Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#30251) ekrisztian válasza rKrisi (#30249) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nálam is, igaz én Németországból próbáltam.

(#30252) divan válasza bivalyos (#30243) üzenetére


divan
senior tag

Ha kikapcsoltad az ismétlő funkciót, akkor pedig az első lejátszani kívánt fájlon jobb gomb az egéren, vagy menü gomb a távirányítón (általában 3 vonal jelzi), és azt kell választani, hogy "lejátszás innen".

(#30253) vargalex válasza rKrisi (#30249) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Én leginkább este nézem, de nem szokott gond lenni.

Alex

(#30254) GZoli7 válasza zoltan6 (#30232) üzenetére


GZoli7
senior tag

Pont az ilyenek miatt álltam át Sonarr-ra. :)

(#30255) rKrisi válasza ekrisztian (#30251) üzenetére


rKrisi
csendes tag

Köszi! Egy remény hogy nem a készülékben van a hiba :)

(#30256) rKrisi válasza vargalex (#30253) üzenetére


rKrisi
csendes tag

Én is akkor szoktam főként, de az utóbbi napokban többször is előfordult ez... Csak Kodiból nézem, de tegnap és ma megpróbáltam böngészőből is, de ott jónak tűnt.
A logot megnézve, nem sok érdekes információt látok, valami Warn van, hogy el van csúszva a hang nagyon, de erre azt írták, hogy általában az a jele, hogy megszakad a kapcsolat és tényleg, a hang mindig továbbmegy 1 másodperccel kb, mint a kép...
Még egy érdekes dolog: amikor a kis thumbnaileket akarja betölteni akkor mindig 403-at ír. Logban látszik is a link, nekem megnyitva rendesen megjelenik a kép...
Ma továbbtesztelek, hátha rájövök valami konkrétabb dologra... Esetleg lehet a widevine-t kell frissíteni?

(#30257) ricse74 válasza Aryes (#30239) üzenetére


ricse74
csendes tag

Elgurult a gyógyszered? Csak érdeklödtem, itt gondolom azt se lehet mert személyes támadásnak veszik!!!!

[ Szerkesztve ]

(#30258) ricse74 válasza vargalex (#30241) üzenetére


ricse74
csendes tag

Köszi a válaszod!!

(#30259) ricse74 válasza consono (#30240) üzenetére


ricse74
csendes tag

Azt nem tudom, de egy clipwatchingos megosztós filmet se indít el mert azt írja hogy nincs ilyen fájl. De nagyon köszi a válaszod.

(#30260) vargalex válasza rKrisi (#30256) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A kodi logban van 403? Az forbidden, tehát ott a szerver oldal nem enged hozzáférni. Annyi még, hogy nekem van Most+-om. De édesanyámnak nincs, ő napi szinten több sorozatot néz vissza Kodi-n. Thumbnail betöltési problémám nem volt soha.

Alex

(#30261) ricse74 válasza ricse74 (#30258) üzenetére


ricse74
csendes tag

(#30262) ricse74 válasza consono (#30240) üzenetére


ricse74
csendes tag

(#30263) rKrisi válasza vargalex (#30260) üzenetére


rKrisi
csendes tag

Igen a Kodi logban látszik és igen tudtam hogy ezt jelenti, ezért nem értem, hogy mi baja lehet (ami amúgy egy publikus link, tehát autentikáció nélkül meg tudom nyitni böngészőben).
Nekem is van Most+-om, be is van állítva, kb. csak azt nézek rajta. Természetesen jelszó vagy ilyesmi nem változott...

(#30264) castiels


castiels
addikt

HBO GO EU addon ikon képet ki lehet cserélni másikra? Mondjuk az alap feketére?

(#30265) Pürrhosz


Pürrhosz
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha egy másik eszközre szeretnék költözni, akkor a film adatbázist lehet relatív átvinni. Konkrétan, nekem egy pc-n van a kodi és a média tartalmak egy "M:" meghajtón. Szeretném átvinni az összes média információját átvinni egy mac-re illetve egy tv-box-ra. Ez még oké. Szépen át is megy ott van minden ami kell, de a filmek elérési útvonala persze "M:\Movies\blalbla..." ami az adott eszközön nyílván nem is létezhet. Lehet valahogy úgy változtatni a kodi-ban, hogy az M:\Movies\blabla útvonalak /Volumes/Movies/blabla-ra cserélődjenek.
Előre is köszönöm!

(#30266) Game78


Game78
tag

Sziasztok!
Újra kellett raknom a Coreelec-et...repokat felraktam szinte minden ok kivéve az Exoshark-ot.Függőségre hivatkozik,nem megy fel.
...indigo...valami.A listán van pár dolog ez is ,ami nem elérhető.
Mit kell még feltenni?

(#30267) Borisz76 válasza Pürrhosz (#30265) üzenetére


Borisz76
veterán

A média infókat lemented :Médiatár exportálás.
Lehet egyben vagy külön-külön filmenként a mappájukba.
Az új eszközön a KODI-ban csatolod a mappát/mappákat.
Majd ezután a lokális infókat betöltöd az új gépen/kodin.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#30268) castiels


castiels
addikt

Google drive-ot használ valaki? Fiók hozzáadva de nem jeleníti meg a képeket csak a mappákat...

