Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#30151) urgoz válasza aky01 (#30150) üzenetére


urgoz
tag

Itt is jelzem, hogy a Szabadon elérhető műsoroknál a 20 résznél hosszabb sorozatokból csak az első 20 részt listázza. Pl. Kisváros, Família Kft, stb.
Az m3 oldalán ezek külön aloldalakra vannak bontva, gondolom csak az elsőt oldalt nézi. Tudnád javítani ezt is?

(#30152) ricse74


ricse74
csendes tag

Sziasztok! Tudna valaki segiteni a clipwatching megosztón miért nem indítja el a filmeket vagy ők is megszünhettek volna? Előre is köszi!!

[ Szerkesztve ]

(#30153) aky01 válasza urgoz (#30151) üzenetére


aky01
tag

Javítom. Köszi, hogy jelezted.

(#30154) hwtech22 válasza aky01 (#30153) üzenetére


hwtech22
csendes tag

Nagyon köszönjük !

(#30155) maestro87


maestro87
őstag

Mivel érdemes tableten nézni a box-on lévő filmeket? DLNA hálózaton próbálom VLC-vel, de a full hd már nem megy át rendesen wifi-n, az SD tartalom viszont akadás nélkül megy. A box wifi-je nem bírná vagy a VLC nem tudja dekódolni a tartalmat?
(Tanix TX92 box, Mi Pad 4 Plus)

(#30156) e90lci válasza cof (#30145) üzenetére


e90lci
senior tag

Köszi megy már. :R :R :R

(#30157) xtend válasza aky01 (#30150) üzenetére


xtend
senior tag

Köszönjük! :R

[ Szerkesztve ]

(#30158) Jakuu válasza maestro87 (#30155) üzenetére


Jakuu
őstag

Annak mennie kellene. 5G wifit hasznalsz ? A 2.4GHz keveredhet a kornyezo azonos csatornan levo radiojelekkel. Esetleg az lehet a bibi. Hany megabites halozaton vagy amugy ?
Probalkozz esetleg masik DLNA szerverrel, mint a bubbleUPNP , eleg sok lehetoseg van ilyenbol. Esetleg megprobalkozhatsz a Kodi remote kontrollal a Yatseval is, az nem csak DNLA-val tud streamelni mas okos eszkoz fele.

[ Szerkesztve ]

(#30159) aky01 válasza aky01 (#30150) üzenetére


aky01
tag

Úgy néz ki, ma délelőtt vissza is álltak MPEG-DASH-ra, így az előző (v1.0.5) verzióval működik az addon. 1.0.6-ot leszedem a repo-ból.

(#30160) nfsu17 válasza aky01 (#30150) üzenetére


nfsu17
veterán

Nagyon köszi. :R

(#30161) maestro87 válasza Jakuu (#30158) üzenetére


maestro87
őstag

2,4GHz-re (TP-Link WDR4300) van csatlakozva a box és a tablet is.
BubbleUPnP el se indítja, azt írja használjak VLC-t vagy MxPlayer-t a lejátszáshoz. Vagy ez alapból csak szerver? Mert nekem nem az kell.

(#30162) consono válasza maestro87 (#30161) üzenetére


consono
nagyúr

Ez csak szerver. De lehet, hogy pont a DLNA szerver a szűk keresztmetszet. Nem hiszem, hogy a VLC lenne a gond.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30163) blakey válasza maestro87 (#30161) üzenetére


blakey
titán

Miért nem használod tableten (is) a Kodit? Mehet SMB-n is, bár nem tudom milyen boxról van szó. 2,4 GHz-en a HD már akadozhat, esetleg megpróbálhatod a routerben beállítani a 40MHz-et és akkor lehet, hogy menni fog, de leginkább 5GHz kéne ahhoz, hogy ne akadjanak a Hd anyagok és még akkor sem garantált.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30164) maestro87 válasza blakey (#30163) üzenetére


maestro87
őstag

Mert olyan gyakran nem használnám, hogy Kodi-t használjak telefonon, tableten is.
De akkor megpróbálom 5GHz-en. :R

