Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#30451) bivalyos válasza Aryes (#30446) üzenetére


bivalyos
tag

Basszus, valahol átsiklottam felette, keresőt is használok, mégsem találtam, de a lényeg végre sikerűlt, biztos amikor elsőnek letöltöttem a yatse-t akkor nyomkodtam el :))
Hálás köszönet!

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: bivaly

(#30452) Bozek válasza Aryes (#30448) üzenetére


Bozek
nagyúr

De ha a kiegészítőkről szólna, akkor ugyanúgy lenne benne HBO, Netflix, stb. Vagy hogy gondoltad?

(#30453) Somatom válasza Aryes (#30449) üzenetére


Somatom
veterán

Tévedsz. Elenyésző számban vagyunk olyanok, akik Androidon használjuk a Kodit. A többség az eredetileg Androidos boxokra LibreElecet, vagy CoreElecet telepít, ami Linux, nem Android és az alatt futtatja a Kodit. Az HBO Go pedig Magyar nyelvű, tehát a Kodis kiegészítője on topik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#30454) Aryes válasza Somatom (#30453) üzenetére


Aryes
nagyúr

Te is tudod, hogy ez színtiszta kötekedés, úgyhogy nem írok rá inkább semmit. :)
De, mégis: akkor mi a fenének külön androidos Kodi topik, ha úgysem látogatja senki? Legyen az "A" Kodi topik.
Tessék, emberek, lehet akkor oda átmenni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#30455) Aryes válasza Bozek (#30452) üzenetére


Aryes
nagyúr

Valójában szívem szerint inkább "A movieshark repo kiegészítői" nevet adnám neki, mert hogy eredetileg erre szolgált ez a topik.

Vagy bánja fene, maradjon ez a topik annak, ami, és legyen egy külön Movieshark repo topik.

(#30456) Bozek válasza Aryes (#30455) üzenetére


Bozek
nagyúr

Viszont jó ideig az HBO is Movieshark kiegészítő volt, bár tény, hogy már bekerült a hivatalos repo-ba. De most azért a 3-4 működő kiegészítőért érdemes lenne külön topik?

[ Szerkesztve ]

(#30457) pube111 válasza Aryes (#30455) üzenetére


pube111
senior tag

Az lenne a leggyakoribb válasz, hogy ezzel menj át a másik topikba. Aztán meg vissza. 😁

(#30458) Aryes válasza Bozek (#30456) üzenetére


Aryes
nagyúr

Amiatt a 3-4 működő kiegészítő miatt lett itt akkora pörgés, ami miatt már mindenki minden bajával idejár... :U

(#30459) Aryes válasza pube111 (#30457) üzenetére


Aryes
nagyúr

:DDD Egy darabig.
Miért, más szaktopikokban nem ez megy? De.

(#30460) dh66e


dh66e
veterán

Srácok!
Az én véleményem az hogy jelenleg átláthatatlan a topik, a sok szerteágazó kérdéssel és válaszokkal.Itt hardveres /szoftveres és egyéb fejlesztői témák is mennek elég mélyen aminek szerintem nem itt lenne a helye.

Nem arról van szó hogy mindent írtani kellene,csak a főcsapás a Kodi magyar kiegészítők maradjanak mint téma.
A you tube api,távirányítás kodi alá és egyéb nyalánkságok amik sokszor oldalakon keresztül megy az nálam nem ide való.

Első körben megkérném az addonok készítőit hogy írják meg mi a véleményük az egészről.
Természetesen mindenki megírhatja a véleményét,javaslatát hogy átfogóbb képet kapjunk.

