Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#31451) tomy86 válasza tomy86 (#31450) üzenetére


tomy86
addikt

Kipróbáltam párat. Rtl most, Netmozi, Euronews működik. M4 sport nem.

(#31452) szemcsi65 válasza tomy86 (#31450) üzenetére


szemcsi65
csendes tag

URLResolver,Tulip Library,NetMozi,Filmvilag2,dmdamedia,metahandler.

(#31453) tomy86 válasza szemcsi65 (#31452) üzenetére


tomy86
addikt

Filmvilag2, dmdamedia, Netmozi is működik nálam, úgyhogy nem tudom mi lehet a probléma.

(#31454) szemcsi65 válasza tomy86 (#31453) üzenetére


szemcsi65
csendes tag

Köszi,szépen.Lehet,hogy a win frissítése cuccolt meg!!

(#31455) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Nézni akartam kodin az M3 at, de inputstream.adaptive hibát ir.
Próbáltam rákeresni a googlen , a kiegészitőkben a video bemeneti adatfolyam nál nekem nincs inputsream. csak valami RTMP.
Hogy tudom megoldani?
üdv

(#31456) Márton


Márton
nagyúr

Kodival le tudok játszani filmet külső (ac3, dts..) hangsávval?
Be lehet valahogy tallózni, vagy mindenképpen muxolni kell pc-n?
(libreelec, s905x stick)

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#31457) Kispósi


Kispósi
aktív tag

Üdv,

x96max pro-n szeretném feltenni az entware-t de 1 perc után elakad, majd később ki is írja hogy nem tudott mindent leszedni, opkg-t nem találja. Mi lehet a gond?

(#31458) vargalex válasza Kispósi (#31457) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Mi köze ennek a Kodihoz?

Alex

(#31459) Gaben92 válasza vargalex (#31458) üzenetére


Gaben92
őstag

Nincs PVR szekció gondolom úgyhogy apt-get kellene de az meg Debian alapon van csak. Entware kell ahhoz, hogy opkg-val tudd telepíteni a PVR pluginokat.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#31460) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Másnál müködik az M3 online Ce alatt box on?
Vagy csak nálam nem?

(#31461) vargalex válasza Gaben92 (#31459) üzenetére


vargalex
Topikgazda

De ez akkor sem a Kodihoz tartozik...

Alex

(#31462) Kispósi válasza vargalex (#31461) üzenetére


Kispósi
aktív tag

igen, alapvetően onnan indult az egész, hogy a többiek által összehozott HorizonGo-n nem mindig jött be a tartalom. PL a héten BL meccset szerettem volna nézni de feldobta hogy DRM védett tartalom. Megpróbáltam orvosolni a dolgot, azt gondoltam hogy a libwidevine lehet a probléma forrása. Fel akrtam rakni egy MC-t de nem sikerült. Aztán olvatam hogy ha felrakom az entware-t abból már menni fog az is. De ha gond, átmegyek az Amlogic topicba a kérdésemmel :)
Mondjuk az EPG még hiányzott de az utánaolvasásoknak hála sikerült összehoznom azt is részben, mert pár adónál nem mutatja (pl M4sport)

(#31463) Kispósi válasza Kispósi (#31462) üzenetére


Kispósi
aktív tag

közben megoldottam a problémámat, sikerült feltennem.

(#31464) Minstrel


Minstrel
senior tag

Valami egyszerű megoldás nem lenne arra, hogy az Arena4 streamet tudjam kodin nézni? Teljesen új kiegészítő kellene hozzá vagy van olyan amivel lehetne?

https://arena4.network4.hu/nezd-online-eloben/

(#31465) aky01 válasza Minstrel (#31464) üzenetére


aky01
tag

Livestream kiegészítőből elérhető. Kodi repoban megtalálod a video kiegészítők között.
Livestream keresés menüben motogp-re rákeresve a képen jelölt találat lesz az.

