Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#30701) canniball válasza canniball (#30694) üzenetére


canniball
nagyúr

Kipróbáltam egy másik gépen egy harmadik mail címmel, ugyanúgy errort dobott. Ennyire béna nem lehetek, tuti nem passzol valami a leírásban vagy mióta készült megváltozott valami. Csak sajna én ehhez pont annyira értek mint az atomfizikához. Ránézne valaki aki vágja a témát? Vagy tud valaki egy linket ahol utána tudnék nézni a dolognak?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#30702) blakey válasza canniball (#30701) üzenetére


blakey
titán

Ez alapján próbáld meg.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30703) canniball válasza blakey (#30702) üzenetére


canniball
nagyúr

Köszi, de ez már az elejétől kicsit máshogy néz ki, és bár egy darabig el lehet evickélni rajta de az 5. lépésnél már totál más jön mint ami a leírásban látható.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#30704) janky1216


janky1216
csendes tag

Szia, Canniball!

Én tegnap az alábbi link alapján csináltam végig és tökéletesen működik. :)

https://youtu.be/_ERnTUTitC8

[ Szerkesztve ]

(#30705) blakey válasza canniball (#30703) üzenetére


blakey
titán

Eszerint csináltam és tökéletesen működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30706) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Youtube API key létrehozása. Ez alapján készítettem, de valóban van némi eltérés már azóta, így csináltam egy új reget. Remélem segítségetekre lesz.

1. jelentkezz be it --> https://console.developers.google.com/
2. Fogadd el a Google Cloud Performance-hoz tartozó feltételeket,
3. Most elvileg ha még nem próbálkoztál akkor teljesen üres lesz a dashboardod,
4. Nyomj a create gombra,
5.A project name legyen: YouTube add-on, majd nyomd meg a Create gombot
6. Várd meg, hogy létrejöjjön a Project, majd a dashbord-on kattints a +ENABLE APIS AND SERVICES lehetőségre
7. A betöltődő API Library-ben keresd ki a YouTube Data API v3-at, majd kattints rá,
8. Kattints az Enable gombra,
9. A betöltődött oldalon kattints a CREATE CREDENTIALS gombra,
10. A Which API... legördülőből válaszd ki a YouTube Data API v3 lehetőséget, a Where will you be calling... legördülőből válaszd az Other UI lehetőséget, a What data will you be accessing? kérdésnél jelöld be User data opciót, majd kattints a What credentials do i need? gombra,
11. A felugró ablakban kattints a SETUP CONSENT SCREEN gombra ami egy másik oldalra fog vinni
12. Ezen az oldalon a User Type-nál jelöld ki az External lehetőséget, majd nyomj a Create gombra,
13. Töltsd ki ezeket így: Application name --> YouTube add-on Personal, Support email már ki lesz töltve a saját email címeddel, nyomj az oldal alján egy SAVE gombot,
14. Be fog jönni egy áttekintő oldal
15. A Bal oldalon található menüben most kéken be van jelölve az OAuthconsent screen, kattints a felette lévő Credentials lehetőségre,
16. Nyomj a + CREATE CREDENTIALS gombra és válaszd ki az OAuth client ID-t, majd Application Type-nak válaszd ki a TV and Limited Input Devices-t, a Name legyen YouTube, majd kattints a Create OAuth ID- ra. egy felugró ablakban látni fogod az Client ID-dat, illetve a Client Secret-et, nyomj egy Ok / Done / Close-t ami van, így visszajutsz a Credentials menübe,
17. Újra nyomj a create Credentials-re, majd válaszd a API key lehetőséget, és már létre is jött az API kulcsod, mentsd el valahova nyomj egy Close-t, így visszajutsz megint a Credentials menübe,
18. Itt ha rányomsz az OAuth 2.0 clkent ID rész alatt az aláhúzott YouTube add-on Personal-ra akkor fel fog ugrani a client ID-d és a client secrer-ed. Mentsd ki ezeket, majd nyomj egy save-et, nézd meg az API key-ed is, azt is mentsd ki.

Ezek után válassz az oldal alján egy szimpatikus konfigurációs megoldást, és már meg js vagy.

El Psy Kongroo

(#30707) Togyo25


Togyo25
csendes tag

Sziasztok!
Dmda média kiegészítő megy nektek?
Nálam nem. Ránézne valaki?
Köszi!

