Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#31851) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok

kissé komplikált a kérdésem ,de....
lényeg. magyar tv csatornákat szeretnék (néha) nézni IPTV appal... vagy Kodi-n... még kint, angliában volt 1-2 illető, akik ilyennel foglalkoppztak, hogy sztrímelve nézhettem magyar tv csatornákat ezzel az appal...
ha valaki egy ilyen illetőt tudna javasolni/linkelni, az lenne a lehető legnagyobb segítség
erre valakinek valami tipp?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31852) vargalex válasza dzz (#31847) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Milyen vason használod? Nekem S905-ön 720p-ben akadás nélkül megy CE alatt...

Alex

(#31853) Pimpellér


Pimpellér
csendes tag

Sziasztok, új Pro 4K II lejátszó tulajdonosaként kérdezem, hogy a DUNE-re telepített KODI programmal mi lehet a gond?
Telepítés után a következő hibaüzenetet adja:
"New controller detected
A new controller has been detected. Configuration can be done
at any time in Settings > System Settings > Input.
Would you like to configure it now? Yes No "
Bármit nyomogatok nem lép tovább.
A tv-re is feltettem e kitűnő programot, beállítottam, megy rendesen.
Köszi

(#31854) brazos válasza dzz (#31848) üzenetére


brazos
senior tag

Kicsit furcsán állsz hozzá...de a te dogod.
Azt írtad, ott a film a gépeden, de az nem magyar nyelvű, ezért keresel magyar hangos verziót, vagy magyar feliratfájlt hozzá, ezzel indítottál.
Azt írtad itt felettem, hogy van ncore accountod, meg azt is, hogy a magyar feliratot itt megtaláltad, de nem töltögetsz az ncore-ról semmit.
(majrézol a büntitől)
Akkor ítt egy lehetőség, [link] innen simán letöltheted a magyar feliratfájlt zip-ben, a többi már a te dolgod.

[ Szerkesztve ]

(#31855) dh66e válasza Pimpellér (#31853) üzenetére


dh66e
veterán

Ezt inkább a Dune topikban mondják meg neked.

[ Szerkesztve ]

(#31856) Pimpellér válasza dh66e (#31855) üzenetére


Pimpellér
csendes tag

Igaz, tegnap kérdeztem ott, még nem jött válasz..
Azért köszi

(#31857) dh66e válasza Pimpellér (#31856) üzenetére


dh66e
veterán

Én nem látok ott ilyen kérdést pedig mindennap nézem többször is. :Y

(#31858) Pimpellér válasza dh66e (#31855) üzenetére


Pimpellér
csendes tag

Pardon, az a Dune fóruma volt.
Itt is megpróbálom..

(#31859) dh66e válasza Pimpellér (#31858) üzenetére


dh66e
veterán

:DDD
Gyere!

(#31860) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#31851) üzenetére


- = Zk = -
félisten

forget it, megoldva :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31861) Pimpellér válasza dh66e (#31859) üzenetére


Pimpellér
csendes tag

Káosz..
Ahol regisztráltam: http://dune-hd.hu/forum/index.php?sid=e9e77e9372b2badbb23ee3856ae96923
Amit linkeltél, az egy másik..?

(#31862) dh66e válasza Pimpellér (#31861) üzenetére


dh66e
veterán

Az a gyári oldal magyar fóruma,amit meg én linkeltem ennek a lapcsalaádnak a dune topikja.
Nem olyan bonyolult ez. :N

(#31863) Noxy válasza - = Zk = - (#31851) üzenetére


Noxy
veterán

M..országi Voda (volt UPC) nyugdíjas TV előfizető 90% nem használja a Horizon Go-t. A 10%-l is a gyereke vagy unokája használja. Nem tudsz szerezni egyet? How to: [link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#31864) cocka válasza Noxy (#31863) üzenetére


cocka
veterán

Persze, hogy nem, mert kalap szar a minősége. Még a webes horizon.tv is jobb egy fokkal.

(#31865) dzz válasza vargalex (#31852) üzenetére


dzz
aktív tag

X88ProX3. Elvileg 905x3, de már a RAM is csak a fele volt mint a hirdetésben és bármit csinálok csak két mag működik a négy helyett. A Netflix 480 is döcögős neki, miközben a YT elég tűrhető csak épp néha elcsúszik hangja. Rendeltem épp egy X96-ot, mert itt ezzel ennyi a maximum.

ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

(#31866) dzz válasza brazos (#31854) üzenetére


dzz
aktív tag

Nem, nem kerestem magyar hangos verziót és nem kerestem feliratot sem hanem az volt a kérdésem, hogy létezik-e plugin ami a kodi alatt futó filmről lementi a hangfolyamot és/vagy feliratot. Te kérdeztél rá a film címére így az összes többi csak ebből következtetett fikció, nem kértem szinkront vagy feliratfájlt, ez nem is az a topic.
Furán állok hozzá? Lehet, de én eléggé egyértelműen kérdeztem, viszont kaptam hideget-meleget, meg majrézol a büntitől, stb... így gondolom nem létezik ilyen plugin!
Azért visszasírom az lx.hu-s fórumokat, mert annak idején ha feltettem egy kérdést, hogy például mekkora egy M3 csavar menetemelkedése, akkor odaírták, hogy 0,5mm és le volt rendezve. Nem akarták helyettesíteni M4-essel vagy netán rábeszélni a az M3-as balos verziójára és nem írták később, hogy én kerestem M6 csavaradatokat. Ne érts félre, nem megbántani akarlak, mert bizonyára segíteni akartál, de sajnos ez egyre általánosabb, hogy a feltett kérdésekre teljesen irreleváns válaszok érkeznek bármely témában szerte a fórumokon és a végén a kérdező érzi magát rosszul, hogy egyáltalán kérdezni mert.

ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

(#31867) brazos válasza dzz (#31866) üzenetére


brazos
senior tag

Nem kell mellédumálni.
Az első kérdésedre az első válaszban már megkaptad a választ: nincs ilyen plugin.
Viszont te említettél magyar hangsávot, erre kaptál megoldást, hogy ezt hogyan, honnan lehet beszerezni, és a már nálad meglévő -ami valszeg szinte biztosan egy francia nyelvű filmverzió lehet- filmanyagba betenni.
Na, ez nem tetszett neked, jöttél a kifogásokkal, hogy így a torrent, meg büntetik, de közben elköpted, hogy van ám neked is ncore accountod, de te soha nem töltesz le, se onnan, sem a netről. Nyavajogtál, hogy nem mennek a 720-as Netflix anyagok, szaggatnak, de azt csak az utolsó válaszodban árultad el, hogy egy gyenge boxod van, meg még egyéb probléma is van vele, holott másnál simán megy a 720-s netflix stream.
Na, erre reagálva írtam vissza, hogy furcsán állsz hozzá.....
Tudod, ha eleve kérdezek valahol, akkor minimum annyit illene megadni, hogy milyen filmhez kell a magyar hangsáv, továbbá milyen boxod van, amin nem megy a 720-s stream, csak akadozva, stb. És ne a segítőknek kelljen ezt kitalálni, hogy te mire gondolsz, vagy mivel rendelkezel. (vagy kellhet e esetleg magyar felirat a már neked meglévő, és valahonnan letöltött filmedhez! - mert ugye te nem töltesz le, na persze.....)
Mivel így álltál hozzá, most már juszt sem kapod meg tőlem a film SD méretű verzióját, ami amúgy 940MB méretű, és angol nyelvű, hiszen a válaszodban írtad, hogy neked megy az angol, meg a német nyelv, ezért is kerestem rá erre segítésképp a neten, és ha én megtaláltam, te is meg fogod találni, ha igazán érdekel, csak jól kell majd hozzáfogni. Ehhez amúgy passzol a már megkapott magyar feliratfájl, ezt nem véletlenül linkeltem be.
Szóval hajrá, neki lehet állni -magad uram- keresni, így jártál, ezt magadnak köszönheted.

[ Szerkesztve ]

(#31868) Somatom válasza brazos (#31867) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet, hogy én vagyok láma, de nem értem a problémát. A feliraton túl vagyunk, azt meg tudja szerezni. A Netflixes hang meg kiküldhető fülesen. Onnantól meg rögzíthető és utólag hozzáadható a jó minőségű filmhez. Nem kell semmilyen torrent. Hol itt a probléma?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#31869) dzz válasza brazos (#31867) üzenetére


dzz
aktív tag

Jó a dumád, de kicsit write-only módban ülsz azon a magas lovon! Ha valaki segítséget kér, akkor abban segíts neki amiben szüksége van rá és ne abban amit te annak gondolsz! Amíg ez nem megy addig nem elég, hogy magas lovon ülsz, de még ráadásul fordítva is és ráadásul a stílusod elárulja a jellemed!
A Kodi-ban én nem ismerek ilyen plugint, ami ezt neked megcsinálná, -de ettől még lehet, hogy netán létezik ilyen- ”, ez kb elég is volt (illetve nem, mert közben keresek és találtam is egy lehetséges plugint), de az összes többi felesleges tartalom növelő időpocséklás. Javaslom a hangnemed helyrebillentésének érdekében, hogy olvass kicsit vissza és értelmezd is amit írtam! Azért még mindig pontosítok egyet utoljára, nem keresek továbbra sem letölthető filmet, sem feliratot, így az utolsó mondatod igazából értelmezhetetlen betűhalmaz!

ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

(#31870) dzz válasza Somatom (#31868) üzenetére


dzz
aktív tag

Akár ez is egy alternatíva lehet, de mennyivel egyszerűbb egy digitális adatfolyamot csak lementeni, már ha van mivel :)

ERROR: '--failure' is not an option. Aborting... ---goo.gl/BFtD86

(#31871) csibe1 válasza - = Zk = - (#31860) üzenetére


csibe1
addikt

Online Stream?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31872) cocka válasza dzz (#31870) üzenetére


cocka
veterán

DRM védett cuccok letöltéséhez sok sikert. Ha van is módszer, nem publikus.

(#31873) consono válasza cocka (#31872) üzenetére


consono
nagyúr

Letölteni le lehet ;] A dekódolás a macerásabb...
Bár mondjuk a lejátszásnál dekódoljuk amúgy is, simán csak a képernyőre/hangszóróra kitolandó frame-eket kell újra összefűzni enkódolni és menteni. Egy kis izom kell hozzá de teljesen megvalósítható. Valahogy úgy, ahogy a játékokat lehet streamelni gépről vagy konzolról...

"In God we trust. All others must bring data"

(#31874) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Exoshark nem működik, vajon mi az oka?
Régi boxon ok. Mi Box S-re most tettem Kodit, Lazarus repo, abból Exoshark.
Nem játssza le a kiválasztott filmet, nem keres.

#?*@&!

(#31875) zeon.hu válasza zeon.hu (#31874) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerk.

Más,, pl Movieshark működik rendesen.

#?*@&!

(#31876) vargalex válasza zeon.hu (#31874) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Kipróbáltam, működik. A keresési előzményekbe beteszi, amit kerestél? Ha ott rányomsz, mi történik? Véletlenül nem telt be a tárhely?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#31877) zeon.hu válasza vargalex (#31876) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csak utólag,, tehát kilépek és vissza.
Kb 4 GB szabad hely van a boxon.

Szerk.
Jelenlegi verzió: 1.5.6
Legfrisebb verzió: 1.4.0 :F

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#31878) zeon.hu válasza vargalex (#31876) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hmm, box reboot után működik :D

#?*@&!

(#31879) csibe1 válasza zeon.hu (#31878) üzenetére


csibe1
addikt

A reboot csodákra képes minden cuccnál! :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31880) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Már csak egy kérdés:
Retro csatorna már sehogy nem működik?

#?*@&!

(#31881) maestro87


maestro87
őstag

A DigiTV csatornák (és egyéb online is nézhető csatornák) linkjeit milyen böngésző kiegészítővel lehetne kinyerni, hogy külső lejátszóval is lehessen nézni? :R

(#31882) cof válasza maestro87 (#31881) üzenetére


cof
veterán

Nincs értelme kinyerni a Digi linkeket mert token alapon működik, nem állandó, 10 perc után meghal a link. Egyébként böngészőből is kinyerhető, sima .m3u linkek, nem DRM védettek.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31883) maestro87 válasza cof (#31882) üzenetére


maestro87
őstag

És hogyan? Nekem nem sikerült. Videócím másolása nem .m3u linket ad.
És Médiaklikk-en fellelhető videókat mivel lehetne letölteni? :R

(#31884) cof válasza maestro87 (#31883) üzenetére


cof
veterán

És Médiaklikk-en fellelhető videókat mivel lehetne letölteni?

Itt már sokszor kitárgyaltuk: [Videó stream letöltése]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31885) maestro87 válasza cof (#31884) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi, nem ismertem ezt a topikot. :)