[ Szerkesztve ]

(#30269) vargalex válasza ricse74 (#30262) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A repo-ban frissítettem a script.module.urlresolver-t 5.0.67-alpha-ra. A clipwatching linkek feloldása (több más mellett) javításra került és megy benne a videa linkek feloldása is.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#30270) Aryes válasza ricse74 (#30257) üzenetére


Aryes
nagyúr

"Ha nem akkor miért teszik fel ezzel a megosztóval a filmet ha nincs is ott!!! Ezt amit nem értek!"

Ez nem érdeklődés, hanem számonkérés!!! És minek ennyi kérdőjel meg felkiáltójel??? Egy is elég!!!

(#30271) gyűrű válasza castiels (#30264) üzenetére


gyűrű
addikt

igen... a kodi addons mappában a HBO GO EU kiegészítő mappájában van, általában icon.png a neve.

(#30272) xtend


xtend
senior tag

Akkor most egy kis infó érthető nyelven mindenkinek:
Vannak weboldalak ahol vannak tartalmak (legyen ez akár az RTL Most akár valami más oldal ahol tartalom nincs, csak az arra mutató link (a link szolgáltatója meg a vidoza,clipwatching,stb,stb,stb).
Na most a kedves, drága kollégák idejüket nem kímélve készítenek Kodi alá egy kiégészítőt (addon-t) ami ezeket a linkeket (amik a videós tartalmakra mutatnak) összegyűjtik, bórítót adnak hozzá, stb, stb ahol te kiválasztod a neked tetsző filmet és megnézed. Vagy csak megnézhetnéd, mert sokszor az adott tárhely szolgáltatóhoz DMCA, stb kérés érkezik, így törlik a filmet a szerverükről, DE a weboldal ami gyűjti őket az vagy tojik rá, vagy senki sem szól nekik, hogy "Hé az a link már nem él, töröljétek!" így a weboldal kilistázza, mint elérhető linket, így a Kodis kiegészítő (Exo, Movieshark, stb) is kilistázza, hogy elérhető, hol ott nem az !
Tehát nekünk semmi közünk ahhoz, hogy az adott film pl egyik linken sem működik vagy törölték, ezért minket kár szidni emiatt!!!!!
Remélem így már érthetőbb mindenki számára a szitu!

(#30273) castiels válasza gyűrű (#30271) üzenetére


castiels
addikt

Hogyan tudom kicserélni?

(#30274) Tarokk79


Tarokk79
aktív tag

Sziasztok,

CoreElec(9.2.2) alatt fut a Kodi nekem és Jellyfin médiaszervert csatlakoztatok hozzá native módon. A sorozatok egy részét, amikor próbálom lejátszani, akkor azt mondja, hogy a média tartalom már nem elérhető szeretném-e törölni.
Kodi alól a fájlmegosztásnál meg tudom ezeket a fájlokat nyitni. Jellyfin alatt a megosztott mappánál azt az elérési utat írtam be, amit a fájlmegosztásnál a Kodiban is.
Illetve van amit el is érek így, és van amit nem. Mi lehet a gond? Találkozott már valaki ilyennel?

Másik kérdés, hogy Emby, vagy Plex jobban támogatott esetleg Kodi alatt?

Előre is kösz

(#30275) zoltan6 válasza xtend (#30272) üzenetére


zoltan6
őstag

Köszi a munkátokat :R Tudjok hogy nem ti tehettek róla,hogy nem mennek.Csak bosszontó,mert régen olyan jó volt,kényelmes volt így filmezni.

(#30276) xtend válasza zoltan6 (#30275) üzenetére


xtend
senior tag

Szvsz a netmozi meg dmdamedia kiegészítők a legjobbak most. Meg az Exo mert abban ezek (is) benne vannak.

(#30277) Botigta válasza divan (#30227) üzenetére


Botigta
aktív tag

Amikor megcsináltam a pc-n a Yt API keyt, akkor a végén volt lehetőség json-t letölteni, az nem ugyanaz?

(#30278) ebayer válasza rKrisi (#30255) üzenetére


ebayer
tag

Nálam is ez van már legalább 1 hónapja. Egyébként én az Egyesült Királyságból nézem, bár nem tudom, hogy van e bármilyen jelentősége.

(#30279) gyűrű válasza castiels (#30273) üzenetére


gyűrű
addikt

Hogyhogy hogy tudod? Nem értem a kérdést.... Bemásolod oda a sajátodat és felülírod.

(#30280) Röfi1 válasza vargalex (#30269) üzenetére


Röfi1
csendes tag

Köszönjük neked is meg a többieknek is a munkát.

