Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#3001) huliganboy válasza ViktorHUN79 (#3000) üzenetére


huliganboy
addikt

A legnagyobb probléma, hogy ezek fizető szolgáltatások, melyek működtetői nem örülnek az ilyeneknek, továbbá szerintem a címfeloldás itt olyan technológiát igényel ami nem olyan egyszerü... de majd megcáfolnak.... nem hiába nincs HBO GO sem és társai

(#3002) huliganboy válasza aky01 (#2993) üzenetére


huliganboy
addikt

Este telepíthető lesz online MS REPO-n keresztül.

Köszönjük munkádat!!

[ Szerkesztve ]

(#3003) rooney8 válasza huliganboy (#3001) üzenetére


rooney8
aktív tag

de ha rendelkezel az adott szolgáltatónál előfizetéssel, akkor sem megoldható a dolog? mi pl. upc-nél vagyunk, horizon go így adott, böngészőből lehet is nézni, de sokkal kényelmesebb lenne kodi-ban bármilyen eszközről nézni.
persze nyilván ez nem érdekük a szolgáltatóknak, gondolom mindenféle védelemmel van ellátva a tartalom, hisz így akkor tulajdonképpen felesleges lenne a szolgáltatótól "bérelt" box.
ha jól tudom minden szolgáltatónál korlátozva van az eszközök száma, azt hiszem nálunk is 3 eszközről lehet egyszerre nézni a horizon go-t. most gépen van böngészőből egy eszköz, meg mobilon az alkalmazásuk. szóval maradna még szabad hely, de a böngészőt amúgy is törölhetném, mert akkor csak kodi-ban nézném.
jut eszembe, horizon-nál pl. olyan korlátozás is van, hogy ha nem upc-s neten vagy, akkor sok csatornát nem is tudsz nézni :(

[ Szerkesztve ]

(#3004) Oszilaci válasza rooney8 (#3003) üzenetére


Oszilaci
senior tag

TV GO-t már egyszer én is kérdeztem csak akkor nem érkezett válasz.

TV GO-nál nincs ilyen korlátozás csak rendelkezned kell telekom előfizetéssel

[ Szerkesztve ]

(#3005) Imrisko válasza aky01 (#2993) üzenetére


Imrisko
tag

en is szeretnek annyit tudni mi Te a programozasrol :) ! Le a kalappal eloted! Nagyon ugyes vagy. Kossszi a munkadat

(#3006) doberman válasza aky01 (#2993) üzenetére


doberman
senior tag

:C :C :R :R

8lnu

(#3007) huliganboy


huliganboy
addikt

Most látom más fórumokon, hogy az MS-t portolják xbmc frodo alá... A fejlesztőket kérdezném, ez mennyire nagy meló?

(#3008) ViktorHUN79 válasza Oszilaci (#3004) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Illetve TV GO-nál asszem olyan korlát van hogy egyszerre 3 eszközön működhet a szolgáltatás!

(#3009) aky01 válasza huliganboy (#3007) üzenetére


aky01
tag

Szia!

Úgy látom xbmc.python addonból frodo-nak v2.1.0 kell.
MS v2.14.0-t használ.
Ha valóban csak ennyi a különbség, akkor ezt a módosítást bárki elvégezheti magának az addon.xml-ben.
Az általam készített addonoknál v2.1.0 szerepel az xml-ben. Próbáljátok ki ezeket frodo-n, és ha működik, akkor tényleg csak ennyi kell neki.

Üdv.

(#3010) ViktorHUN79 válasza aky01 (#3009) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Csak én nemtudom mi az a frodo?Gondolom nem az a kis hapsi a gyűrűk urából?

(#3011) Geripapa


Geripapa
aktív tag

Ha valakit érdekel az iptv müködése ebben olvashat róla.

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#3012) rakyistvan


rakyistvan
csendes tag

Üdv Uraim !

