Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#41001) xcsabo válasza zsiga68 (#40996) üzenetére


xcsabo
senior tag

A Filmpapa valszeg lassan cache-sel pár filmet. Lehet nagy a felbontás. Vagy túl jó a hang. Mindenesetre nálam a Halvány kék szemek akadt el az elején. Mindig.

(#41002) zsiga68 válasza xcsabo (#41001) üzenetére


zsiga68
senior tag

Köszi.
Azóta frissítettem 10.0.4-re de nem változott semmi. Pc-n, firefox alatt pedig megy rendesen ugyanez a forrás. Na erre varrjunk gombot..

(#41003) viperabácsi válasza zsiga68 (#41002) üzenetére


viperabácsi
addikt

Nem lehet nem kadencia helyes lejátszástól mikrolagg ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#41004) vargalex válasza zsiga68 (#40998) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Még jó, hogy hang nélkül néztem...

Alex

(#41005) nfsu17 válasza zsiga68 (#40996) üzenetére


nfsu17
veterán

Konkrétan nem akad, hanem másodpercek hiányoznak.
Első nézésre nálam is ilyen volt...mikor megfordul a székben a karakter, Bernie, ott jönne a főcím szövege...Lucky...
Aztán a köv. kimaradás...''....harmadika''...ott meg a teljes dátum eleje lett leharapva.
CE 19.5
Második nézésre már láttam a főcímet is, meg a teljes dátumot.
Harmadikra megint nem jó

(#41006) zsiga68 válasza nfsu17 (#41005) üzenetére


zsiga68
senior tag

Pontosan. De hogy mi a gond nem tudom. De mindegy hányszor van indítva mindig kimaradozik valahol. Hol it, hol ott.
Már állítottam frissítést is de nem oldotta meg. Lehet hogy a forrás nem megfelelő. De akkor miért jó firefox alatt? Hmmm..
UI: Megnéztem A95x Coreelec alatt is és ott is ez a jelenség. Kezdem azt gondolni hogy forrás oldalon a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#41007) nizo


nizo
lelkes újonc

Sziasztok!

Kodi 18.9-et használok win10-en, és raspberrypi-n is. Mindkettőn a dmdamedia kiegészítővel van problémám. A betöltött videólinkek közül egyiket sem játsza le. Az URL cím feloldásra gyanakodtam, ezért telepítettem a ResolveUrl 5.1.87-es modult manuálisan, de így se jó. Van valami megoldás?

(#41008) vargalex válasza nizo (#41007) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Jó lenne tudni, hogy pontosan melyik tartalommal van gond. Hirtelen ránézve, elég sok a streamz, illetve videa-s link, ezek feloldására egy jó ideje nem képes a resolveURL... De pl. az ok.ru kiszolgálón található videók indulnak.

Alex

(#41009) Aryes válasza vargalex (#41008) üzenetére


Aryes
nagyúr

A streamz linkeket rendszeresen szoktuk nézni :F

(#41010) vargalex válasza Aryes (#41009) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Kodi-ból? Tudsz írni bármilyen addont, ahol ResolveURL segítségével megy a feloldás és nem a disable adblock addon videó jön be? Esetleg konkrét videót?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#41011) Aryes válasza vargalex (#41010) üzenetére


Aryes
nagyúr

Úgy lehet ezeket megnyitni, hogy (az ugyanazon a hálózaton lévő) telefonról megnyitom a http://streamzz.to oldalt, és azon elindítok egy tetszőleges videót. Utána már a kodiban is elindul a stream. ;) Még ráadásul az egyik legmegbízhatóbb stream szolgáltató, csak nem szabad beletekerni, mert nálam lefagy tőle a raspberry :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41012) bivalyos


bivalyos
tag

sorry megvan keresővel :)

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: bivaly

(#41013) brazos válasza zsiga68 (#40993) üzenetére


brazos
senior tag

Nálam ilyesmi akkor fordul elő, ha a nézett stream folyam nem egyenletes, hanem vannak benne beszakadások, és ezt a kodi cache mérete sem tudja kompenzálni, ilyenkor pilllanatra megáll, majd ugrik egyet a lejátszás. Linux alatt van egy desktop appom, amiben jól látható a hálókártyán áthaladó adatfolyam, és bizony ebben több stream szóró oldal esetében is jól látható, tapasztalható, hogy nem teljesen egyenletes a stream-folyam, hanem vannak benne be-beszakadások.

[ Szerkesztve ]

(#41014) nizo válasza vargalex (#41008) üzenetére


nizo
lelkes újonc

Egyik cimet se tölti be. Van közte ok.ru is. Ha win alatt böngészőből megnézem a dmdamedia oldalt, akkor ott elindul minden linkről a film. Ezért gondoltam a címfeloldásra. Elvileg minden modul frissítve van.

