Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#30851) Zsadi válasza consono (#30850) üzenetére


Zsadi
őstag

Digis onlive tv-t amúgy hol lehet igényelni?
Inviteles vagyok, ami már ugye Digi. De már az ügyfélszolgalatnal a regisztrálás sem megy.... :(

(#30852) Aryes válasza Zsadi (#30851) üzenetére


Aryes
nagyúr

digi.hu oldalon lehet a szerződésszámmal. Erre írtad, hogy nem megy?

(#30853) Zsadi válasza Aryes (#30852) üzenetére


Zsadi
őstag

Igen. Valamiért az Inviteles adataim nem veszi be.
Pedig már teljesen egy cég nem?

(#30854) consono válasza Zsadi (#30853) üzenetére


consono
nagyúr

Nem, vagy nem teljesen. Meg talán a versenyhivatal mégis visszavonta az engedélyt. Én még akkor váltottam Digire, mikor arról volt szó, hogy egy cég lesznek és meg tudtam tenni hűségidő alatt is...

"In God we trust. All others must bring data"

(#30855) cof válasza Zsadi (#30853) üzenetére


cof
veterán

A Digi-től kapod a számlát? Akkor érdeklődj ügyfélszolgálaton, hátha.

Ha nem a Digi-től kapod a számlát, akkor nem vagy Digi-s.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30856) Kovbob


Kovbob
senior tag

Sziasztok!
Csak kéne még egy kis segítség ezzel a watchdoggal. Felraktam, de akárhogy állítgatom nem akar csinálni igazán semmit. Mikor elindul a Kodi csinál egy frissítést, de amik nem elérhetőek a filmek a hálózaton azokat továbbra is megjeleníti :F Mit kéne csinálnom, hogy működjön is?

(#30857) Zsadi válasza cof (#30855) üzenetére


Zsadi
őstag

Van ezeknél kavar rendesen.
Tavaly a szerződést Digi pontban kellett hosszabbítanom. (külön ember van Inviteleseknek).
A számlán invitel van. Ha hívom őket, küldenek a digihez. Hagyom szerintem a francba. :(
Ennyi off itt elég is itt belőle :)

[ Szerkesztve ]

(#30858) pube111 válasza Kovbob (#30856) üzenetére


pube111
senior tag

Watchdog/beállítások/video sources. Be van állítva a filmek mappája?
Ha kézzel csinálsz médiatár frissítést, tisztítást akkor eltűnnek a nem létező filmek?

(#30859) Kovbob válasza pube111 (#30858) üzenetére


Kovbob
senior tag

Igen próbáltam úgy is, hogy manuálisan megadtam a forrás mappákat, de úgy se akart működni. Ha kézzel csinálok tisztítást, akkor eltűnnek igen.

(#30860) Vtmk válasza Zsadi (#30853) üzenetére


Vtmk
tag

Mert a digi elvan adosodva es az invitelt mostihakent kezeli. Azert van higy az inviteles ugyfelek mindenhigyan levannak kakalva. Semmi bovites vagy barmi. Mindent feldobott a mobil netre es nem jott be neki. A nyakaban liheg a vidafone telekom osszefogva kifogjak szoritani remelem. Es vegre lesz egy nornalis szolgaltato. Vodafone megette a upct most osszefogott a telecommal legyurik siman.

Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

(#30861) Aryes válasza Vtmk (#30860) üzenetére


Aryes
nagyúr

Maradjunk abban, hogy egy normális szolgáltató van itthon, és az a Digi. :U

(#30862) Carlos Padre válasza Vtmk (#30860) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert a monopólium mindig jó a piacnak és a fogyasztóknak. Hejj, a régi szép Matávos idők, de jók is voltak!

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#30863) cof válasza Vtmk (#30860) üzenetére


cof
veterán

Érdekek... UPC-nél is van ilyen elhanyagolt terület, 29-es körzet.

Túl jó és olcsó a Digi, nem bírnak vele versenyezni, ezért alávágnak ott ahol tudnak.

