Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#30601) azka79 válasza Aryes (#30600) üzenetére


azka79
aktív tag

Elnőknek a srácot!!!! :R

(#30602) Vtmk


Vtmk
tag

Sziasztok. Csak egy kérdésem lenne. Kodi 18.6 coreeelec x96s905x psx n64 és c64 játékra van valakinek megoldása? Köszönöm. Próbáltam minden jin dolgot de semmi. Ja emulecet nem szeretnék kúlön sd röl mindig futtatninhanrm.meglévő rendszerbe csak.

Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

(#30603) LógaGéza válasza Vtmk (#30602) üzenetére


LógaGéza
addikt

Anno volt valami disztró, amiben benn volt mindkettő, de egyértelmű, hogy most nem találom...
EmuELECnek amúgy van addon verziója is, azt próbáltad?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#30604) Vtmk válasza LógaGéza (#30603) üzenetére


Vtmk
tag

Szia igen probaltam. Nem tamogatott azt irja ki a n64 jatekoknal. Coreelec 9.2.2 kodi 18.6

Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

(#30605) consono válasza Vtmk (#30604) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a Retroarch rémlik, ami Kodiból indítható, de azt is ezer éve, még Pi0-n próbáltam...

"In God we trust. All others must bring data"

(#30606) ekrisztian válasza KTU (#30599) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Én például 25 éve várom a választ, hogy bejönnék-e Sandra Bullock-nak :DDD

(#30607) Vtmk válasza ekrisztian (#30606) üzenetére


Vtmk
tag

Á öreg az már neked. :DD

Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

(#30608) ORCA58 válasza Castell (#30598) üzenetére


ORCA58
addikt

Tegnap egyszer nekem is kiírta, kiléptem, majd vissza és ment. Most megnéztem megint mindkét boxot, és működik. Jelenleg semmi extra nincs nálam. A szolgáltató internet elérése, és angolra állítottam a böngészőben a Netflix nyelvet.

(#30609) Vtmk válasza consono (#30605) üzenetére


Vtmk
tag

Az a poén kodi 17 libreelec 8.2.3.1 alatt minden megy. Most pl a mupen n64 nincs is fenn.

Tanulok mindig. Okulok - Szerelek. --> nrg_52 Ez csak az aláírásom. Nem mindig sikerülhet az életben amit szeretnél. De ha közel vagy hozzá már fél siker. Nekem egy célom volt a család. És megkaptam. Ezen felül már csak grátisz az élet.

(#30610) Bozek válasza ekrisztian (#30606) üzenetére


Bozek
nagyúr

Megkérdeztem. Nem.:D

(#30611) KTU válasza ekrisztian (#30606) üzenetére


KTU
addikt

Hát persze! :DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#30612) Sz@bolcs válasza ORCA58 (#30591) üzenetére


Sz@bolcs
csendes tag

Ilyen felirat gond nálam is előjött. Belépsz a netflixes fiókodba és a beállításoknál megtalálod a feliratokat. Simán megváltoztatod a méretet és elméletileg minden eszközön olyan lesz a MINIXen is.

(#30613) Castell válasza ORCA58 (#30608) üzenetére


Castell
aktív tag

Hiába állítom át a nyelvet, nem megy. Sőt az addon háttérfolyamata el sem indul már, most ezt a hibaüzit kapom: u'lolomo'

A törlés és az újratelepítés sem segített...