Tudom fura kérés ez de nekem nagyon fontos lenne. Rengeteg bajom volt a youtube addon-nal már a kezdetektől mióta kodit használok. Tudom, hogy ti inkább magyar addonokat készítetek, de szerintem senki nem sértődne meg, ha lenne egy olyan színvonalas youtube addon mint a Movieshark. Ha meg tudjátok oldani láttok benne fantáziát és más is egyetért velem talán hajlandóak lennétek elgondolkodni ezen kiegészítő fejlesztésén.

Előre is köszönöm a segítséget, és remélem jó ötletet adott a fejlesztésben.

MacPro Pro 15" Retina, Macbook, PowerMac, eMac, iMac, iPhone, iPad

(#3013) Arolotifar válasza ViktorHUN79 (#3010) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ennyire nem lehet nehéz használni a Google-t :W [link]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3014) huliganboy válasza aky01 (#3009) üzenetére


huliganboy
addikt

Most jön hozzám, egy csak Frodo képes eszköz... kiváncsi leszek... ha elakadok, jelentkezem! :R

(#3015) Keef_Lee válasza aky01 (#3009) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Nem lehet, hogy E2-n is valami ilyesmi a probléma?

(#3016) Keef_Lee válasza huliganboy (#3014) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Ha xfinity, akkor drukkolok, mert én anno nem tudtam belőle kihozni semmit sem. Igaz az ~2 éve volt.

(#3017) huliganboy válasza Keef_Lee (#3016) üzenetére


huliganboy
addikt

Ne idegesits... Írj már pár gondolatot privátban kérlek!!

(#3018) aky01 válasza huliganboy (#3014) üzenetére


aky01
tag

PC-n (WIN32) próbáltam Frodo v12.3 alatt.
MS működik az xbmc.python 2.1.0 verziószám módosítással.
A többi addon (MSCC, Filmecske,...) lehet, hogy függőség hibát fog írni, akkor ezt kell fel tenni előbb:
script.module.requests-2.4.3.zip

Más eszközön nem volt lehetőségen letesztelni.

Sok sikert :K

(#3019) huliganboy válasza aky01 (#3018) üzenetére


huliganboy
addikt

ooh ha csak ennyi akkor király!! Nagyon köszönöm, hogy foglalkoztál vele. Ha meg jön az eszköz tesztelem!! :R

(#3020) aky01


aky01
tag

Sziasztok!

TV2 Player V0.0.2

A Tények adásai nem láthatóak a TV2 lista alatt, mert a műsor saját oldalára irányít át, ezt úgy tudtam megoldani, hogy a főmenüből nyitható meg a műsor.

V0.0.2
Tenyek kulon menupontba hozzaadva

@(#2999) ENCORE33: Az üres mappák a TV weboldalán is üresek. Kilistázás előtt nem tudom ellenőrizni a tartalmukat, mert ez 160 műsornál nagyon belassítaná az addon-t.
Annyit tudok tenni, hogyha valaki vállalkozik arra, hogy el küldi nekem azoknak a műsoroknak a id számát (böngésző címsorában találod), vagy címét, amiknek a mappája nem tartalmaz semmit, azokat fel tudom venni kivételnek a kiegészítőben, és nem fog szerepelni a listában.

Üdv.

(#3021) elmouse válasza aky01 (#3018) üzenetére


elmouse
aktív tag

Ezt addon-ként kell telepíteni zip file-ból? Nekem is van egy Frodo-s dobozom, és pár addon nem működik (pl. Filmecske igen, de MS nem)
Köszi! :R

Ka nama kaa lajerama!

