Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#31601) blakey válasza Hansomester (#31600) üzenetére


blakey
titán

Előtte a Pley aruházból telepítsd a Sideload launchert, hogy onnan be is tudd tallózni azokat az app-okat amik hivatalosan nem támogatottak Android TV-n.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#31602) _ocsisajt válasza Aryes (#31597) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Alapból 10x akkora értéket adtam meg, amennyi a guide-ban van, driekt amiatt, hogy túllőjem a dolgot... :) Majd adok neki még egy kicsit és visszaváltok inkább 720-ra, utolsó esély... :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#31603) Gabesz25


Gabesz25
tag

Sziadztok. Mostanában lassan indul a Kodi (windows-on), plusz néha a kiegészítőknél is "homokórázik". Hogyan tudok cache-t törölni? Semmi új kiegészítő nem lett felrakva, lehet valamelyik kiegészítő frissítése után lett ilyen, mert egyik napról a másikra jött elő ez a probléma.

(#31604) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Pi4-en hasznalok most Libreelecet/Kodit, milyen felirat letoltot kellene raraknom és hogy?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#31605) Arolotifar válasza ReFleXx (#31604) üzenetére


Arolotifar
őstag

Összefoglaló megvolt? :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#31606) ReFleXx válasza Arolotifar (#31605) üzenetére


ReFleXx
addikt

meg, azt irja szedjek le többfélét, de konkrét addon nem volt, ezért kérdezem melyiket érdemes

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#31607) tomy86 válasza ReFleXx (#31604) üzenetére


tomy86
addikt

---

[ Szerkesztve ]

(#31608) Arolotifar válasza ReFleXx (#31606) üzenetére


Arolotifar
őstag

Bár a topicban többször írták (a kereső használata nem az ördögtől való :P ) sorozathoz Supersubtitles, filmekhez Opensubtitles.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#31609) róland


róland
veterán

Xiaomi Mi TV Stick-et használ valaki?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#31610) _ocsisajt válasza Aryes (#31597) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Közben beletúrtam a logba és szerintem itt a fail:

"WARNING: CRenderManager::WaitForBuffer - timeout waiting for buffer"

Mert megint random megállt... (most 10 perc múlva) A buffert már nem tudom hova növeljem. :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#31611) Mr Dini válasza _ocsisajt (#31610) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szerintem alapvetően ezzel nem sokat tudsz kezdeni. A DRM decrypthez a processzor egy elkülönített részben dolgozik aminek külön bufferje van. Kétlem, hogy csak úgy kikerülne RAM-ba a visszafejtett nyers médiafájl, hiszen akkor bárki hozzájuthatna a médiákhoz. Így nem sokat tudsz tenni...

Persze ezt mondom úgy, hogy x86 architektúrával nem sok dolgom volt, ARM-on így működik.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#31612) csibe1


csibe1
addikt

Találkozott már valaki olyan hibával, hogy filmnézés közben megakad a lejátszás?
Egy Tanix TX9S-en néztem a filmet, sorozatrészt amikor kimerevedett a kép mintha pause-t nyomtam volna, beletekerve ment tovább, és visszatekerve kb. ugyanonnan folytatta a filmet.
A sorozat felbontása 640x352-avi, nem minden résznél csinálja; de 720p x64 filmnél is észrevettem néha.
A forrás pendrive vagy 1TB-os merevlemez külső HUB-ra csatlakoztatva..
Az androidos Kodit használtam; de lehet, hogy CE alatt is előjött ez a jelenség.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31613) _ocsisajt válasza Mr Dini (#31611) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Jogos a felvetésed, akkor marad a stoppolgatás és folytatás! :)

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#31614) ReFleXx válasza Arolotifar (#31608) üzenetére


ReFleXx
addikt

jóvanna :D igy meg is lett, köszi, be is löttem sorozatokhoz a super subtitle-t, viszont istenért nem akarja automatikusan letölteni a feliratokat, hiaba van menüben beallitva hogy a supersubtitle-rol szedje alapesetben, meg automatikusan töltse le az első feliratot.
láttam volt ez a gond korábban másnál is, sikerült erre megoldást találni valakinek?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#31615) djfantom


djfantom
tag

Sziasztok. Berakhatnátok az aréna4 onli-t is. MotoGpt meg Indycart szokták online adni.Előre is köszömöm.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#31616) M_AND_Ms válasza djfantom (#31615) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az jó volna!

