Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#31901) vargalex válasza gazso75 (#31899) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Milyen rendszeren próbálod? Logban nem látható valami?

Alex

(#31902) gazso75 válasza vargalex (#31901) üzenetére


gazso75
aktív tag

LE 9.2.4
Pastebin:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#31903) vargalex válasza gazso75 (#31902) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ez még a régi verzió. Frissítsd a hivatkozott 1.0.3-ra...

Alex

(#31904) pkollar válasza vargalex (#31898) üzenetére


pkollar
tag

Köszönjük!!!!!!!!!!!!!

(#31905) elek67 válasza vargalex (#31898) üzenetére


elek67
újonc

Köszönöm a gyors segítségedet.

(#31906) Hege1234


Hege1234
addikt

sziasztok!

kodi-s netflix app(pc) tud olyat
hogy külső feliratot "beolvasson" vagy akár le is töltsön pl opensubtitle-ról vagy más feliratos oldalról?

(#31907) consono válasza Hege1234 (#31906) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, ugyan úgy le tudja tölteni a feliratokat, mint a többi addon.

"In God we trust. All others must bring data"

(#31908) gazso75 válasza vargalex (#31903) üzenetére


gazso75
aktív tag

ahaaa, így már jó, köszi
a segítséget, és a frissítést is

(#31909) Hege1234 válasza consono (#31907) üzenetére


Hege1234
addikt

váó :Y az úgy nagyon király :)
köszi a gyors választ!

(#31910) hunaqua válasza vargalex (#31898) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszönjük! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#31911) hwtech22 válasza vargalex (#31898) üzenetére


hwtech22
csendes tag

Köszi szépen :R

(#31912) maestro87


maestro87
őstag

Csak nekem nem akar most letölteni a Kodi semmilyen borítóképet? Egyszer már volt ilyen, akkor azt hiszem a scraper-t ki-bekapcsoltam, de most semmi sem segít. :F

(#31913) gyűrű válasza maestro87 (#31912) üzenetére


gyűrű
addikt

Probléma van a TMdB scrapper-el, a filmposzetreket már letölti ha a 3.2.5 -re frissíted. A sorozatokat is javtják majd..

(#31914) maestro87 válasza gyűrű (#31913) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi. Eddig azt hittem, hogy a legfrissebb verzió van fent, meg hogy automatikusan frissül, de ezek szerint tévedtem.
Frissítettem és már megy. :R

(#31915) Hyena


Hyena
senior tag

Nekem az Universal movie scraper van beallitva , de azon belul a tmdb az informacios szolgaltato es informacio letoltese sikertelen , nem lehet kapcsolodni a tavoli kiszolgalohoz uzenet jon.
A tmdb-t frissitettem 3.2.6ra de ez nem segit.
Valaki tud barmi megoldast?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#31916) zsiga68


zsiga68
senior tag

Sziasztok.
Raspberry pi 3+ on futtatom a Libreelec 9.2.0 verziót és az onlinestream plugin futtatásakor sok streamot nem tölt be. Viszont androidos tv boxon lévő Libreelec alatt ezek működnek. Próbáltam már a 9.2.4 verziót és azzal is ezt produkálja. Van valakinek hasonló tapasztalata?

(#31917) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Halihó!

Már amúgy is fáradt vagyok (ugrándozok az asztali és a hálószoba+androdidos kütyü tengelyben, telefonról még fárasztóbb troubleshootolni), mert sajnos itthon fetrengek pozitívval (most hivatalosan is ráérek sorizni :DDD ), de most én ezt feladom... Történet a következő: Nekem volt egy netflixes próbahónapom. Mivel barátomnak keresztbe járt le, ezért megdumáltuk, hogy megvárom és akkor felesbe fizetjük az övét.
Eddig a saját kombóm ( saját gmail 'NFauthenticate'+Androidos box***+Kodi) gyönyörűen működött, de most már az agyférfihímvessző kerülget, mert nem bírom a felbontást 960*540-ről feljebb imádkozni, sehogysenem...
SEMMI SEM változott, csak ennyi: Kreáltam egy új kulcsot, mert nem az én authom... Az én loginommal frankó volt a felbontás, az övével, meg beállt ez neki, mintha kötelező lenne. DIREKT megnéztem a netflix oldalán és át van állítva a legmagasabb data settingre az én alprofilomnál >>>is<<<. Whitelistet ki-be kapcsolgattam, szintén SEMMI változás. :DDD
Fun fact: kodiban netflixes lejátszásnál ott figyel a whitelistben beállított full-hd felbontás a real-time nézésnél, de gyanusan mosott az egész, és ha fogaskerékre kapcsolok, akkor ott figyel felül szürkén a 960*540... :DDD Amit lehetett ott is átkapcsolgattam...

