Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#39001) cpt rodgi válasza brazos (#39000) üzenetére


cpt rodgi
tag

gyakorlatilag mindegy mivel írok ki, es az is h mit . ha nem 928 akkor színes négyzet , pár sor szöveg es vége. mar a led sem megy a pi-n
:(

(#39002) blakey válasza vargalex (#38950) üzenetére


blakey
titán

Nemrég ránéztem és CE Nexus alatt nem működik:
2022-04-05 19:39:57.538 T:6559 INFO <general>: CAddonMgr::FindAddon: plugin.video.tv2play v1.0.15 installed
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.tv2play/default.py", line 3, in <module>
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.tv2play/resources/lib/client.py", line 4, in <module>
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.tv2play/resources/lib/cache.py", line 10, in <module>
File "/storage/.kodi/addons/plugin.video.tv2play/resources/lib/control.py", line 68, in <module>
2022-04-05 19:40:06.244 T:6643 ERROR <general>: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.tv2play/
2022-04-05 19:40:06.261 T:4129 ERROR <general>: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.tv2play/) failed
Matrix alatt jó. :R

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#39003) vargalex válasza blakey (#39002) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Igen, azt még nem csináltam meg...

Alex

(#39004) itanczos


itanczos
senior tag

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem!
Most kezdem használni az Elementum addon-t.
n_C_o_r_e működik, de nemrég sikerült kizárnom magam és majd 13 éves profilomat buktam el egy telefon csere és a 2 lépcsős hitelesítés lementésének hiánya miatt. Töltök vissza rendesen, de sose lesz meg az elúszott "Legend" rangom...
Szóval, már tudom nézni az Elementum-on keresztül a filmeket, de mivel egy Pi4-en fut SD kártyáról, nem ártana, ha a NAS-on futó Transmission-nak átadná a megnézett filmet.
Azt már megtaláltam, hogy tudom az Elementum-ban beállítani a tárolási helyet, ahová lementi a torrent fájljait, de hogyan fogja nekem a Transmission seed-elni?
Van erre valami automatikus megoldás?
Tehát, nem az Elementum-mal akarom seed-elteni, hanem magával a Transmission-nal, ami 0-24-ben megy.
Ja, mivel most a fenti torrent oldalon max 5 seed-elés nélküli torrent-em lehet 1 hónapban, kénytelen vagyok valami megoldást találni...
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#39005) vargalex válasza blakey (#39002) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ugyan tesztelni még nem volt időm (Nexus alatt, Matrix alatt is csak gyorsan elindítottam, hogy működik-e), de felkerült a repo-ba a TV2 Play 1.0.16-os verziója. A változások:

- Nexus komplatibilitás

Alex

(#39006) itanczos


itanczos
senior tag

Egyébként egész jó leírás van az Elementum-ról:
[link]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#39007) blakey válasza vargalex (#39005) üzenetére


blakey
titán

:R
Köszönöm, működik Nexus alatt os, legalábbis már be tudok jelentkezni és elindul a videó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#39008) mexel


mexel
veterán

Ehhez a TV2play-hez hol lehet kódot, vagy nem tudom mi kell hozzá, szerezni? Ezt kap valaki előfizuhoz akár valahol, vagy csak külön megvenni lehet?

(#39009) vargalex válasza mexel (#39008) üzenetére


vargalex
Topikgazda

(#39010) mexel válasza vargalex (#39009) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm szépen! Akkor ez macerásabb mint az rtlmost+ ahogy látom. Írják a yettelt, de az a link nálam nem megy. Ráadásul ez egyszerre csak 2 eszköz, nem túl nagyvonalúak.
Kíváncsi leszek mennyien fizetnek elő :(
Pedig az egyik legjobb addon volt régen

(#39011) vargalex válasza mexel (#39010) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ha igazából csak a TV2-n játszott műsorok visszanézésére használod (illetve mondjuk úgy, hogy nem a prémium csatornákra), akkor még most is ugyan úgy megy nem csak prémium előfizetés, hanem akár regisztráció nélkül is.

