Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#31101) losslessonly válasza vargalex (#31022) üzenetére


losslessonly
csendes tag

Szia!

Póbáltam frissíteni a repo-ból. Verziónak továbbra is 1.02-t ír, de jelzi a CE, hogy frissítette.
Ennek ellenére ugyan úgy nem játszik le egy Videa videót sem.
Mit csináltam rosszul a frissítésnél?
Leírnád nekem a lépéseit?
Köszi.

(#31102) cof válasza losslessonly (#31101) üzenetére


cof
veterán

Médiaklikk kiegészítőről volt szó, amire válaszoltál. Nem a Videa kiegészítőről.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31103) Carlos Padre válasza mnnorbi (#31100) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A premiumize az :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#31104) Aryes válasza mnnorbi (#31100) üzenetére


Aryes
nagyúr

Stimmel. :K :DDD

(#31105) Castell


Castell
aktív tag

Sziasztok,

Vki tapasztalt hasonlót rtl most addonnál?

Hang elmegy
Kép megfagy
Vagy kilép a videóból

Ezek random jönnem elő, pl. tegnap az esti hiradónál 2 perc után, a mainál 36 perc után "lépett ki"

(#31106) ORCA58 válasza Castell (#31105) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem gyanús, hogy a RTL-nél van a hiba. Pár napja nejem nem tudta megnézni a sorozatot, mert lefagyott vagy a kép, vagy a hang, vagy kilépett a lejátszásból.
Kb fél óra múlva tökéletesen végig ment. Ráadásul nem mindegyik résznél volt hiba.

[ Szerkesztve ]

(#31107) #75501312


#75501312
törölt tag

Hogy lehet kiiktatni a TMDB addonokat? Nincs uninstall opció.
Csak akkor tudom kikerülni, ha megváltoztatom könyvtáranként a scrapert?

(#31108) tcsaba007 válasza Castell (#31105) üzenetére


tcsaba007
tag

Én is tapasztaltam két sorozat résznél is, hogy egy ponton megállt a lejátszás, kidobott. Hiába próbáltam újra, másodpercre pontosan ugyanott kidobott. Fél óra múlva már ment tovább gond nélkül..

[ Szerkesztve ]

(#31109) Castell válasza ORCA58 (#31106) üzenetére


Castell
aktív tag

Köszi a választ, akkor úgy látom, hogy nem a berendezéssel van a hiba :)

Más: Netflix addon nálad, hogy muzsikál mostanság? Kb. 1 hónapja szüneteltetem a sorozatos "addon hibák" miatt. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#31110) Castell válasza tcsaba007 (#31108) üzenetére


Castell
aktív tag

A másopercre pontosan megállt hibát velem is eljátszotta tegnap. Én átugrottam 1 percet és utána ment. Ma elindult, de 36 perc után kilépett. Sztem ha nem addon hiba, akkor kis idő és reméljük helyreáll a rend. Ha jól emlékszem korábban volt már hasonló szerver oldali hiba az rtl-nél.

(#31111) tcsaba007 válasza Castell (#31110) üzenetére


tcsaba007
tag

Jó lenne... Nem akarok mindig a virágboltba futkározni... :-)

(#31112) Röfi1 válasza Castell (#31105) üzenetére


Röfi1
csendes tag

Igen én is tapasztaltam pl a Hiradónál: többször újra játszva a kritkus részen (hang nélküli rész) átjutva megjavult a video lejátszása.

(#31113) ORCA58 válasza Castell (#31109) üzenetére


ORCA58
addikt

A legfrissebb tökéletes! :)

(#31114) eladohardver


eladohardver
őstag

Üdv urak! Esetleg valami tutorial érthető nyelven magyar-angol? Hogyan is kellene beállítani tunert a kodiba... W2008. LEADTEK PxDVR3200 H

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#31115) cof válasza eladohardver (#31114) üzenetére


cof
veterán

Youtube-on sok videó van, a kulcsszó "TVHeadend".