(#41015) vargalex válasza Aryes (#41011) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Persze, így igen. Én tisztán Kodi-ból gondoltam. A streamz forrás IP alapján, ha egyszer nyílik, akkor egy darabig menni fog. De nekem nem ér ennyit... Mondjuk én nem nagyon használom ezeket a kiegészítőket, csak készítem. :)

Alex

(#41016) vargalex válasza nizo (#41014) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ahogy írtam, nálam az ok.ru-s linkek mennek. Egy log esetleg segíthet.

Alex

(#41017) ricse74 válasza Aryes (#41011) üzenetére


ricse74
csendes tag

Szia!! Ès müködik streamz nagyon köszi az infot! :R

[ Szerkesztve ]

(#41018) nizo válasza vargalex (#41016) üzenetére


nizo
lelkes újonc

2023-01-15 18:22:12.770 T:12904 WARNING: Repository add-on repository.StreamArmy uses plain HTTP for add-on downloads in path http://raw.githubusercontent.com/nemesis668/repository.streamarmy/master/zips/ - this is insecure and will make your Kodi installation vulnerable to attacks if enabled!
2023-01-15 18:28:01.144 T:2384
ERROR: Control 50 in window 10025 has been asked to focus, but it can't
2023-01-15 18:28:12.764 T:12000
ERROR: ResolveURL: ResolverError Error - From: OKRu Link: http://ok.ru/videoembed/2076782037752: File Not Found or removed
2023-01-15 18:28:12.831 T:2384
ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.dmdamedia/?action=playmovie&url=https://dmdamedia.eu/15978-hosok/1.evad/1.resz%3Fa%3DOK]
2023-01-15 18:30:23.082 T:668
ERROR: ResolveURL: HTTPError Error - From: StreamSB Link: https://sbfull.com/e/kcj8tbr6dui7: HTTP Error 404: Not Found
2023-01-15 18:30:23.142 T:2384 ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.dmdamedia/?action=playmovie&url=https://dmdamedia.eu/15978-hosok/1.evad/1.resz%3Fa%3DStreamsb]

Ez a videó a böngészőből megy. A win10-es logot másoltam be.

[ Szerkesztve ]

(#41019) Aryes válasza vargalex (#41015) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem ez az első ilyen stream szolgáltató. Volt régebben egy másik, ahol reklámot kellett nézni, de már megszűnt, és nem jut eszembe a neve. :F Abban is az volt a jó, hogy ritkán szűntek meg az arra feltöltött streamek.

(#41020) vargalex válasza nizo (#41018) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az OK.ru-s link nem megy böngészőből sem (ezért is írja a resolveURL, hogy File Not Found or removed), a streamsb-t pedig a resolveURL-nek nem sikerül feloldania... Ahogy írtam, innentől nem a kiegészítőn múlik.

Szerk.: Egyébként 19 órája javította éppen a streamsb-t a resolveURL készítője, úgyhogy ha megcsinálod kézzel a változtatást, neked is azonnal jó lesz, vagy vársz a következő release-ra.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#41021) Gstyler


Gstyler
senior tag

A PSG meccseket közvetítő Match 4-et tudom nézni valahogy kodival? :R
(Onlinestreamen nem találtam.)

[ Szerkesztve ]

(#41022) blakey válasza zsiga68 (#40996) üzenetére


blakey
titán

Megnéztem, nálam nem volt probléma CoreELEC Nexus alatt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41023) Jakuu válasza vargalex (#40997) üzenetére


Jakuu
őstag

Halványkék szemek cimű film is, ezt csinálta nálam is a filmpapán pár napja. Nem is tudtam megnézni. Már a film elindulásakor megállt a kép és folyamatosan sok-sok másodpercig megakadt.

(#41024) gyűrű válasza zsiga68 (#40993) üzenetére


gyűrű
addikt

Ctrl + ⇧ Shift + O egy rádugott billentyűzeten, lejátszás közben kiirja a debug infót. Ott látni ha van skippelt vagy dobott frame, meg azt is ha elfogy az adatfolyam ilyenkor. Ha nem fogy el, akkor kódolási/dekódolási hiba.

(#41025) vargalex válasza Jakuu (#41023) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Akkor még utoljára neked is leírom: az addon dolga a forrás oldal parse-olásáig tart. Amint megvan az oldalon található URL, azt a resolveURL segítségével feloldja, átadja a Kodi lejátszójának és az addon (valamint a resolveURL) be is fejezte a működését.

Viszont Arch Linux alatt Kodi 19.5-el megnézve ez a videó pont olyat produkál, mint amivel egy topictárs privátban keresett meg. Egyszer csak van egy frame drop és a következő key frame-ig nincs is kép. Így én kódolási hibára gyanakodnék...