[ Szerkesztve ]

(#30614) lac14548 válasza pube111 (#30500) üzenetére


lac14548
aktív tag

Ezt részletesebben le tudnád írni?
Melyik felszínnel tudod ezt megcsinálni?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#30615) pube111 válasza lac14548 (#30614) üzenetére


pube111
senior tag

Én eminence skinnel csináltam. Sok féle szabállyal szét lehet választani a gyerekfilmeket. Ez a módszer nem tünteti el a gyerek szeme elől a felnőtt filmeket, csak külön listába teszi. Ha teljesen el akarod szeparálni, akkor azt profillal kell. Kell egy gyerek profil, amiben csak az ő mappája van hozzáadva a médiatárhoz.
https://youtu.be/fqZhMlgnRXg

(#30616) Future today


Future today
csendes tag

Sziasztok!
Talán tudtok segíteni. Kodihoz feltelepítettem a Watchdog kiegészítőt. Van egy NAS-om, ahol a filmeket tárolom és feltöltöm oda az újakat. Sajnos hiába van fenn a Watchdog, így is van több olyan film, amit nem lát a Kodi.
Minden film alapvetően egy video mappában van, azon belül minden filmnek van saját mappája is.
A Kodit Android TV boxon és Androidos okostévén (Sony) is használom, de mindegyiken ugyanaz a jelenség, pont ugyanazokat a filmeket nem látják. Mi lehet a gond?

(#30617) cof válasza Future today (#30616) üzenetére


cof
veterán

Ilyen előfordul. Olyan néven van elnevezve a mappa, hogy nem találja meg, rosszabb esetben nincs benne az adatbázisban. Manuálisan kell megkerestetni, ráállsz a mappára Kodiban, jobb egér, és átvizsgálás médiatárba.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30618) Future today válasza cof (#30617) üzenetére


Future today
csendes tag

Köszi. Megpróbálom.

(#30619) Minstrel


Minstrel
senior tag

Valaki próbálja ki legyen szíves, hogy a Twitch addon működik-e. Nekem ment pár napja, de most ha videót akarok indítani akkor csak azt írja, hogy hiba és nézzem a naplóban. Bejelentkeztem, kijelentkeztem és újra be, töröltem cache-t, de nem jó.

(#30620) KTU válasza Minstrel (#30619) üzenetére


KTU
addikt

Működik
2.5.1

Épp ezt nézem
Making History: NASA and SpaceX Launch Astronauts to Space!

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#30621) Minstrel válasza KTU (#30620) üzenetére


Minstrel
senior tag

Köszi, ez rossz hír, akkor nem tudom mi a baja nálam :D

(#30622) Maximusz válasza cof (#30578) üzenetére


Maximusz
aktív tag

köszi - próbáltam, de ahogy szeretnék belépni a almappát tartalmazó mappába, akkor kifagy az openelec :( - ezért keresnék olyan megoldást, amit ha a videó fájlok mellé teszek, azt automatikusan felveszi a médiatárba

(#30623) cof válasza Maximusz (#30622) üzenetére


cof
veterán

Nem kellene, hogy kifagyjon.

Akkor ezt meg lehet próbálni: [link]

2.2 Parsing nfo

Létrehozol egy akarmi.nfo-t a film mappájában, benne a TMDB linkkel.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30624) Borisz76 válasza Maximusz (#30622) üzenetére


Borisz76
veterán

Van otthon egy PC-d ?

Én az alábbi módon használom a KODI-t :

- Filmek letöltése NAS segítségével.
- Csoportosításukat , áthelyezésüket a PC-n intézem a Total Commander-el de természetesen minden film a NAS-on marad.
- Minden filmnek saját mappája van. ( Pl. : 4K Filmek , Dokumentum Filmek ,Sorozatok , Magyar Filmek stb...ezeken belül a film mappái találhatóak. )
- Ezen a PC-n szerkesztem az infókat a KODI-n belül.
- Ezeket az adatokat ( Borító, leírás, stb ...) mentem a film mappájába.

- A Kodi összesen 3 db PC-re van feltelepítve.
- A másik 2 gépről pedig az infók "lokális" olvasás történik csak.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#30625) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
A boxra van dugva 2 hdd. Az a baj hogy sem kodin sem hálózatban pc n nem tudom megnézni hogy pl mennyi az üres hely a winyón
üdv

(#30626) consono válasza nagyfejü (#30625) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs most a közelemben boksz, de szerintem a beállításokban a System info-n belül mutatja a diszkeket is. Az USB-t sosem próbáltam, de szerintem az is ott lesz.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30627) pube111 válasza nagyfejü (#30625) üzenetére


pube111
senior tag

Ott van az. Beállítások, rendszerinfo, tároló.

