Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#42001) dropi


dropi
aktív tag

Hello srácok, 1000+1-szer telepitettem mar a moviesharkot zip fajlbol, most egy vadi uj MiStickre megsem megy. Hiába másolom at a 2.7.2-es zip fajlt, amikor megnyitom, hogy telepites zip fajlbol, es betallozom, nem latja, engedelyzetem a kulso tarolobol valo telepitest, szal ez se lehet a gond. Két könyvtárba is bemásoltam, de egyikben sem látja, pedig ott van. Sztetek mit rontok el? :)

Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

(#42002) vargalex válasza gyűrű (#41999) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Én sem javaslom a másolást, de egyébként csak azon addonok esetén lehet gond, amik nem univerzálisak, azaz van belőlük külön python 2 (Leia), illetve python 3 (Matrix, Nexus) verzió, vagy bináris file-t is tartalmaznak és architechtúra váltás is történik közben.
Az userdata folderbe a kiegészítők általában legfeljebb saját sqlite adatbázist hoznak létre, azok pedig platform függetlenek.

Alex

(#42003) Röfi1 válasza Hege1234 (#41708) üzenetére


Röfi1
csendes tag

Szia
A letöltött file-t a gépen nem tudja megnyitni. Mi a gond,
Köszi

(#42004) Röfi1 válasza Smafia (#41980) üzenetére


Röfi1
csendes tag

Érdemes egyáltalán letölteni a sweet tv Kodi addon-t? (Androidos okos Tv-re)
Köszi

(#42005) Röfi1 válasza Hege1234 (#41708) üzenetére


Röfi1
csendes tag

A sweet.tv1.1 file.t nem tudom megnyitni (korábban a kép lemaradt.)

(#42006) vargalex válasza Röfi1 (#42005) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ez egy rar (tömörített) file. Kellene valami alkalmazás, ami azt kezeli (nem windows-ozom, de emlékeimben a winrar él). Egyébként ez nem egy addon, hanem egy m3u8-at generál az IPTV-hez (ahogy a forrást elnézem).

Alex

(#42007) Hege1234 válasza Röfi1 (#42005) üzenetére


Hege1234
addikt

jól írja Alex, windows-on kell hozzá a winrar vagy a 7-Zip,
hogy ki tudd csomagolni

de ahogy elnézem nálad inkább, nem jól töltötte le a fájlt..

kicsomagolva lesz benne egy .exe és egy .py fájl is
akinek nincsen python telepítve így az is tudja használni..

(#42008) ciry


ciry
őstag

Üdv. Vpn-nel nézek magyar kiegészítőn focit minden zsír, ha valami külföldi kieggel próbálkozom 2 percig szépen megy, utána kifagy és újra kell indítani. Most éppen a Daddylive nevűvel próbálkozom. Valami ötlet?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#42009) Bozek válasza ciry (#42008) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én most megnéztem ezt a Daddylive-ot, nekem nem fagy ki. Esetleg nézd meg az Apex Sports-ot vagy a SportHD-t. Bár ezek egyike se 1080p-ben ad, mint a Daddylive és néha gond van a linkekkel.

A Daddylive-ot meg külön köszönöm, nem is tudtam, hogy ez is sportos. :)

(#42010) Bozek


Bozek
nagyúr

Mitől lehet az, hogy a filmekhez nem képes a Kodi 20 adatokat találni? A 007-es filmeket például igen, de például a Mátrix kollekció filmjeinél nincs adat és az MCU filmeknél is csak néhánynál. Próbáltam már mindenhogy átnevezni, de semmi. Mindig azt írja ki, hogy az Információ nem található! És még esélyt sem ad arra, hogy megadjam a keresésnél a címet, mint régebben volt rá lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#42011) Bozek


Bozek
nagyúr

Hmm, több más filmet meg beolvas, csak ezekkel van gondja. De érdekes, hogy ha másikat nem találja meg, akkor ott legalább kézzel is megadhatom a címet, ezeknél nem. Ami a különbség a működő és nem működő címek között, hogy előbbiek H264-esek, utóbbiak pedig H265 4K HDR cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#42012) Bozek


Bozek
nagyúr

Rájöttem a hiba okára, leírom, hátha valaki más is belefut. A videó adatain belül a címnél is a fájlnév volt megadva, így arra keresett, ami viszont nem egészen volt megfelelő. Miután MKVToolnix GUI-ban a Header Editor segítségével ezt eltávolítottam, már meg is találta.