Diablo 3 - Pitty80#2311

(#30708) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Ha a pc re kodit telepitek hogy tudom szinkronizálni a box on ce alól futó kodival?
üdv

(#30709) vargalex válasza Togyo25 (#30707) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Köszi a jelzést, változott a forrás oldal. Javítottam, repo-ból frissíthető a kiegészítő.
Amint időm engedi, az exoshark-ban is utánhúzom.

Alex

(#30710) consono válasza vargalex (#30709) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi!

"In God we trust. All others must bring data"

(#30711) Carlos Padre válasza nagyfejü (#30708) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mit szeretnék szinkronizálni? Hogy mit néztél már meg? Arra ott a Trakt addon.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#30712) xtend


xtend
senior tag

Megnyílt (újra, de nem a régi köntösben) a MovieShark fórum, ahol az MS repóban szereplő addonokké a főszerep.

Mivel ide nem írhatom ki mivel reklámnak minősül, így akit érdekel az elérhetőség az írjon rám!

(#30713) Dolphine válasza xtend (#30712) üzenetére


Dolphine
addikt

Először is! :R
Másodszor szakmai fórum, vagy általános?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#30714) xtend válasza Dolphine (#30713) üzenetére


xtend
senior tag

is-is :)

(#30715) nagyfejü válasza Carlos Padre (#30711) üzenetére


nagyfejü
őstag

A media konyvtarat!

(#30716) pube111 válasza nagyfejü (#30708) üzenetére


pube111
senior tag

Ha a boxra van dugva egy hdd, és a samba rendben van, akkor azt látja a windowson lévő kodi is. Médiatárban hozzáadod video mappaként.

(#30717) pube111 válasza nagyfejü (#30708) üzenetére


pube111
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#30718) Somatom válasza xtend (#30712) üzenetére


Somatom
veterán

Az aláírásodba berakhatod.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#30719) xtend válasza Somatom (#30718) üzenetére


xtend
senior tag

Biztos? Az is reklám nem?

(#30720) Aryes válasza xtend (#30719) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem az a gond, hogy reklám lenne, hanem az, hogy az embereket áttereli egy külső fórumba.

(#30721) Somatom válasza xtend (#30719) üzenetére


Somatom
veterán

Most nem találom a szabályzatban az idevonatkozó részt, de úgy tudom, hogy az aláírásod tartalmazhat reklámot. Ráadásul ez "közérdekű" reklám. Kérd ki egy nagybetűs véleményét!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#30722) zoltan6


zoltan6
őstag

Elég lenne ha ezt a linket javítanád,akkor mindenki megtalálja: :K

(#30723) Aryes válasza zoltan6 (#30722) üzenetére


Aryes
nagyúr

:K
De a legjobb lenne a repo-nak egy saját topik itt, ezen a fórumon, ahol semmi másról nem lesz szó, csak az MS kiegészítőkről.

[ Szerkesztve ]

(#30724) xtend válasza Aryes (#30723) üzenetére


xtend
senior tag

Mi nem buzdítunk senkit a ph! ellen vagy hogy elhagyja ezt a topikot/fórumot :) Nyitottunk egy sajátot (mint ahogy volt már régen is), ennyi. Nem kell ebbe semmi rosszat belelátni.

@zoltan6: köszi, látod ezt el is felejtettem ;)

[ Szerkesztve ]

(#30725) Aryes válasza xtend (#30724) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez nem az én véleményem, csak azt írtam le, hogy miért nem nézik a moderátorok jó szemmel egy másik fórum linkelését. Nem reklám miatt, hanem ezért. Na. :)
Én részemről szívesebben figyelnék itt egy másik topikot, mint egy külső fórumon, amit nem látogatok napi szinten, ezért nem értesülök a hírekről.

[ Szerkesztve ]

(#30726) BullZeye válasza Aryes (#30725) üzenetére


BullZeye
veterán

Egyet értek veled, megint egy új fórum / új regisztráció máshova, könyvjelzőzni, meg nézni napi szinten úgy, hogy egyébként itt egy fórum amit mindenki használ, és normálisan lehet követni a hozzászólásokat.
Semmi értelme az egésznek, kivéve ha adatgyűjtés a cél, email címek eladására, akkor hibátlan megoldás.