[ Szerkesztve ]

(#30461) Aryes válasza dh66e (#30460) üzenetére


Aryes
nagyúr

:R

És hogy rövidre zárjam ezt a vitát - amit én gerjesztettem -, mindenkinek, aki nem akarja megérteni, hogy a topik neve félreérthető, nézze meg, hogy a topik melyik fórumban található!
Segítek: "Szoftverfejlesztés fórum"

[ Szerkesztve ]

(#30462) mikrofon válasza Aryes (#30455) üzenetére


mikrofon
addikt

Most ez komoly???
Szerintem meg semmi értelme nem lenne...
Engem pont nem érdekel a movieshark. Mégis eddig hasznos dolgokat is olvastam.... Igen vannak ismétlődő és zavaró, dolgok. De ez sajnos minden topikban így van itt....

Az hogy mi volt régen és mire lett létrehozva szerintem nem releváns. Most élünk és a jövőbe tartunk, nem a múltba. Az hogy ki mire emlékszik az semmit nem jelent az újabb emberek számára, hiszen megváltozott a címe. Nem véletlenül....
Ez maradjon olyan amilyen lett és ami a címe, meg ami az összefoglaló alapján releváns... Szerintem rengeteg hasznos és komoly téma előjön a komolytalanok mellett.
Ha neked ez nem jön be, másra van igényed hoz létre egy új topikot olyan címmel és témával a mivel szeretnéd. Elfér nem? Aztán majd az idő megmondja hogy megmarad-e vagy érdeklődés hiányában átneveződik, vagy kikopik. De hogy visszaváltozzon valamit ami már megváltozott és jelenleg működik, szerintem nem a jó irány.

Teljesen felesleges ezen ennyit pörögni....

Átláthatatlansággal sem értek egyet. Ha valamit keresek akkor használom a keresőt itt jobbra fent, vagy magát a Google-t a "site:... "

:R

[ Szerkesztve ]

(#30463) Aryes válasza mikrofon (#30462) üzenetére


Aryes
nagyúr

"Szoftverfejlesztés fórum"

Ennyi. Nem én megyek szembe az autópályán. :N Én csak nyomom a dudát. ;)

(#30464) mikrofon válasza Aryes (#30463) üzenetére


mikrofon
addikt

De mindenki más szembe jön veled mert megváltozott a világ....
:R

(#30465) Bozek válasza Aryes (#30458) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem pörgés akkor lett itt, amikor még nem csak 3-4 kiegészítő működött. Csakhogy azóta nagyon soknak leállt a fejlesztése. Múltkor próbáltam a Viasat Play-t, de nem hoz találatot. Sajnos én nem értek a Python-hoz.

Amúgy félek, hogy ha átáll Python3-ra a Kodi, akkor már csak 1-2 marad.

(#30466) Aryes válasza mikrofon (#30464) üzenetére


Aryes
nagyúr

Azért nem mindenki, van, aki csak eltévedt. :)

Bozek:Sajnos a régi fejlesztők egy része elfáradt. De most vannak új fejlesztők és új kiegészítők. A régieket is karbantartják. Nagyrészt.

[ Szerkesztve ]

(#30467) mikrofon válasza Aryes (#30466) üzenetére


mikrofon
addikt

Ez is igaz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30468) Bozek válasza Aryes (#30466) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerencsére. Azért van pár kiegészítő, amit az MS-ből használok.

Bár most letöltött sorozatokat nézek inkább, vagy olvasok.

(#30469) BalanceR


BalanceR
addikt

Azt nem tudjátok, hogy meg lehet valahogy oldani, hogy a Kodi YouTube hoz használt Api keyek soha ne járjanak le, vagy mondjuk csak évente? 30 napos maxot láttam a beállításoknál, de nincs kedvem havonta foglalkozni vele

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30470) pube111 válasza BalanceR (#30469) üzenetére


pube111
senior tag

Biztos, hogy nem kell havonta, én már több mint egy hónapja csináltam. Nem az van vele, hogy ha 30 napig nem használod, akkor jár le?

(#30471) Speedcop14 válasza castiels (#30268) üzenetére


Speedcop14
csendes tag

szia..ha képeket akarsz nézni akkor a Képek fül alatt keresed ugye ? mert ha a Videók alatt indulsz el akkor pontosan az történik amit mondasz...