(#30628) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek!

(#30629) Castell válasza ORCA58 (#30608) üzenetére


Castell
aktív tag

Megjelent az új Netflix kodi addon release (1.4).

Most már minden rendben működik.

(#30630) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy pl. a Quasar vagy az Elementum kiegészítők milyen oldalról jelenítik meg a különböző film kategóriamappáikban lévő filmcímeket?

Ezen mappáikban lévőket:

(#30631) G4b0r


G4b0r
csendes tag

Sziasztok!
Eddig Transmission-t használtam. Mivel ez nem elérhető a továbbiakban ezért keresek egy ugyan így csak a Kodi felületén belül vezérelhető/ telepíthető klienst. Deluge-ot próbáltam feltenni de sajnos nem tudtam működésre bírni. LibreELEC Kodi amin használnám és a Transmissiont annyira egyszerű volt kezelni ... segítséget kérnék ez ügyben köszönettel!

(#30632) pube111 válasza G4b0r (#30631) üzenetére


pube111
senior tag

Qbittorrent. 8880 as porton éred el, van figyelt mappa, magyar a felület.

(#30633) gonorrea válasza G4b0r (#30631) üzenetére


gonorrea
senior tag

Ez mit jelent, hogy a továbbiakban nem elérhető, barátomnak rpi3-on futó kodi alá 3 hete raktam fel, most is fut nála?!

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#30634) DarkByte


DarkByte
addikt

Libreelec alatt esetleg nem tudja valaki hol keresi az InputstreamHelper a libwidevine.so-t? RTLMost már ezt használja és nem akarja elfogadni amit én rakok alá. Eddigi /storage/.kodi/cdm alatt jóvolt neki. Kibányásztam a legutóbbit, de akárhova teszem mindig le akarja tölteni a Chrome OS recovery image-et, amivel csak az a gond hogy a Raspberry SD kártyája mindössze 2GB-os :(

[ Szerkesztve ]

(#30635) nfsu17 válasza G4b0r (#30631) üzenetére


nfsu17
veterán

ott van ebben a repo-ban

De nem kell az egész repo-t feltenned, csak felteszed a zip-et, de akkor nem fog magától frissülni (mondjuk engem nem zavar, így használom én is)
A legújabb a 3.00 beta, az eggyel régebbi meg a 2.94-es verzió.

(#30636) BalanceR


BalanceR
addikt

Használ valaki IGAL-t?
Van egy pár retro játék, amit szívesen játszanék, meg is találtam, megy is rendesen, de a letöltés valahogy nem megy, ha kiválasztom a Download opciót, letölti látszólag, de launchnál meg megint, és ha később újra játszani akarok vele, megint meg kell várnom, még lejön...
Ötletek?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#30637) G4b0r válasza gonorrea (#30633) üzenetére


G4b0r
csendes tag

This add-on has been marked as broken in the repository: Violation of our piracy policy
Egyik napról a másikra eltűnt a program kiegészítők közül... azóta nem tudom feltenni.

(#30638) RazoR


RazoR
veterán

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, 2 napja valamiért eltűntek a filmek a Kodi alól, nem látszódott a szokásos módon. Leszedtem a legújabb 9.2-öt, beállítottam a NAS-on lévő filmeket és 2 napig jó volt minden de egy fél órája ismét eltűntek a filmek. Csak a legutoljára nézettet dobja fel. Van valami ötlet mi lehet a gond?

(#30639) Carlos Padre válasza RazoR (#30638) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A 9.2 nem régi egy picit?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#30640) RazoR válasza Carlos Padre (#30639) üzenetére


RazoR
veterán

Van újabb? Eddig 7.5 volt fent évek óta. :U :D
Raspberry Pi3-al használom és a Libreelecből a 9.2 van csak ami a 18.6

[ Szerkesztve ]

(#30641) pube111 válasza Carlos Padre (#30639) üzenetére


pube111
senior tag

Gondolom., a libre verzió. Nem régi.