És az NFL is csak itt van.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#31617) kzolee216


kzolee216
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tud egy olyan megbizhati IPTV szolgaltatast ajanlani, aminel a legtobb magyar csatorna HD-ban nezhezo?
Jelenleg a Cardshare hasznalom, viszont hatha van jobb is :)

Koszi ;)

(#31618) tobias40 válasza kzolee216 (#31617) üzenetére


tobias40
veterán

Húha ezért kapni fogsz! :C

(#31619) consono válasza tobias40 (#31618) üzenetére


consono
nagyúr

Miért? Biztosan legalizálni szeretné a dolgot... Az Ittott TV-vel ismerősömnek jó tapasztalata volt, illetve a Telenor MyTV-t is szokták szeretni, bár az is igaz, hogy mostanában nem foglalkoztam a témával.

"In God we trust. All others must bring data"

(#31620) tobias40 válasza consono (#31619) üzenetére


tobias40
veterán

Sztem nem de majd megmondja mit szeretne ha mé CS-el foglalkozik.. ;]

(#31621) kzolee216 válasza tobias40 (#31620) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Nem vagom miert baj a fenti kerdesem. Innen magoztam ossze egy csomo mindent, igy akkor masok is kaptak?...

(#31622) consono válasza kzolee216 (#31621) üzenetére


consono
nagyúr

Ugyanígy kaptak mások is, mint te: javaslatokat legális szolgáltatókhoz. Itt, ugyan úgy, mint ahogy a teljes fórumon tilos a warez.

"In God we trust. All others must bring data"

(#31623) sznoopy1977


sznoopy1977
tag

sziasztok, van valakinek valóban működi pufferlási megoldása? Mióta új verzió van, megőrülök úgy szaggat minden, amit meg a neten találok megoldásokat, vagy nem telepíthető rá vagy nem működött.
OnLine Stream-mel van a problémám

[ Szerkesztve ]

(#31624) Astery


Astery
senior tag

Sziasztok! Kérdeztem az eszköz topikjában is, de gyanítom, hogy a kodi lesz a megoldás, ezért tőletek is kérdezem: Most tervezem egy Xiaomi MI Box S vásárlását. Le tudná vki írni vagy linkelni egy leírást, hogy az arena 4 online adását hogyan tudnám ezen az eszközön keresztül nézni? Tulajdonképpen azért venném ezt a kütyüt, hogy az arene 4-et tudjam nézni mivel a digi kínálatában nincsen. Ha ez a box-os megoldás nem járhetó, akkor nem is venném meg. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#31625) dh66e válasza Astery (#31624) üzenetére


dh66e
veterán

Böngészőn keresztül tudod nézni azon a boxon app nincs hozzá,kodin sincs lyen lehetőség egyelőre.
Emiatt ne vegyél szerintem boxot.

(#31626) djfantom válasza Astery (#31624) üzenetére


djfantom
tag

Egyenlőre csak böngészőn keresztűl tudod online nézni ingyen.De ott is csak a motogp-t és az indycart. Vagy max az ittott tv-nél tudsz olyan csomagra előfízetni amibe benne van.Azt már kodin is tudod használni.

(#31627) cof válasza dh66e (#31625) üzenetére


cof
veterán

Megy Kodi alatt: [link]

Mondjuk azt nem gondolnám, hogy ebben a formában sokáig fog menni. Előbb vagy utóbb szerintem fizetős lesz, meg át lesz alakítva a forrás is. Most még csak DRM védelem sincs a streameken. Szóval erre nem építenék egy új BOX vásárlással.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31628) dh66e válasza cof (#31627) üzenetére


dh66e
veterán

Hopsz ezt nem is figyeltem. :R
Viszont ahogy írod ez kutya vacsora ki tudja meddig él a dolog....

(#31629) Astery válasza dh66e (#31625) üzenetére


Astery
senior tag

Rendben - köszönöm szépen a válaszokat. Közben néztem az ittott előfizetést 150 Ft/hó - az is megoldás lesz.

(#31630) djfantom válasza Astery (#31629) üzenetére


djfantom
tag

Kicsit nézd meg jobban .Ahoz a 150ft-hoz még az alapcsomagra is előkell fízetned.

(#31631) Astery válasza djfantom (#31630) üzenetére


Astery
senior tag

:R

(#31632) atyec7 válasza Astery (#31631) üzenetére


atyec7
csendes tag

Kodi-val egy a Dolby Vision és/vagy a Dolby Atmos?

(#31633) geogabcsi


geogabcsi
tag

Sziasztok! Van egy Synology DS212j NAS-om és egy Amiko A5 Combo, de korábban volt A4K és sem Android sem Linux alatt nem tudok NFS-re csatlakozni, pedig be van állítva a NAS-on az NFS [link] és a A5 hálózaton van, de a Video Browse nem megy, be sem tud lépni az IP címig. SMB ugyanez, látja a hálózatot és a mappát, de nem csatlakozik. Ki tud segíteni?