(#30472) tcsaba007 válasza mikrofon (#30464) üzenetére


tcsaba007
tag

Nem mindenki...

(#30473) BalanceR válasza pube111 (#30470) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem tudom, kapkodva aktiváltam az API-t , de az autentikációnál volt valami opció a lejárati időre vonatkozóan, és ott 30 nap volt a max, de nem olvastam végig...
Lehet, hogy igazad van..

Más kérdés:
Megoldható valamilyen pluginnal a Kodira való vezeték nélküli képtovábbítás?
Miracast, Chromecast, WifiDisplay?
A cél az lenne hogy a telefon képét lőjjem át Kodira.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30474) pube111 válasza BalanceR (#30473) üzenetére


pube111
senior tag

Teljes tükrözésről nem tudok, de ha telepíted a yatse-t akkor a telón a képek, vagy youtube videóknál a megosztás listába bekerül a yatse. így lehet átküldeni képet, zenét, youtube videót.

(#30475) BalanceR válasza pube111 (#30474) üzenetére


BalanceR
addikt

Köszi,
Igazából más miatt kellett volna ( néhány VOD tartalmat így ki tudtam volna lőni a projektorra, amin a Kodi van... Netflix, HBO go, Hulu, DisneyChannel...) De pluginnal majdnem mind megoldható...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30476) dombila


dombila
senior tag

Az RTLMost add-on-al van egy kis problémám.
Raspberry Pi 3; OSMC, legfrissebb update-ekkel.
Feltelepítettem az RTL Most add-ont a repoból (a repo-t ZIP-ből telepítettm), hiba nélkül települt. Be tudom állítani a hozzáférést is, de amikor elindítanám az add-ont, a "RTLMost error"-t kapok és a log-ban a következő van:

2020-05-23 13:01:18.295 T:1915188784   ERROR: Control 50 in window 10025 has been asked to focus, but it can't
2020-05-23 13:01:21.550 T:1455411936   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.AttributeError'>
                                            Error Contents: 'NoneType' object has no attribute 'group'
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/plugin.video.rtlmost/default.py", line 41, in <module>
                                                navigator().root()
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/plugin.video.rtlmost/resources/lib/indexers/navigator.py", line 53, in __init__
                                                self.Login()
                                              File "/home/osmc/.kodi/addons/plugin.video.rtlmost/resources/lib/indexers/navigator.py", line 213, in Login
                                                r = re.search('\(([^\)]+)', r).group(1)
                                            AttributeError: 'NoneType' object has no attribute 'group'
                                            -->End of Python script error report<--
2020-05-23 13:01:21.581 T:1354752736   ERROR: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.rtlmost/
2020-05-23 13:01:21.582 T:1915188784   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.rtlmost/) failed
osmc@osmc:~/.kodi/temp$

Mi lehet a gond? Hogyan tudnám működésre bírni az add-ont?
Előre is köszönöm!

(#30477) Somatom válasza pube111 (#30474) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi a tippet! Kipróbáltam, müxik. Avi is ment, bele is tudtam tekerni. Router sem kellett. A telómon futott a Yatse, a hotspot -jára csatlakozott tabon meg a Kodi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#30478) blakey válasza dombila (#30476) üzenetére


blakey
titán

inputstream.adaptive telepítve van, libwidevine.so is megvan?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30479) dombila válasza dombila (#30476) üzenetére


dombila
senior tag

Megtaláltam a megoldást :K

Az add-on nem kezeli, ha az RTL Most fiók jelszavában speciális karakter van. Az enyémben volt egy #). Megváltoztattam a jelszavam - kivettem a #-t - és működik az add-on.

Eseetleg ki lehetne javítani ezt a hibát, hogy biztonságosabb jelszavakat lehessen használni.

