Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#31701) cof válasza geogabcsi (#31698) üzenetére


cof
veterán

Szia!

Nekem nincs ilyen csak ajánlottam, de a 'voice with gyroscope' verzió a légegeres.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31702) ztsoft válasza ztsoft (#31696) üzenetére


ztsoft
őstag

Tegnap és ma is úgy jártam az RTL Most kiegészítővel, hogy Kodi alatt folyamatosan, 5 mp-enként előjött valamilyen hiba (hang, kép vagy teljesen megállt), ezzel szemben a böngészőben hiba mentesen végig ment ugyan az a műsor (korábban nem így volt).

Még azt sem hiszem, hogy a szolgáltató korlátozná a hozzáférést a Kodi számára, mivel az esetek nagy többségében a Linux felhasználók sem szívük csücske, így nálam sem ment volna végig a böngészőben.

Meg is néztem, hogy a Kodi logjában mit találok erről. Nos, annyi biztos, hogy a letöltésnél 400-as hibakódot kap vissza a kiszolgálótól.

2020-09-24 00:16:31.468 T:3197076288 ERROR: AddOnLog: InputStream Adaptive: Download https://rtlhu.vod.6cloud.fr/rtl.hu/output/e/b/4/
eb401f17d2b3e903035db8228075083a0f7c85e0056239a46b7bbf6fd4e16252/eb401f17d2b3e903035db8228075083a0f7c85e0056239a46b7bbf6fd4e16252_web_d
rm_hd_dash_v1.ism/dash/eb401f17d2b3e903035db8228075083a0f7c85e0056239a46b7bbf6fd4e16252_web_drm_hd_dash_v1-audio1=96000-140640256.dash
failed with error: 400

Így már nem vagyok benne teljesen biztos, hogy a szerverrel van csak baj.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#31703) blakey válasza ztsoft (#31702) üzenetére


blakey
titán

Tegnap és ma is úgy jártam az RTL Most kiegészítővel, hogy Kodi alatt folyamatosan, 5 mp-enként előjött valamilyen hiba (hang, kép vagy teljesen megállt), ezzel szemben a böngészőben hiba mentesen végig ment ugyan az a műsor (korábban nem így volt). - nekem tegnap a böngésző csinálta ugyanezt.
Kodi alatt mostanában nem volt gond, legalábbis az elmúlt néhány napban. De mostanában szinte mindehol tapasztalaok valami hasonlót.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#31704) MadMancs válasza blakey (#31703) üzenetére


MadMancs
veterán

Mi ma kivételesen csak 1 -kép megáll hang megy tovább- hibával meg tudtuk nézni a sorozatunk mai részét. De általában 3-4 ilyen hiba vagy ennek fordítottja van egy rész alatt kb 2 hete mindig. Érdekes ugyanaz a sorozat rtl most app + chromecast tökéletes, de ott meg (hiába rtl most+ acc) egy átlag 45perces rész alatt 3-5 reklámblokk kicsit több mint idegesítő, egy stop - start kodiban gyorsabban megvan.:DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31705) ORCA58


ORCA58
addikt

A Mindigo TV másnál sem működik? A csatotna listát felhozza, de szokásos bejelentkezést jelző üzenet fel sem ugrik. :F

(#31706) <Adamsky> válasza ORCA58 (#31705) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"A Mindigo TV másnál sem működik?"
Épp ma írtam Mr Dini-nek ezzel kapcsolatban. Sajna tényleg nem működik, és állítása szerint elég sok mindent át kell majd írnia, hogy újra jó legyen.

(#31707) sanyik81


sanyik81
csendes tag

H96MAX plus boxnál (KODI), hogy lehet beállítani az SMB-t sajnos már mindent megnéztem de nem látja a fájlokat benne. Könyvtár nevéig eljutok de ha megnyitom a könyvtárat üres benne nem látja a benne lévő fájl/fájlokat.
VLC programban tökéletesen müködik csak szerettem volna ha a KODI-t tudnám mindenre használni.
Válaszokat előre is köszönöm!

(#31708) csipuka válasza bivalyos (#31675) üzenetére


csipuka
senior tag

En a filmes konyvtar gyokerebe letettem a kamerahoz egy bejarat.strm filet, amiben ennyi van csak:
rtsp://192.168.1.131:554/ch0_0.h264
Mivel a kodiban lehet a konyvtarbol is megnyitni filet ezert ha ezt valasztom akkor elindul a stream. Ertelem szeruen a file tartalmat add meg a lokal kameradnak megfeleloen.
En anno a vlc-t hasznaltam hogy validaljam az URL-t.