(#30281) pube111


pube111
senior tag

A jatse appban vannak a custom commandok. Milyen parancsal lehet onnan futtatni egy bash fájlt, ami a pi-n van?
RPI+LE

(#30282) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Az miért van hogy minden film mappájában van 3 kép
-fanart
-poster
folder jpg
És a menüben csak az info van , képet nem jelenit meg?
üdv

(#30283) pube111 válasza pube111 (#30281) üzenetére


pube111
senior tag

Megvan.
Hozzáadás, médiaközpont, beépített hívás.
RunScript("/storage/start.py") 

(#30284) salem007 válasza vargalex (#30269) üzenetére


salem007
tag

köszönjük szépen a munkátokat!! :DD

(#30285) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Iszonyatosan szívat engem ez a Youtube bővítmény. :W :W :W
Kérhetnék egy kis segítséget ? Ezt írja ki most ha a "Feliratkozások"-ba szeretnék bemenni. [kép]
Ezt [link] már végig csináltam kétszer is de nem hozott eredményt.
Mit rontok el vagy mi a gond ?

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#30286) mikrofon válasza zoltan6 (#30275) üzenetére


mikrofon
addikt

Ezért érdemes utána nézni a real debrid szolgáltatónak. Nekem van és nagyon jól használható. Persze magyar szinkronos tartalmak nincsenek.

Kulcs szó a kéréshez "real debrid kodi"...

[ Szerkesztve ]

(#30287) Dolphine válasza Directors (#30285) üzenetére


Dolphine
addikt

Szerintem hagyd a csudába! :F
Én végigcsináltam sikerült is, ennek ellenére vannak olyan mentéseim, ami nem tudok belépni, ne kérdezd az okát! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#30288) Directors válasza Dolphine (#30287) üzenetére


Directors
senior tag

Nem értem miért kell így szívatni az embereket, de hát ők tudják.
Most úgy használom hogy amit szeretnék megnézni azt beteszem a megnézendő videók közé és onnan játszom le.
Azért ha valaki talál rá megoldást ossza meg velünk. :)

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#30289) Dolphine válasza Directors (#30288) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem szívat itt senki senkit, csak ez egy nem hivatalos kiegészítő. Örüljünk, hogy egyáltalán működik! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#30290) Directors válasza Dolphine (#30289) üzenetére


Directors
senior tag

Igazad van! Reméljük akkor valaki valamikor megoldja nekünk hogy élvezhessük tovább. :)

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#30291) cof válasza Directors (#30288) üzenetére


cof
veterán

Én telefon és Yatse párosítással használom. Kodi alatt be se lépek.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30292) Directors válasza cof (#30291) üzenetére


Directors
senior tag

Régebben használtam én is, de aztán valahogy ezt elfelejtettem. Ez is egy megoldás, köszi!

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#30293) rKrisi válasza ebayer (#30278) üzenetére


rKrisi
csendes tag

Én Magyarországról nézem. De úgy néz ki ez az RTL Most problémája. Néha teljesen jól működik, néha meg ezt csinálja...
Mondjuk legalább már minden 720p-ben van :D nekem eddig ez nem ment, hiába voltam belépve Most+-os fiókkal...
Szerintem annyira nem számít az ország, ugyanis jobban visszafejtve, úgy néz ki Franciaországból hosztolják az egész RTL Most-ot

(#30294) ekrisztian válasza Directors (#30285) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Én azt figyeltem meg, hogy coreelec alatt Kodiban, mindaddig jó a youtube, még véletlen a tv nem lép be. Utána mindkettőt újra párosítani kell..egyszerre nem működik.

(#30295) castiels válasza gyűrű (#30279) üzenetére


castiels
addikt

Köszönöm, sikerült.

(#30296) Jony2420


Jony2420
tag

Sziasztok, nem tudom , hogy ki hogy van vele a netmozi kiegészítőnek , valami furcsa hibája van, vagy azt írja ki, hogy bejelentkezési hiba, vagy ha bejelentkezek akkor meg azt írja film cím mellet hogy pl.10link de ha rákattintok akkor nincs link .

(#30297) vargalex válasza Jony2420 (#30296) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Lépj be böngészőben az oldalra, mert valószínűleg elírtad a kiegészítőben a jelszót és captcha jönne. Aztán ellenőrizd a kiegészítőben a beírt adatokat.

Alex

(#30298) Jony2420 válasza vargalex (#30297) üzenetére


Jony2420
tag

a böngészőben ha belépek az oldalra megnyitja szó nélkül, a kiegészítőben ha beírom a jelszót , belépek (captcha nem jön ) és nem csinál semmit, kb 2 napja van ez a probléma, kodi 18.6 használok, már váltottam kb 10x jelszót de semmi nem segít, próbáltam android boxon, android telefonon, tablett on ugyan az a probléma mindenűt , tehát úgy gondolom nem nálam van a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#30299) vargalex válasza Jony2420 (#30298) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Megnéztem, nálam nincs semmi ilyen hiba. Nincs speciális karakter a jelszóban? Esetleg próbáld meg olyan jelszóval, amiben nincs.

Alex

(#30300) xtend válasza Jony2420 (#30298) üzenetére


xtend
senior tag

Talán ezt probáld meg: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.