Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#29001) qnadam válasza ricse74 (#29000) üzenetére


qnadam
veterán

tehát a videók, amikre az addon mutat egyik nettel működnek, másikkal nem, tehát minek van az addon? fck logic :C

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29002) ricse74 válasza qnadam (#29001) üzenetére


ricse74
csendes tag

Szerinted azt írtam hogy minek az addons? Annyit írtam amióta használom az addons sok nem müködik!! Ellenkezöleg áldott legyen a keze aki ezt kitalálta!!Csak szerettem a mozicsillagot és érdeklödtem hogy vajon az én készülékembe van e a hiba vagy mindenkinél fenn áll e a hiba

(#29003) ORCA58 válasza ricse74 (#29000) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem Vidanet a szolgáltatóm. Hotspottal nálam is megy, de sajna ott nincs korlátlan netem.
aryes
Hol és hogyan lehet alternatív DNS-t megadni? Ehhez nem értek, de kipróbálnám.

(#29004) qnadam válasza ricse74 (#29002) üzenetére


qnadam
veterán

idézlek:
"Nem sok értelme van akkor így üzemeltetni egy addonst!!!"
ez egy ilyen játék, se nem legális, se nem fizetsz érte, viszont foglalkozni kell vele.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#29005) consono válasza ORCA58 (#29003) üzenetére


consono
nagyúr

Legegyszerűbb a routeredben, vagy ha box van annak a hálózati beállításaiban átírni. Itt van leírás mindenféle rendszerhez: [link]

"In God we trust. All others must bring data"

(#29006) ricse74 válasza ORCA58 (#29003) üzenetére


ricse74
csendes tag

Helló!! Én is kipróbálnám csak én se értek hozzá!!!

(#29007) ricse74 válasza qnadam (#29004) üzenetére


ricse74
csendes tag

Konkrétan a mozicsillagra értettem, ha a szolgáltatok letiltanak a hsználatáról!!! Bocsi ha félreérthető volt a megfogalmazás!!!

(#29008) nfsu17


nfsu17
veterán

Hi.

A TV2 playerben a TV2 (nálam első hely) csatornán a teljes filmek helye üres.
Mármint nincs benne film, pedig a honlapon fent van
[link]

Jó pár hete volt valami változás a linkkel, mert nekem bent volt könyvjelzők között, de egyik napról a másikra nem volt elérhető.
Lehet, hogy ebben kell keresni a hiba okát?

Pl. a supertv2 esetében benne vannak a filmek, rendben

Köszi az addont fejlesztőknek. :R

(#29009) brazos válasza mexel (#28994) üzenetére


brazos
senior tag

Nem véletlen amúgy, de a weboldalon kinn van vastag piros csíkban a miért.....nem árt néha oda is felmenni. Amúgy sima szolgáltatói dns-el (invitel, igen, a régi inviteles dns szerver címmel!) (de az invitelt átvevő digi-s DNS szervercímmel is ) simán bejön, és böngészhető a weboldal.
ami pedig a piros csíkban kiírt figyelmeztetést illeti -elveszett friss linkek- azt okozhatja az is, hogy eleve a médiatartalmak forrásoldali linkjei veszhettek el, vagy tiltották le azokat, erről viszont maga a weboldal nem tehet, maximum csak annyit, hogy karbantartás címszó alatt korrigálni próbálja az elveszett link címeket, vagy alternatív címeket keres -ha van ilyen- a kérdéses tartalmakhoz.

[ Szerkesztve ]

(#29010) brazos válasza nfsu17 (#29008) üzenetére


brazos
senior tag

Nem az addonnal van a baj elsősorban, hanem a forrást biztosító oldallal, máshová kerülhettek a forrásnál az eddigi tartalmak, így nem jók az eddigi címek, vagy netán drm-es lett a link, szóval nem az addon a hibás elsősorban. Az már más kérdés, hogy az addon készítője odafigyelhetne az alkotására, és naprakészre tehetné, amennyiben csak sima címprobléma lépett fel. Ha viszont drm-es tartalomvédelem lett alkalmazva, arról már nem tehet, ahhoz nagyon át kéne írni az addont, ami nem kis munka.

[ Szerkesztve ]

(#29011) nfsu17 válasza brazos (#29010) üzenetére


nfsu17
veterán

Semmi drm, ugyan az a forrás, mint a supertv2 esetében

https://pstream12.tv2.hu/vod10/YCT7N9N*****0170601/259068/std/manifest.m3u8

Mondom, szerintem az url változott meg (vagyis tavaly ilyenkor más volt, ez 100%).

