Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#28001) TGWH válasza elmouse (#27996) üzenetére


TGWH
őstag

Köszi, meglesz a megoldás. Feltettem egy másik skin-t. Közben megtaláltam, gondolom alapból van ilyen, hogy skin settings... ott a cimkét át lehet írni, tehát nem gond ha kitöröltem egy menüelemet, valahogy véletlenül újat is létre tudtam hozni :DDD átírtam ami hülyén volt fordítva, most beállítok mindegyiknek egy háttérkép mappát, egyesével lehet csak, ami egyrészt jó, másrészt nekem most pont plusz feladat. Utána be tudom állítani az almenüket, meg hogy mik szerepeljenek, szerintem jó lesz. És bónuszként talán még a médiatárat is frissítheti magától, infókat kérhet le, elvileg menni fog.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28002) melan


melan
senior tag

A men in black 4-et vmiért nem ismeri fel a rendszer. Pedig neveztem át mindenfélére 😃 azt írja, hogy információ nem található, ha ráengedem a médiakeresést...

(#28003) bekesics


bekesics
tag

Sziasztok!
Most ismerkedem a Kodi-val. Arra esetleg van mód hogy a MindigTv Extra előfizetésemmel elérhető csatornák bekerüljenek valahogy a Kodiba?

Gigabyte B150M-D3H, i5-6600, GTX1050Ti, 16Gb DDR4-2133

(#28004) #75501312 válasza melan (#28002) üzenetére


#75501312
törölt tag

Mert nem az a neve, hanem MIB International

(#28005) brazos válasza melan (#28002) üzenetére


brazos
senior tag

Pontosabban:
Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül (2019)
Men in Black: International (original title)
[link] imdb.com/title/tt2283336/
[link] imdb film trailer

(#28006) brazos válasza brazos (#28005) üzenetére


brazos
senior tag

Az imdb-s trailer nehezen - vagy egyáltalán nem jön be, helyette [link] itt egy youtube előzetes.

[ Szerkesztve ]

(#28007) TGWH


TGWH
őstag

Naaa...
A skin settings buherálása lett a megoldás, meg kel adni mi legyen a forrás, milyen menük legyenek, és mi legyen az alap akció ha megnyitod. Ok.

Újabb probléma, netmozi alkalmazás... khhm... bármire megyek rá, akármit választok ki, két pötty és vége, semmit sem hajlandó betölteni. Működik v.kinek?

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28008) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani CoreELEC alatt működő olyan torrent letöltő kiegészítőt, ami a letöltés végezte után egy bizonyos seed idő és/vagy adatmennyiség teljesítésével automatikusan törli a listájából és azzal együtt a HDD-ről is a letöltött torrentet?
Köszi!

(#28009) Flowtation válasza TGWH (#28007) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Csak tipp de: Netmozihoz regisztrálni kell az oldalukon. Ez megvolt?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#28010) TGWH válasza Flowtation (#28009) üzenetére


TGWH
őstag

Persze.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28011) Flowtation válasza TGWH (#28010) üzenetére


Flowtation
őstag

Akkor passz. Kicsit olvass vissza, nem régtől van ez a netmozi, vargalex és xtend jóvoltából, hátha találsz valami megoldást. ITT van némi info, hátha csak ez a baj.

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#28012) xtend válasza TGWH (#28010) üzenetére


xtend
senior tag

Böngészőbe lépj be ugyanazon a neten és menj át a captcha teszten, utána próbáld meg a Kodiban.

(#28013) Castell válasza qnadam (#27985) üzenetére


Castell
aktív tag

:R

Köszönöm!

(#28014) melan válasza brazos (#28005) üzenetére


melan
senior tag

Épp ezeket (is) próbáltam :F

(#28015) Gabesz25


Gabesz25
tag

nálam sem működik Kodiban a Netmozi. Az oldalon regisztráltam, böngészőben be is tudok lépni Netmozira, de sem ugyanazon a laptopon futó Kodiban sem Androidos telón lévő Kodiban nem tudok lejátszani semmit.
"Lista lekérés sikertelen. A hozzáféréshez regisztráció szükséges"
Természetesen a user/pass meg van adva a Kodiban.
"menj át a captcha teszten" ennek hol kellene lennie? mert regisztrációnál nem volt semmi

(#28016) xtend válasza Gabesz25 (#28015) üzenetére


xtend
senior tag

Bejelentkezésnél van egy recaptcha, lent a jobb oldalt látható, de ez automatikus. Lépj ki, majd be böngészőben ua. netről aztán próbálj meg kodiban belépni.

(#28017) TGWH


TGWH
őstag

Na ez jó. Felhasználónév jelszó párost adtam smb-nek. Kitöröltem, mert egyik program nem megy. Azóta nem érem el a fájlokat, csak jelszóval... ami elvileg nincs.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28018) aprokaroka87 válasza Gabesz25 (#28015) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Engem weboldalon csak chrome-ban enged be a Netmozi-ba, firefiox vagy opera esetén caphta hibát ír ki szintén belépéskor.

kodi plugin-ba be enged.