Valakinek vmi ötlet? :)

***Tanix TX9S, Playből letöltött és eddig teljesen jól működő uccsó Kodi és updatelt addon (igen, végigpróbáltam a plugin update előtti verzióval is mindent, aztán a legújabbal is).
addon: https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix

Van amúgy más? Mert ezt találtam, kb...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#31918) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#31917) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Természetesen Premium a profil!

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#31919) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#31917) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ez egyre jobb! :C :C :C

most már 720*480 a max, hogy kompletten újra húztam az androidos cuccon a kodit! Ráadásul kaptam egy vastag nagy error-t első lejátszásnál, idegből továbblépettem, másodszorra már nem... Azóta megy.... 480-ban! :D

Asztali PC-n próbaképp feltettem a kodit+netflix plugint+ key auth... Pöpec FHD! :D

Lehet kezd meghalni az androidos cucc?

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#31920) consono válasza _ocsisajt (#31919) üzenetére


consono
nagyúr

Először is jobbulást! A problémádat meg sok minden okozhatja, pl. megnézhetnéd az inputstream adaptive beállításait. Nem tudok ránézni élőben, mert meghalt a dobozom, de mintha ott lehetett volna felbontást meg sávszélességet állítani...

"In God we trust. All others must bring data"

(#31921) pecze válasza _ocsisajt (#31919) üzenetére


pecze
aktív tag

Nálam is ez volt, vagy két-három hete, ha el is indult akkor is rossz minőségben, nem csak Netflixnél, hanem HBO Go-nál is, nem tudom mi lelte, resteltem a boxot, újratelepítettem, minden ugyanúgy maradt, felraktam egy CoreElec-et, azzal meg jó minden.

(#31922) junkpod válasza Hyena (#31915) üzenetére


junkpod
nagyúr

UMS 5.4.0
TMDB 5.2.1
és nem működik a scraper, nincs kapcsolat.

Box's don't touch!

(#31923) cof válasza junkpod (#31922) üzenetére


cof
veterán

TMDb Python scraperrel minden oké. Nem tudom mikor került bele, eddig nem láttam, lehet a sima megszünt.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31924) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Köszi srácok!

Direkt nem nyúltam az inputstream beállításokba, tehát minden default volt, de most belepiszkáltam és még manuálban is 960*540 a max...

Elkezdtem közben túrni a netet és az ESN lehet a ludas, ha jól értem ez egy egyedi kód ami alapján a netflix maximum engedélyezheti a felbontást, hogy milyen a hardvered??? Javítsatok ki, de hát, ez így nem kóser...

Ezen a coreelecen én is agyaltam, lehet teszek vele egy próbát, egyelőre csak pendrive/SD kártyás verzióval. :)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#31925) cof válasza _ocsisajt (#31924) üzenetére


cof
veterán

Én úgy emlékszem, hogy Android Kodi alatt nem is lehet belőle többet kicsikarni SD-nél.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31926) salem007


salem007
tag

Sziasztok.
A Network4 online oldal megváltozott,a motoGP-t már nem lehet nézni a livestream-n.
Valakinek van valami ötlete?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#31927) dh66e válasza salem007 (#31926) üzenetére


dh66e
veterán

(#31928) hzx0 válasza junkpod (#31922) üzenetére


hzx0
aktív tag

UMS 5.4.1
TMDB 5.2.2
Ezek a legfrissebbek. Ezekkel müködik.

(#31929) junkpod válasza hzx0 (#31928) üzenetére


junkpod
nagyúr

Melyik repoban van ilyen? A Kodi repoban nincs.

Ok, must már van TMDB 5.2.2. kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#31930) salem007 válasza dh66e (#31927) üzenetére


salem007
tag

Köszönöm.
Csak az a baj,hogy műholdon még nincs fennt. :o

(#31931) junkpod válasza junkpod (#31929) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát nekem nem jön össze. Most már van TMDB és TMDB python is, de ugyanúgy nincs szerver üzenet a vége.

Box's don't touch!

(#31932) cof válasza junkpod (#31931) üzenetére


cof
veterán

Töröld a videók alól a forrást, akkor töröl minden adatot, indítsd újra a gépet, és vedd fel újra a forrást. Nekem jó a TMDb Python-al.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31933) _ocsisajt válasza cof (#31925) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Akkor lehet csak az emlékeim szépültek meg? Coreelec a tv-men villódzik natív felbontásban, ez is kilőve... FHD kodi+androidon netflix kilőve... akkor mit javasolsz? :(

Ezért nem akarok feleslegesen összerakni egy HTPC-t...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#31934) cof válasza _ocsisajt (#31933) üzenetére


cof
veterán

CoreElec alatt tudod kihozni a legtöbbet belőle, stabil 720p, 1080p-n már lehet akadni fog mert csak dedikált eszközökön van hardveres dekódolás, TV-k, Nvidia Shield...