Át lehet írni (nem ezt a fentebbi linket, ez csak pl., hanem a forrást), vagy várni kell a frissítésre?

Még egyet kérdezhetek? Csak mert új vagyok ebben a témában.
A videa addon az tényleg ennyire szegényes, vagy csak itt is én bénázok?
Nincs főbb kategóriák: állatok, járművek, stb....csak pár ilyen érdekes "csatorna".
Semmi keresés...

(#29012) brazos válasza ricse74 (#29006) üzenetére


brazos
senior tag

Milyen oprendszer alatt fut nálad a Kodi? - ha Windows alatt, úgy a Windows-ra léteznek DNS váltó programok, csak keresni kell rá a Google-ban. (például Android oprendszerre itt egy dns váltó alkalmazás [link] ) Viszont az is igaz, hogy már vannak DNS váltó malware fertőzések is, olvasd el pl. [link] ezt az oldalt, és benne alul ott a képes segítség a DNS címek saját kezű változtatásához.

(#29013) ricse74 válasza brazos (#29009) üzenetére


ricse74
csendes tag

Teloról megosztott mobilnettel meg müködik az oldal!!! Ez az érdekes!!!!

(#29014) ricse74 válasza brazos (#29012) üzenetére


ricse74
csendes tag

Köszi a segítséget megpróbálom!!!

(#29015) mexel válasza brazos (#29009) üzenetére


mexel
veterán

Aha, látom, köszi. Ahogy írtam én nem használom ezeket az addonokat, csak azért írtam be ide mert jelezni akartam statisztikának, ha esetleg hibás az addon akkor tudjon róla aki belenyúlna :)

(#29016) brazos válasza nfsu17 (#29011) üzenetére


brazos
senior tag

A forrásoldalon vannak kategóriák, lásd itt: [link] az tény, hogy mennyiségre nem vetekszik más szolgáltatóval. Az hogy a videa addon belső keresési listája miért úgy van kialakítva, ahogy van, azt az addon készítője tudná neked megmondani.

(#29017) brazos válasza ricse74 (#29013) üzenetére


brazos
senior tag

Nyilván, mert a telód a telefonos szolgáltatód dns szerverét használja, vagy a Google-ét.

(#29018) nfsu17 válasza brazos (#29016) üzenetére


nfsu17
veterán

A forrásoldalon vannak kategóriák,

Így van, ezt nem találom az addonban.

Az hogy a videa addon belső keresési listája miért úgy van kialakítva, ahogy van, azt az addon készítője tudná neked megmondani.

Erre voltam kíváncsi, hogy ez tényleg ilyen, vagy én bénázok...sajnos ment a delete neki, mert így semmit nem ér. :(

(#29019) pube111 válasza dh66e (#28996) üzenetére


pube111
senior tag

Elindulnak a filmek is, vagy csak a mozicsillag oldal megy?

(#29020) brazos válasza nfsu17 (#29018) üzenetére


brazos
senior tag

Azért egy dolgot nem ártana, ha figyelembe vennél, nevezetesen azt hogy a videa-0-0.2.zip addon 2017-elején készült, és azóta nem lett frissítve. És mivel alapból az a neve, hogy Videa kiemelt csatornák,

az ugye ebből már adódik hogy ezek a kategóriák akkor valamiért, az addon készítője által lettek így meghatározva. Van ami már nem, vagy nehezen működik de azóta eltelt pár év, és ezalatt sok minden változhatott, még a forrásoldalon is, és emiatt az újabb kategóriák ebbe a régi készítésű addonba nincsenek átvezetve, viszont pl az ORiGO rész eléggé naprakész...volt.

Más kérdés, hogy az akkori friss videó linkek mára talán elavultak, vagy át lettek helyezve a forrásoldalon máshova, ezért nem elérhetőek, ezt az addon készítőjének illene korrigálni, de, ha 2017 óta erre nem képes, akkor ez ezután sem fog már érdemben megtörténni. Sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#29021) nfsu17 válasza brazos (#29020) üzenetére


nfsu17
veterán

pontosan és részletesen megfogalmaztad, hogy miért ment a delete neki. :D
Valóban egy "komplett" videát vártam, és nem csak a készítő által favorizált "kiemelt csatornákat", itt én hibáztam, benéztem, én voltam a lúzer.
Az zavart meg, hogy a képen ott a logoja az oldalnak...nem dőlt össze a világ, nem emiatt vágtam bele ebbe az egészbe, de köszi, hogy ránéztél.