Alex

(#39012) mexel válasza vargalex (#39011) üzenetére


mexel
veterán

éppen a 2 filmes rész tetszett legjobban. ( igaz én filmet évek óta nem néztem, de az tetszett és sok ismerős használta) Mindegy, úgy látszik minden fizetős lesz már, miért pont ez nem lenne az :)
A frissítéseket-javításokat viszont köszi! Sok anyuka és nagyi emleget hálásan :D :R
( mondták is)

(#39013) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Adott egy x96 max plus játékos! Van Ce és van droid is! Mindkettőn kodi tökre ugyanugy beállitva!
A droidos kodi sokkal több filminfót talál mint a Ce alatt futó!
Ráadásul több magyar nyelvűt.
Ez mitől lehet?
üdv

(#39014) fatalista22


fatalista22
tag

A filmpapa egyik új sorozatánál (Enyhülés), amit a pcn meg lehet nézni, tv-boxon a következő hibaüzenet jelenik meg:

2022-04-0611:44:53.943T:10871 INFO <general>: initializing python engine.
2022-04-0611:44:05.033T:10868 INFO <general>: Python interpreter stopped
2022-04-0611:44:04.867T:10868 INFO <general>: CPythonInvoker(39,
/storage/emulated/O/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/script.logviewer/default.
script successfully run
2022-04-0611:44:02.552T:10868 INFO <general>: initializing python engine.
20-22-04-0611:44:01.006T:10842 ERROR<general>: DoWork - Direct texture file loading
failed for anaroiaapp://sources/apps/com.madfingergames.deadtriaaer2.png
2022-04-0611:44:00.984 T:10867 ERROR <general>: DoWork - Direct texture file loading
failed for androidapp://sources/apps/com.google.android-apps.tachyon.png
2022-04-0611:43:55.965 T:8609 INFO <general>: VideoPlayer: finished waiting
2022-04-0611:43:55-964T:8609 INFO <general>: VideoPlayer: waiting for threads to exit
2022-04-0611:43:55.962 T:8609 INFO <general>: CVideo Player:: CloseFile()

Ennyit másoltam be, de lehet, hogy a lényeg lejjebb van.

(#39015) itanczos válasza itanczos (#39004) üzenetére


itanczos
senior tag

Srácok, használja valaki az Elementum addon-t Transmission-nal egyetemben?

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#39016) cof válasza itanczos (#39015) üzenetére


cof
veterán

Én nem, de ha jól rémlik a TM config fájlban fel lehet venni egy mappát amit figyel, és ha bekerül egy .torrent kiterjesztésű fájl akkor hozzáadja automatikusan. Bár nem tudom mi szükség ez Elementumra ha amúgy is seedeled és nem vagy a lelépős fajta, tudom meg kell várni míg lejön de túl lehet élni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#39017) itanczos válasza cof (#39016) üzenetére


itanczos
senior tag

Igen, a watch mappa megvan. Csak ugye a sok-sok letöltött film (mert nem vagyok lelépős fajta :) ), sorozat nem árt, ha nem ömlesztve van.
Ezért külön mappába van letöltve a film, vagy a sorozat.
A TM csak simán a default download mappába teszi.
Az Elementum a beállítási lehetőségek szerint képes magát a letöltött anyagot áthelyezni film, illetve sorozat típusok szerint adott mappába, ami jó, de viszont a TM nem fogja tudni, hogy hol keresse a már letöltött cuccot.
Erre lehet megoldás, hogy nem válogattatom ki az Elementummal, hanem mindent a default download mappába tetetek vele, és a TM a "torrent done" script-tel és a transmission-remote alkalmazással teszem helyre.
Viszont azt még nem tudom, hogy miként tetetem be a letöltött torrent fájlt a watch mappába...

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#39018) M_AND_Ms válasza itanczos (#39017) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

én nem szórakoznék ezzel....
Miért nem jó, ha simán letöltöd TM-mel és megnézed? Amíg lejön, addig elkészíted a popcornt és kiöltöd a kólát. Ennyire sok filmet nézel egymásután, prompt ötletektől vezérelve?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#39019) cof válasza itanczos (#39017) üzenetére


cof
veterán

Ez így azért összetettebb, bár biztos script-el megoldható lenne torrent kategórianév alapján hogy mit hova töltsön de sosem néztem utána. Esetleg a qbittorrent-et is megnézheted ott talán van ilyen opcio a gui-ban is.

