Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#30801) blakey válasza Dolphine (#30800) üzenetére


blakey
titán

Tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30802) odrif


odrif
MODERÁTOR

Sziasztok!
Van egy Raspberry-m amire telepítve van a Libreelec.
TVHeaden-el szeretném a hálózatba kötött NAS-ra (Xpenology) rögzíteni az adásokat.
A NAS-on az NFS-t beállítottam, és a 192.168.1.206 ip című Raspberry-nek a jogosultságokat is beállítottam, de nem megy a felvétel készítése az alábbi hibával:
the directory '/volume1/NAS1/KODI TV' is not accessible

Hol keressem a hibát?

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#30803) e90lci válasza odrif (#30802) üzenetére


e90lci
senior tag

A jogosultságokat a NAS1 mappára állítottad be,ahova meg rögzíteni szeretne az a KODI TV mappa.Oda is kell jogot adni.Egér jobb gomb tulajdonságok.

(#30804) odrif válasza e90lci (#30803) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ezek vannak még beállítva.
Almappák is engedélyezve vannak.

20 éve a Prohardveren

(#30805) Kovbob


Kovbob
senior tag

Sziasztok!
Egyszer már feltettem ezt a kérdést a htpc-s topikban, de ott nem jött válasz, nem tudom melyik topikba illik jobban, így felteszem itt is.
Lenne egy kérdésem a Libreeleccel kapcsolatban, mert csak nem tudom, hogyan lehetne megoldani. Azt szeretném elérni, hogy a médiatárt elindulásnál mindig frissítse is, valamint tisztítsa is, mivel a filmeket főként az én gépemről húzza be hálózaton keresztül. A frissítés azt ugyebár könnyen megoldottam, mert van a guiban rá beállítás, viszont így akkor a médiatárban maradnak a filmek, amikor az én gépem nincs bekapcsolva, vagy esetleg valamit már töröltem. Ennek megoldására, az advanced settingset szerkesztetettem, hogy tisztítson is indulásnál. Ezzel viszont előjött egy olyan probléma, hogy ha kivan kapcsolva a gépem és megcsinálta az automatikus tisztítást, akkor ugyan nem jönnek be a jelenleg nem elérhető filmek, viszont utána többet egyáltalán nem is jönnek be, mert mindig törli az elérési helynél megadott tartalom típust (hogy film vagy sorozat van-e benne), ezért ahhoz hogy újra betöltse utána a médiatárba, újra meg kell neki adni manuálisan a tartalmat. Hogy lehetne ezt megoldani, hogy azt azért ne törölje már ki, hogy milyen tartalom tartozik, ahhoz az elérési úthoz és ismét betöltse a médiatárba, ha már elérhetőek ismét? Ezt csak valami bővítménnyel lehetne megoldani, vagy nálam romlott el? Előre is köszönöm a segítséget. :)

[ Szerkesztve ]

(#30806) Shade45 válasza Kovbob (#30805) üzenetére


Shade45
senior tag

Kiegészítők között keresd a Watchdog kiegészítőt, pontosan azt csinálja, amire szükséged van!

(#30807) Kovbob válasza Shade45 (#30806) üzenetére


Kovbob
senior tag

Azta ez gyors volt, nagyon szépen köszönöm, ránézek majd erre a kiegészítőre :R

[ Szerkesztve ]

(#30808) Dolphine válasza blakey (#30801) üzenetére


Dolphine
addikt

Valószínűleg pillanatnyi szerverhiba. ;)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#30809) #75501312


#75501312
törölt tag

Befrissült a rendszer az újabb verzióra, viszont most egyik SMB megosztást sem érem el.
Operation not permitted üzenetet kapok.
Mi történt és hogy tudom megoldani?

(#30810) Botigta


Botigta
aktív tag

- A Shark CC-n amikor egy filmet el akarok indítani, felugrik egy összeadàs ablak, de hiába írom be az eredményt, nem történik semmi, nem indul el a film, visszalép a listára. Ez miért van?
Köszönöm

(#30811) cof válasza Botigta (#30810) üzenetére


cof
veterán

Nem érhető el a forrás? Ellenőrizd weben.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30812) Botigta válasza cof (#30811) üzenetére


Botigta
aktív tag

Gugli nem volt a jòbaràtom. Hol kell, (és mit) kellene néznem?
És mit jelez, ha ez a matekpélda jön fel?

