Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#9001) Keef_Lee válasza robi1979 (#8998) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

A TV fülön próbáld ki az Adatok törlését is. Hátha...

[ Szerkesztve ]

(#9002) robi1979 válasza Keef_Lee (#9001) üzenetére


robi1979
aktív tag

Ez volt a megoldás! Köszönöm szépen! Basszus, pedig már minden próbáltam de ezek szerint besokalt a LIBREELEC TT füle! :R :W

(#9003) KIZS válasza vargalex (#8997) üzenetére


KIZS
aktív tag

Úgy gondolom ezek a kifelé mutató portok. Van valami uPnP lehetőség is egyébként, de nem tudom, hogy python-ból is elérhető-e.
Meglehetősen szegényes a dokumentáció vagy én nem tudom elolvasni...

(#9004) kuracmurat


kuracmurat
újonc

Sziasztok!
Miért van az, hogy a MOVIESHARKon belül nem lehet megnyitni a Youwatch és Exashare linkeket?
Weben keresztül és az összes többi kiegészítőben működnek.
Köszi!

(#9005) Nerazim válasza karessz11 (#9000) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi úgy néz ki működik, de mondjuk úgy tudtam megcsinálni, hogy az első helyen ahol a felirat nyelvét kérdezi a beállításoknál ott magyart állítottam be értelemszerűen, alatt ami van opció (nem tudom mi a neve) ott az angolt kivettem, de valamit meg be kellett állítani oda is magyart állítottam be.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#9006) morefire


morefire
tag

Sziasztok! Láttam, hogy sokaknak nem működik az Opensubtitles kiegészítő. A neten fellelhető egy nem hivatalos kiegészítő ezen a néven: Opensubtitles (Unofficial). Kipróbáltam, és két tucat felirat letöltése után sem kér fiókadatokat.
A készítő repoja [itt] található, de a SuperRepoban is megtalálható az kiegészítő.

[ Szerkesztve ]

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#9007) toomy40


toomy40
újonc

Sziasztok! Valaki segíthetne a tv beállításon, találtam egy (kodilive.eu) tökéletes csak nincs magyar! kb. 300 csatorna!

(#9008) bobalazs válasza kuracmurat (#9004) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Milyen vírusirtót használsz az se mindegy, nálam jópár vírusirtó blokkolt egy rakás linket, inkább töröltem is a pébe.

(#9009) roenick


roenick
csendes tag

Üdv:

Teganap este óta nem megy a NCTV.
KIZS torrent hibát ír.
Másnak van ilyen probléma esetleg.
Szerda este tökéletesen működött.

(#9013) sipi68 válasza kuracmurat (#9004) üzenetére


sipi68
csendes tag

Nálam is ez a helyzet több napja! :F

[ Szerkesztve ]

(#9015) morefire válasza toomy40 (#9007) üzenetére


morefire
tag

A hozzászólásod többszöri nekifutás után sem tudtam értelmezni.

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#9016) gzolee2 válasza toomy40 (#9007) üzenetére


gzolee2
tag

Ott nem talalsz magyar tv csatornakat

Egyetlen megoldásunk van: facilitálni a funkció-specifikus imázs-alakítást.

(#9017) urgoz válasza toomy40 (#9007) üzenetére


urgoz
tag

Régen jó volt, de mostanában az adók 80%-a nem megy, mivel geoblockos szolgáltatóktól linkelik. Hacsak nem svájcban laksz, akkor nem érdemes vele foglalkozni.

(#9018) Hammon Serra válasza huliganboy (#8972) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Szia!

Tudnál erre válaszolni?

"
Sziasztok!
Él még ez a lehetőség? Írtam a kértek szerint privát üzenetet huliganboy-nak, de 2-3 nap múlva Rácz Ákostól kapott dokumentum tönkre tett egy rakás file-t a gépemen. :-(
Ugye ez csak véletlen?
:D"

Köszönöm!
:R

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#9019) huliganboy válasza Hammon Serra (#9018) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia

Az üzenetedre azért nem válaszoltam, mert már korábban leállitottuk a jelentkezést. A nevem nem Rácz Ákos, amit itt több emberrel is tudok igazolni, az email címedet senkinek ki nem adtam, ezt az itt jelentkezők sokasága is igazolható akik szintén megosztották velünk email címeiket.

Sajnálom hogy így jártál.

[ Szerkesztve ]

(#9020) aky01 válasza sipi68 (#9013) üzenetére


aky01
tag

Használjátok inkább az Exodus+ kiegészítőt. Abban benne van MovieShark tartalma (filmezz.eu) is.