Amúgy köszi a plugin-t a fejlesztőknek:)

[ Szerkesztve ]

(#28019) Gabesz25 válasza aprokaroka87 (#28018) üzenetére


Gabesz25
tag

ahogy írtam is, böngészőben gond nélkül be tudok lépni. nem dob hibát, látom a linkeket, tudok filmet nézni.
közben már Kodiban sem dobja a "regisztráció szükséges" hibát, belépés megy, de nem látni a linkeket. A filmek, sorozatok látszódnak, zölddel írja is hogy mennyi link van az adott filmhez, de belépve a mappába, ahogy TGWH írta, csak két pötty a linkek helyén.
Semmit nem változtattam, csak volt egy böngésző frissítés a laptopon.

(#28020) aprokaroka87 válasza Gabesz25 (#28019) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor passz, nálam jó

(#28021) azozo


azozo
senior tag

Nálam is ez a helyzet belépve semmi ... :(

(#28022) cof


cof
veterán

Feltettem ezt a Netmozi-t, regisztráltam gyorsan, működik rendben, Windows Kodi 18.5.

Annyit tudok tanácsolni, hogy a jelszavaknál kerüljük a speciális karaktereket, mint az ékezetes betűk és #@& stb karakterek, mert a Kodi ezeket nem szereti ahogy észrevettem, RTLMost kiegészítő sem engedett be mert volt a jelszóban speciális karakter, konkrétan a kettős kereszt. És ellenőrizzük a kiegészítő függőségeit is, hogy a kötelezőek telepítve vannak-e.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#28023) vargalex válasza Gabesz25 (#28019) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Esetleg próbáld meg ezt.

Alex

(#28024) oszy


oszy
veterán

A sorozatbarat oldalt sehogy nem lehet már nézni KODI alatt? :( Tv-n szeretnék megnézni egy sorozatot. Így lenne a legegyszerűbb.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#28025) aprokaroka87 válasza cof (#28022) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem Droidos kodi esetén nem hasal el ha van @ jel a jelszóban.

Netmozira vonatkozik.

(#28026) oszy válasza aprokaroka87 (#28025) üzenetére


oszy
veterán

A netmozis kiegészítő honnan és mik kellenek hozzá? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#28027) cof válasza aprokaroka87 (#28025) üzenetére


cof
veterán

Előfordulhat. Ez lehet platform, és oldal forrás függő is, attól függ milyen formában egyezteti a Kodi a kiszolgálóval a jelszót, én kerülöm a speciális karaktereket mindenesetre Kodi alatt.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#28028) aprokaroka87 válasza oszy (#28026) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ms repo-ban benne van.

(#28029) TGWH válasza aprokaroka87 (#28028) üzenetére


TGWH
őstag

Nincs benne, tegnap néztem. Legalábbis én nem találtam. Most foglalt a tv, úgy hogy meg vagyok lőve :DDD
Valamelyik sharkot feltettem, úgy-ahogy megy, valami megy, valami nem, valahol két pötty, van ahol le sem játssza. Amúgy jó. Balaton meg fit tv persze megy, horgász-vadász csatornával együtt... minőségre kb. van mindent mint a lengyelpiacon... de a szolgáltatók minőségét megüti :C sőt

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28030) KTU válasza TGWH (#28029) üzenetére


KTU
addikt

MSREPO Netmozi [link]
Előtte nyomj a frissítésre, és ott lesz.

vargalex

Köszönöm

:R

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#28031) TGWH válasza KTU (#28030) üzenetére


TGWH
őstag

Bocs, a sorozatbarátra gondoltam, csak a nevet néztem mire válaszoltak, az volt a másik amit keresett. Netmozi nekem pont nem megy, de még próbálgatom.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28032) KTU válasza TGWH (#28031) üzenetére


KTU
addikt

sorozatbarát szerintem nem is lesz :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#28033) TGWH válasza KTU (#28032) üzenetére


TGWH
őstag

Kár. Indavideo is fura, nem találta, neten sem, közben meg böngészőben valamelyik filmnézős oldal hatvan reklám után leadja, alul virít az indevideos logo...
Össze kéne szedni pár alap infót róluk. Egyrészt mi van ami magyar, aztán melyik megy reg nélkül, meg melyik kb. miről szól. AXN Play-en pl. van Aranymetszés meg Gasztroangyal, meg egyetlen sorozatnak valamennyi része, szóval az nem olyan nagy szám, Marcsit youtube-on is tud az ember nézni.

Lehetséges az, hogy a skin miatt nem tudunk nézni a két ponton kívül mást, míg másnak megy? Vagy komolyabb beállítás kell, mert valahol elég sok minden van.

Most olyanba futottam bele, hogy csak 720p-ben van fent a sorozat, szóval rondább mint ha tv-znék...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28034) tcsaba007 válasza oszy (#28024) üzenetére


tcsaba007
tag

Sorozatbarát kiegészítő használatáért kizárás járt a forrásoldalon, ezért megszünt...