(#30813) cof válasza Botigta (#30812) üzenetére


cof
veterán

Azt én sem tudom, hogy melyik oldalról szedi a forrást, mert nem használom.

Ez az összeadás captcha, a forrás oldal ellenőriz, hogy nem vagy robot.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30814) Jakuu


Jakuu
őstag

Van arra otletetek, hogy mikent tudnam rabirni a kodit, hogy a talalati listaban csokkeno illetve novekvo sorrendbe rendezze a video kiegeszitokben a talalatokat ? Hiaba probalom beallitani a baloldali panelen, nem tortenik semmi.

(#30815) dzz válasza Botigta (#30810) üzenetére


dzz
aktív tag

Nálam ez sose működött!

ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

(#30816) Castell


Castell
aktív tag

Üdv,

Vki esetleg rá tudna nézni a Netflix addon-ra, hogy csak sd-ben jásza le a tartalmakat?

Hiába állítok bármot is, csak sd van :(

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#30817) odrif


odrif
MODERÁTOR

Hol találok letölthető magyar TV csatorna ikonokat?

20 éve a Prohardveren

(#30818) Botigta


Botigta
aktív tag

IPTV +PVR beüzemelésében kérnék segítséget! Miután jópár tutorialt megnéztem, semmivel sem lettem okosabb, mert mindegyikben odáig jutnak el, hogy telepítsük a Simple IPTV Client-t, de eddig ezek nélkül is eljutottam (Cof mester segítségével) De hogyan varázsolok tv adásokat, csatornàkat a listába? Valaki, aki magyar nyelvű IPTV-t néz, el tudná magyarázni szájbarágósan, hogyan lehet beüzemelni?
Köszönöm

(#30819) tcsaba007 válasza Botigta (#30818) üzenetére


tcsaba007
tag

Van csatorna listád?

(#30820) Botigta válasza tcsaba007 (#30819) üzenetére


Botigta
aktív tag

Hát ez az, hogy nincs...

(#30821) tcsaba007 válasza Botigta (#30820) üzenetére


tcsaba007
tag

Az a baj, hogy a fekete csatorna listák használhatatlanok... Akadnak, kidobnak, megszűnnek....
Ha valami használhatóbbat akarsz, azért fizetni kell....

(#30822) hbala válasza odrif (#30817) üzenetére


hbala
aktív tag

port.hu/tv oldalról menthetőek jobb klikk után
Vagy nem erre gondoltál?

(#30823) nagyjanny76 válasza parkasz (#30759) üzenetére


nagyjanny76
újonc

Legyszives segíts már honnan tudok repót letölteni amiben pl az RTL most frissítés benne van. Köszönöm a segítséget.

(#30824) cof válasza nagyjanny76 (#30823) üzenetére


cof
veterán

Topik összefoglaló?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30825) nagyjanny76 válasza cof (#30824) üzenetére


nagyjanny76
újonc

Nagyon köszönöm a segítséget de én nem vagyok benne biztos hogy ez kell nekem. Bár nem értek hozzá. Amit én keresek az az a repo file, amit fel tudok tenni a Kodi alá hogy bizonyos stream lehetőleg magyar tartalmakat elérjék. A legrégebbi a msrepo volt nekem, de abban az RTL most már nem megy, viszont egy haverom letöltött valahonnan valami filet amit talán vargalex csinált és abban lévő azzal megy. De sajnos nem tudja hogy honnan is töltötte le, és már nincs is meg a gépen. Tehát kérdésem lenne honnan lehet frissített repokat leszedni. Előre is köszönöm a segítséget.

(#30826) cof válasza nagyjanny76 (#30825) üzenetére


cof
veterán

Pedig jó helyen jársz, az összefoglalóban van az MSRepo elérhetősége, és benne az RTLMost kiegszítő. Működik tökéletesen.

Nálad más probléma lesz szerintem, nem vagy bejelentkezve vagy inputstreamadaptive problémák, esetleg régebbi Kodi verzió.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30827) nagyjanny76 válasza cof (#30826) üzenetére


nagyjanny76
újonc

Esetleg egy telefon számot kuldenel nekem hogy tudjuk egy pár szót beszélni? Persze ha nem gond

(#30828) BullZeye


BullZeye
veterán

Kodi-t megakasztja pár SSA/ASS vagy beépített felirat pár résznél, ahol folyamatos mozgás miatt másodpercenként többször jelenítené meg a feliratot, jellemzően Animéknél.

