-09 14:39 - kaptam Singpost-os tracking numbert [RF***SG]
2014-01-10 01:04 - A csomag helye: Mingle, Shenzhen, China
2014-01-10 12:50 - Szállításra kész
2014-01-11 09:53 - A csomag helye: Hongkong
2014-01-11 10:43 - A csomag helye: Szingapúr (fura, biztos nem egy óra az út)
2014-01-15 22:19 - Feladva Magyarországra (HUBUD)
2014.01.22 17:44 - Megérkezett Magyarországra
2014.01.22 21:55 - Küldemény vám elé állítva

(#24185) SSlyTR válasza Laza... (#24180) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

no comment :W :W :W

(#24186) korpicschess


korpicschess
veterán

Ha 22-ére írja a posta (délutánra), ma rakta ki ezt trackinghez, hogy vám elé állítva, akkor lehetséges, hogy megint megsz*patnak?
7000 Ft alatt fizettem, na most ebből lesz vagy 12, ha úgy történik...

(véletlen ebay topikba írtam)
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24187) Shkiz0 válasza korpicschess (#24186) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem feltétlen.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#24188) korpicschess válasza Shkiz0 (#24187) üzenetére


korpicschess
veterán

:) Jó hír!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24189) A tumi válasza jg0330 (#24164) üzenetére


A tumi
tag

Én jan.2.-án rendeltem a csomagot és ma reggelre váltott ugyan abba a státuszba amibe a tied is a directlink és a posta szerint is. Szintén Svéd posta! Akkor valószínűleg egyidőben kellene megkapjuk a csomagokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#24190) A tumi


A tumi
tag

A célországba elküldve az effektíve mit jelent? Singapurbol indult el vagy már a Svédeknél van és onnan?

(#24191) raven12


raven12
senior tag

2014-01-24 12:08, Item information : Betárolás a Postaimport raktárba / Storage for customs procedure
2014-01-24 10:25, Item information : Megküldött dokumentumok feldolgozása / Processing customs documents
2014-01-22 12:17, Item information : Megküldött dokumentumok feldolgozása / Processing customs documents
2014-01-21 08:42, Item information : Vámkezelésre vár / Waiting customs clearance
2014-01-20 14:00, Item information : Postai vámkezelés alatt / Under postal customs procedure
2014-01-09 13:46, Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

Eldönthetnék már, hogy mi a nagy lószarszámot akarnak! Van esély, hogy hétfőn kihozzák?

(#24192) dr.laci1


dr.laci1
tag

Cikkszám Beküldés dátuma Status Date Állapot Leírás
RFxxxxxxxxxSG 25-01-2014 25-01-2014 Küldték tengerentúli (Ország kód: HU)

ez már jelenthet jót?
kösz

(#24193) kgymac válasza RVR400 (#24183) üzenetére


kgymac
őstag

:R , akkor nekem még legalább 10 nap. :R

(#24194) aytukabozs


aytukabozs
addikt

sziasztok, arra nézvést van valami tapasztalat hogy holdújévezés után szoktak-e, s milyen irányba változni az árak?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#24195) RVR400 válasza raven12 (#24191) üzenetére


RVR400
veterán

Nincs, mivel még a határozatot sem adták ki. Így szerintem szerdán lesz belőle valami. Bár nem értem, hoyg a feldolgozás miért van 2-szer.

[ Szerkesztve ]

(#24196) Pogika válasza Shkiz0 (#24187) üzenetére


Pogika
aktív tag

Jó neked, az enyém is 21.-én érkezett, be még vám előtt a státuszom,nagy valószínűséggel fizethetem majd a tréfát.

(#24197) Killerlaca válasza raven12 (#24191) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Kizárt! :(

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#24198) raven12 válasza RVR400 (#24195) üzenetére


raven12
senior tag

ugye? ezt én sem...

(#24199) RVR400 válasza raven12 (#24198) üzenetére


RVR400
veterán

Szerintem az első az adatbekérés akart volna lenni. Szóval marad a szerda.

(#24200) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Nekem is adatok bekérése van 23.óta.
Most frissült a posta oldala. Szerintetek ezt már megkapom a jövőhét elején?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.