(#31709) MadMancs válasza sanyik81 (#31707) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálam az oldotta meg ugyanezt a problémát hogy http://192.168.x.x/MEGOSZTOTTMAPPANEVE cím helyett http://PCHÁLÓZATINEVE/MEGOSZTOTTMAPPANEVE formátumot használom. Nem értem az összefüggést de kodi fórumokon kutakodva jutottam a megoldáshoz.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31710) SySERR válasza ORCA58 (#31705) üzenetére


SySERR
csendes tag

Ha a mindiGO TV-t előfizetés nélkül nézed (avagy csak az ingyenesen elérhető csatornákat), akkor az OnlineStream addon tudja helyettesíteni.

(#31711) sanyik81 válasza MadMancs (#31709) üzenetére


sanyik81
csendes tag

És melyik kiszolgáló mert próbáltam HTTPS-el de nem sikerült ott sem. Azért nem értem volt egy xiaomi box s az tudta kezelni az smb-t de ez az új box képtelen látni a fájlokat. Nem értem ezt az egészet és nem látok összefüggést... de próbáltam úgy is, hogy Workgroup/Home de nem találta.

(#31712) Dolphine válasza MadMancs (#31704) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálam is jelentkezik az RTLMost anomália. :F Néha semmi gond (ma reggel) tegnap este viszont katasztrófa volt! :O Ugrott a kép egyet utána nincs hang, illetve hang ment tovább kép nem!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#31713) vargalex


vargalex
Topikgazda

Sziasztok!

Találkozott már valaki azzal a hibával a Netflix addonnál (CastagnaIT repo-ból telepítve), hogy nem tud bejelentkezni? E-mail/jelszó azonosításnál hibás jelszó, Authentication key-el pedig HTTP 500 a vége. Nekem az is meglepő volt, hogy az auth key használata esetén a PIN után még a jelszót is megkérdezte...

Alex

(#31714) MadMancs válasza sanyik81 (#31711) üzenetére


MadMancs
veterán

Workgroup az csak a munkacsoport. Gépnév az DESKTOP-XXXXXX formátumú WIN10 esetén gépház, névjegyben megtalálod.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31715) bivalyos válasza bupemko (#31676) üzenetére


bivalyos
tag

ez működik, van nemi késés de elhanyagolható,kedvencek menübe felvéve .m3u listába és így inful egyből az elő kép :)

Üdvözlettel: bivaly

(#31716) csibe1 válasza SySERR (#31710) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi! :) :R
Megy gond nélkül, még plusz csatornák is vannak benne a mindiGO-hoz képest.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#31717) bivalyos válasza bivalyos (#29725) üzenetére


bivalyos
tag

na,le van telepitve a helyére és így most valamiért a kodi alatt a listából szét esik a képe,notin teljesen jó vlcből. :(

Üdvözlettel: bivaly

(#31718) bivalyos válasza bivalyos (#31717) üzenetére


bivalyos
tag

meglett a megoldás,a kamera ha 2049x1536-os felbontáson megy a kodin szétzuhan a kép, ha vissza rakom 1920x1080 felbontásra a hiba megszünik. sok neki a 3mp, de ki egyezem 2mp-el is.

Üdvözlettel: bivaly

(#31719) sanyik81 válasza MadMancs (#31714) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Másnál rendesen működik a saját hálózaton lejátszás Kodin?

[ Szerkesztve ]

(#31720) sanyik81


sanyik81
csendes tag

Ezen kell csinálni ?

(#31721) MadMancs válasza sanyik81 (#31719) üzenetére


MadMancs
veterán

Hogy másnál működik e nem tudom, nálam már igen úgy ahogy leírtam. Igen itt.
Annyival kiegészíteném magam hogy én android TV-n futó kodin állítottam be SMB hálózatot.
Kiszolgáló neve: http://pcnév/megosztás
Megoszzott mappa: megosztott mappa neve
Felhasználónév jelszó pedig annak a pc fióknak a felhasználóneve jelszava aminek van engedélye a megosztás eléresére.
Jelszó nélküli fiókkal nem tudtam életre kelteni.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31722) sanyik81 válasza MadMancs (#31721) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Jelszó nélküli fiókkal nem tudtam életre kelteni.

Na lehet ez lehet a probléma mert nincs felhasználó jelszó beállitva.
És melyik protokollt használjam?