(#3022) huliganboy válasza elmouse (#3021) üzenetére


huliganboy
addikt

Ha megcsinálod amit aky01 írt akkor a frodón is működik az MS! Állítólag! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3023) unravel válasza aky01 (#3020) üzenetére


unravel
őstag

nagyonszépenköszi

¯\_(ツ)_/¯

(#3024) Keef_Lee válasza Arolotifar (#2955) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Kerestem az autoupdate beállítást a Kodiban, de nem találtam. Erre este feldobott egy kérdést, hogy ő frissítené magát, mit szólok hozzá? Aztán gondoltam egy merészet és ráengedtem. Egyelőre rendben van. :)
Szóval frissítheti a mama is. :D
Utána megtaláltam, hogy a "my osmc"-ben van ez a beállítás engedélyezve.

(#3025) Arolotifar válasza Keef_Lee (#3024) üzenetére


Arolotifar
őstag

Köszi :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3026) turulbird válasza aky01 (#3018) üzenetére


turulbird
tag

Üdv!
Köszi a scriptet, minden működik Frodo v12.3 alatt.
Előtte nálam érdekes módon csak az MS működött (verziószám módosítás nélkül); a többi plugin hibát dobott.
Az MS repoban valami hasonló hiba lehet, nálam a frissítés nem működik az MS repóból, a Frodo Működésképtelent ír az összesre.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#3027) Mike88 válasza rooney8 (#3003) üzenetére


Mike88
senior tag

Áh. Nagyon nem üzlet bérbe adni a boxokat! Nem írnék róla regényt, privátban elmagyarázom, ha érdekel miért.

(#3028) rooney8 válasza Mike88 (#3027) üzenetére


rooney8
aktív tag

érdekel, úgyhogy ha gondolod írj nyugodtan :)

(#3029) huliganboy


huliganboy
addikt

TV2 PLAYER TELEPÍTHETŐ ONLINE!
(MS REPO)

[ Szerkesztve ]

(#3030) #61631488 válasza aky01 (#3020) üzenetére


#61631488
törölt tag

ha lehetne a PRO 4 csatornáit szerintem ki is lehetne törölni telejesen a sorozatok és a teljes filmek mappa kivételével, mert a mappák 80% üresek., ( szerintem ezt más is észrevette ) és az a pár müsor ami megtalálható, az ugyis csak 1-2 perces müsorbemutatók vannak.

Tények hogy külon menüpontba van hozzaadva ez egy bomba ötlet !
meglehetne valósitani, hogy a TV2, SZUPER TV2, FEM3 , csatornáiból kivenni külon menüpontba a sorozatok és a teljes filmek mappát, vagy betenni az elejére ?

a munkádat előre is köszike, ,, nefeledd te vagy a legjobb !! ,, :R

(#3031) remex válasza #61631488 (#3030) üzenetére


remex
tag

Szerintem az nem olyan gáz, hogy az üres mappák is ott vannak, mert később lehet hogy akár oda is fognak bekerülni tartalmak, tehát jobban átgondolva a dolgot felesleges lenne kivételként kezelni.

A legjobb az lenne, ha lenne az addon főoldalán egy "Kedvencek" mappa is, amihez mindenki saját kénye-kedve ízlése szerint hozzá tudná adni azokat a műsor mappákat, amik őt érdeklik (és természetesen amik nem üresek).
Ha ezt megcsinálná aky01 akkor tökéletes lenne és mindenki igényét kielégítené szerintem :)
(...és a Tőle kapott információk alapján tervez is valami hasonló funkciót valamikor megvalósítani. Én szurkolok neki :D)

(#3032) aky01 válasza remex (#3031) üzenetére


aky01
tag

Kodi kedvencek menüt (kikapcs gomb mellett) próbáltad már?
Nekem eddig minden addonnal működött. Ezzel a módszerrel a kiegészítőbe sem kel belépned, főoldalról eléred az összes hozzáadott kedvencet.

(#3033) vtechun


vtechun
veterán

Nem tudom, hogy ez-e a megfelelő módja, de ajánlanám a nyíregyházi Rádió.1-et felvenni a rádió streamek közé.

Az cím: http://178.248.200.62:8000/radio.1.mp3

(#3034) aky01


aky01
tag

Sziasztok!

RTL MOST V0.0.2

Fúkusz, BK üres mappa javítva.