(#30480) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
HBOGO , kodira telepitve az eu s addon. Most nézni akartam és 403 as hibával visszadob.Állitottak valamit?
Amikor telepitettem müködött.

üdv

(#30481) ORCA58 válasza cof (#30439) üzenetére


ORCA58
addikt

A fórum címe "Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz" Márpedig a Netflix magyar nyelvű, bár nem magyar fejlesztés. Kodi alatt fut, és kiegészítő is, azaz 100%-ban kimeríti a címben írt feltételeket!
Ha ilyen kérdést nem szabad feltenni, akkor át kell nevezni a fórumot. Mondjuk: "Kodi és kiegészítői kizárólag magyar fejlesztésű és kizárólag magyar tartalmakhoz!" Vagy másra.

A cím alapján gondolom jogosan feltételeztem, hogy a KODI alatti kiegészítőket használók között lehet olyan, aki már találkozott ezzel a hibával, és értelmezni is tudja. Másrészt akik hasonlót hibát jeleztek, nem csatoltak hiba log-ot, így a hozzáértők kevésbé tudnak mit mondai. A kérdésemre consono fórum társ volt olyan kedves, és válaszolt. Ez kielégítő is volt, annak ellenére, hogy a problémám ő sem tudja megoldani.
Korábban más miatt már írtam a Githubra (google fordító segítségéve), de senki sem válaszolt. :)

Most, hogy tovább olvastam, látom mások is feszegetik a mit lehet vagy nem témát! :)

[ Szerkesztve ]

(#30482) Jakuu válasza Somatom (#30477) üzenetére


Jakuu
őstag

Somatesoma, kb "1000" eve ajanlom ilyenekre a yatse-t. Leirtam masoknak itt is, persze nem hittek nekem, mindenfele mas megoldasokat kerestek inkabb, mikozben van erre egy nagyszeru alkalmazas, ill. nem csak erre, mert rengeteg minden mast is tud

[ Szerkesztve ]

(#30483) castiels válasza Speedcop14 (#30471) üzenetére


castiels
addikt

Jogos, utána észleltem igen.

Köszi a figyelmet.

(#30484) Szabi_82 válasza ORCA58 (#30481) üzenetére


Szabi_82
tag

Hi Mesterek!
Bocsánat ha nem jó helyre írtam.Segítséget szeretnék kérni. Hol találom a hiba naplófájlt, s github-on hogy tudok feltölteni hibát?

(#30485) Akosman


Akosman
aktív tag

Sziasztok! Sosem használtam még kodit. Ha iptv adást szeretnék nézni rajta amit kapok linket a szolgáltatáshoz kell azon kívül beállítani valamit? Nem jelentek meg a csatornák azért kérdezem. Androidos verzió. kép link
kép link

[ Szerkesztve ]

(#30486) consono válasza Akosman (#30485) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, ha itt betallózod neki az m3u-t, vagy megadod az URL-t, akkor mennie kellene. Nem emlékszem, hogy mást kellet volna állítani. Mivel Android, kipróbálhatod, hogy pl. a Lazy IPTV appban működik e a linked, hogy biztosan kiderüljön nem ott van a probléma.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30487) Akosman válasza consono (#30486) üzenetére


Akosman
aktív tag

Köszönöm! Én írtam be az URL címet,mert nem tudtam bemásolni emailből. Lehet az is gond?

[ Szerkesztve ]

(#30488) consono válasza Akosman (#30487) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, bármi lehet :) Nézd meg nem maradt e le valami.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30489) #75501312 válasza Akosman (#30487) üzenetére


#75501312
törölt tag

Ezek a címek megbízhatatlanok. Ha megy az angol, akkor próbáld ki a Limitless addont, tonnaszám kapod a nemzetközi csatornákat.

(#30490) Akosman válasza consono (#30488) üzenetére


Akosman
aktív tag

Nem működik iptv smarters,és a lazy iptv alkalmazásban sem. Gondolom akkor az url a rossz.