[ Szerkesztve ]

(#30642) Jakuu válasza RazoR (#30638) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem lehet, hogy a baloldali beallitasi panelen a nem latott filmek vannak a szuroben beallitva es ilyenkor rejti a mar megnezetteket?

(#30643) gonorrea válasza G4b0r (#30637) üzenetére


gonorrea
senior tag

Rendben, de nem írod honnan tűnt el, én pl thoradia repository-ból tettem fel! Bár sajátomon nem használom (rPi 2B), de barátomnál gond nélkül fut

(most néztem rá neki remote gui alól, 2.94-et telepítettem, és most már 3.00 fut nála is, tehát még frissül is :C )

Bocsánat nfsu, te hozzászólásodat nem is láttam, abban is thoradia van megjelölve

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#30644) G4b0r válasza gonorrea (#30643) üzenetére


G4b0r
csendes tag

Az official addon tűnt el. Eddig úgy csináltam hogy a telefonra lementettem azokat a torrent fileokat amiket szerettem volna letölteni. Utána átmásoltam a fileokat a hdd-re. Ezután az rpi-n a kiegészítők között ott volt a transmission amibe belépve elindítottam a letöltést.
Azt értem hogy a kliens megvan a thoradia addonsban, de nekem a grafikus része hiányzik ahol managelem a torrenteket.

(#30645) RazoR válasza Jakuu (#30642) üzenetére


RazoR
veterán

Semmi ilyesmit nem állítottam át, kb magától történt mindkétszer.
Az a fura, hogy ha belemegyek a filmekbe és ott a címek-be akkor meg sem nyílik az a menüpont, mintha üres lenne a hálózaton megadott mappa. De ha a fájloknál nézem akkor ott vannak a filmek.

(#30646) Carlos Padre válasza pube111 (#30641) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jaok, kodirol volt szó, nem említette a libreelecet.
Egy megoldás a problémára, vagy inkább megkerülése, az utóbbi évben annyi bajom volt a kodival, hogy én plex és emby servert raktam a nasra és emby connectel használom kodi alatt. Így külön mappában vannak a filmek, sorozatok, dokumentumfilmek, animék stb... minden eszközön naprakész az előrehaladásom, és a többi kellemes megoldás.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#30647) RazoR válasza Carlos Padre (#30646) üzenetére


RazoR
veterán

Évek óta ment hibátlanul 2 nappal ezelőttig....

Arra van lehetőség, hogy törlöm a Filmek mappát a főmenüből és újra hozzáadom és újra megadom az elérési utat?

(#30648) Carlos Padre válasza RazoR (#30645) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tipikus adatbázis probléma. Próbálj ki másik buildet, mást nagyon nem tudsz csinálni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#30649) gonorrea válasza G4b0r (#30644) üzenetére


gonorrea
senior tag

Uh, akkor azt elég kacifántosan oldottad meg! Szedd le a telefonodra a Transmission Remote GUI appot, de nekem pl jobban tetszik a Torrnado app. A letöltött torrentfájl megnyitja ez az alkalmazás, és a kodi alatt futó kliens leszedi ahogy eddig :K tudod a torrentjeidet menedzselni, törölni adatokkal együtt ha arra van szükség pl

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#30650) cof válasza G4b0r (#30644) üzenetére


cof
veterán

Volt ilyen grafikus felületű frontend a Kodi alá? Én nem is tudtam. :Y

De nagyon sok plusz munkát csinálsz, telefonra egy RemoteGUI app, és egyből tallózhatod be a torrent fájlokat.

Persze ehhez kell, hogy a Kodi alatt fusson a backend, a Throadia féle repo-ban lévő TransMission jó.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.