Üdv.

(#3035) remex válasza aky01 (#3034) üzenetére


remex
tag

ismét egy hatalmas respect!
:C :R

(#3036) remex válasza aky01 (#3032) üzenetére


remex
tag

Szia, persze igen, de oda elsősorban kedvenc Android-os progikat szoktam betenni, hogy Kodi alól is gyorsan el tudjam indítani.
És volt már olyan negatív tapasztalatom, hogy valamilyen stream-es cuccot betettem a kedvencek közé és onnan nem lehetett indítani csak az addonból... bár a stream az lehet hogy pont egy speciális esetnek számít... Mindenesetre ha más megoldás nincs és müxik a dolog, akkor akár ez is jó lehet, majd kipróbálom, csak praktikusabbnak gondoltam volna az adott addonban tárolni az infót :)

[ Szerkesztve ]

(#3037) atyca


atyca
senior tag

Helló!
Most éppen azzal kedveskedik a Kodi,hogy újrajátssza az aktuális sorozat epizódot...(SB,és MS alatt is)
Hol tudom ezt kikapcsolni?
Köszi előre is!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#3038) remex válasza atyca (#3037) üzenetére


remex
tag

Ez nagyon skin függő...
Pl. Confluence skin alatt a bal oldalról nyitható ablakban van olyan menü, hogy Ismétlés: Ki/Be, ugyanott ahol a Keverés: Ki/Be menüpont is található.
Pl. Re-Touch alatt ugyanezen menük ikon formájában is megtalálhatók lejátszás alatt a kezelőgombok mellett.

[ Szerkesztve ]

(#3039) alesi01


alesi01
újonc

hello
apple tv 2 a movieshark repo hasznalhato?

(#3040) Arolotifar válasza alesi01 (#3039) üzenetére


Arolotifar
őstag

Próbáld ki :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3041) Noxy válasza alesi01 (#3039) üzenetére


Noxy
veterán

Ha nálam az iPadAir-n megy, akkor azon is.
Sajna nekem Apple TV3 van amire nem tudom felrakni. (No JB, meg valszeg nem is lesz már hozzá.)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3042) remex


remex
tag

Az új TV2 és az RTL Klub addonoknak (illetve aky01 fantasztikus munkájának :DD ) köszönhetően az alábbi három korábbi addon véleményem szerint okafogyottá vált, eltávolítható a MovieShark repóból, hiszen ezek funkciói mind megtalálhatók a két fenti addonban is:
Barátok közt
Jóban Rosszban
TV2 Teljes filmek.

Persze ez csak egy javaslat, senki ne kövezzen meg érte :)

(#3043) alesi01


alesi01
újonc

apple tv 2 mukodik csak nem updatel ,vagyis filmekbol 2 oldal van ,sorozatokbol 3 oldal van :O

(#3044) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

Az előbb néztem a repot de nem leltem a tv2 playert !!!

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#3045) Noxy válasza vzoli1987 (#3044) üzenetére


Noxy
veterán

Repoban frissítek keresése?
Nálam mindenhova megjött ezután.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#3046) alesi01 válasza Noxy (#3045) üzenetére


alesi01
újonc

probalom koszi

(#3047) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Azt nemlehet esetleg beállítani vagy megoldani,hogy a movie shark + a sorozatbarát autóamatán frissüljön mint pl.az Exodus?

(#3048) huliganboy válasza vzoli1987 (#3044) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Bal oldali menü, frissítések keresése és megjelenik!!

(#3049) Arolotifar válasza ViktorHUN79 (#3047) üzenetére


Arolotifar
őstag

Automatikusan frissül, de neked kell beállítani az automata frissítést, mi nem tudjuk helyetted megcsinálni :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3050) atyca válasza remex (#3038) üzenetére


atyca
senior tag

Szia!
Köszi a választ..Confluencet használok,és nálam a bal oldali menüben csak ennyi van:

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.