Szerk.: Érdekes, hogy ennél a filmnél 0 byte a forward cache a debug infó szerint. Más filmeknél van cache.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#41026) zsiga68 válasza gyűrű (#41024) üzenetére


zsiga68
senior tag

Köszönöm a trükköt. :) Nem tudom milyen forrást használ a filmpapa de más film se tökéletes onnan.. Pl a takarítónő sorozat. Megáll a kép, hang megy..

[ Szerkesztve ]

(#41027) Zsanika411


Zsanika411
újonc

Sziasztok! Szeretnélek Benneteket megkérdezni, hogy a Movieshark-on kívül milyen lehetőségem van még, hogy magyar szinkronos filmeket tudjak nézni a családommal. Látom, hogy megváltozott a forrásoldal, át is írtam arra, amit kiírtatok, de azzal sem indul el. Frissítettem is a tárolóban a Movieshark kiegészítőt. Nagyon szerettük a gyerekeimmel, mert ezen minden mese, film fenn volt. Esetleg mit indítsak el, vagy mit töltsek le és honnan? Én nem vagyok ilyen profi a témában, mint Ti, viszont egyedül telepítettem még 3 éve fel a KODI-t, meg a kiegészítőket a videók segítségével a TV okosító Box-ra, amin egy régebbi Android van. 18. valahányas Leia van fenn. Aki tud segíteni, kérem, laikusan írjon le nekem mindent. Olyat szeretnék a Movieshark helyett, ami hasonló hozzá, tehát mozifilmek magyar szinkronnal. Köszönöm szépen előre is.
Megjavul valaha is a Movieshark??? :( Már van új okos TV-m, egy LG, arra is lehet Kodit telepíteni?

(#41028) Puro


Puro
aktív tag

Sziasztok,
Kodiban hogyan tudnám hozzárendelni a [playerprocess] funkciót a távirányító egy adott gombjához? Például az 1-es gombhoz. Képen a működő távirka gombkiosztása, legelső sorban 0x40 gondolom a hex cím amit küld a távirányító, ahhoz tartozik a 116-os ID kód, ami power off-ot jelent. Csak az a baj, hogy, [itt] nem derül ki melyik gombnak mi az ID kódja.

(#41029) gyűrű válasza Puro (#41028) üzenetére


gyűrű
addikt

Keymap editor addonban.

(#41030) tintalali


tintalali
újonc

Sziasztok! Tegnap este a Szárnyas fejvadász is ugrált, próbáltam visszatekerni a kimaradt részek miatt de nem sikerült, hol ide hol oda ugrott a lejátszás.Olyan érzésem volt mintha szándékosan kuszálták volna össze a forrást.

(#41031) xcsabo


xcsabo
senior tag

Na úgy néz ki tuti van valami a kódolással a filmpapán. Az aki bújt film akad össze vissza. Tekerni sem lehet. Megpróbálom böngészővel.

(#41032) Hege1234


Hege1234
addikt

godolom kodi-ba is ez jut el feloldást követően
filmpapa - aki bújt média info: [link]
(pastebin)

(#41033) Stealth


Stealth
aktív tag

Sziasztok!

Megjelent a Kodi 20.0 Nexus. Kérdés, hogy a kiegészítők működnek-e ezzel a verzióval
C735 tv-n? Érdemes frissíteni?
Köszönöm! :)

-= Stealth =-

(#41034) nfsu17 válasza Stealth (#41033) üzenetére


nfsu17
veterán

Van ami megy, van ami nem.
Rtl, youtube, tv2, filmpapa megy pl (teljesség igénye nélkül)
Bár most jelent meg, egy ideje már lehetett használni.
Ha nem akarsz meglepetéseket magadnak, ne legyél első fecske. A legtöbb usernek ('átlag') ezek a fejlesztések fel sem tűnnek.
Ettől függetlenül ha van mentésed, tudod mit csinálsz, akkor léphetsz

(#41035) blakey válasza Stealth (#41033) üzenetére


blakey
titán

Lassan egy éve Nexust használok, nem tudok olyan kiegészítőről, amire szükségem lenne, de nem működik. Az általam használtak 100%-ban működnek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41036) tintalali


tintalali
újonc

Sziasztok! Feltettem a Nexust, hátha van kép. Sajnos nincs az öregecske laptopomon win7-tel.Csak a 17- es kodi ad képet, ezutáni verziókon legfeljebb villog a lejátszás. Van valami titka? Már minden általam ismert beállitást változtattam.
Előre is köszönöm a segitséget

(#41037) cof válasza tintalali (#41036) üzenetére


cof
veterán

VGA driver gubanc lehet. Próbáld ki ablakos módban is, hogy ad-e rendesen képet.