Azért a 4K HDR filmeknél jött elő, mert azokat megcsináltam magamnak úgy, hogy a hangot ráraktam egy 10 GB-nál kisebb release-re, hogy kevesebb helyet foglaljon. Na, ebben a release-ben mindegyiknél ott volt ez a felesleges adat.

(#42013) nizo válasza Röfi1 (#41924) üzenetére


nizo
lelkes újonc

Érdekes, hogy pár napja a Win10-en futó KODI frissÍtette 5.1.93-ra a ResolveURL-t, és működik, de a raspberry pi-on futó KODI nem.

(#42014) Röfi1 válasza gyűrű (#41999) üzenetére


Röfi1
csendes tag

Már mire gondolsz, hogy rendkivül rossz ötlet? Ha egy régebbi Kodi verzió alatt készült back-up file használatára új Kodi verzion, én is jeleztem, hogy nem biztos, hogy működik. De maga a back up-nak mi értelme lenne, ha nem az, hogy a lementett adatokat (legalább verzión belül) vissza lehessen állítani. Itt okos Tv-ről volt szó (Android OS)
Sajnos a választ rossz hivatkozásra küldtem (ezért bocsánat), erre kívántam reagálni:
#41179fatalista22ÚjVálasz2023-01-22 20:42:49
fatalista22
tag
Mivel android tévén van a kodi, ezért minden kicsit nehézkesebb. Ha felteszem újra a matrixot, hogy lehetne átvenni a beállításokat? A nexus átvette a matrixból, de fordítva is megy?
Még annyit: ha egyszer sikerül újra a matrixot visszatenni, akkor tiltsam le az automata frissítést, hogy ne települjön rá a nexus?
[ Szerkesztve ]

(#42015) gyűrű válasza Röfi1 (#42014) üzenetére


gyűrű
addikt

Nem. Leírtam mi a rossz ötlet. Különböző verziójú kodik közt Backupot használni.

(#42016) Röfi1 válasza vargalex (#42006) üzenetére


Röfi1
csendes tag

Természetesen van WinRAR programon, s tudom, hogy ez nem add-on, hanem egy m3u8 lista. Valahogy a Mega-ról a letöltés nem sikerül.

(#42017) Röfi1 válasza rezbagoly (#41979) üzenetére


Röfi1
csendes tag

Jól látom, hogy sweet tv-hez a kodi add-on csak windows-on működik? Android-ra nincs?

(#42018) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok, lenne egy kis gondom:
adott egy Xiaomi Mi TV Stick 4K 2 darab. Nalam wifirol tokeletesen ,akadasmentesen jatsza a nason levo filmeket/termeszetesen a kodi:-)/ . Baratomnal uez a stick, minden beallitva, betallozza a filmeket a nasrol, egyet -egyet lejatszik , parnal pedig akad, vagy megall teljesen a kep ,de a hang megy tovabb. Amugy a stick nem fagy le, stop gombra egybol kilep a menube. ezert gondolom, hogy inkabb a kodekkel lehet gondja.
Talalkozott ezzel mar valaki, a videokodekek csak egy van fent es nem is tudok valasztani.
Koszonom a segitseget.

(#42019) zsiga68 válasza Hali1975 (#42018) üzenetére


zsiga68
senior tag

Lehet hogy nála a wifivel van gond..

(#42020) bivalyos


bivalyos
tag

Tudna valaki segíteni miért ennyire lassú a wofvideo addon? Időnként már nem lehet ki várni hogy el indítson bármit, több percig csak tölt. Nexus, rpi. :R

Üdvözlettel: bivaly

(#42021) gyűrű válasza bivalyos (#42020) üzenetére


gyűrű
addikt

Azt nem tudom miért, de hogy ne kelljen sokat várni ezt illeszd be az advancedsettingsbe.
A szám másodpercben amíg vár a streamre mielőtt kilép.

<network>
<curlclienttimeout>10</curlclienttimeout>
</network>

[ Szerkesztve ]

(#42022) bivalyos válasza gyűrű (#42021) üzenetére


bivalyos
tag

Nem csak a stream nyílik meg nehezen, maga az addon is, a kategória is, nem is dobja ki hibára sem, csak vár és vár, és töltődni próbál. :R

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: bivaly

(#42023) Hali1975 válasza zsiga68 (#42019) üzenetére


Hali1975
tag

KOszi, le is lett tesztelve.
Es van olyan film, amit meg lejatszik tokeleseten.
Szerintem nem a wifi

(#42024) rezbagoly válasza Röfi1 (#42004) üzenetére


rezbagoly
csendes tag

Már nem.