(#31723) MadMancs válasza sanyik81 (#31722) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha sima windows megosztást használsz akkor SMB.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31724) meszi


meszi
csendes tag

Sziasztok!
Véletlenül láttam egy cseh repoban (xbmc-kodi.cz) 2db kiegészítőt, amely hasonlít a tvgo-ra. Korábban olvastam, hogy nem valószínű, hogy lesz rá addon, csak érdeklődnék, hogy ezeket sem lehet, a magyar tvgo-hoz módosítani?
Magio Go, és T-mobile TV GO a kiegészítők nevei

[ Szerkesztve ]

(#31725) sanyik81 válasza MadMancs (#31723) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Hát mindent megprobáltam nagyon köszönöm a segitséget de sajnos nem sikerült. Látja a könyvtárakat a meghajtót is de a könyvtáron belül teljesen üres minden. Nem találtam semmi más infót erről a dologról. Ki prbáltam maga a számitógépre is feltettem a Kodit de ugyanazz a hiba mint a boxon. Egyszerüen nem értem, hogy ha megtalálja a meghajtókat is lehet benne lépkedni könyvtárak között is akkor miért nem látja a fájlokat belül.....

(#31726) bivalyos válasza sanyik81 (#31725) üzenetére


bivalyos
tag

Nálam is rendben működik, de kell mindenképpen a felhasználói fiokhoz rendelni jelszót Windows alatt, és utána a megfelelő hitelesítési adatokkal kell felvenni smb-t kodinál és úgy menni fog.

Üdvözlettel: bivaly

(#31727) sanyik81 válasza bivalyos (#31726) üzenetére


sanyik81
csendes tag

De azért nem értem az smb-t , Mert routeren is be van kötve egy hdd ott felhasználó jelszóval van de úgyse akar működni a kodiban pedig be is írom rendesen el is fogadja, de a mappa teljesen üres.

(#31728) gyűrű válasza sanyik81 (#31727) üzenetére


gyűrű
addikt

Mindenhol beállítottad? Mert pl a filmeknél is be kell forrásként. Aztán ha vegyes a tartalom akkor a zenéknél is stb.

(#31729) Kisdeka72


Kisdeka72
friss újonc

Sziasztok!
Van egy emtec 7680as linuxos media boxom. Telepítettem rá egy két kodi appot. Sorozatokat tökéletesen le tudok vele játszani, de a filmek mappa minden addonnál üres. Pedig régen ment. Mi lehet az oka?

(#31730) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!

"NMAG"+Premiumize kombót használókat szeretném kérdezni, mert gondolkodom rajta, hogy megér-e nekem havi 10 eurot, nagyon sokat utazok, úgyhogy jó lenne valami gördülékeny streaming lehetőség.
Látok a felületen olyat, hogy Fair use status, ezek szerint úgymond van valami adatforgalmi keret is, nem elég a tárhellyel gazdálkodni?
Meg lehet úgy csinálni, hogy ezen a szerveren lévő tartalmakból a Kodi csináljon egy szép kis felületet, filmek, sorozatokra bontva, borítóképekkel, magyar leírással, szűrési lehetőségekkel, továbbá automatikus felirat beszerzéssel?

Mert ha ezek mind megvalósíthatóak, azt mondom megéri, hogy mobilról, tabletről, tvről gyorsan tudok szinte azonnal mindent lejátszani..

(#31731) sanyik81 válasza sanyik81 (#31725) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Minden müködik. Nagyon köszönöm a segítséget. Sikerült beállitani a teljes hálózatot. :DD

bivalyos
MadMancs

Nagyon köszönöm a segítséget!!!!

[ Szerkesztve ]

(#31732) MadMancs válasza sanyik81 (#31731) üzenetére


MadMancs
veterán

Örülök hogy működik. Végülis mi voltna hiba?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31733) sanyik81 válasza MadMancs (#31732) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Minden hálózatnak adtam jelszót így rendesen látja a hálózatot. :D

(#31734) MadMancs válasza sanyik81 (#31733) üzenetére


MadMancs
veterán

Szuper. :DD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31735) sanyik81


sanyik81
csendes tag

Egy problémám maradt már csak a Netflixel, felraktama repository.castagnait-1.0.1-t és a bejelentkezés is sikerült. De sajnos csak SD-ben játsza le a filmet :(. Azért nem értem mert a számitógépen a Kodi a Netflixet pedig lejátsza HD-ben. Milyen beállitást kellene csinálnom vagy más probléma lehet a boxal.
A box X96Max+
android rendszer

Nagyon köszönöm a segítséget.

(#31736) sanyik81


sanyik81
csendes tag


Ezen a képen UHD felbontást ír a menüben.


Ha pedig elindítom a filmet már csak SD 540-ben játsza le.

Beállitás vagy a Box nem tudja kezelni?