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31116) eladohardver válasza cof (#31115) üzenetére


eladohardver
őstag

a youtubon nincsen segítség.... Ez egy server os nincs BDA benne... semmit se érnek a youtubeos videók... :))

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#31117) cof válasza eladohardver (#31116) üzenetére


cof
veterán

Mi ez a hardver pontosan amiben van a kártya? És min fut a Kodi? Windowson nincs TVH szerver, ezt elfelejtettem írni. Mindenképpen valami Linux alapú rendszer kell.

Mit szeretnél rajta, MindigTV?

Ha nincs alá Driver sehogy sem fog működni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31118) hroli0423 válasza nagyfejü (#31058) üzenetére


hroli0423
csendes tag

Szia. Szeretnék segítséget kérni CE telepítés ügyében. Nekem nem igazán jön össze. Megköszönném ha segítenél hogyan is kell. [kép]

(#31120) csubyy válasza #99499520 (#31119) üzenetére


csubyy
tag

LE talán tehető rá.

(#31121) hape84


hape84
újonc

Sziasztok! Nem rég lettem a kodi "család" tagja és sikeresen telepítettem a Movieshark kiegészítőket (remélem, hogy, jól írtam). Nagyon sok dolog tökéletesen működik rajta, amihez gratulálok a fejlesztőknek és köszönjük a munkájukat. Amit viszont nem tudok beállítani az az ncore féle video kiegészítő. Az ötlet zseniális, már már csoda kategória :) Van olyan esetleg, akinek sikerült beállítani és működik is? Vagy hol található erről egy leírás? Belépni belép, látom is a letölthető filmeket, viszont mindig hibát ír ki és nem tudom, hogy mi a gond! Válaszokat előre is köszönöm! További jó hétvégét!

(#31122) TGWH válasza hape84 (#31121) üzenetére


TGWH
őstag

Üdv.
Nekem nem sikerült. Másoknak sem. Régen működött. Így van ez, egyik nap megy, másnap már nem, kell a reklámbevétel az online filmes portáloknak is.

De gyerekek. Feltettem egy Linuxot, telefonról elindítom a letöltést, otthoni szerverre menti. Helyi hálózaton belül működik, távoli elérést nem tervezek. Utána VLC player mindent lejátszik, hd minőséget töltök le, nem szarakodom SD tartalmakkal, negyed óra mire a Kodi megtalált egy részt, és hajlandó volt el is indítani. Telefonra, tabletre szintén van VLC. Nem érdekli mennyi felhasználó lóg a rendszeren, annyi hogy nem mutatja a filmplakátot, talán nem halok bele... KDE mindenre jó távirányító, Bluetooth hangfal szólhat a másik szobában. Még az AudioCast is működik, wifin keresztül van rádió, meg ami a szerveren van.
Ennyi. :R

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#31123) hape84 válasza TGWH (#31122) üzenetére


hape84
újonc

Köszi a választ!
Sajna valamiért a saját hálózaton lévő filmeket sem tudom beállítani, valamiért nem sikerül! Plexet használok (normál app), viszont az a hd fikmeket szaggatva játsza le!

(#31124) Toth_Jani válasza hape84 (#31123) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nálam a Plex külső, és KODI verziója is jól működik, kábeles csatlakozásom van a router felé.
Viszi a 4K filmeket is de max: 30Mbps tempóig utána nem boldogul vele a TV.