(#42025) Józsi25


Józsi25
lelkes újonc

..bocs, egy kezdő kérdés:
a kodi install után - amazon fire stick 4k+ - a beállítások menü indul el és bár mit teszek ( beállítok mindent, ki-be lépek, több verziót kipróbálok) sehogy nem jutok a kezdő képernyőre. Mit bénázok el?

(#42026) divan válasza Józsi25 (#42025) üzenetére


divan
senior tag

Ha a házikó gombot megnyomod a távirányítón, akkor sem?

(#42027) vargalex


vargalex
Topikgazda

Sziasztok!

A Linux programok topic-ban szembe jött yt-dlp projekt. Láttam, hogy ott megoldott a Videa oldalról történő letöltés. Így kész is volt a terv: átültetve a dekódolást, keltsük életre a Videa Next Generation addont. :)
Ennek megfelelően a Movieshark repo-ba felkerült a Videa Next Generation addon 1.0.4-es verziója. A változások:

- XML dekódolás megoldása
- Matrix, Nexus kompatibilitás
- Minőség választása (kapcsolható automatikusra)
- Felnőtt tartalmak kikapcsolhatóak a beállításokban

Folyományaként a ResolveURL videa resolver-ét is javítottam és beküldtem egy pull request-et. Mivel nyilván ennek van némi átfutási ideje, így a Movieshark repo-ba feltettem a ResolveURL 5.1.94~beta verzióját (a jelenlegi legfrissebb az 5.1.93). Egy frissítések keresésével automatikusan frissülni fog (aztán majd Gujal00 repo-jából a végleges 5.1.94-re is).
Ez azért jó nekünk, mert így a ResolveURL-t használó addonokból (szinte az összes magyar addon azt használja) a Videa források is indulni fognak (ha nem távolították el a videót). Pl. a dmdamedia-ban elég sok videa link található. Ez természetesen az aktuális master branch-ból készült, azaz pl. a streamsb javítást is tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#42028) nfsu17 válasza vargalex (#42027) üzenetére


nfsu17
veterán

köszönjük :R

(#42029) Smafia válasza vargalex (#42027) üzenetére


Smafia
junior tag

Ez pontosan mi üdv kösz szépen az infót

[ Szerkesztve ]

(#42030) vargalex válasza Smafia (#42029) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A Videa Next Generation egy addon a videa.hu oldalhoz. A ResolveURL pedig több addonban a végeles link feloldásáért felelős (külső fejlesztés). Az addonok forrás oldalain pedig előfordulnak videa.hu-ra mutató linkek (ahogy írtam, a dmdamedia oldalon és így a kiegészítőben elég sok van). A ResolveURL módosításával azok is mennek.

Alex

(#42031) xtend válasza vargalex (#42027) üzenetére


xtend
senior tag

:R :R ismét szép munka, gratulálok

(#42032) Aryes válasza vargalex (#42027) üzenetére


Aryes
nagyúr

:C :R

(#42033) Hege1234 válasza vargalex (#42027) üzenetére


Hege1234
addikt

király, :R

említetted a yt-dlp-t jól értem, hogy már közvetlenül tudod használni azokat az oldalakat amiket a yt-dlp támogat?
mint pl. a dmdmedia linkjeit is?

yt-dlp --get-url "https://dmdamedia.eu/0370984-a_ferfi_a_meh_ellen/1.evad/2.resz"
és kiadja hozzá egyből a hozzá tartozó videó linket (elérhető legjobbat):
https://videa.hu/static/480p/8.2041871.2251354.1.1.1.1?md5=FVP1uagn9IItCmvVM5ZHdA&expires=1677726899

és ezt adod át a ResolveURL-nek?

(#42034) vargalex válasza Hege1234 (#42033) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Nem használom a yt-dlp-t, csak a videa feloldását néztem meg, vezettem át a Videa Next Generation-ba, illetve a ResolveURL-be.
Vagy másra gondoltál?

