Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#35001) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy x96 max plusz-ra szeretnék külső, 3.5-ös wincsesztert kötni és hogyan, milyen formátumra formázta meg előtte?

A segítséget köszönöm! :R

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#35002) nfsu17 válasza ilovedigweed (#35001) üzenetére


nfsu17
veterán

(#35003) ilovedigweed válasza nfsu17 (#35002) üzenetére


ilovedigweed
senior tag

Nagyon köszönöm!

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#35004) vampire17


vampire17
addikt

Sziaszok!

Szerintetek hasonlokepp meg lehetne oldani a magyar Telekom (Telekom TV go) "atjatszast" is?

https://github.com/Sorien/plugin.video.iptv.magiogo

https://github.com/cvb941/magiogo-iptv-server

Illegalisat en nem latok benne... ugyanugy elofizu kell hozza, meg ugyanugy elhasznal egy licenszet az 5 bol... lenyegeben egy bongeszos streamet tovabbit csak, ez egy kvazi "web proxy"

[ Szerkesztve ]

(#35005) Gaben92 válasza vampire17 (#35004) üzenetére


Gaben92
őstag

90%-ra mondom, hogy akár még én is össze tudnám dobni. Sorien egy szlovák vagy cseh srác, ő rakta össze a Skylink plugint is. Abból minimális munka volt összerakni a Direct One (egykori UPC Direct plugint). A MagioGo kb ugyanaz a service mint a Telekom TVGO, a backend legalábbis tuti ugyanaz, max 1-2 címben lehet kavarás picit.

Ránézek ha lesz időm, de ha össze is rakok valamit tesztelni nem fogom tudni mert külföldön élek. :U

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#35006) vampire17 válasza Gaben92 (#35005) üzenetére


vampire17
addikt

ha megnezned, azt nagyon megkoszonnem! Meg meg sztm sokan masok rajtam kivul... :)

Tesztelni en szivesen tesztelek ha kell :)

(#35007) TBLO válasza Gaben92 (#35005) üzenetére


TBLO
újonc

Eloszor azt kell mondanom, hogy nem tudok magyarul, ezert elnezest kerek.

Ki kell abranditanom teged azzal, hogy elmondom, valoszinuleg nem olyan egyszeru lesz, mint nehany URL szerkesztese, es remelni, hogy mukodni fog. Jelenleg magyarul tanulok, ezert a Kodi alatt kerestem a csatornak megtekintesenek modjat. Ez az ok, hogy megtalaltam ezt a forumot is, es az elmult napokat azzal toltottem, hogy letrehoztam egy kiegeszitot a TVGO szamara. Ez biztosan lehetseges, azonban a magiogo addon forrassal nem. Amennyire lattam, kulon API-kat hasznalnak. Lehet, hogy a magyar verzion is mukodik, de nem sikerult elernem. A bejelentkezesi portal pedig a captchat hasznalja, igy semmilyen modon nem automatizalhatja a bejelentkezesi folyamatot a Kodiban. Jelenleg haladok a sajat kiegeszitom megirasakor, de ez nem lesz konnyu menet. Es a Telekom rengeteg intezkedest hajt vegre a reverz mernoki munka megnehezitese erdekeben, mivel ezek minden alkalommal megnyitjak a hibakeresot, amikor megprobal bejutni a halozati konzolba. A MiTM a mogottes tanusitvany ellenorzeseik miatt is lehetetlen. Feltetelezem, hogy nem akarjak, hogy hozzunk letre egy nyilvanos kiegeszitot. Szoval sok szerencset!

(#35008) Gaben92 válasza TBLO (#35007) üzenetére


Gaben92
őstag

Szia,

Igen köben rápillantottam én is és feltűnt, hogy más az API, token generálás máshogy megy stb. Úgy voltam vele, hogy egy 10 perces ránézést megér. A Skylink például ugyanazt az API-t használja Csehországban és Szlovákiában mint a Direct One Magyarországon és gyakorlatilag csak az URL-ek mások. Azt összedobtam pikk-pakk, de itt ez tuti nem fog menni úgyhogy részemről le is zártam a történetet elég gyorsan.