Még egy kérdésem lenne: :D
Mediaklikk

A bejelölt Filmtár a neten megtalálható.
A mediaklikk addonban a Filmklub és Fogd a kezem között nincs ott.
Máshol kell keresni, vagy úgy egyáltalán nincs? Pont az egyik legjobb "hely" a mediaklikken

[ Szerkesztve ]

(#29022) analog_man válasza nfsu17 (#29021) üzenetére


analog_man
lelkes újonc

Nyilván enne is megvan az oka, és az is, hogy miért csak a weboldalról érhető el a szolgáltatás.

Ami amúgy a Nézze vissza rovat része, és mint ilyen időkorlátos az anyagok elérése, képzeld mi lenne, ha az addonba be lenne építve, és jönnének a sorozatos reagok arra, hogy ez és az a videó miért nem érhető el, mi van az addonnal....stb.

[ Szerkesztve ]

(#29023) oszy


oszy
veterán

Keresztfiam talált rajzfilmeket a videán. Ez az addon most a kodi alatt, akkor most korlátozottan működik? Vagy ha felrakom neki a kodin belülre, akkor ott ki lehet majd keresni ugyanúgy a rajzfilmet?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29024) analog_man válasza analog_man (#29022) üzenetére


analog_man
lelkes újonc

Helyesbítés: a MÉDIATÁR rovat része.
Továbbá kellene még ehhez az esetleges Filmtár beépítéshez még egy, a weboldalon alapból meglévő kereső beépítése is, amivel a Filmtár anyagai között keresni lehetne. De talán ez utóbbi megvalósítása a nehezebb, mint magának a Filmtár oldalnak a belinkelése. Ami amúgy a kereső nélkül semmire sem jó. Valszeg ezért is nincs az addonba beépítve.

[ Szerkesztve ]

(#29025) brazos


brazos
senior tag

oszy-nak:
Olvass vissza két sort, ott van hogy 2017-es kiadású az addon, azóta nem frissítették, és csak az akkori menüben létező pontokat tudta annó biztosítani, ma már azt sem, és a mai tartalmakból meg gyakorlatilag semmit nem hoz fel.(érthető módon)
Marad a weboldalon való filmnézés.

(#29026) oszy válasza brazos (#29025) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm a választ! :R Elolvastam és meg is értettem.

Olyan addon létezik, hogy jobbmintatv.hu?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29027) dh66e válasza pube111 (#29019) üzenetére


dh66e
veterán

Tegnap néztem meg egy filmet rajta.

(#29028) ORCA58 válasza consono (#29005) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi, a routeredben átírtam és jó lett! :R

(#29029) Castell


Castell
aktív tag

Üdv,

Megint az RTL most addon hibádzik:

Nemrég a Kodis-s eszközön account temporarily locked out hibát dobott, ami átcsapott most Invalid LoginID hibára.

Regisztráltam egy másik fiókot, de ugyanezt a hibát dobja.

Webes felületen beenged, viszont a profilomnál, az e-mail címnél egy piros x van, hogy az e-mail címem nincs megerősítve, kattintsak az aktíváló e-mailben kiküldött linkre. De hiába kattintok az aktíváló linkre, a piros x nem tűnik el.

Másnak működik a kodis rtl most addon?

(#29030) blakey válasza Castell (#29029) üzenetére


blakey
titán

Ua. a hiba, annyi különbséggel, hogy nálam a webes felület rendben van, csak meg kellett erősíteni az adatokat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#29031) Castell válasza blakey (#29030) üzenetére


Castell
aktív tag

Valami hibádzik, egyébként, ha az aktiváló e-mail-re rákkantintok, akkor kb. ez lesz a címsorban:

(Az x-eket én javítottam át)

https://www.rtlmost.hu/?errorCode=xxxxxx&errorMessage=%22Account+activation+link+expired%22

(#29032) ORCA58 válasza Castell (#29031) üzenetére


ORCA58
addikt

Nálunk is jelentkezett ez a hiba nejem nagy bánatára! Ezek szerint még semmit sem tudni róla. :((

(#29033) mexel


mexel
veterán

SZiasztok! HGO EU-nál az elején szolgáltatót kér. Itt mit kell megadni?
Mindegy mit választ az illető? mert nem tud belépni.

[ Szerkesztve ]

(#29034) ORCA58 válasza mexel (#29033) üzenetére


ORCA58
addikt

Régebben volt HBO-m, akkor azt a szolgáltatót kérte, amelyiknél a HBO előfizetés van.

(#29035) xtend


xtend
senior tag

Új, friss verzió az Rtlmost addonból. Bejelentkezés javítva. Köszönjük vargalex! :R

(#29036) mexel válasza ORCA58 (#29034) üzenetére


mexel
veterán

nem tudja kinél van. Ilyenkor mi a teendő? Na mindegy, majd megoldja.