Ez ellen lehet tenni valamit, lehet esetleg maximalizálni, hogy másodpercenként maximum 60x jelenítsem meg feliratot? Hang megy tovább, de a kép szó szerint befagy 10-15 másodpercre, ilyenkor pausálom, és egyszer utoléri magát.

S912 + CoreElec

[ Szerkesztve ]

(#30829) Botigta válasza tcsaba007 (#30821) üzenetére


Botigta
aktív tag

Fizetnék én érte, ha megfelelő mennyiségű magyar csatornához hozzájutnék...
Aliról lehet használható előfizetést venni?

(#30830) gyuri81 válasza Botigta (#30829) üzenetére


gyuri81
veterán

Ez engem is érdekelne :)

(#30831) Aryes válasza Botigta (#30829) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ajánlom a Telenor, Digi, Telekom, Vodafone fizetős magyar csatornalistáját... :W

(#30832) tobias40 válasza Aryes (#30831) üzenetére


tobias40
veterán

És azokat hogyan teszed be egy m3u file listába? ;]

Ők a simple iptv addonban szeretnék nézni a csatornákat...

(#30833) GZoli7 válasza tobias40 (#30832) üzenetére


GZoli7
senior tag

A Digié simán működik így a megfelelő eljárással.
Talán a többi is...

(#30834) consono válasza tobias40 (#30832) üzenetére


consono
nagyúr

Digit lehet :) De szerintem nem a Simple IPTV a lényeg, hanem, hogy tudjanak TV-t nézni...
M3u-t nem ad, de gyakorlatilag minden platformon elérhető pl. az IttOtt TV, több ismerősöm is elégedetten használja a szolgáltatásukat (én nem, csak hallottam róla).

"In God we trust. All others must bring data"

(#30835) tobias40 válasza GZoli7 (#30833) üzenetére


tobias40
veterán

A digionline-ra gondolsz?
Mi a megfelelő eljárás?

Vagy ha nem akkor hogyan lehet betenni a pl a digi listáját a kodiba?(nem saját addonként)

(#30836) GZoli7 válasza tobias40 (#30835) üzenetére


GZoli7
senior tag

Servletet kell telepíteni, talán a githubon van fent.
Javaslom azt elolvasni, a szerző írta, annál én sem tudok többet hozzáfűzni.

(#30837) consono válasza tobias40 (#30835) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, ahogy GZoli7 írta, van egy servletnek csúfolt progi, ami a digi online belépési adatok birtokában Simple IPTV-hez, vagy TVHeadend-hez való m3u-t generál. Persze ez csak lokálisan működik, nem tudod a havernak is elküldeni, hogy ő is nézze :) Ha visszakeresel a servletre fogsz találni leírásokat.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30838) tcsaba007 válasza Botigta (#30829) üzenetére


tcsaba007
tag

Nem próbálkoztam még aliról venni. Régebben (1-2 éve) néhány szürke szolgáltatónál kértem próba csomagot. Azt tapasztaltam, hogy a magyarnak írt csatornák egy része nem az volt. pl tv2 helyén valamilyen szláv vagy épp török nyelvű szintén tv2-nek hívott csatorna volt. Ahol volt HBO ott sok csomagban nem volt magyar hangsáv stb....

(#30839) Botigta válasza Aryes (#30831) üzenetére


Botigta
aktív tag

Eggyel lejjebb, Tobias-nál az igazság! Én PVR felvételi lehetőséggel, guide-dal szerettem volna nézni magyar tv adásokat!

De ezek szerint kijelenthetjük, hogy itt nincs közöttünk senki, aki az IPTV opciót aktívan használja?

(#30840) cof válasza Botigta (#30839) üzenetére


cof
veterán

Hát a Simple IPTV Client nem tud felvenni, szóval ha van is m3u listád, csak nézni tudod vele.

Ellenben ha rendelkezel a fájlal a TVHeadendbe lehet integrálni az m3u-t akkor a kliensével már lehet felvenni.