(#30165) csimpas


csimpas
tag

sziasztok

kicsit lemaradtam a kodiban

milyen megoldás van most hogy torrenttel egyből lehessen filmet nézni?
ha jól olvastam vissza, akkor az nctv megszűnt? :F

illetve
mi a megoldás arra, hogy bluray esetén ne rakja be legalább 40szer a borítóképet, ami nem is
a filmhez tartozik? :R

[ Szerkesztve ]

(#30166) #75501312


#75501312
törölt tag

Hogy lehet a Netflix My Listet egyben hozzáadni a Libraryhez? Mappákon van külön opció erre, de nem szeretnék 200 tételt egyesével bedolgozni.
Illetve egyet kipróbáltam, de nem került be a listába. Kell forrásként hozzáadnom egy külön mappát?

(#30167) cof válasza csimpas (#30165) üzenetére


cof
veterán

Nem .ISO gondolom. És minden .m2ts fájlhoz hozzárendelte.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30168) maestro87 válasza csimpas (#30165) üzenetére


maestro87
őstag

Töröld manuálisan őket a médiatárból, majd jobb klikk a film mappára → Tartalom változtatása → Elérési út kihagyása a médiatár frissítésekor és legközelebb nem keres abban a mappában.
De lehet van más megoldás is, nem tudom, nem töltök bluray filmeket.

(#30169) Pubszon


Pubszon
veterán

Üdv.
Kodit használok itthon 3 eszközön is.
NAS-ról nézünk filmeket. Eddig 2 SMB profil volt a NAS-on, most van 3. Tehát 2 eszköz egy profilt használt, most az egyiken át kellene írni a felhasználónevét de sehol nem találom.

Hogy lehet ezt egyszerűen?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#30170) aky01 válasza urgoz (#30151) üzenetére


aky01
tag

Javítva. Új verzió a repoban (v1.0.7).

(#30171) spiky03 válasza csimpas (#30165) üzenetére


spiky03
veterán

Ezzel en is szivtam az elejen, amikor meg ismerkedtem a Kodival.

Sajnos csak az a megoldas van, amit Maestro87 irt.
Torlod oket egyessevel majd beallitod, hogy legkozelebb azt a mappat ne olvassa be.

Jobb megoldast en sem talatam eddig.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#30172) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Jó dolog és áldás, hogy vannak magyar nyelvű kiegészítők is Kodihoz.

A Total Dance TV elindította a weboldalán a streamelést végre:

http://totaldancetv.hu/

Hátha valamelyik plugin írójának lesz ideje készíteni ehhez is valamit, elég jó kis retro klip csatorna.

(#30173) maestro87


maestro87
őstag

TV2 addon-nál nem lehet azt megoldani, hogy kiírja egy műsor videóinak a címeit rendesen? Mert amikor túl hosszú a cím, csak három pontot ír a végére, és nem lehet tudni, hogy melyik a soron következő videó. A TV2 meg ugye egy epizódot is képes akár 6 videóra bontani. :W

(#30174) aky01 válasza Sentinel80 (#30172) üzenetére


aky01
tag

Elkészült. MS Repo-ban elérherő.

(#30175) gyuri81 válasza aky01 (#30174) üzenetére


gyuri81
veterán

Hűha! Te aztán keményen tolod :)
Köszönjük a repo-kat!

(nincs kedved készíteni valami magyar+külföldi tv csatornákból álló repo-t, ami free és nem szaggat?) csak vicc volt nyugi... :D

(#30176) tsilver


tsilver
aktív tag

miért van az hogy NAS-ról nem játssza le a. .ts fájlokat, a műholdvevőről meg közvetlenül a benne lévő HDD-ről igen?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#30177) Sentinel80 válasza aky01 (#30174) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Először magamhoz tértem, csak azután tudtam írni. Köszi aky01 :R

(#30178) Aryes válasza aky01 (#30174) üzenetére


Aryes
nagyúr

Minden elismerésem!