(#31634) Arolotifar válasza geogabcsi (#31633) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ez nem kiegészítő probléma, a Syno topicban érdeklődj: [link]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#31635) geogabcsi


geogabcsi
tag

Köszi! :-)

(#31636) geogabcsi válasza Arolotifar (#31634) üzenetére


geogabcsi
tag

Vissza kellett térjek, mert az NFS beállítás úgy néz ki hogy jó a Synology-ban és video tallózásnál az NFS hálózatra a Kodi nem csinál semmit. :(

(#31637) vilga válasza geogabcsi (#31636) üzenetére


vilga
tag

Ezt már én is megtapasztaltam, csak eddig user error-ra gyanakodtam: Nfs szerver config ok. mert a dune hd 101 látja, mint ahogy az smb-t is, és a Core csak szambát, viszont nfs tallózáskor csak a szerver ip címéig jut el CE,.
Van valami beállítás amit felett esetleg elsiklottam?

(#31638) Zsadi válasza geogabcsi (#31636) üzenetére


Zsadi
őstag

Nálam egy hete hülyült meg.
Valamiért a Syno alapértelmezett Videó mappát nem talózta be, pedig előtte hónapokig jó volt.
Csináltam egy új megosztott mappát, ugyanazokkal a beállításokkal, az meg jó..
Próbáld ki egy új mappával, hátha..

(#31639) geogabcsi válasza vilga (#31637) üzenetére


geogabcsi
tag

Nekem is ez a gondom, nem olyan rég még simán ment minden, de az Amiko-ról soha nem működött, a Media Boy-ot meg eladtam, mondván az Amiko tudja majd.

(#31640) geogabcsi válasza Zsadi (#31638) üzenetére


geogabcsi
tag

Ezt kipróbálom, csinálok egy külön mappát. A gond az, hogy a Kodiban az NFS-re nyomok egy OK-t, de egyáltalán nem is megy tovább, az SMB pedig time out-ra fut, érdekes, hogy a UPNP meg megy, de az nem az igazi erre.

(#31641) Zsadi válasza geogabcsi (#31640) üzenetére


Zsadi
őstag

Próbáltad az NFS beállításokban azt ki/bekapcsolni, majd restart Kodiban?

(#31642) geogabcsi válasza Zsadi (#31641) üzenetére


geogabcsi
tag

Igen, de csak úgy hogy a Kodiban kiléptem és újra beléptem. Hol osztottál meg mappát, melyiken belül, home, homes és hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#31643) Zsadi válasza geogabcsi (#31642) üzenetére


Zsadi
őstag

Majd estefelé ranezek látok e még valamit.
Bár ha Syno topicban Nas részről rendben van...
Próbáld ki egy új megosztott mappát, hátha.. Nálam sem tudom miért csinálta azt..

(#31644) geogabcsi válasza Zsadi (#31643) üzenetére


geogabcsi
tag

Köszi, este felé én is jobban tudok vele foglalkozni. Gyakorlatilag mindent kipróbáltam.

(#31645) LightWave


LightWave
csendes tag

Sziasztok!
Hátha tudjátok a megoldást: Google Fotókban vannak nem csak képeim, hanem videóim is, amiket a telefonnal készítettem és felszinkronizáltam. Kodiban, Google Drive kiegészítőt használva, a képek látszanak, de a videók nem. Ez a kiegészítő hibája, vagy én állítottam el valamit? :F

(#31646) geogabcsi válasza Zsadi (#31643) üzenetére


geogabcsi
tag

Az az érdekes, hogy ugyanazon az eszközön, de Android alatt, a VLC app-on az SMB csont nélkül megy! :)

(#31647) gazso75 válasza LightWave (#31645) üzenetére


gazso75
aktív tag

Képeknél a képek látszódik, Videoknál a videók

(#31648) LightWave válasza gazso75 (#31647) üzenetére


LightWave
csendes tag

Ezt kifejtenéd kérlek!?
A plugin úgy működik, hogy elindítod a kiegészítők közt, aztán kiválasztod az accountot és megjeleníti a Google Photos albumokat. Se a képek főmenübe, se a videók főmenübe nem tesz be semmit.

(#31649) LightWave válasza LightWave (#31648) üzenetére


LightWave
csendes tag

A Képek főmenü / Kép kiegészítők / Google Drive-ban látszik a Google Photos menüpont, innen be tudok lépni az albumokba.
A Videók főmenü / Videó kiegészítők / Google Drive-ban nem látszik, tehát esélytelen onnan tallózni az albumokat.

(#31650) ricse74


ricse74
csendes tag

Sziasztok!! Arra lennék kíváncsi hogy a sbot.cf- esssel megosztott filmeket hogy tudnám megnézni mert nem indít ja el nekem!! Előre is köszönöm a válaszokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.