(#30491) consono válasza Akosman (#30490) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, akkor nem jó az URL.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30492) Akosman válasza consono (#30491) üzenetére


Akosman
aktív tag

Iptv smarters elfogadta a linket bemásolva. Sajnos az androidos kodi mobilon nem engedi bemásolni a linket,gondolom ezért nem indul. Remélem ezt majd javítják benne.😊

(#30493) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Használ valaki külső média-manager programot Kodi libraryhoz? Le akarok szakadni a Plexről, és inkább rendbe raknám a mappákat, minthogy egy külső szolgáltatáshoz kapcsolódnék (ebbe mondjuk beletartozik az is, hogy Kodi 19-hez nincs PKC még).
Eddig próbáltam a MediaElch-et (eddig talán ez a legjobb, de nem lehet benne külső mappát megadni a kollekciók képeihez, ez pedig kell a 19-hez), a TinyMediaManagert (ignorálja a saját beállításait, nem követi a fájlelnevezési beállításokat) és az Ember Media Managert (nem olvassa be a meglévő dolgokat).
Nem várnék sokat, csak hogy minden film mellett ott legyen az a pár fájl, (folder.jpg, fanart.jpg, banner.jpg, movie.nfo), valamint a Kodi 19-nek megfelelő formában ki tudja rakni azt a pár collection artworkot a megjelölt mappába.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#30494) pube111 válasza LógaGéza (#30493) üzenetére


pube111
senior tag

Csak kérdezem az nem jó, hogy a moviedatabase letölti ezeket, ott jeleníti meg ahol kell? Nem kell foglalkozni a képek rendezgetésével.

(#30495) blakey válasza LógaGéza (#30493) üzenetére


blakey
titán

Miért tértél át a 19-re?
PKC akkor lesz ha már rc állapotba kerül a Kodi.
MySQL-t próbáltad? Plex/Emby előtt azt használtam.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30496) cpt rodgi


cpt rodgi
tag

sziasztok. Meg lehet valahogy oldani a kodiban, hogy ugy mint a sorozat, es a filmeket, hogy a netröl leszedi, rendszerezi, stb, egy harmadik mappat.. ( hu de leirtam). szoval en szerentek, es van is egy "mese" menü, de csak ugy nyillik meg mint egy file mappa, es semmi infot nem szed le . es azt szeretnem, hogy mint a sorozatokat vagy a filmeket latom ..
Remelem kibogozzatok a kerdest, es van valami egyszeru valasz.... KösziD:

(#30497) LógaGéza válasza pube111 (#30494) üzenetére


LógaGéza
addikt

Kollekciókat az se kezeli jól, valamint szeretem úgy rendezgetni ahogy nekem tetszik a dolgokat :)

blakey
SHIELDen csak a 19 viszi a Dolby Visiont - meg ugye a Plex, de annak egyszerűen használhatatlan a feliratkezelése...

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#30498) Bozek válasza LógaGéza (#30497) üzenetére


Bozek
nagyúr

Melyik részét nem kezeli jól? Nekem TMDB-ről szedi le a dolgokat, a kollekciók is rendben vannak. Bár valószínűleg nem ugyanazok a filmek vannak, mint neked.

(#30499) bivalyos válasza Sentinel80 (#30402) üzenetére


bivalyos
tag

Most jutott eszembe, hogy kipróbáljam, de nem is találom a addont, megszünt? Nem is volt?

Ui. Látom a web oldal se megy.

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: bivaly

(#30500) pube111 válasza cpt rodgi (#30496) üzenetére


pube111
senior tag

A video mappában csinálsz egy mese mappát. Beleteszed a meséket. Csinálsz egy gombot, lejátszási listák. Létrehozol egy új listát, olyan szabállyal, hogy elérési út kezdődik. Betallózod a mese mappát. Aztán kiteheted a mese nevű listát is egy gombra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.