(#30179) castiels válasza Sentinel80 (#30177) üzenetére


castiels
addikt

Upc direct live-ot lehetne kérni repoba?

[ Szerkesztve ]

(#30180) bivalyos


bivalyos
tag

az beállítható valahogyan, hogy a főmenüben a kategóriák, pl filmek, zene, és ezen belül ne legyen kategorizálva hanem egyből egy adott tartalom jelenjen meg? Keresgéltem már többször de valahogy nem bírok rá jönni, a cél az lenne, hogy kezdőképernyő zene és egyből az SD kártyán lévő adott mappában található zeneszámokat listázza, ugyan így a filmeknél. (az már csak ha lenne a tortán, hogy ehez keressen boritóképeket is.) :R

Üdvözlettel: bivaly

(#30181) dave0825


dave0825
őstag

Üdv.

Aki használja az Eminence skint (nem tudom, másikon is így van-e), nem tudja véletlenül, hogy a Media Center nevű kezdőlapra milyen szempont szerint rakja ki a filmeket? Nem az összeset látni, csak néhányat. Másik boxon volt, hogy semmi nem volt ott, majd egyszer csak megjelent 1 darab, ami többszöröződött (előtte is, és közben is ugyanazok a filmek voltak a boxon). Nem találtam semmi ehhez kapcsolódó beállítást sehol.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30182) gyűrű válasza dave0825 (#30181) üzenetére


gyűrű
addikt

te tudod beállítani mi jelenjen meg és milyen néven..

(#30183) arpii


arpii
aktív tag

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én nemrég kezdtem el használni a Kodi-t, de a bőség zavarában a sok-sok kiegészítő között keresgélve azzal megy el az idő, hogy melyik alkalmazásban keressem meg az adott sorozatot, vagy filmet, olykor hiába, mert a link már nem él, vagy üres a mappa.
Van erre valakinek valamilyen trükkje vagy csak van egy kedvencetek ahol általában mindent megtaláltok amihez kedvetek van?

[ Szerkesztve ]

(#30184) cof válasza arpii (#30183) üzenetére


cof
veterán

Nekem az a trükköm, hogy kikölcsönzöm a virágboltból amit meg akarok nézni. Én már feladtam ezeket a filmes/sorozatos kiegészítőket, még abban az időben amikor még ment a sorozatbarát, jó régen volt 2017, használtam ezeket én is, de ugyanazzal szembesültem amivel te, vagy a link volt halott, vagy pont a kiegészítő nem működött mert újítottak a forrásoldalon, így meg tudom, hogy amit letöltök azt meg is nézhetem bármikor amikor akarom.

A minőségre nem térek ki, hogy mennyivel jobb egy virágbolti, mint egy stream-elt videó, mert nagyon nem izgat engem a csili-viliHD, de ebben is jobb a saját letöltött tartalom.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30185) nfsu17


nfsu17
veterán

Sziasztok!
CE+Kodi+transmission+FlexGet

Aki vágja a flexget beállításait, kérem írjon PM-et, hogy ne itt offoljunk, mert az alap letöltés megy vele, de csavarnék rajta valamit és így nem megy és már felvágom az ereimet, hogy ehhez sincs semmi értelmes GUI, vagy beállítás varázsló, vagy akármi. :W
Köszi. :R

(#30186) nfsu17 válasza nfsu17 (#30185) üzenetére


nfsu17
veterán

köszi, tárgytalan

(#30187) nagyfejü válasza aky01 (#30174) üzenetére


nagyfejü
őstag

Nagyon köszi!