(#30727) xtend


xtend
senior tag

@BullZeye: igen így van tuti adatgyűjtés a cél meg email lista eladása a CIA-nak. Az MS addonok is csak azt a célt szolgálják hogy megtudjuk az IP címeteket...Ohh Jeesus Christ help me! :Y

Komolyra fordítva a szót, több privát üzenetet ne küldjetek ez ügyben mert a ph! rendszer azt hiszi spammelni akarok hogy linket küldök válaszban. Az MS repó oldalán alul megtaláljátok a linket akit érdekel.

(#30728) consono válasza xtend (#30727) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi vele a munkát. Korábban is volt már egy ilyen próbálkozás, az behalt, reméljük ez hosszabb életű lesz!

"In God we trust. All others must bring data"

(#30729) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
A pc n serviio server van azzal vannak megosztva fájlok a box felé.
Most próbálkoztam hogy fotókat is hozzáadtam.
Meg is jelenik a box, ce,kodi alatt a fotó mappa és azon belül az almappák , de nem nyitja meg egyiket sem.
Kell valami a fotók nézéséhez vagy nem jól csináltam valamit?
A többi mediatartalom müködik.

üdv

(#30730) csibe1 válasza Véreshurka (#30706) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi a leírást.
Ez így a 10-ik pontig oké, aztán már teljesen más. Lehet, hogy valamit változtattak azóta.
Mindegy, hagyom a fenébe, mert nem ér annyit az egész amennyit szórakozni kell vele.
Szerencsére a Tanix TX9S-en normálisan fut android alatt a smartyoutube.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#30731) w.miki


w.miki
veterán

Melyik az az addon, amivel a Netmozi. com, Filmezz. eu és Videa weblap összes filmje reklám nélkül, egyszerűen kezelhető videotéka kinézettel, magyarul nézhető.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#30732) BalanceR


BalanceR
addikt

Pi 4+Libreelec-en nem elérhető a 9.2.3?
Jelenleg 9.2.1 van a Pin, az automatikus frissítés be van kapcsolva, de nem frissül, ha manualra rakom, és kiválasztom 9.2.3-at, felvillan egy ablak egy pillanatra, de nem történik semmi...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30733) cpt rodgi


cpt rodgi
tag

sziasztok. alab, egyszerü helhasznalo vagyok. . megy egy kodi, pi 4 en. majdnem minden jo, ( bar a mese mappa meg nem 100 as, de most feltettem a utorrentet, es nem akarja az igazat. nem erem el vebesen, es ha az addonra klikkelek " coluld not connect to .."
pls valami pici help, de szepen mint anya a hülyegyerekenek, hogy en is megertsem . :D :W . köszi

(#30734) Carlos Padre válasza cpt rodgi (#30733) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Utorrentnek mióta van portja pi-re? Az nem csak windows on fut?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#30735) Jakuu válasza Carlos Padre (#30734) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem

[ Szerkesztve ]

(#30736) pube111 válasza cpt rodgi (#30733) üzenetére


pube111
senior tag

Én inkább ajánlanám a qBittorrent addont. 8880 a portja. Tehát pl 192.168.0.190:8880.
Beállítasz egy figyelt mappát, aztán (akár) telóról (akár) ftp-n (total commander) beledobod a torrent fájlt, és már tölti is. Ha akarod, a végén küld neked egy mailt.

[ Szerkesztve ]

(#30737) BullZeye


BullZeye
veterán

Youtube pár napja nem indul el ezzel a hibával, másnak megy rendesen? Csak mielőtt törlöm youtubeot és újrarakom...

Be vagyok jelentkezve, API is be van állítva hónapok óta.