Normális szolgáltató? Melyikre érted? Mert nekem UPC van, de a feltöltési sebesség az a béka segge alatt, Digi-nél alap mindenhol legalább 100 Mbit/s feltöltési sebesség.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30864) BullZeye válasza Vtmk (#30860) üzenetére


BullZeye
veterán

Digi szerintem köszöni szépen jól van, nincs eladósodva. Több munkájuk van mint bármely szolgáltatónak, több bekötést végeznek mint bárki. Nem kéne összefognia a másik 2 szolgáltatónak, ha nem így lenne.

Legolcsóbb és leggyorsabb net van náluk, lehet valaki szív a stabilitással, én kezdetek óta digis vagyok, és évente átlag 1x ment el a net 1 percnél tovább. De hol máshol kapsz 3300Ft-ért gigabites netet?

UPC chello volt régen a jó kis 30gigás korlátjával, gondolom örülnél ha visszahozná a Vodafone mint a mobilnetjével, hogy és bekorlátozza 30 gigára, aztán 2-3 hónap lesz letölteni steamről egy játékot :)

Mobilnet kiépítése folyamatban, ami azt jelenti hogy majd 2 éve INGYEN korlátlan mobilnetet ad az ügyfeleinek, tényleg szemét banda!

(#30865) consono válasza BullZeye (#30864) üzenetére


consono
nagyúr

Amúgy mint cég, tényleg szemét banda, de az nem ide tartozik :) Vagyis nem etikus, ahogyan dolgoznak, de mindegy is, én is az ő ügyfelük vagyok.....

"In God we trust. All others must bring data"

(#30866) vargalex válasza BullZeye (#30864) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Tényleg összefogott valamiben a Telekom és a Vodafone?

Alex

(#30867) GZoli7 válasza vargalex (#30866) üzenetére


GZoli7
senior tag

Max a Digi szopatásában. Kigolyózni őket a frekvencia tenderen.
Bár ott állítólag a telenor volt az ötletgazda.

(#30868) janky1216


janky1216
csendes tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy melyik az az alkalmazás (APK.), amivel a Netmozi. com, Filmezz. eu és Videa weblap összes filmje reklám nélkül, egyszerűen kezelhető videotéka kinézettel, magyarul nézhető? :)

(#30869) cof válasza janky1216 (#30868) üzenetére


cof
veterán

Hol láttál ilyet?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30870) janky1216 válasza cof (#30869) üzenetére


janky1216
csendes tag

Egy fejlesztő árul androidos tv boxot előre telepítve programokkal és a KODI-n kívűl ez a bizonyos alkalmazás is rajta van...

(#30871) xtend


xtend
senior tag

Ez a kérdés az MS fórumon is fel lett már téve, ott is írtam, hogy az Exoshark kiegészítő amiben ezek benne vannak. A "tékás" nézet meg egy skin a Kodiban. Ennyi. Nincs külön apk. (legalább is ha XY nem csinált külön egy alkalmazást ennek).

(#30872) djnice válasza xtend (#30871) üzenetére


djnice
veterán

Elvileg csinált: [link]
Amúgy én is készítettem a filmezz.eu-hoz, nem nagy ügy, csak frissítenem kellene, majd felteszem ide.

(#30873) xtend válasza djnice (#30872) üzenetére


xtend
senior tag

Okés, akkor tévedtem :) Bár mondjuk ha az ember úgyis Kodit használ filmezésre akkor már minek az apk ha a Kodiban ott a kiegészítő. Legalábbis számomra. De amúgy nem rossz ötlet

(#30874) sepsi0 válasza xtend (#30871) üzenetére


sepsi0
őstag

Ja csak ott wmiki nickel... Tudjuk ki az.
Pedig szó szerint u.e volt a kérdés... érdekes.

(#30875) janky1216 válasza djnice (#30872) üzenetére


janky1216
csendes tag

Engem érdekelne...

(#30876) janky1216 válasza sepsi0 (#30874) üzenetére


janky1216
csendes tag

Szia!
Nem..
Ő addont kérdezett, én APK-t!