(#31125) TGWH válasza hape84 (#31123) üzenetére


TGWH
őstag

Miután találomra kiválasztott két film közül az egyiket sem játszotta le, hagytam a fenébe.
A VLC-nél nagyobb királyság szerintem nincs. Ha nagyon akarom, tehetek fel Kodi-t, de minek.
Látni kéne hogy ki kivel van nálad, anélkül nehéz lesz bármit is mondani.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#31126) cof válasza TGWH (#31125) üzenetére


cof
veterán

Ha ennyire igényes vagy, hogy csak HD-t töltesz le, az nem zavar, hogy a VLC-ben nincs kadenciahelyes lejátszás?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31127) hape84 válasza TGWH (#31125) üzenetére


hape84
újonc

samsung ue50tu7002 a tv, a kodi xbox one x-n jön be, a plex-et azt a tv-n belül telepítettem. A tv-t kábellel nem tudom a netre kötni, viszont az xbox azon jön be. A filmek egy lenovo laptopon vannak kábelen keresztül csatlakozik az internetre. Minden szobában van kábeles bekötési lehetőség a kiépitett switch-nek köszönhetően, viszont lehet hogy ez régi már és nem bírja a sebességet. A Laptop és az xbox letöltési sebessége is 90-100 mb/s között alakul. Csak azért bosszant kicsit a dolog, mert új a tv ami tudja a 4k-t és ezért szeretném valahogy elérni azt, hogy a letöltött uhd filmeket ne kelljen mindig külső adattárolóra másolgatni. Ezért is gondoltam a kodi-ra, de egyszerűen nem értem és nem is tudom behozni a laptopon lévő filmeket. Minden egy routeren van. Erről esetleg valamilyen leírást tudok találni?

(#31128) sepsi0 válasza hape84 (#31127) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!
A Kodiban a laptopodon lévő filmeket, vagyis a meghajtót fel kell venned a filekezelőben média forrásként. Hálózati meghajtó.
Ezután már fogja látni a Kodi és le is tudod játszani.

(#31129) hape84
Lehet a Windows miatt nem lesz egyszerű, mert a winben is jogot kellene adnod a Kodinak (lejátszó eszköznek), hogy olvashassa/módosíthassa a laptop meghajtóját.
Nekem routerre kötött külső vinyóval viszonylag egyszerű, de a routernél engedélyeznem kell, hogy a box láthassa a vinyót.

[ Szerkesztve ]

(#31129) hape84 válasza sepsi0 (#31128) üzenetére


hape84
újonc

Köszi, megpróbálom!

(#31130) TGWH válasza cof (#31126) üzenetére


TGWH
őstag

Nem vagyok olyan nagyon igényes, csak nem szeretem ha csurom pixel a film. Sokat nem nézek amúgy.

4ks tv-n illene hogy legyen ethernet csati... jól meg van keverve. Az sem mindegy milyenek a kábelek, ha silány minőségű, akkor nem is lesz jó.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#31131) hape84 válasza TGWH (#31130) üzenetére


hape84
újonc

Van rajta persze ethernet bemenet, csak nincs lehetőségem arra, hogy kábellel csatlakozzak a tv-hez. Próbálgatom a lehetőségeket, hátha valamelyik stabilan működni fog!

(#31132) TGWH válasza hape84 (#31131) üzenetére


TGWH
őstag

Rajzold le, gondold át. Nekem négy kimenet van a modemen. Úgy könnyebb. Egy hely még üres, majd a tv-é lesz.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#31133) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Szép estét. :K Legfrissebb CE-netflix. 720p nem akad, 1080p akad a film. Ez mitől lehet? 905 a boxom, 2 giga ramos. Minix NeoU1. Gondolom valamit állítanom kellene rajta? Minden gyári beállítás rajta még. Csak furcsa, mert sokkal komolyabb cuccokat szoktam nézni rajta és nem akad. Van egy seed szervere, arról közvetlen nézem a filmeket. 30-40gigás remuxokat elindítok és nem akadnak. streaming vagy hogy mondják.. :K HboGo nem akad. Semmi sem akad, csak a netflix. Mitől lehet? Mit kellene állítanom? Köszönöm., Előtöltés sebességét kellene valahogy gyorsítani? Mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#31134) cof válasza mayday00 (#31133) üzenetére


cof
veterán

A megoldás, hogy veszel egy Netflix támogatott eszközt és akkor lesz hardveres gyorsítás, mert jelenleg nincs, azért akad.