'Viszont azt még nem tudom, hogy miként tetetem be a letöltött torrent fájlt a watch mappába...'

Azt írtad ez beállítható az Elementumban. Csak simán add meg a NAS watch mappa távoli elérési útvonalát belső hálózaton.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#39020) brazos válasza fatalista22 (#39014) üzenetére


brazos
senior tag

A The Thaw (Odwilz) magyarul Enyhülés sorozatot itthon a HBO Max adja le, jelenleg a második epizódnál jár a sorozat.
Természetesen a Net-ről is le lehet tölteni az epizódokat, igaz nem magyar nyelven, viszont van hozzá máshol letölthető magyar feliratfájl.(https://tinyurl.hu/8e6d)
A Film Papa HD-nél ami hibát én tapasztaltam, és a kodi jobb felső sarkában ki is írta, az az, hogy nem tudja letölteni a feliratfájlt a sorozat epizódhoz! - és ezt írta a hibanaplóba.Viszont a sorozat mindkét epizódját azért a Kodi simán lejátssza, legalább is nálam. Az, hogy a Filmpapa addon honnan szerzi be a cuccot, és onnan miért nem tudja a magyar feliratfájlt is letölteni hozzá, na ez egy jó kérdés.
Kodi log nálam:
2022-04-06 13:07:54.592 T:13352 INFO <general>: initializing python engine.
2022-04-06 13:07:57.431 T:13352 INFO <general>: FilmPapa: resolving url: https://mixdrop.ch/e/9n3p3dedapq6d4
2022-04-06 13:07:58.055 T:13352 INFO <general>: FilmPapa: playing URL: https://s-delivery39.mxdcontent.net/v/8650df4636cf43a156a02dfb2a29e8cb.mp4?s=mNvBvEVCLn0WyiNKXzVcyA&e=1649264877&_t=1649243633|Referer=https%3A%2F%2Fmixdrop.ch%2Fe%2F9n3p3dedapq6d4&User-Agent=Mozilla%2F5.0+%28Windows+NT+10.0%3B+Win64%3B+x64%3B+rv%3A88.0%29+Gecko%2F20100101+Firefox%2F88.0, subtitled: 0
2022-04-06 13:07:58.307 T:13352 ERROR <general>: Hiba a https://mixdrop.ch/e/9n3p3dedapq6d4 URL-hez tartozó felirat letöltésekor, hiba: Hiba a sorozat felirat letöltésekor!
2022-04-06 13:07:58.307 T:13352 INFO <general>: CPythonInvoker(22, /root/.kodi/addons/plugin.video.filmpapa/default.py): script successfully run
2022-04-06 13:07:58.377 T:12848 INFO <general>: VideoPlayer::OpenFile: plugin://plugin.video.filmpapa/?action=playmovie&url=https%3A%2F%2Fplusz.club%2Fepisode%2Fenyhules1%2F&subtitled=0
2022-04-06 13:07:58.466 T:13352 INFO <general>: Python interpreter stopped

(#39021) brazos válasza brazos (#39020) üzenetére


brazos
senior tag

A fent említett linkről letöltött két epizód magyar feliratfájlok helyét a Kodi-ban a Felirat keresése pontban megmutatva a lejátszónak, az simán játssza felirattal együtt az epizódot.

(#39022) vargalex válasza itanczos (#39017) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Mindig automatikusan töltessz le valamit (pl. watch mappába másolással)? Mert ugye a web felületen torrent hozzáadásakor meg tudod mondani, hogy hova töltse le. Egyébként maradnak a scriptek. De minden megoldható.
Abban mi a kérdés, hogy miként teszed be a torrent file-t a watch mappába? Ez transmission-on kívül álló művelet, bármilyen scripttel (vagy akár közvetlenül oda letöltéssel) megoldható.