(#30188) Botigta


Botigta
aktív tag

Üdv,
Teljesen nulláról kezdőként próbáltam minél több fórumot, leírást elolvasni, mielőtt megrendeltem első készülékemet.
Megérkezett az X96 Max+ boxom. Azonnal feltettem rá CoF mester leírása alapján, aztán itt tulajdonképpen azzal szembesültem, hogy most mi mi van? Nézem a szép piros Kodi felületet, de azon kívül semmire nem tudom használni. Én gyakorlatilag szinte kizárólag online tv műsorokat, és filmeket szeretnék nézni, de tulajdonképpen jelenleg semmire nem tudom használni a boxot, mivel:
- Sehol nem találok arról leírást, hogy CE-n hogyan lehet online TV-t (pl. RTLMost), és filmszolgáltatók filmjeit nézni
- Youtube sem használható jelenleg
- De legalább az HBO-Go már Androidon sem működik, mivel most azt közli velem, hogy a készülékem rootolt, ezért nem használható...

Minden segítséget köszönök, de ki kell újra hangsúlyoznom, hogy tök hülye vagyok mindenféle hegesztéshez, viszont szájbarágós leírás alapján mindent meg tudok csinálni.
Köszönöm

(#30189) zoltan6 válasza Botigta (#30188) üzenetére


zoltan6
őstag

HBO GO EU addon ott van a kodi repoban gyárilag,(Kiegészítők/telepítés tárolóból/kodi) feltelepíted,bejelentkezel aztán nézed.
rtlmost ott van a movieshark csomagban,movieshark telepítésének leírása ott van az összefoglalóban.

[ Szerkesztve ]

(#30190) bivalyos


bivalyos
tag

Kerekmese addon lehalt valamiért, megtudja nézni valaki mi lehet a baj? Tegnap még működött.

Üdvözlettel: bivaly

(#30191) castiels válasza zoltan6 (#30189) üzenetére


castiels
addikt

És a youtube?

(#30192) nfsu17 válasza castiels (#30191) üzenetére


nfsu17
veterán

az is van a kodi repoban

(#30193) castiels válasza nfsu17 (#30192) üzenetére


castiels
addikt

Igen, de hogyan kellene működésre bírni? :)

(#30194) zoltan6 válasza castiels (#30193) üzenetére


zoltan6
őstag

Volt már róla többször is itt szó.saját API KEY-t kell a googletől igényelni,liírás itt pld.-
[link]

(#30195) castiels válasza zoltan6 (#30194) üzenetére


castiels
addikt

Köszi, magyar leírás jobb lenne. :R

(#30196) Botigta válasza zoltan6 (#30189) üzenetére


Botigta
aktív tag

Nagyon köszönöm! :R
Mondjuk kicsit feladványos volt, mert úgy van benne, HGO, így csak sokadjára vettem észre a leírásában :))
Most tölti azt a 3,1Gb-os Chorme OS helyreállítási képfájlt (fingom sincs mi az :) ), remélem az is kell hozzá

[ Szerkesztve ]

(#30197) gyuri81


gyuri81
veterán

Jó pár nap óta nem akar működni a CE-n lévő Youtube.
Az alkalmazásba be tudok lépni, de pl az előzmények mappába már nem tudok belépni, hibával kidob. Az írja nézzem meg a hibanaplóban...sajnos ezt nem tudom, hogy hol van :)
API kulcs már jó pár hónapja beírva. Nem tudom mi lehet a baja.

(#30198) zoltan6 válasza castiels (#30195) üzenetére


zoltan6
őstag

Oda van írva szájbarágósan mikor hova kell kattintani lépésről lépésre.Menni fog szerintem,én sem tudok angolul,de megcsináltam,ráadásul mobilon olvasószemüveggel. :K

(#30199) castiels válasza zoltan6 (#30198) üzenetére


castiels
addikt

Oké, próba cseresznye.. :)

[ Szerkesztve ]

(#30200) mxr1p4 válasza bivalyos (#30190) üzenetére


mxr1p4
újonc

KerekMese javítva. Repo-ból frissíthető (v1.0.1).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.