Meg még az S922X tudja kihajtani szoftveres dekódolással a 1080p-t.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31135) mayday00 válasza cof (#31134) üzenetére


mayday00
őstag

Köszönöm. :K NeoU1ezen gyárilag rendes android van ha jól tudom Android 5.1. Ha erre telepíteném akkor menne akadás nélkül a 1080p? Lehetséges amúgy? Belső tárhelyére Androidra rakni? Ilyen hasonló megoldások sem léteznek? :B

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#31136) cof válasza mayday00 (#31135) üzenetére


cof
veterán

Ezen nem fog menni. S922X box amin megy stabilan tapasztalatok szerint.

Netflix oldali tiltás, nincs rá módszer.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31137) #75501312 válasza cof (#31136) üzenetére


#75501312
törölt tag

S905X2-n is ment android alatt rendesen. :K
Legalábbis nálam Beelink GT miniA alatt.

(#31138) cof válasza #75501312 (#31137) üzenetére


cof
veterán

1080p?

Előfordulhat, akadnak kivételek. Van akinél megy S905X3-on is, de lutri.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31139) mayday00 válasza cof (#31134) üzenetére


mayday00
őstag

Amúgy melyik a Netflix támogatott eszközök? Hol találok erről leírást? :B Esetleg van olyan ,,hivatalos" box ami támogatott? Köszönöm. :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#31140) M_AND_Ms válasza mayday00 (#31139) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Minden eszköz, amelyen a gyári, a Netflix saját kliensét használod (tv, telefon, böngésző, stb). A Kodi nem az, bárhova is van telepítve.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#31141) Zsadi válasza mayday00 (#31139) üzenetére


Zsadi
őstag

(#31142) gyűrű válasza #75501312 (#31137) üzenetére


gyűrű
addikt

Volt olyan időszak is, mert a GT mini A hamisított esn-t használt, de a Netflix aztán bannolta a típust.

(#31143) GZoli7 válasza mayday00 (#31139) üzenetére


GZoli7
senior tag

Amazon fire tv stick.
Xiaomi box és stickek támogatottak.
Biztos van több is.

Xiaomi van a Lurdyban polcról, meg webshopokban is szokott készleten lenni.

(#31144) #75501312 válasza cof (#31138) üzenetére


#75501312
törölt tag

Igen, 1080p volt.

(#31142) gyűrű
Így van, már nem megy pár hónapja sajnos.
Eléggé szürke zóna volt ez ebben az esetben, de állítólag még el is adtak kulcsokat a neten, így NF azt mondta, hogy akkor mindenki kapja be. :DDD

(#31143) GZoli7
+ az okostévék nagy része

(#31145) GZoli7 válasza #75501312 (#31144) üzenetére


GZoli7
senior tag

Persze, meg amit felettünk linkeltek.
Nekem is Sony TV-m van, ami tudja, meg PS4 is, de a 3 is, meg az xbox-ok, stb.

(#31146) vargalex


vargalex
Topikgazda

Sziasztok!

Egy topictárs jelezte, hogy a Netmozi kiegészítő ismét nem működik. Ismét változás volt a forrás oldalon. A repo-ból frissíthető az új verzióra, ahogyan az exoshark is (része a netmozi, így az is érintett volt).

Alex

(#31148) Aryes válasza vargalex (#31146) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszönjük szépen! :R

(#31149) dh66e válasza vargalex (#31146) üzenetére


dh66e
veterán

Merszi bokú möszjő! :R ;)

(#31150) nfsu17 válasza Castell (#31105) üzenetére


nfsu17
veterán

Igen. Tegnap este Columbo-nál 22 perc után megfagyott a kép, hang ment tovább. Kiléptem, vissza, majd 55 percnél elmentem aludni. Ma 10 perc után a kép ugrott egyet, hang elment, kép ment tovább. Ki, majd vissza és végig lehetett nézni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.