(#30877) dave0825


dave0825
őstag

Üdv. Van bárkinek bármi ötlete - azon kívül, hogy dobjam ki a boxot, mert erre már gondoltam - arra, hogy miért nem tudok másolni se a belső fájlkezelővel, se sftp-n a BELSŐ tárhelyről külső usb-s tárhelyre? A belsőről belsőre bárhova lehet, a pendrive-ról pendrive-ra bárhova, de egyikről nem a másikra. Sftp-n szoktam otthon telefonról fölrakni külső hdd-re dolgokat, gond nélkül mindig ment, most apámnál ugyanazzal a rendszerrel nem megy, a total cmd is hibát írt, és a kodi is ír, ha a belső fájlkezelővel akarok másolni. Error log-ban csak annyi van, hogy "error creating {mappaneve}". :W

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30878) cof válasza dave0825 (#30877) üzenetére


cof
veterán

Android? Nincs írás jog. Ne kérdezd, hogyan tudsz neki adni a rendszerben.

Android vagy Linuxos topikot javaslom.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30879) dave0825 válasza cof (#30878) üzenetére


dave0825
őstag

Semmi ilyen nem volt (CE-n van a Kodi), amúgy meglett a gond forrása: érdekes volt, hogy a "07 - Hold.mp3"-at át tudta rakni, a többit nem. Az ékezetes fájlokat/mappákat nem tudta másolni? Miért nem?! :W

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30880) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Szép estét. Nálatok működik a netflix Kodi alatt? CoreElec legfrissebb, netflix addon legfrissebb. Belépni nem tudok. Key error hiba. ...... Mi van ilyenkor? Köszönöm. :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#30881) ORCA58 válasza mayday00 (#30880) üzenetére


ORCA58
addikt

Szia! Éppen tegnap kaptam ez ügyben segítséget LWhite fórumtárstól! Jó lett!
Itt a link! [link]

[ Szerkesztve ]

(#30882) mayday00 válasza ORCA58 (#30881) üzenetére


mayday00
őstag

Köszönöm. Ezt hova kell másolni? :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#30883) cof válasza mayday00 (#30882) üzenetére


cof
veterán

Telepítsd .zip-ből.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30884) Castell válasza ORCA58 (#30881) üzenetére


Castell
aktív tag

Nekem a minap lett elegem ebből. Nem a Netflix addonból vagy a készítőjéből, hanem a Netflix-ből. Nem mindegy nekik, hogy min nézem, ha már egyszer fizetek érte? Szóval a logikát nem értem, hogy minek kavar be vagy korlátoz. Ha lejár az ehavim, nem hosszabítok. Maradnak az exodus alternatívák...

(#30885) M_AND_Ms válasza Castell (#30884) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Lemondhatod azonnal, a kifizetett hónap végéig élni fog még az előfizetésed...én épp ma mondtam le. Nem néztem annyit (szinte semmit), hogy mégérje

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#30886) Castell válasza M_AND_Ms (#30885) üzenetére


Castell
aktív tag

Ha elosztod a 4 ezres előfizetést mondjuk 2-4 ember között, akkor nem vészes a dolog... Az HBO go-nál azért jobbnak ítélem, de azt, hogy egy minden platformon elérhető szolgáltató kicsesszen a kodi userekkel, ez feltette nálam az i-re a pontot....

(#30887) consono válasza Castell (#30886) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, sajnos az unofficial kiegészítőkkel mindig ez van... Nekem mázlim van, a nappaliban a TV natívan tudja, a hálóban meg egy FireTV Stick van, az is tudja rendesen a Netflixet. Mondjuk én pont fordítva vagyok: a Kodi már csak az offline filmekre van, elengedtem az addonokat. Online meg Netflixet nézek, nézünk.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30888) M_AND_Ms válasza Castell (#30886) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ez nem kicseszés. A hivatalos eszközök mindig a legfrissebb programot használják közvetlenül a Netflix szerverekről. Bármi változás történik, az náluk gondot nem okoz. Ez a nem hivatalos kis program, mindig csak kullogni fog a változások után, mely változások tényét nem kötik a fejlesztőjük orrára. Se a megoldást.
Utólag kell nekik kitalálni, mi történt, mit kell nekik módosítani, majd azt le is kell fejleszteni, tesztelni, stb, stb

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#30889) ekrisztian válasza consono (#30887) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Melyik fire stick-ed van?