(#31466) Minstrel válasza aky01 (#31465) üzenetére


Minstrel
senior tag

Köszönöm! :)

(#31467) nfsu17 válasza nagyfejü (#31460) üzenetére


nfsu17
veterán

Működik

(#31468) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Kis segítséget szeretnék kérni. Kodi TV-n plusz PC SMB megosztás. Régebben használtam, de most nem tudom merre keressem a hibát. PC megosztás oké, mert telóról simán elérem a fájlokat, kodiban viszont eddig oké, majd bármelyikre nyomok ezt írja. Megköszönném ha valaki segít :R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31469) nagyfejü válasza nfsu17 (#31467) üzenetére


nagyfejü
őstag

Visszatettem a 9.2 és müködik!!!!

(#31470) KTU válasza nagyfejü (#31469) üzenetére


KTU
addikt

Ma "telepítettem" újra egy S905 boxot,
CoreELEC-Amlogic.arm-9.2.4.2-Generic
Volt több kérdés, hogy szükséges Widevine-t letölteni.
Chrome OS helyreállítási képfájlt töltötte le.
Telepítette, működik.
Ezután egy másik S905 boxon is elindítottam az M3 online-t, amin pár napja frissült a CoreELEC,
ezen is ugyanúgy végigment a letöltés, telepítés. Ezen is működik.
Lehet nem volt elég hely nálad, a majd 1GB-os képfájl letöltésére.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#31471) blakey válasza nagyfejü (#31469) üzenetére


blakey
titán

9.2.4.2-n is működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#31472) cof


cof
veterán

Horizon GO nem szórakozik nálatok mostanában? Egyszer elindul a csatorna, egyszer meg csak pörög a töltés kör, és semmi hibaüzenet utána, de nem indul. Telefonon app-ban ugyanabban az időben (utána próbálva) meg megy.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31473) MadMancs válasza MadMancs (#31468) üzenetére


MadMancs
veterán

Megoldódott.
Valamiért ha IP van megadva könyvtárakat nem olvassa be. IP helyett számítógép név és minden happy.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31474) nagyfejü válasza KTU (#31470) üzenetére


nagyfejü
őstag

valószinü 4/64 a box!

blakey - nekem nem ment.

(#31475) pkollar


pkollar
tag

A https://cinemaa.cc re van már esetleg addon?

(#31476) BalanceR


BalanceR
addikt

Sziasztok,
Adott egy Raspberry + Debian alapú Buster azon pedig RetroPie + Kodi 18.x
Minden hibátlanul megy, lejátszás NAS ról, youtube addon, HBOGO addon... Kivéve a Netflix :W
Fel sem települ a csomag, hibával kidob, pedig ugyanez windowson kodi 18.x el megy gond nélkül...
Ötletek?
Előre is köszönöm.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#31477) consono válasza BalanceR (#31476) üzenetére


consono
nagyúr

Mi a hibaüzenet? Hátha az alapján tud valaki segíteni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#31478) BalanceR válasza consono (#31477) üzenetére


BalanceR
addikt

A logban ez van:
Cryptodome
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.netflix/service.py", line 13, in <module>
                                                from resources.lib.run_service import run
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.netflix/resources/lib/run_service.py", line 18, in <module>
                                                from resources.lib.common import select_port, get_local_string, get_current_kodi_profile_name
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.netflix/resources/lib/common/__init__.py", line 15, in <module>
                                                from .credentials import *
                                              File "/home/pi/.kodi/addons/plugin.video.netflix/resources/lib/common/credentials.py", line 25, in <module>
                                                from Cryptodome import Random
                                            ImportError: No module named Cryptodome

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#31479) BalanceR válasza BalanceR (#31478) üzenetére


BalanceR
addikt

És ahogy ezt átfutottam, meg is lett... :W
Újratelepítettem a Cryptodomot, és megy :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#31480) Janos46


Janos46
tag

Sziasztok!
Lehetséges a kodival filmet felvenni? Ha igen, hogyan? Ebben az esetben megköszönném a segítséget.