Amúgy meg annak ellenére, hogy állításod szerint nem tudsz magyarul egész jól írsz! :K

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#35009) vampire17 válasza Gaben92 (#35008) üzenetére


vampire17
addikt

Az egesz mennyivel egyszerubb lenne, ha a Magyar Telekom ugy jarna el, mint az osszes kornyezo orszag szolgaltatoja... Konkretan csak nalunk van ez, mashol (horvatok, szlovakok, csehek...) pl Android TV-re is van app. Nalunk meg desktop Linuxon (!!) sem megy, mert az mar lehetne jo kiindulo alap ilyen Kodi addon felekhez....

(#35010) honeker


honeker
őstag

a kodi frissítése ota nem megy a mozi csillag se a többi mozis kiegészítő :W mit lehet tenni ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#35011) cof válasza honeker (#35010) üzenetére


cof
veterán

Visszarakod a 18-as verziót.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#35012) vampire17 válasza TBLO (#35007) üzenetére


vampire17
addikt

Ha esetleg megis jutnal valamire, majd jelezd kerlek! :) Koszonom!!!

(#35013) honeker válasza cof (#35011) üzenetére


honeker
őstag

Na és hogy :F :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#35014) cof válasza honeker (#35013) üzenetére


cof
veterán

Mi BOX? Letörlöd és innen leszeded az .apk-t.

Vagy ez:

[kodi-18.9-Leia-armeabi-v7a.apk]

Vagy ez jó lesz:

[kodi-18.9-Leia-arm64-v8a.apk]

Play áruházban meg letiltod az automatikus frissítést.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#35015) MadMancs válasza cof (#35014) üzenetére


MadMancs
veterán

Mindhárom link not found.
Egyébként frissítés letiltás se garantált. Én isnletiltottam ahol csak tudtam míg nem voltak matrixra kiegészítők, mégis frissített a rohadék pár nap után. :DDD Android tv.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#35016) cof válasza MadMancs (#35015) üzenetére


cof
veterán

Mindhárom link not found.

Mert sietsz. :D
Javítva.

Hát az érdekes ha úgy is frissít ha ki van kapcsolva a Play-en a frissítés. De mint ha a Kodin belül is láttam volna ilyen tiltás lehetőséget. Bár nem kellene úgy frissítenie ha le van tiltva semminek.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#35017) honeker válasza cof (#35014) üzenetére


honeker
őstag

O :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#35018) gyűrű válasza MadMancs (#35015) üzenetére


gyűrű
addikt

Ez érdekes, az nvidia shieldnél a play áruházban tiltottam a kodi frissítését (máshol nem is kéne) miután visszatettem a 18-ast és azóta sem frissített. Csúnya is lenne ha magától felülírná a tiltást.. :) Android tv az is..

(#35019) MadMancs válasza gyűrű (#35018) üzenetére


MadMancs
veterán

Pedig play ilyen.
Telefonon is futottam már bele (tiltva vannak a frissítések) hogy 1-1 app frissült aminek nagyon nem kellett volna.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#35020) Toth_Jani válasza MadMancs (#35019) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Én is Philips Android TV-n használom a Kodit, az áruház az frissül magától, de a telepitett alkalmazások csak akkor ha kérem.

(#35021) MadMancs válasza Toth_Jani (#35020) üzenetére


MadMancs
veterán

Melyik Android van fent?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#35022) Toth_Jani válasza MadMancs (#35021) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ez egy 7303-as Philips 8-as Androiddal, igaz már a Matrix van rajta de miután itt jelezték hogy mennek a kiegészítők akkor ráböktem a frissítésre, igaz nekem csak az RTL Most és a TV2 Play kellett, filmet Off line nézek.

(#35023) MadMancs válasza Toth_Jani (#35022) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor végképp nem értem a dolgot. Nekem 7503 szintén droid 8 (szerintem már nem is lesz 9, 7el jelent meg). Mikor itt írták hogy problémás mátrix akkor kapcsoltam ki. 4-5 napig nem is volt gond, csak Kodi reklamált minden indításkor. Azt egyszer csak úgy indult hogy frissítve. Én is szinte csak RTL most, időnként még mostmár digi online.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#35024) honeker válasza cof (#35014) üzenetére


honeker
őstag

Elindult.. :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#35025) kuksa90 válasza MadMancs (#35015) üzenetére


kuksa90
őstag

írd alá a [zipsigner] -rel, többet véletlenül sem frissít...