Amikor elindítod nyomj ALT+ENTER gombot.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#41038) fatalista22


fatalista22
tag

A Moviesharknál mit kell tenni, hogy a filmezz.co forrás működjön?

[ Szerkesztve ]

(#41039) fatalista22 válasza Zsanika411 (#41027) üzenetére


fatalista22
tag

Hol van leírva, hogy kell a forrásoldal címét átírni? Ezt nem lehet a repóban levő kiegészítőbe beírni?

(#41040) xtend válasza fatalista22 (#41038) üzenetére


xtend
senior tag

Nem az a baja! Sajnos a forrás oldalon egy ellenőrzést iktattak be, és ezt nem tudja kikerülni a Kodi :(

[ Szerkesztve ]

(#41041) vargalex válasza Hege1234 (#41032) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Nem vagyok meggyőződve róla, hogy a kódolás lesz a gond. Ahogy tegnap próbálgattam, az összes filemoon.sx-en lévő forrás esetén 0 byte a forward cache. Ami források hibátlanul mennek, azok általában nem onnan valók, nem is 0 byte a forward cache.
Tegnap este viszont onnan néztem a CE 19.5-Matrix alatt a The Last Of Us első részét, nem volt semmi gond, pedig szintén délelőtt linux alól Kodi 19.5 alatt rögtön ugrált össze-vissza.

Alex

(#41042) xcsabo válasza xtend (#41040) üzenetére


xcsabo
senior tag

Fentebb írtam, hogy van rá mód, csak a kieg amit fel kell tenni csak laia-ban lévő pythonnal kompatibilis.

(#41043) tintalali válasza cof (#41037) üzenetére


tintalali
újonc

Köszönöm az ALT ENTER kombót, sajnos nincs igy sem kép.

(#41044) vargalex válasza xcsabo (#41042) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Igen, írtad, ha erre gondolsz. Ki is próbáltad? Fejlesztőként azt kell, hogy mondjam, hogy ha lenne is ilyen, akkor is módosítani kellene a kiegészítőt, hogy használja is azt.
Viszont ha esetleg ez a modul lett volna a kiszemelt, akkor itt nem a python verzióval van gond, hanem leginkább a node-js függőséggel... Nem véletlenül azzal van megoldva, mivel javascript kód futtatására képes (amit a böngésző is tenne), tehát az oldal szempontjából valóban le is fut a javascript kód.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#41045) xcsabo válasza vargalex (#41044) üzenetére


xcsabo
senior tag

Az elsőre gondolok. Nem vagyok sajna fejlesztő. Csak próbálok boldogulni.

(#41046) vargalex válasza xcsabo (#41045) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Melyik elsőre? Nem linkeltél a hozzászólásban semmit. Az említett név alapján kerestem, úgy találtam az általam linkelt modult. De, ha linkelnéd az általad találtat, akkor talán juthatnánk valamire. Amíg pedig nem próbáltad, addig kár azt írni, hogy "van rá mód, csak a kieg amit fel kell tenni csak laia-ban lévő pythonnal kompatibilis".

Alex

(#41047) xcsabo válasza vargalex (#41046) üzenetére


xcsabo
senior tag

"erre"

Egyébként meg: link

[ Szerkesztve ]

(#41048) vargalex válasza xcsabo (#41047) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Nem értem a fogalmazásodat, mert az én hozzászólásomban az "erre" link alatt (ami az első) a te hozzászólásod van. De mindegy, kiderült, hogy arról van szó, amit én is találtam név alapján, ami nem egy kodi kiegészítő, hanem egy python modul node.js függőséggel...

Alex

(#41049) Mr Dini válasza vargalex (#41044) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Egyik ilyen publikus pythonra elérhető ingyenes könyvtár sem működik már sajnos, amióta elérhető a v2. A JS meg kb 2-3 hetente változik, mire valaki megírná az új kódot, már dobhatja is a kukába. :( Ja és sokszor nem csak a JS megoldást nézik, hanem hogy http/2-e a kliens (erre van megoldás python alatt is), illetve hogy az SSL fingerprint megegyezik-e valamelyik ismert böngészőjével. Tudtommal ezek módosítására a Python magas szintű könyvtárai nem adnak lehetőséget, valami alacsonyabb szintű programnyelvhez kellene nyúlni...

Eléggé belehúztak.

A mostani népszerű workaround úgy látom a flaresolverr, de ez meg egy komplett böngészőt futtat a háttérben és egy proxyt szolgáltat, ami nem kevés erőforrást igényel és mezei platformfüggetlen python addonba nehéz beépíteni.

PS: ennek a modulnak volt Python native solvere, de v2-vel és a filmezzel már nem megy: [link]

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#41050) fatalista22 válasza xtend (#41040) üzenetére


fatalista22
tag

Köszönöm. Sajnos egyre jobban szűkülnek az elérhető tartalmak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.