Alex

(#39023) itanczos válasza vargalex (#39022) üzenetére


itanczos
senior tag

Eddig manuálisan töltöttem le.
Viszont most nagyon megtetszett az Elementum adta kényelem.
Elvileg akkor marad az Elementum által átmásolt film a NAS download mappába, majd szintén az Elementum által a torrent fájl átmásolása a watch mappába. Elindul a TM-ben a letöltés, megtalálja a mappában a már letöltött filmet, majd az ellenőrzés, esetleg apró hiányzó letöltés után végezetül meghívja a TM a "torrentdone.sh" script-et.
Csakhogy az n_C_o_r_e torrent fájljának nevében szerepel a letöltési kategória, amit jól fel lehetne használni a mappában másolásnál, de ugye az már a torrent nevében nem szerepel. :(
Az igazi az lenne, ha a script megkapná változóként a torrent fájl nevét...

[ Szerkesztve ]

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#39024) vargalex válasza itanczos (#39023) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szerintem a TR_TORRENT_NAME az éppen az...

Alex

(#39025) vargalex válasza brazos (#39020) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A kiegészítő az oldal által is letöltött vtt állományt tölti le (ami igazából egy srt). De ennél a sorozatnál nálam böngészőből lejátszva sincs felirat ennél a sorozatnál... Nálatok van? A html forrás szerint látszólag kellene lennie, ezért próbálja meg letölteni a kiegészítő. De ez valóban csak egy plusz lehetőség, ha nem sikerül, akkor is elindul a lejátszás.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#39026) itanczos válasza vargalex (#39024) üzenetére


itanczos
senior tag

Köszi az ötleteket! :R
Sajnos az említett torrent oldalon a torrent nevéből nem derül ki, hogy az film, vagy sorozat. :(
Már megvan a névből felismerő és megfelelő helyre mozgató script is, de sajnos nincs mire keresni a névből! :(
Sajnos nem lehet kinyerni az eredeti torrent állomány nevét a torrentdone.sh script számára, ami tartalmazná a szükséges infót.
Úgy tűnik, ezt Elementum oldalról lehetne csak megoldani.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#39027) vargalex válasza itanczos (#39026) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Még egyszerűbb szerintem a helyzet. Ne a watch-dir-be másold a torrent file-okat, hanem közvetlenül a transmissionnak add oda őket a transmission-remote-val. Így megadhatod a letöltési könyvtárat is.
Azaz én a torrent file hozzádásához írnék egy scriptet, ami a file neve alapján eldönti a download-dir-t, majd meghívja a transmission-remote-t.

Azaz, valami ilyesmit:

downloaddir = filmdir
if [[ $1 == *sorozat* ]]; then
    downloaddir = sorozatdir
fitransmission-remote host:port --auth username:password --add $1 --download-dir downloaddir

[ Szerkesztve ]

Alex

(#39028) vargalex válasza vargalex (#39027) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az elejéről a nagy szerkesztésben kimaradt a parancsértelmező és a végén a fi után egy enter. Azaz helyesen (persze ez nem a kidolgozott verzió):

#!/bin/bash
downloaddir = filmdir
if [[ $1 == *sorozat* ]]; then
    downloaddir = sorozatdir
fi
transmission-remote host:port --auth username:password --add $1 --download-dir downloaddir

[ Szerkesztve ]

Alex

(#39029) brazos válasza vargalex (#39025) üzenetére


brazos
senior tag

A Papa weboldalán az oldalba beágyazott lejátszó képes CC módra is, ha az a filmhez elérhető, itt alapból ki van kapcsolva. Viszont a beágyazott webplayer képes arra, hogy feltöltött feliratokat(a te gépedről feltöltött feliratot) a filmmel együtt lejátsszon.(a második képen a fotó miatt állítottam meg a lejátszást)

[ Szerkesztve ]

(#39030) vargalex válasza brazos (#39029) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Igen, azt tudom, hogy az oldalon található lejátszó képes CC módra, de ennél a filmnél nincs felirat, amit alapból meg tudna jeleníteni, ezért is van kikapcsolva alapból és ezért nem tud a kiegészítő sem letölteni hozzá. De akkor nálad is csak lokálból feltöltött felirat megjelenítésére képes, ha jól értem. Nem úgy, mint pl. itt. Utóbbinál a kiegészítő is megjeleníti a feliratot.