2020-06-06 06:50:51.160 T:3535782720 ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
- NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
Error Type: <type 'exceptions.ValueError'>
Error Contents: No JSON object could be decoded
Traceback (most recent call last):
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/startup.py", line 11, in <module>
from youtube_plugin.kodion import service
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/kodion/service.py", line 15, in <module>
from ..youtube.provider import Provider
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/__init__.py", line 11, in <module>
from .provider import Provider
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/provider.py", line 22, in <module>
from ..youtube.client import YouTube
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/client/__init__.py", line 11, in <module>
from .youtube import YouTube
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/client/youtube.py", line 19, in <module>
from .login_client import LoginClient
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/client/login_client.py", line 17, in <module>
from .__config__ import api, youtube_tv, developer_keys, keys_changed
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/client/__config__.py", line 222, in <module>
_api_check = APICheck(__context, __settings)
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/youtube/client/__config__.py", line 30, in __init__
self._am_jstore = LoginTokenStore()
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/kodion/json_store/login_tokens.py", line 17, in __init__
JSONStore.__init__(self, 'access_manager.json')
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/kodion/json_store/json_store.py", line 34, in __init__
self.load()
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.youtube/resources/lib/youtube_plugin/kodion/json_store/json_store.py", line 54, in load
data = json.load(jsonfile)
File "/usr/lib/python2.7/json/__init__.py", line 291, in load
File "/usr/lib/python2.7/json/__init__.py", line 339, in loads
File "/usr/lib/python2.7/json/decoder.py", line 364, in decode
File "/usr/lib/python2.7/json/decoder.py", line 382, in raw_decode
ValueError: No JSON object could be decoded
-->End of Python script error report<--

[ Szerkesztve ]

(#30738) cpt rodgi válasza pube111 (#30736) üzenetére


cpt rodgi
tag

zsir .. köszi csekkolom!!!

(#30739) cpt rodgi válasza cpt rodgi (#30733) üzenetére


cpt rodgi
tag

hat rakerestem a minden kiegesztitoben . ennyi van .. :(

ha szamit : pi 4 2 giga
LibreELEC
MSREPO fenn van .
sokkal többet nem tudok

[ Szerkesztve ]

(#30740) dzz válasza vargalex (#30054) üzenetére


dzz
aktív tag

Igen, az NG-t. Bocsánat a késői reagálásért, nem olvastam a topicot, most vettem észre a kérdésed.

Volna más kérdésem is ami erősen offtopic itt, küldhetek privátot?

[ Szerkesztve ]

ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

(#30741) pube111 válasza cpt rodgi (#30739) üzenetére


pube111
senior tag

Ezt a zippet másold rá valamire. Utána kiegészítők, telepítés zip fájlból. Így lesz egy új tárolód, a thoradia. Abban lesz a qbittorrent.
Forrás

[ Szerkesztve ]

(#30742) cpt rodgi válasza pube111 (#30741) üzenetére


cpt rodgi
tag

jajj. leszedtem, oda tettem a többi köze de nem adja.. azt irja h a telepites sikertelen. . leszedtem többször . de csak nem akarja. a többi zip pet tudtem akar ujra telepiteni is

(#30743) pube111 válasza cpt rodgi (#30742) üzenetére


pube111
senior tag

Kipróbáltam, nekem engedi telepíteni.
Ismeretlen források engedélyezve van?
Beállítások, rendszer, kiegészítők, ismeretlen források.

(#30744) cpt rodgi válasza pube111 (#30743) üzenetére


cpt rodgi
tag

Nagyonjooo.. KÖszi!
:(

[ Szerkesztve ]

(#30745) cpt rodgi válasza cpt rodgi (#30744) üzenetére


cpt rodgi
tag

jaajjjjj.. feltelepült, atalitottam a kodim 8080 portjat 8081 re.. de az istennek sem latom a 8080 on a q torrentet. . szoval mit kell tennem, vagy mit nem tettem.. ( eddig is hala nektek!! )

(#30746) pube111 válasza cpt rodgi (#30745) üzenetére


pube111
senior tag

A 8080 a web remote. Az a kodi felülete böngészőben. A qbittorrent portja 8880.

(#30747) cpt rodgi válasza pube111 (#30746) üzenetére


cpt rodgi
tag

kiraly!!

Qrva diszlex.. bocsanat, Köszi ..

(#30748) cpt rodgi válasza pube111 (#30746) üzenetére


cpt rodgi
tag

mi az user, es a pw? az admin, adminadmin,
admin, admi
adminadmin, adminadmin
nem megy. pedig ezt irja a github

(#30749) pube111 válasza cpt rodgi (#30748) üzenetére


pube111
senior tag

User admin
Pass adminadmin

(#30750) cpt rodgi válasza pube111 (#30749) üzenetére


cpt rodgi
tag

Unable to log in, qBittorrent is probably unreachable. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.