Alex

(#42035) Hege1234 válasza vargalex (#42034) üzenetére


Hege1234
addikt

okés akkor csak félreértettem

(#42036) Fandango válasza vargalex (#42027) üzenetére


Fandango
veterán

Köszönet érte, és az eddigi munkádért! :R :C

(#42037) pkollar válasza vargalex (#42027) üzenetére


pkollar
tag

THX

(#42038) Smafia válasza vargalex (#42034) üzenetére


Smafia
junior tag

Köszönöm szépen
TV adasok rol van információ hogy nem mindegyik megy

(#42039) vargalex válasza Smafia (#42038) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ne kezdjük megint az IPTV témát.
Vagy ha nem arra gondolsz, akkor nem tudom, hogy hogy jön a Videa-hoz a TV adás...

Alex

(#42040) vargalex válasza Hege1234 (#42033) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ránéztem erre a hívásra. Ugye a yt-dlp ilyenkor a generic extractor-al kinyeri a videó linket (amit ismer). Ahogy láthatod, az általad adott sorozat epizód esetén a videa-s linket adja vissza, pedig van mellette Streamsb és Redload link is az oldalon (és a dmdamedia kiegészítőben). Ráadásul a videa-n található anyag csak 480p-s (896x480), míg a másik két szolgáltatónál 720p (1280x704).
Nyilván azért van ez így, mert a yt-dlp nem ismeri a streamsb és redload szolgáltatókat, míg a ResolveURL igen.

Alex

(#42041) Smafia válasza vargalex (#42039) üzenetére


Smafia
junior tag

Én az onlinestream addon ba gondoltam hogy nem megy rádiók azok mennek gond nélkül

(#42042) vargalex válasza Smafia (#42041) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Akkor kérlek legalább az addon nevét írd oda legközelebb!

Másrészt én kipróbáltam: van ami megy, van ami nem. Ami nem megy, az a weboldalon sem indul (általában sweet.tv-s linkek és elérte a maximális kapcsolatok számát). Ezzel mi nem tudunk mit kezdeni.
Egyetlen megoldás létezik: elő kell fizetni egy IPTV szolgáltatásra és akkor a szolgáltatónál lehet reklamálni.

Alex

(#42043) Józsi25 válasza divan (#42026) üzenetére


Józsi25
lelkes újonc

...a kodi kezdőképernyőjére nem jutok....a háziko az ok. az stick kezdő képernyőjére juttat, de ujra a kodit indítva ismét a setup jön elő csak...

(#42044) Smafia válasza vargalex (#42042) üzenetére


Smafia
junior tag

Értem köszi az infót sweet.tv nekem nem jó mert ukrán csatornákkal jön tele majd parabolazok

(#42045) Bozek válasza Smafia (#42044) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem kell feltétlenül parabolázni, van még olyan szolgáltató, ahol elő lehet fizetni külön is online TV-re. Ott a Telekom TV Go, vagy a Direct One. Bár ez utóbbit nem ismerem, előbbit már próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#42046) Aryes válasza Bozek (#42045) üzenetére


Aryes
nagyúr

De, de, a parabola az jó! Ahhoz nem kell kodi kiegészítő :D

(#42047) patex1983 válasza Aryes (#42046) üzenetére


patex1983
őstag

Ne reménykedj, a múltkor is elment parabolázni, de aztán mégis itt van... :U :D

X

(#42048) xtend válasza Smafia (#42044) üzenetére


xtend
senior tag

Ha már annyira akarod az iptv-t magyarul akkor vannak szürke szolgáltatók pl myhuntv, huntv, stb ahol havi x euróért lesz hábéjó, meg errtéell hádé, meg még vagy 50-60 magyar nyelvű csatorna. Minden csak pénztárca kérdése...

(#42049) CirrMee


CirrMee
addikt

Youtube üzembe helyezéséről nem tud valaki valami irományt? Mármint ez az API baromkodás érdekelne. Anno évekkel ezelőtt, egy akkori leírással megcsináltam, akkor működött, de a két utolsó eszközöm már nem hajlandó az akkor lementett/beírt dolgokkal működni (miközben a régen üzembe helyezett példányok még most is mennek).

Bejelentkezésre hibát dob (login exception 401 invalid client), kereső meg a találat kipróbálására az API Key not valid hibát dobja.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#42050) mikrofon válasza Bozek (#42045) üzenetére


mikrofon
addikt

Telekom TV Go-t hogy telepíted TV-re vagy boxra? Nekem még nem sikerült! Jó lenne egy kis segítség hozzá!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.