Alex

(#39031) nfsu17 válasza itanczos (#39026) üzenetére


nfsu17
veterán

qbittorrent (entware) RSS-ben megcsinálja amit szeretnél, használtam, teszteltem.
A magos oldalról kiválasztom mi kell, majd berakom a könyvjelzőim közé. Akár pár perc alatt többet is lehet...szóval nézegeted a felhozatalt és teszegeted be rss-be (két kattintás)
Utána az rss linkből kinyeri a fájlt és ha rendesen be van állítva a szűrés (szortírozás), akkor a zenét a zene mappába, a filmet a filmbe, sorozatokat a sorozat mappába teszi.
De most én TM-et használok és letöltéskor adom meg a film/sorozat helyét a TM gui-ban (androidon)

(#39032) itanczos válasza nfsu17 (#39031) üzenetére


itanczos
senior tag

Köszi, az ötletet!
De pont az lenne a lényeg, hogy ne kelljen nekem belépni az oldalra, nézegetni, hanem csak a Kodiból kiválasszam a filmet.
Ebben nagyon jó az Elementum.
Viszont nem találok olyan beállítást, ahol én tudnék script-et indítani az Elementum-ból. Vagyis, hogy automatikusan hozzá tudjam adni a torrent-et a TM-hez... :(

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#39033) rooland


rooland
senior tag

Sziasztok, nekem tudnátok abban segíteni, hogy miért van ez?
Az IPTV manager nem olvas be semmilyen csatorna adatot az Online stream add-onból. Régebben jól működött, beolvasta, ha rányomtam hogy refresh data, de most csak végigszalad a csík, hogy gyűjti az információt az Online stream-től és a végén nem történik semmi (próbáltam sokszor, sok beállítással, de semmi). Elvileg minden engedélyezve van, minden jól működik.
Sony TV (andorid 7.0), Kodi (19.3), Online stream (1.1.8)

(#39034) Landor


Landor
tag

Sziasztok, van ötlete esetleg valakinek hogy az Elementum(Burst-el) miért nem hoz találatot az nc0reról? (bithu megy)

11:29:54.794 T:3416 WARNING <general>: [script.elementum.burst] Burstin' with bitHUmen, nCore
11:29:55.252 T:12504 WARNING <general>: [script.elementum.burst] [bithumen] Login successful
11:29:55.253 T:12504 WARNING <general>: [script.elementum.burst] [bithumen] > bitHUmen search URL: https://bithumen.be/browse.php?search=spider
11:29:55.385 T:16360 WARNING <general>: [script.elementum.burst] [ncore] Login successful
11:29:55.386 T:16360 WARNING <general>: [script.elementum.burst] [ncore] > nCore search URL: https://ncore.pro/torrents.php?mire=spider
11:29:56.028 T:16360 WARNING <general>: [script.elementum.burst] [ncore] >> nCore returned 0 results in 1.2 seconds
11:29:56.230 T:12504 WARNING <general>: [script.elementum.burst] [bithumen] >> bitHUmen returned 85 results in 1.4 seconds, sending 10 best ones
11:29:56.358 T:3416 WARNING <general>: [script.elementum.burst] Providers returned 10 results in 1.56 seconds

(#39035) vargalex válasza Landor (#39034) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Nem használok Elementum-ot, de gyanítom, hogy a parser nincs jól definiálva, mert az URL az stimmel...

Alex

(#39036) Luissimo válasza Landor (#39034) üzenetére


Luissimo
veterán

Eddig hozott találatot?
Jo volt a konfig az ncore ra valamikor és elromlott vagy nemis memt soha?

Ha otthonleszek megnézem, hogy az enyém milyen beállitással müxik.

@Alex,
Tégy egy probát az Elementummal, megéri...

[ Szerkesztve ]

(#39037) itanczos válasza Landor (#39034) üzenetére


itanczos
senior tag

Nálam működik az n_C_o_r_e-al is.
Friss telepítés.

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#39038) Landor


Landor
tag

Na megvan a ludas.
Nc0re login oldalán aktiválódik egy Google reCAPTCHA. :U
Csak azt nem értem, hogy másnál miért nem :F

(#39039) itanczos válasza Landor (#39038) üzenetére


itanczos
senior tag

Csak tippelni tudok: valszeg figyeli az oldal az egy adott idő alatti lekérdezések számát, és ha sok, akkor bekapcsolja...