[ Szerkesztve ]

(#9021) #71321344


#71321344
törölt tag

Megjött a Wetek Hub, leírom a tapasztalataimat, remélem elfér a topicban.
Eddig egy Mini m8s-em volt, ami az androidos lejátszók között is kicsinek számít, de a Hub eltörpül mellette. Az egész cucc nagyon egyben van, a távirányítója is igényes, de "nem pattan le a falról" a jel, cserébe van IR extender.
Csak 1 gb ram van benne, de mégis valahogy pörgősebbnek érződik a rendszer (lehet csak placebo) és a boot is gyorsabb (ez tényleg így van), mint az m8s-é.
A gyári launcher tényleg fel van készítve a TV-s használatra (pl. rá tudsz lépni az értesítősáv elemeire is) és egész igényesen néz ki, viszont widgeteket nem lehet kitenni (ikonként jelennek meg és gombnyomásra megnyílnak).
Gyárilag 2 Kodi verzió van telepítve (16/17) és alapból a Krypton van a gyorsindítóhoz rendelve. Kodin belül pár androidos alkalmazás is megjelenik, mint add-on, egyes kiegészítők felrakásához pedig be kell állítani, hogy ismeretlen forrásból is lehessen add-onokat telepíteni, utána pedig van amelyiket engedélyezni is kell, hogy fusson (ezek lehet Krypton sajátosságok). Az android amúgy nincs telenyomva bloatware-rel.
Nyújtott egy olyat is a kis doboz, amit a Mini m8s sosem tudott: JÖTT HOZZÁ UPDATE!! :) A change logban, amúgy volt szó a LibreElec-ről is és mellékeltek egy kis pöcköt is a "fogpiszkálós módszerhez", szóval tényleg komolyan gondolják a dolgot a srácok. A drm licencet még nem volt mivel kipróbálni, de az is van.

Összességében meg vagyok vele elégedve és jó érzés egy olyan céget támogatni, ami Diamond Supportere a Kodinak, szóval közvetve,de támogatom a közösséget. A cybermonday-es akcióban ~24 000 HUF volt szállítással együtt. Én azt mondom megérte a normális support/garancia, optimalizált szoftver és a közösség támogatása miatt, de teljes áron már inkább maradtam volna a Mini m8s mellett, amivel amúgy semmi bajom nem volt.

(#9022) Keef_Lee válasza aky01 (#9020) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Szia! Remélem ez nem végleges állapot. Én mind a kettőnek örülök, de a nem HD tartalom esetében szívesebben használom az MS-t. Egyszerűbb és gyorsabb is. Van más szempont is. A barátomnál 5 M-nettel az Exodus rendszeresen kifekszik. Már állítgattam a kiszolgálók közt tiltogattam, stb, de ez a helyzet. MS viszont simán megy nála is.
Én szorgalmaznám az MS pátyolgatását továbbra is.
Köszönet a munkádért! :R

(#9023) aky01 válasza Keef_Lee (#9022) üzenetére


aky01
tag

Már javítottam. Frissítsd a repo-t.

(#9024) Keef_Lee válasza aky01 (#9023) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Ez az!!! :C Köszönjük!

(#9025) huliganboy válasza aky01 (#9023) üzenetére


huliganboy
addikt

Hálás köszönet!! :R

(#9026) Indiant


Indiant
addikt

Ha már mi kint rekedtünk huliganboy iptv listájából, valaki másnak van magyar iptv-s listája? Gondolom nem csak ez az egy létezik.
Nekem most jött meg az S905-ös box-om, teljesen új a kodi és szívesen kipróbálnám az iptv-t is, mert azzal sincs tapasztalatom még.

(#9027) huliganboy válasza Indiant (#9026) üzenetére


huliganboy
addikt

Nekem nincs IPTV listám, csak a közösségnek. Én nem zártam ki senkit, csak egyszerűen vannak korlátok, amiket ha akarunk sem tudunk átlépni.
Tényleg elhiszem, hogy sokan szeretnétek belépni, de higgyétek el nem olyan egyszerű ez. Van sok ember aki használja, de mikor kerestünk segítőket tisztelet a kivételnek szinte senki nem jelentkezett....

Mindegy, ha lesz lehetőség regelni, itt fogom jelezni, de az összefoglalóba is be fogom, rakni, hogy ne kelljen végiglapozni ezer hozzászólást.

Köszi a megértést!

Szerk: A google sok lehetőséget ad, össze lehet gyűjteni sok m3u fájlt vagy linket és egyesíteni, ezt beadva a kodinak lejátssza ha él a link... Lényegében mi sem csinálunk mást!