(Nekem valamiért a Matrix nem látja a külső NAS-t, pár hónapja aláírtam, azóta nem frissül)

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#35026) Moritz


Moritz
csendes tag

Sziasztok,

van itt köztetek valaki, akinek működik az Amazon Prime kiegészítő? Ha működik, akkor melyikkel, ill hol érhető el?

köszönöm a segítséget

CoreELEC 9.2.7
MINIX NEO U22-XJ s922

[ Szerkesztve ]

MINIX NEO U22-XJ, MiniMX, CoreELEC

(#35027) Mr Dini válasza Moritz (#35026) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Én anno csak kipróbálásra használtam, mivel a Pi2-n sajnos csak SD streamet ad, de ez működött: [link]

Ha a médiaboxodon van rendes widevine kulcs, menni fog. Bár kicsit lassú sajnos.

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#35028) Moritz válasza Mr Dini (#35027) üzenetére


Moritz
csendes tag

Mikor volt az az anno?

Ezt használtam én is, de nem megy napok óta 😐

MINIX NEO U22-XJ, MiniMX, CoreELEC

(#35029) Mr Dini válasza Moritz (#35028) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

December végén. Azóta nem próbáltam, mert a TV-k eleve tamogatják a primeot, nincs szükség a Pi-re.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#35030) Moritz válasza Mr Dini (#35029) üzenetére


Moritz
csendes tag

Akkor még ment nekem is, de most sajna nem 😐

Feliratok film alá varázslásához kellene nekem 🙂 amit a TV nem tud 😒

MINIX NEO U22-XJ, MiniMX, CoreELEC

(#35031) gyűrű válasza Moritz (#35026) üzenetére


gyűrű
addikt

Ezt próbáltad? A Nightly repoból > krypton leia repoból telepíthető..

ez ugyanaz..

[ Szerkesztve ]

(#35032) seger


seger
addikt

Online tv-nek mit használtok? (Rtl, tv2..stb)

(#35033) dh66e válasza seger (#35032) üzenetére


dh66e
veterán

onlinestream

(#35034) krisi08 válasza stigma (#34411) üzenetére


krisi08
tag

Sikerült? Ugyanez a bajom.

(#35035) Castell


Castell
aktív tag

Sziasztok,

Widevine telepítése sikertelen nálam. Felraktam a legujabb stabil matrix-ot, Mini M8 SII boxra (S905x). Az rtl addonból feljánlja a telepítést, elkezdi tölteni, majd 70%-nál megáll, megfagy a box, majd újraindul. Inpuntstream helper-ből is próbáltam telepíteni, de ugyanez a helyzet.

Előre is köszönöm, aki tud segíteni

(#35036) blakey válasza Castell (#35035) üzenetére


blakey
titán

Van elég hely a letöltéshez?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#35037) seger válasza dh66e (#35033) üzenetére


seger
addikt

Én is, csak gondoltam megkérdem, hátha van jobb is

(#35038) Castell válasza blakey (#35036) üzenetére


Castell
aktív tag

Elvileg igen, 16 gigás sd kártyáról fut a CE. Pár addon van csak fent, tehát a rendszer abszolút nincs megterhelve. De most próbáltam azt is, hogy a helperben az ideiglenes letöltés helye egy bedugott pendrive, szintén 16gb és full üres, az eredmény most az, hogy hamarabb kifagy a box, kb. 40% letöltöttségnél.

[ Szerkesztve ]

(#35039) dh66e válasza seger (#35037) üzenetére


dh66e
veterán

Kutya vacsora ez. :(

(#35040) seger


seger
addikt

2 kérdésem lenne.

1. Kodi kicsit nyújtja a képet a tv-n. Pl jobb felső sarokban a idő perc kiírásának a második szám félig látszik. Bal oldala is kilóg. Hogyan lehet beállítani? Csak kodi alatt tapasztalható.
2. Műsorújságot hogyan tudom beállítani?