(#31886) Martin Eden


Martin Eden
tag

Tudom volt már szó róla, akkor kb. az volt a mondás, hogy nagyon messze van még a Kodi 19, meg lehet használni örökké a 18-at, én most mégis cseberből vederbe kerültem. Van egy réges-régi boxom, Beelink X2 allwinner H3 procival, anno használtam sokat, de leragadt 4.4 androidon, így az újabb Kodi verziók már nem mentek fel, így az itt taglalt addonok sem működtek már egy idő után. Valami barkács 7-es Openelec készült rá még rég, de az is talán 16-os kodival. Aztán időről-időre rákerestem a neten, tavaly elindult egy teszt libreelec fejlesztés, ami most már ott tart, hogy van egy jól használható Libreelec erre a régi eszközre is, meg több allwinner procira szintén. Csakhogy ez a Libreelec már Kodi 19-et használ, ami meg python 3-at, vagyis semmi nem működik a magyar addonokból, meg úgy általában nagyon sok egyéb addon sem.
Lett azóta 4 db. S905x boxom, tehát elvagyok, csak jó lett volna új életet adni ennek a lejátszónak is, sőt ismerősi körben is porosodik egy ilyen box egy fiók mélyén, szóval movieshark/exosharkra tökéletesek lennének, csak hát az elképzelhető legfrissebb Kodival a python 3 miatt továbbra sem jó szinte semmire... :(

[ Szerkesztve ]

(#31887) mindenok


mindenok
újonc

Sziasztok a problémám a sikertelen csatlakozás a tárolóhoz lenne amire szeretnék választ ami lehet esetleg beállitási hiba?Android 7.0.0 tv kodi18.06 leia.Előre is köszönöm a válaszokat

(#31888) cof válasza mindenok (#31887) üzenetére


cof
veterán

Indítsd újra a TV-t. Kapcsold ki meg be, lehet áramtalanítás sem árt, had induljon újra az Android rendszer.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31889) MadMancs válasza cof (#31888) üzenetére


MadMancs
veterán

Android Névjegy menüben van újraindítás menüpont. Ahogy teló nem szereti ha kiveszik akksi csak úgy, tv se ha kirántják alóla a delejt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31890) geogabcsi


geogabcsi
tag

Sziasztok!
Raspberry Pi 3-on van Libreelec és Kodi, még most ismerkedek, nem régóta van meg. Microsoft BT-s egeret tudtam hozzá párosítani és akkor láttam, hogy fogadja az Xbox 360 vezeték nélküli kontrollert. Mi a tapasztalatotok? Az Xbox One kontrollert is fogadja?

(#31891) cof válasza MadMancs (#31889) üzenetére


cof
veterán

Az tök jó, nincs Android TV-m szóval nem ismerem. De amúgy nem úgy gondoltam, hogy menet közben tépjük ki a konnektorból hanem kikapcsolás után. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31892) Toth_Jani válasza cof (#31891) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Az a nyomorult akkor is működik ha ki van kapcsolva kb: azon a szinten mint a mobilok.
A TV pedig megcsinálja azt ha áramtalanítjuk, majd vissza kapcsoljuk akkor szépen a háttérben betölti az Android rendszert akkor is ha nem kapcsoljuk be.

(#31893) MadMancs válasza cof (#31891) üzenetére


MadMancs
veterán

A kikapcsolás se kikapcsolás. Android akkor is fut. Kb úgy képzeld el mint telót ha lezárod, csak a képernyőt kapcsolja ki kb. És a nem szükséges dolgok elmennek pihenni). Alaplap, ssb, stb ugyanúgy üzemben van. Illetve Külső eszkozök is aktívak maradnak. HDD-t egy idő után leallitja, de pl egér/keyboard ha csatlakozva van ébred rá. Szép is lenne ha lelőné a rendszert kikapcskor. Teljes boot kb 40mp, sima bekapcsolás kb 2mp.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31894) allfinanz


allfinanz
senior tag

[link] Nat Geo videótára Magyarországon elérhető. Kodi kiegészítő lesz hozzá? 🤔👍

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#31895) cof válasza allfinanz (#31894) üzenetére


cof
veterán

UPC Direct kiegészítő már van, bár azt nem tudom, hogy az ÉLŐ adásokon kívül mi megy benne.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31896) elek67


elek67
újonc

Sziasztok!
A wofvideo egy ideje nem működik nálam, két eszközön is próbáltam. Ha megnézné valaki azt megköszönném.

(#31897) vargalex válasza elek67 (#31896) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Folyamatban...

Alex

(#31898) vargalex


vargalex
Topikgazda

Sziasztok!

wofvideo addon javítva. Változások az új verzióban:

- Forrás változás követése
- Keresések mentése

Alex

(#31899) gazso75 válasza vargalex (#31898) üzenetére


gazso75
aktív tag

Nekem nem indul el :(

(#31900) gyuri81


gyuri81
veterán

Picit off..

Találkozott valaki valamilyen kiegészítőben a Galileo sorozattal? Egyszerűen nem tudom honnan lehetne beszerezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.