Hogy érted ezt a natív felbontást?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31935) _ocsisajt válasza cof (#31934) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Visszaveszem alacsony, pixeles felbontásba, akkor nincs flickering. :)

De köszönöm! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#31936) junkpod válasza junkpod (#31931) üzenetére


junkpod
nagyúr

Inkább várok, azért ez túlzás lenne...

Box's don't touch!

(#31937) _ocsisajt válasza cof (#31934) üzenetére


_ocsisajt
őstag

update, most jó lett!!! Illetve be tudtam lőni manuálban a felbontást CE alatt!! Először nem volt feliratom, kicsit kezdett rángani a szemem széle már, mert (több mint) fél napja ezzel szenvedek, hogy tudjak már nyugodtan ágybú netflixezni... :DDD De aztán átváltottam VP9-re és úgy ok! Engedi a magasabb felbontást is most már! Coreelec rulez! :B

Köszönöm szépen! :C :R :R :R

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#31938) gyűrű válasza _ocsisajt (#31937) üzenetére


gyűrű
addikt

A felbontás magasabb ugyan de az adatmennyiség fele....
:) az egy Vp9 es agyontömörített "1080p" . A 720p h264-es stream is tömörített nyilván, de majdnem dupla annyi adatot küld, mint a vp9 HD...A h264-es 720p jobb képet ad.
Azt a vp9-et a netflix kis mobilképernyőkre találta ki nem tv-re..

[ Szerkesztve ]

(#31939) _ocsisajt válasza gyűrű (#31938) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Köszi! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#31940) Hyena válasza junkpod (#31931) üzenetére


Hyena
senior tag

Nekem sem megy pedig megvan a :
UMS 5.4.1
TMDB 5.2.2
:((

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#31941) Casoli


Casoli
őstag

Sziasztok! Az mitől lehet, hogy van egy hálózati adattárolóm, rajta kb. 600 külön mappa alatt, videófájlok. Viszont a média szkennelésével a filmek részen kb 160db-t derít fel mindössze. Miért nem látja a többit? A videó résznél a hálózati mappába lépve látja a többit. Már kipróbáltam mindent, mégsem jövök rá a miértjére.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#31942) Kenderice válasza Casoli (#31941) üzenetére


Kenderice
senior tag

NFO fájlok minden mappában vannak a filmadatokkal?

(#31943) junkpod válasza Kenderice (#31942) üzenetére


junkpod
nagyúr

Az miért kellene? A film/mappa elnevezés kell kövesse a Kodi ajánlást és akkor mindent megtalál.

Már ha elérhető a szerver, mert most éppen sz@pás van.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#31944) Kenderice válasza junkpod (#31943) üzenetére


Kenderice
senior tag

Hát nekem nemigazán talált megfelelő infót, ha nem volt NFO fájl mellette.
Más infót töltött le hozzá, vagy semmit.

(#31945) junkpod válasza Kenderice (#31944) üzenetére


junkpod
nagyúr

(#31946) Kenderice válasza junkpod (#31945) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nekem volt, hogy mégsem működött.
Teljesen más filmnek az adatait szedte le, pedig a filmet torrent oldalról szedtem le és ott jók az elnevezések.
Az nfo fájl valahogy lemaradt. Amikor azt is betettem mellé, utána már jó volt...

(#31947) vargalex válasza Kenderice (#31946) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Pedig akkor biztos, hogy az elnevezéssel van baj. Az nfo file egy extra lehet. De én nem szoktam ilyenekkel bajlódni. Első alkalommal, amit nem jól talált meg, vagy nem tudta feloldani, azt manuálisan kiválasztottam. Utána úgyis csak 1-1 filmet tölt le az ember, már nem lesz tömeges.

Alex

(#31948) Kenderice válasza vargalex (#31947) üzenetére


Kenderice
senior tag

Sőt volt film, aminek a mappájában egy másik film nfo fájlja volt tévedésből (a mappa neve és a film neve szabályos volt), mégis az nfo-ban lévő adatok alapján húzott le mindent.
Átírtam az nfo-ban a film nevét, onnantól jól szedett le hozzá mindent...

(#31949) ORCA58 válasza vargalex (#31898) üzenetére


ORCA58
addikt

:R

(#31950) ORCA58 válasza _ocsisajt (#31924) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem SD kártyán van a TX9S-en a CE. A Netflix filmek 90 %-ban szépen ment 1080P-ben is.
Csak magas bitráta szaggat, pl. sok fa , vagy hullámos tenger pásztázása esetén.
Most éppen nem enged be a mail jelszó párossal, úgy látszik nekem is kulcsot kell generálnom, még nem tudom hogyan. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.