Artillery, lelkes újonc vagyok, tanulni akarok!

(#31481) M_AND_Ms válasza Janos46 (#31480) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Honnét vennéd fel? Mi a forrás?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#31482) consono válasza Janos46 (#31480) üzenetére


consono
nagyúr

Ha TVHeadend-del nézel IPTV-t, azt fel lehet vele vetetni, ütemezni is lehet talán, ha jól emlékszem.

BalanceR : ez a legjobb, amikor a log alapján te magad meg tudod oldani :) :R

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#31483) ratkaics


ratkaics
senior tag

Sziasztok!

Van most ajánlott készülék, amire fel lehet tenni a Kodi-t, van hozzá távirányító és olcsó?

Köszi előre is mindenki segítségét!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#31486) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Android TV-s Kodi alá létezik olyan kiegészítő amivel a TV saját tuner-ét (Mediacarddal együtt) tudja kezelni? Netalántán felvenni is tudna.
Igazábol már TV nézésen kívűl mindenre kodit használom. Lassan érdemes lenne alapértelmezett autostart appnak betennem. Ha DVB-C re is képes lenne tökéletes All In One app lenne.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31487) consono válasza SzabóTamàs90 (#31485) üzenetére


consono
nagyúr

Hú, ha jól emlékszem benne van a hivatalos Kodi repópan a PVR kliensek között, simán lehet telepíteni, de évek óta nem foglalkoztam vele. Illetve nem elég a kliens, ha jól emlékszem, de tényleg régen volt, valaki itt biztosan használja és még emlékszik :) Nem csak IPTV-t tud, hanem sima TV vevő kártyákat is kezel, m3u-val biztosan működik, pl. a Digis "servlet"-et be lehet gyűrni alá. Itt van valami régi leírás, de ott külön eszközön fut a tvheadend, meg nem IPTV:
[link]

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#31488) cof válasza MadMancs (#31486) üzenetére


cof
veterán

Igazábol már TV nézésen kívűl mindenre kodit használom. Na. Ez most az RTLMost óta van? :D

Amúgy képes persze DVB-C-re, én most 2 USB tunerrel csapatom Digivel (éljen a kódolatlan DVB-C :D) de UPC-n csak a kódolatlan csatornákat tudnád nézni. Viszont maga a TV Tunere az nem Android periféria alapon működik, így még ha lenne is Androidra TVHeadend szerver, akkor sem látná a TV tunerét.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31489) Janos46


Janos46
tag

(#31481) M_AND_Ms
(#31482) consono
Köszi a válaszokat.
Igen. IPTV-t szeretnék felvenni. Feltettem a PWR ügyfelekből a Tvheadend HTSP Client-et, gondolom azt kell, de a továbbiakban a paraméterezéséhez kérnék segítséget. Ez segítséget nyújtana (#31485) SzabóTamàs90-nak is.

Artillery, lelkes újonc vagyok, tanulni akarok!

(#31490) MadMancs válasza cof (#31488) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen. :DDD
Azóta bővült a lista mármint bővítmény terén. Meg már filmezéshez ki se kell fotelből kelni, PC WOK által ébreszt, qbittorrent kontroller által film/sorozat "megvásárol virágboltból" kodi SMB segítségével meg lejátsza. :DDD

Akkor TV marad gyári megtoldás. Pedig azt hittem mert, TV nézés is egy android app egyébként. Törölni is lehet, meg fent van play en.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31491) M_AND_Ms válasza Janos46 (#31489) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ahhoz mindenképp kell még maga a Tvheadend szerver is
A TVHeadend telepítése valahogy így... [link]
az IPTV-kre mutató linkeket neked kell beszerezned és beadnod, ahogy a vieóban egy példán csinálják

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#31492) ratkaics válasza SzabóTamàs90 (#31484) üzenetére


ratkaics
senior tag

Köszi!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#31493) cof válasza MadMancs (#31490) üzenetére


cof
veterán

...TV nézés is egy android app egyébként. Törölni is lehet, meg fent van play en.