(#35041) divan válasza seger (#35040) üzenetére


divan
senior tag

1. A tévén kell kikapcsolni a túlpáztázást. Ez gyártók függvényében különböző neveken futhat. Külön HDMI csatlakozónként lehet ezt állítani.

(#35042) seger válasza divan (#35041) üzenetére


seger
addikt

Megnézem, de úgy rémlik csak a kodi alatt van ez. A box képe teljesen jó

(#35043) krisi08 válasza Castell (#35038) üzenetére


krisi08
tag

Nálam a widevine újratelepítés végig megy, de utána sem megy az RTLMost. Csak pörög és pörög aztán meg mintha már menne de mégse mert ha újra indítom a részt akkor felajánlja a folytatást. Na mindegy addig nézem a puffinon a keresztanyut :D

(#35044) Castell válasza krisi08 (#35043) üzenetére


Castell
aktív tag

Nálad is Matrix van? Szerintem még sok a bug, azért nem megy. Coreelec fórumon találtam egy 5 napos bejegyzést, akinek ugyanez a problémája, hogy a chrome os (widevine) letöltése közben kifagy a rendszer. Egyébként más problémám nincs.

Esetleg vki tudja, hogy van-e parancssoros telepítési mód ssh-n keresztül widevine-ra?

(#35045) blakey


blakey
titán

Nálam a Widevine telepítésével és az RTLMost-al sincs problémám, CE_rc4.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#35046) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ha már szóba került a widevine, gondoltam jelzem, hogy a Google hamarosan, május 31-étől beszünteti a régebbi chrome widevine kulcsok támogatását ( [link] ), amire azért volt szükség, mert pár hozzáértő feltörte az általuk használt whitebox algoritmust, amit meg is osztottak és így kis ideig bárki le tudott szedni mindent, amihez egy L3 kulcs elég.

Feltételezem, hogy az inputstream helper már frissítette a cdm-et mindenkinél, de aki még nem tette meg és ChromeOS vagy chrome kulcsot használ (pl a Raspberryk), az figyeljen arra, hogy május végéig legyen frissítve. A fentebbi linken van egy táblázat, hogy mely minimum verzió szükséges.

Illetve kérdéses pl a Raspberry-k és egyéb beágyazott ARM média lejátszók jövője, akik nem rendelkeznek hivatalos kulccsal. Ugye eddig is egy nem google által kiadott dedikált kulcsot használtak a DRM védett anyagok lejátszására, hanem más eszközöktől származó chrome cdm-et. Ez egyelőre nem fog változni, viszont eddig is csupán egy magon működött a decrypt szál és most a Google nagyon durván bekeményített, hogy nehezebb legyen feltörni a titkosításukat, szóval az új cdm verziók valószínűleg szépen lassan egyre silányabb minőséggel fognak tudni működni.

Szóval ha van valami sorozat, stb, ajánlom megnézésre gyorsan, mielőtt ez az egész éles lesz. :D

PS: Ez a változás nyilván csak a widevine DRM-et érinti, szerencsére a PlayReady, fairplay stb nem változik.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#35047) vargalex válasza seger (#35032) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az RTL csoport online műsorai elérhetőek az RTL Most kiegészítőből is...

Alex

(#35048) consono válasza seger (#35042) üzenetére


consono
nagyúr

A Kodiban a beállításokban felbontásonként tudod állítani a kép méretét, hogy illeszkedjen a TV-hez. Nekem az SD felbontásokkal volt bajom, azért kellett végignyomnom egyszer.

"In God we trust. All others must bring data"

(#35049) seger válasza vargalex (#35047) üzenetére


seger
addikt

Műsorújság az onlinestreem-hez kellene

(#35050) vargalex válasza seger (#35049) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Én online műsor nézésére ajánlottam egy lehetőséget, mert azt kértél. Most pedig ott járunk, hogy egy konkrét szolgáltatáshoz kell EPG? Vagy az onlinestream alatt nem az onlinestream.live-ra (ahonnan az Online Stream kiegészítő is megy) gondoltál, csak általánosan az online műsorra?

Alex

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.