(#28035) TGWH válasza tcsaba007 (#28034) üzenetére


TGWH
őstag

Érthető, nem hozom a reklámbevételt ha nem vagyok és kattintgatok...
Most a torrentet próbálom beállítani, de egyelőre elindítani sem tudom :DDD gondolom úgy megy, mint hogy lépjek be pl. a filmecskére böngészőn keresztül, de azt sem tudom hogy van, majd utána járok, most van fontosabb.

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28036) Aryes válasza vargalex (#27972) üzenetére


Aryes
nagyúr

Most már spmc alatt sem működik a bejelentkezés. Töröltem is, amit írtál, de utána se. Úgy tűnik gyorsan letiltották a kiegészítőt. Talán böngészőinfo alapján. Egyeztetni kéne az oldallal, hogy ne jusson arra a sorsra, mint a sorozatos...

(#28037) xtend válasza Aryes (#28036) üzenetére


xtend
senior tag

Pedig működik. Most próbáltam, nincs baja

(#28038) KTU válasza xtend (#28037) üzenetére


KTU
addikt

Nálam is megy,
CoreElec 9.2.1 S905 box

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#28039) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Nálam is megy, most regisztráltam, se capthca, se semmi. A kiegbe beirva indul egyből, megy film, sorozat is.

(#28040) Gabesz25


Gabesz25
tag

Újratelepítettem a Kodiban a Netmozi addont, töröltem minden előző beállítását, majd rögtön elsőre működött is. Nem tudom mi volt előzőleg a baj, de most már jó.

(#28041) Aryes válasza xtend (#28037) üzenetére


Aryes
nagyúr

Örülök neki, de nálam
továbbra is minden eszközről, kivéve böngésző. Ugyanazt a felhasználónevet/jelszót írom be, többször is ellenőrizve, nincs benne különleges karakter, csak betűk és számok.
Talán a recaptcha és a régi kodi verzió veszik össze nálam, de frissebbel most nem tudom megpróbálni. Nem a világ vége, csak azt hittem általános a probléma.

(#28042) dh66e válasza Aryes (#28041) üzenetére


dh66e
veterán

Kodit nem tudsz feltenni?

(#28043) vargalex válasza Aryes (#28041) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A cookie lejárattal lehetnek gondok. A settings.xml-ből próbáltad törölni az ide vonatkozó sort?

Alex

(#28044) BullZeye


BullZeye
veterán

TvDb megint nincs a helyzet magaslatán nálam, nálatok megy rendesen? Fura módon pár dolog megy, ez pl nem, pedig meglévő epizódok mellé egy hiányzó 7. részt tettem csak bele 5-6-8 ami bent volt most is ott van.

2020-01-22 18:18:07.744 T:3904947008 ERROR: FileZip: extended local header, not supported!
2020-01-22 18:18:07.744 T:3904947008 WARNING: Get: "https://thetvdb.com/api/F9C450E78D99172E/series/193131/all/en.zip" looks like archive, but cannot be unpacked
2020-01-22 18:18:07.746 T:3904947008 WARNING: No information found for item 'nfs://192.168.0.150/volume3/Downloads/!Sorozat/HUN/Downton Abbey/', it won't be added to the library.

(#28045) Formaster


Formaster
addikt

Kodiból van olyan verzió, ami alapból tartalmazza az összes addont, nem kell egyesével leszedegetni, beállítani? Esetleg, ha egyből magyarul jönne le, az lenne a legjobb :R

(#28046) TGWH válasza Formaster (#28045) üzenetére


TGWH
őstag

:DDD szerintem nincs. De ha négyszer-ötször megírják külön honlapokra, akkor igazán lehetne egyetlen egy, ami jó mindenre, aztán engem nem érdekel hogy öt jelszót adok meg, de rohadt idegesítő azt keresgélni, hol van fent, hol indul el, és akkor még a fullhd igényeket nem is nézem...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#28047) Aryes válasza vargalex (#28043) üzenetére


Aryes
nagyúr

Igen, töröltem.
A play-ről letöltött legfrissebb kodival működik. Kérdés, hogy ez is csak 1 napig fog-e működni, vagy tovább, de akkor a régi kodival miért csak 1 napig működött. :U

[ Szerkesztve ]

(#28048) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Telepíteni akartam a moviesharkot, de se tárolóból, se zipből nem tudom. Tartalom nem elérhető hibát kapok...

(#28049) lordmynher


lordmynher
csendes tag

Sziasztok!
Ha be szeretnék jelentkezni a youtube-ba az alábbi üzenetet kapom.

"A Google-lal való bejelentkezés ideiglenesen letiltva ennél az alkalmazásnál"

Androidos TVbox-ra van feltéve a KODI és telepítve az add-on. Az első kódnál tovább enged, a másodiknál akad el.
Hogyan tudok bejelentkezni hogy lássam a kedvenceimet és az előzményeket?

(#28050) Luissimo


Luissimo
veterán

törölve

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.