(#9028) Indiant válasza huliganboy (#9027) üzenetére


Indiant
addikt

Elnézésed kérem, nem akartam "rágalmazni" , csak személyedhez kötöttem. Én még csak tapogatózom a témában. Köszönöm a felvilágosítást!

(#9029) LouiS22 válasza huliganboy (#9027) üzenetére


LouiS22
veterán

:R

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9030) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Hali

Abban tud valaki segiteni hogyan tegyem be a digi-s streameket kodi ala?
Gondolom kellene krealni egy m3u fajlt. Nincs valakinek ilyen amiben csak at kell irni a szemelyes adatokat?

Koszi

(#9031) Vakbolha válasza szabi__memo (#9030) üzenetére


Vakbolha
tag

Igen.
Megnézed a fiókodat!

(#9032) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Smart tv-re (WebOs 2.0 / LG 49LF632V) "rá lehet varázsolni" a Kodit? Ha igen, hogyan?

Köszi

(#9033) LouiS22 válasza gorje (#9032) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem, de ezt nekem is kb. 5 másodpercig tartott kideríteni a megfelelő google kulcssszavak megadásával. :U

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#9034) pokbubi válasza Indiant (#9026) üzenetére


pokbubi
tag

Itt tudsz keresgélni. Nincs ellenőrizve. [link]

[ Szerkesztve ]

(#9035) Indiant válasza pokbubi (#9034) üzenetére


Indiant
addikt

Köszi, megnézem őket.

(#9036) Hammon Serra válasza huliganboy (#9019) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ.
:R

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#9037) gorje válasza LouiS22 (#9033) üzenetére


gorje
senior tag

Köszönöm!

(#9038) Imco válasza Vakbolha (#9031) üzenetére


Imco
őstag

Ez lehet, hogy engem is érdekelne! -ha nem annyira titok.
Köszi!

Üdv! Imco

(#9039) rebugra


rebugra
aktív tag

Szisztok. Androidos TV Box ok közül használ valaki valamilyet? Mit ajánlotok KODI futtatasához? Köszi

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#9040) kelly7 válasza rebugra (#9039) üzenetére


kelly7
aktív tag

Beelink-MiniMXIII-Amlogic-S905 tökéletes és jó árban van.

(#9041) bostone


bostone
addikt

Történt valami az msrepoval?
Hozzáadom a forrást, de a zip üres, mikor telepíteném.

(#9042) o_tom válasza bostone (#9041) üzenetére


o_tom
aktív tag

Nálam is dettó

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#9043) atyca válasza bostone (#9041) üzenetére


atyca
senior tag

Innen szedd le:
[link]
Aztán telepítés zip fájlból.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#9044) allfinanz


allfinanz
senior tag

Szakikáim!
Javaslat a bővítésre: AXN Player.
Aki tudja, Kodira megokosíthatná. ;)

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#9045) baca88


baca88
csendes tag

Valakinek van valami otlete, hogy miert nem tudok semmit telepiteni az MS Repobol? Letoltottem a legujabb zip fajlt, telepitettem a repot de barmelyik addont szeretnem telepiteni elindul a letoltes, 5-10 masodpercig varakozik 0%-on es utana jon a hibauzenet hogy letoltes sikertelen. :F

[ Szerkesztve ]

(#9046) Montesantos


Montesantos
senior tag

Sziasztok!

most ismerkedek a kodival elolvastam Kezdőknek 1. rész.... Lehet valami fölött elsiklottam de egyvalamivel nem igazán boldogulok tv-re (android) kodi felrakva működik szépen.... viszont mit kell ahhoz beállítsak hogy lássa a pc-n lévő anyagot (hdmi kábellal összekötve) A hálózati hely hozzáadásakor hibát ír ki...

Gabi

(#9047) bostone válasza atyca (#9043) üzenetére


bostone
addikt

Köszönöm! Így működik.

(#9048) pkollar


pkollar
tag

Üdv Mindenkinek.
A magyar TV kiegészitőt valaki karban tartja? Már hetek óta a csatornafrissités után sem jönnek az M1, M2 stb csatornák. A csatornafrissités csinál egyáltalán valamit?(mert látszólag semmit)
A csatornalistához a http://pastebin.com/raw/u7B3jEiz cimet használom. Van ennél ujabb?
Lehetne a csatornákat bőviteni?

(#9049) huliganboy válasza pkollar (#9048) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia

Ezt a címet hivatalosan már rég nem támogatjuk.... Ha M1 vagy m2 és társai kell, ott a mediaklikk kiegészítő.

[ Szerkesztve ]

(#9050) pokbubi válasza pkollar (#9048) üzenetére


pokbubi
tag

Vagy itt. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.