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#39040) Landor válasza itanczos (#39039) üzenetére


Landor
tag

Más IP, más Kodi kliens, más napszak.. nem tudom mire vélni..

[ Szerkesztve ]

(#39041) cof válasza Landor (#39040) üzenetére


cof
veterán

Maradj bejelentkezve, pipáld be Csökkentett biztonság böngészőben és akkor nem dob ki arról az IP-ről.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#39042) Landor válasza cof (#39041) üzenetére


Landor
tag

Sajnos nem hozott eredményt.
Valaki esetleg meg tudná osztani velem privátban a működő konfigját?

(#39043) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok!

Androidos TV-n a KODI-t a Kodiplexconnect-el használom. Az aeon nox skin alatt be tudtam állítani, h ne egy helyen lássam az összes filmet a Movies és az összes sorit TV shows alatt, hanem szépen külön-külön a plexben felvett mappáimat, ami így nagyon tetszik és kényelmes. Azért nem simán az SMB megosztást hanem a plex-et használom, mert valahogy az pontosabban megtalálja a műsorokhoz a boritót szerintem, legalábbis én ezt tapasztalom.

Az egyetlen problémám viszont, hogy az Opensubtitles Pluginnél azt vettem észre, hogy ha folytatok egy sorit vagy filmet, akkor a feliratot újra le kell töltenem, hiába van kijelölve, hogy a film mellé töltse le. És sok tartalomnál nem is talál feliratot, viszont ha kézzel megadom a címet akkor igen. Más is tapasztalt esetleg ilyesmit vagy ez csak nálam működik igy mindkét tévén valamiért? :U

(#39044) blakey válasza Kroni1 (#39043) üzenetére


blakey
titán

Kodiplexconnect PlexKodiConnect (PKC), a TV-s topikba már válaszoltam.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#39045) Kroni1 válasza blakey (#39044) üzenetére


Kroni1
veterán

Köszi! Kár, amúgy pedig nagyon jó, tetszik h kodi alatt is látom a plex szerinti mappáimat. De akkor itthonra megy az SMB csatolás a KODI-hoz és a Plex meg marad a telefonra távoli eléréshez..

Pedig szeretem benne, h a plex movie ügynök pl egy motogp futamhoz nem rendel hozzá hibásan valami motoros dokumentumfilm címet úgy mint a kodi..
A sima Kodiban még az is zavar, hogy ha a the movie database (universal screaper se volt jobb) ha nem talál hozzá infot akkor nem is látom h van ott még lejátszatlan tartalom a mappában.

(#39046) mexel


mexel
veterán

Éppen jókor Plex :) Most kérdezte tőlem valaki hogy a olexet hogyan használja boxon? Hogyan érdemes? CE alatt, androidos plexet, vag androidos kodi alatt? Melyik a legjobb?

(#39047) blakey válasza Kroni1 (#39045) üzenetére


blakey
titán

Kodi alá betallózhatod a Plex DLNA-t is, akkor a Plex admin szerinti adatbázist követi. Meg ugye ott a Plex kiegészítő. A PKC Leia alatt jól működik, Matrix alatt már nem annyira, Nexus alatt még gyakorlatilag semennyire.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#39048) Kroni1 válasza blakey (#39047) üzenetére


Kroni1
veterán

:R Én mátrix alatt próbálkozom, ezt a plex dlna-t megnézem köszi. A hivatalos plex kieg Kodihoz nem jött be, az Plex kliens meg a tévéimen hót lassu Kodihoz képest..

(#39049) Utka


Utka
tag

Szervusz!

Én vagyok béna [igen, az vagyok :B ] vagy valami történt a Dmdamediával?
néhány napja nem játszik le filmet. Kategóriák mennek, borító kép megy, "fülszöveg" lejön, lejátszás nem.

Köszönöm szépen.

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#39050) tannoyfan válasza itanczos (#39032) üzenetére


tannoyfan
tag

Javaslom az alsó 4 app megolvasását. Mindent is megoldanak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.