A fehér út meg az, hogy veszünk egy USB TVTuner-t pl. és a saját Digi előfizetésünket tudjuk nézni Kodi alatt, műsorújsággal, felvételi lehetőséggel, tokkal-vonóval.

Én UPC-t nézek így, csak ott sokkal kevesebb a szabadon fogható csatornák száma.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30841) Aryes válasza Botigta (#30839) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csak azt nem értem, hogy miért nem fizetsz elő a netszolgáltatódnál tv-re? Azt úgy veszed fel, ahogy nem szégyelled (vagy kapsz egy tv boxot, amivel minden műsort vissza tudsz nézni, lásd upc horizon)... Vagy mindenképp vmi illegális m3u listáért szeretnél fizetni?

(#30842) MunezXBK válasza Botigta (#30829) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Lehet.

(#30843) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy feltettem kodit android tv-re. +msrepo-t. Igazából nekem csak a rltmost- miatt kellett. Ami most így lett is és működik is. DE! állandóan szétesik a kép vagy, hogy mondjam. Esetleg kell még valamit feltennem, beállításokban matatni vagy ez ilyen és örüljek...

(#30844) cof válasza ЯΞD (#30843) üzenetére


cof
veterán

Wifi-n? LAN az stabil.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30845) ЯΞD válasza cof (#30844) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Igen Wifi-n. De az gond lehet? Mert wifin megy a HBOGO meg NETflix is miden hiba nélkül!

(#30846) cof válasza ЯΞD (#30845) üzenetére


cof
veterán

Próbáld ki LAN-al, ha jó akkor a Wifi a gond.

Mind 3 kiegészítő ugyanazt az inputstream adaptive kiegészítőt használja.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#30847) mikrofon válasza cof (#30846) üzenetére


mikrofon
addikt

"feltettem kodit android tv-re"
ha ez azt jelenti, hogy androidos kodit használ, play áruházból, akkor abban ugye nincs a klasszikus CE-ből ismert inputstream adaptive kiegészítő, legalábbis nem úgy működik.
Tehát akár ez is lehet probléma

[ Szerkesztve ]

(#30848) Botigta válasza Aryes (#30841) üzenetére


Botigta
aktív tag

Elmagyarázom:
Van Digi előfizetésem, amitől pont meg akarok szabadulni. Ezért vettem boxot. Minimális a tv használati igényem, de ha néha valamit megnéznék, meg tudjam nézni.

(#30849) Aryes válasza Botigta (#30848) üzenetére


Aryes
nagyúr

Értem. Nekem van digionline, anyámtól meg van horizon go hozzáférésem, mégis az van, hogy ha nem vagyok tv közelben, de szeretnék valamit megnézni, tuti, hogy a digionline-on pont az a csatorna nincs, a horizon go-n pedig azt a csatornát csak saját hálózatból lehet nézni... Ha találsz is vmi nem hivatalos m3u listát, egészen biztos, hogy pont akkor fog megszűnni/szaggatni amikor épp szükséged lenne rá.
Arra akarok kilyukadni, hogy internetes tv-re támaszkodni még mindig nem érdemes...
Talán a Telenor és az Itt-ott tv-vel lenne értelme próbálkoznod (ezeket még nem próbáltam, de nem is vagyok nagy tv-s), ha valóban szeretnél egy megbízható tv szolgáltatást, mert ezek kimondottan online szolgáltatások, de tartok tőle, hogy sem árban, sem minőségben nem fogsz jobban kijönni, mint most. :U

[ Szerkesztve ]

(#30850) consono válasza Aryes (#30849) üzenetére


consono
nagyúr

Valahogy így :) Nincs már ingyen ebéd... Én bevallom a Digis online TV-t egy dologra szoktam használni: Forma 1-et nézni, ha nem vagyok otthon (kb. 40 éve nézem mindig), arra tökéletes :D Meg arra is jó a Kodi-s addonnal, hogy nem kellett kábelt húzkodnom a lakásban, mégis ha "kell", nem csak a nappaliban lehet TV-t nézni. Persze jobb lenne, ha minden csatorna lenne a digitálison is, de az elmúlt évből egy olyan esetre emlékszem, amikor foglalt volt a nappali (asszony órát tartott) és a leányka pont azt a csatornát (talán a Minimaxot?) akarta nézni, ami digitálisan nem volt...

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.