Igen? Nem volt még Androidos TV-m. De gondolom elszeparáltan működik a rendszertől, csak a saját appjával használható.

Mondjuk ha használható lenne külső appal, akkor sem tudnád a Kodi alatt beüzemelni, mert Androidon nincs TVHeadend szerver.

De itt egy DVB-T app [link], kipróbálhatod, hogy felismeri-e a tuneredet, bár nem hinném, hogy a rendszereszközöknél bármi nyoma is lenne, mondjuk egy Aida64-es kutakodásnál.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31494) zolda


zolda
tag

sziasztok!
TVHeadend LibreElec-en (RPi2): próbálta már vki megadni a TVH server-nek a UPCD plugin által generált m3u listát? ha én ezt a /storage/downloads/upcdplaylist.m3u helyen tárolom, akkor hiába adom meg a TVH server Configuration -> DVB Inputs -> Networks lapon a létrehozott hálózat URL-nél file:///storage/downloads/upcdplaylist.m3u formában az elérést, nem olvas be belőle mux-okat. Az elérési út megadásával van gond vagy ez az m3u nem alkalmas erre...?

(#31495) cof válasza zolda (#31494) üzenetére


cof
veterán

Az volt az első, hogy kipróbáltam a TVH-t. De nem kompatibilis vele.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31496) zolda válasza cof (#31495) üzenetére


zolda
tag

Köszi a választ!

(#31497) consono válasza zolda (#31494) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem a m3u formátumával van baj, a digis szervlet is két különbözőt generál le, attól függően, hogy a tvheadendhez, vagy a Simple IPTV-hez akarod használni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#31498) Zebu válasza blakey (#29187) üzenetére


Zebu
addikt

Sziasztok,

Válaszoltam, csak hogy kapcsolódjak a korábbi gondhoz. Sajnos ez még mindig megvan... Közben azt is észrevettem, hogy hiába próbálok FONT szint beállitást változtatni, az sem látszódik a lejátszásnál, hiába állitom át.

Néztem a KODI logot, ott egy ilyet láttam:
2020-08-29 08:14:49.140 T:4093712208 ERROR: GetDirectory - Error getting /storage/.kodi/media/Fonts/
2020-08-29 08:14:49.140 T:4093712208 ERROR: GetDirectory - Error getting special://home/media/Fonts/
2020-08-29 08:14:49.209 T:4093712208 ERROR: GetDirectory - Error getting /storage/.kodi/media/Fonts/
2020-08-29 08:14:49.209 T:4093712208 ERROR: GetDirectory - Error getting special://home/media/Fonts/
2020-08-29 08:15:32.021 T:4093712208 ERROR: GetDirectory - Error getting /storage/.kodi/media/Fonts/
2020-08-29 08:15:32.021 T:4093712208 ERROR: GetDirectory - Error getting special://home/media/Fonts/
2020-08-29 08:15:32.098 T:4093712208 ERROR: GetDirectory - Error getting /storage/.kodi/media/Fonts/
2020-08-29 08:15:32.098 T:4093712208 ERROR: GetDirectory - Error getting special://home/media/Fonts/

Ez miért van? Van valami ötlet hogy tudnám megjavítani?

(#31499) vargalex válasza Zebu (#31498) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ezek alapján nincs Fonts könyvtárad a default helyeken. Fontot is módosítottál? A ttf file-t pl. a /storage/.kodi/media/Fonts könyvtár alá kell másolni.

Alex

(#31500) tobias40


tobias40
veterán

Ide is beírom,hátha...

Telekom tvgo-ra (az újra) van megoldás akár droidra vagy CE alá?
A régi ment 1-2 box-al ha jól tudom,ezzel mi a helyzet most?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.