(#31737) sztanozs válasza sanyik81 (#31736) üzenetére


sztanozs
veterán

Box vagy net

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#31738) sanyik81 válasza sztanozs (#31737) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Box

(#31739) sztanozs válasza sanyik81 (#31738) üzenetére


sztanozs
veterán

Mármint lehet a box és a net hibája is :) Alapból asszem ezek a boxok (Kodi alatt) nem viszik HD-ben a Netflixet, csak ha gyári csomagban jön ki a Netflix ezekre.
A titkosítási csomag nincs fent (vagy a box nem is támogatja a hardveres titkosítást - vagy azt szintet, amit DRM megkövetel), így csak SD engedélyzett.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#31740) oroszlan12


oroszlan12
tag

Sziasztok!a kérdésem az lenne,h My Telenor addonból m3u-t nem lehet kinyerni vhogy?

(#31741) bivalyos válasza sanyik81 (#31731) üzenetére


bivalyos
tag

Szuper! :C

Üdvözlettel: bivaly

(#31742) Skullwipe válasza Skullwipe (#31660) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Konkrét akartam lenni, hogy csak ezekkel van-e baj nálam, de akkor marad így.

(#31743) Jony2420


Jony2420
tag

Sziasztok, van egy nagyon nagy problémám, tudna valaki segiteni? adott 2 egyforma android box sajnos mind a két boxon Kodi 16.1 jarvis fut az egyiken megyen az RTL Klub plugin a másik boxon meg azt irka ki hogy valami függőség miatt nem engedményezett, pedig már szinte minden plugint kipróbáltam , mint pl. script.module.inputstreamhelper, script.module.resolveurl, script.module.urlresolver, xbmc.python-2.25.0, stb. nem tudok rájönni, hogy mi hiányzik a kodiból, hogy nem megy az RTL klub, mert a többi addon mukodik

(#31744) Jakuu válasza Jony2420 (#31743) üzenetére


Jakuu
őstag

https://kodi.wiki/view/Add-on:Backup

Backupolod a mukodo kodit es restore arra amin nem megy

[ Szerkesztve ]

(#31745) cof válasza Jony2420 (#31743) üzenetére


cof
veterán

Az az érdekes, hogy Kodi 16.1-en nem is mehetne, esetleg a régebbi videók, mert az újak már DRM védettek, ezért kellenek azok a függőségek amiket írsz, viszont azok csak Kodi 18.0-tól támogatottak.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31746) Jony2420 válasza cof (#31745) üzenetére


Jony2420
tag

értem én, de akkor a másik boxon miért megy? ugyan az a hardwer, egyforma kodi verzió, régi olcsó kinai android box , mindenesetre köszönöm a segítséget, már belefáradtam inkább veszek egy uj boxot ami támogatja a kodi18.xx igazán nem érdemes ezzel enyit vacakolni, esetleg még megpróbálom a Backupot

(#31747) ztsoft válasza ztsoft (#31702) üzenetére


ztsoft
őstag

Lehet, hogy találtam egy működő megoldást az említett hibára (legalább is, eddig háromból, háromszor bejött).

A lényeg annyi, hogy böngészőben megnyitva az rtlmost.hu oldalt, bejelentkezve elindítani azt a videót, amin a hiba jelentkezett. Pár másodperc után meg lehet állítani a videót (visszalépve az előző oldalra), majd úgy hagyni a böngészőt (én privát ablakot használtam). Ezután már az RTL Most kiegészítőben végigment a műsor, igaz, én csak egy videót néztem így végig.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#31748) Jony2420


Jony2420
tag

Sziasztok, csináltam Backupot, átvitte a másik boxra az adatokat, de bizony az RTL Klub addon működöt az igaz de egy régebbi verzióval !!! ahol még nem volt DRM védet , de így se nyertem semmit, mert sok műsor hiányzik, tehát úgy oldottam meg a problémát, hogy még se kelljen kidobnom a használhatatlan android boxot, hogy beinstalláltam az android boxba a Google playrol a Samsung internet browser appot ezen belül beinstalláltam az Ublock reklám blokkolót ( azért valljuk be jobban szeretünk böngészni reklám mentesen) és így már a Samsung internet browseren keresztül a televízión bejelentkeztem az RTLMost oldalra, és a probléma megoldódót!! ha van kedvetek nyugodtam leutánozhattok :))

(#31749) gazso75


gazso75
aktív tag

Hi,
Rég volt, hogy használtam az RTLmost-ot.
Gondoltam felrakom.
RTLmost, inputstream felrakva, rtlmost leszedte a wdm-et, minden jónak tűnik, de ha kiválasztok egy műsort, csak felvillan a lejátszás aztán semmi :(
LE 18.8
Valami ötlet ?

(#31750) blakey válasza gazso75 (#31749) üzenetére


blakey
titán

Nem elég felrakni, be is kell állítani. :)
Viccet félre téve, valami hiányzik a műveletsorból, mert működik, ma is használtam.
Felhasználó/jelszó párossal léptél be?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.