(#30890) consono válasza ekrisztian (#30889) üzenetére


consono
nagyúr

Az "eredeti" , nem 4K-s. FullHD a TV, amibe dugva van, régi Samsung. Persze van rajta Kodi is :) Nekem bevallt, de pl a HBO Go app nem ment nekem rajta. Vagy pl a Digi appjával is baj volt, mert azt feltételezte, hogy álló a képernyő... Ezt leszámítva szerintem jó cucc, nagyon megérte azt a 6-7000 Ft-ot, amiben volt :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#30891) Bacusuz


Bacusuz
őstag

sziasztok!
abban kérném a segítségetek, hogy
a kodin a confluence felszínt használom. hogy tudom a netflix alkalmazást rátenni a főképernyőre?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#30892) Castell válasza M_AND_Ms (#30888) üzenetére


Castell
aktív tag

Értem, de ha a noname kategóriás tv-kre is rá van hegesztve a netflix (pl, dyras), akkor ott a lefrisebb program már elbukik, ergo az valszeg sohasem fog frissülni és a noname smart tv-n is meg van az esély rá, hogy egy idő után nem fog működni a dedikált addon. De láttam már olyat is, hogy vadiúj androidos smart tv-n a legfrisebb play-ből telepített apk sem ment... Mindenesetre érdekes a Netflix hozzáállása etéren, de ők tudják, ezzel a felhasználókat fogják csak feldűhíteni.

(#30893) Aryes válasza Castell (#30892) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem egy 6 éves Samsung tv-n az előtelepített Netflix app gond nélkül bejelentkezett és működött még májusban, pedig sosem volt frissítve. Ez hogy lehet?

(#30894) mayday00 válasza cof (#30883) üzenetére


mayday00
őstag

Köszönöm szépen. Sikerült. Felbontás látom még mindig alacsony.😥😐 Ezt fogják orvosolni valamikor? Most jelenleg minden 960*540 jön. 4k is. Nálatok is? Netflix.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#30895) cof válasza mayday00 (#30894) üzenetére


cof
veterán

Oké. Én nem használom, szóval passzolom. De gyanítom, hogy ők korlátozták a felbontást le a nem támogatott eszközökön SD-re.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30896) Arolotifar válasza Aryes (#30893) üzenetére


Arolotifar
őstag

Anyós 7 éves Samuján is megy, gond és akadás nélkül. Viszont a mi pár éves LG okostévénken szépen dadogni szokott, hiába csatlakozik vezetéken a routerhez... Szóval Gigabyte Brix/LibreELEC/Kodi kombóval tudjuk nézni. Mármint, amikor nem copat a Netflix a változtatásokkal... :(

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#30897) djattila12


djattila12
újonc

hello valakinek mejen kodi 18.6 videa.hu oldal mert nekem azt érja ki nicsen link legaláb 1hete csinálja

(#30898) vargalex válasza Aryes (#30893) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Nem néztem a netflix addont, de ha a weboldal parseolását végzi, akkor az nyilván törik az oldal módosításakor. A NetFlix app viszont gyanítom, hogy API-n keresztül éri el, ami nyilván tud változatlan maradni új endpointok bevezetése után is, legfeljebb az újabb feature-ok nem használhatók.

Alex

(#30899) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Digisportnál miért írja ki, hogy http code 404? Gondolom nem találja az oldalt de vajon miért? 1-2 hétig ugyanazzal a beállítással megy majd nem látja hetekig. Routertől kezdve minden újraindítva, frisstve. Van valami ötlet rá? Köszi

(#30900) Aryes válasza vargalex (#30898) üzenetére


Aryes
nagyúr

Biztos így van. Az addont nem lehet úgy megcsinálni, hogy ne a weblapot parse-olja, hanem API-n keresztül kapcsolódjon? Nem magam miatt kérdezem, én már nem használom a Netflix-et. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.