Más: Netflix -be bejelentkezett, látszik minden lista de amikor a filmet indítanánk azt írja hibás jelszó vagy email. De akkor hogyan tudott belépni?

(#29037) dh66e válasza mexel (#29036) üzenetére


dh66e
veterán

Nézze meg a kábeltévé számláját abból kiderül kinél van.

(#29038) mexel válasza dh66e (#29037) üzenetére


mexel
veterán

Unokaöccs fizeti és nem elérhető mert külföldön van. Akkor majd várnak.
A netflix már érdekesebb hogy beenged, de mégis a lejátszáskor azt írja: email vag ypassworld incorrect.
De akkor miért látjuk a listákat?

(#29039) nfsu17 válasza analog_man (#29022) üzenetére


nfsu17
veterán

Nem vagyok programozó, csak hangosan gondolkodom.

Ma kezdtem csak el használni ezeket az addonokat, ezért a sok kérdés, és értetlenkedés.
Lehet egyszerűbb lenne megkérdezni, mi van az rtl most app-al, úgyis az a sláger. :DDD

A supertv2-n ott van pl. a taxi2 film. Addonban kipróbáltam, el is indult szépen.
Gondolom pár nap múlva tv2 leszedi és lesz helyette más, és az addonban a taxi2 cím eltűnik és lesz helyette valami új.
Ha ez így megy ahogy leírtam (mivel csak ma kezdtem, ezért nem tudom biztosra), akkor ki reklamálna, hogy hol a taxi2? Ha 2 hét múlva belép az addonba, nem is látja, hogy volt taxi2.

Ezen logika mentén (mivel nem drm védett a cucc) nehéz lenne akkor megoldani, hogy az itt megtalálható _aktuális_ műsorok megjelenjenek esetleg egy "filmtár" menüpont alatt az addonban?
[link]
Ez a link fix már nagyon régóta, csak a tartalom változik alatta.

Nem kell kereső ehhez: max 20-30 cím van egyszerre (de inkább kevesebb), azt egy sima listában is meg lehetne nézni ABC rendben

[ Szerkesztve ]

(#29040) Castell válasza xtend (#29035) üzenetére


Castell
aktív tag

Köszönöm én is! A frissítés után rendben megy az addon.

(#29041) mexel


mexel
veterán

Olyan szolgáltató lehet hogy HBO Europe? Azt állítja az illető mailban hogy neki ott van előfizuja.

(#29042) mexel válasza mexel (#29041) üzenetére


mexel
veterán

Az HBO GO oldalán be lehet jelentkezni szolgáltató nélkül is. Az addonban ezt nem lehet kikerülni? Bármelyik szolgáltatót választjuk nem enged be, azt írja:
Kommunikációs hiba, stb stb 403

(#29043) nfsu17 válasza mexel (#29042) üzenetére


nfsu17
veterán

úgy tudom nem kell szolgáltató feltétlen hozzá

"Fizess elő közvetlenül az HBO GO-ra és élvezd teljes kínálatunkat."

(#29044) headhunter válasza mexel (#29042) üzenetére


headhunter
addikt

"Bejelentkezés közvetlenül" sem működik?

(#29045) ORCA58


ORCA58
addikt

Köszönet a készítőnek az RTL addon gyors javításáért! :R

(#29046) Somatom válasza mexel (#29042) üzenetére


Somatom
veterán

Biztos, hogy ki lehet kerülni. Nem emlékszem, hogy hogyan csináltam, és ez azt jelenti, hogy símán ment. Nekem is közvetlen HBO -s az előfizetésem. Mondjuk, nem megyek vele sokra, mert az addon használhatatlan (Androidos Kodi). 5 másodpercenként pufferel minden felbontáson. Kliensben tökéletesen fut.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29047) dh66e válasza Somatom (#29046) üzenetére


dh66e
veterán

Nálam nem csinál ilyet.Használom majd minden nap.

(#29048) Somatom válasza dh66e (#29047) üzenetére


Somatom
veterán

Két tabletemen, meg a régebbi telómon is ezt csinálja. Fogalmam sincs, hogy miért. Az első tabon eleinte jól működött, aztán volt vmi kavarás az HBO -nál (akkor volt az a sok frissítés, új verzió), és azóta ezt csinálja.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29049) Somatom válasza Somatom (#29048) üzenetére


Somatom
veterán

Megfigyeltem a jelenséget. Hang nincs. Elindul a lejátszás. Pár mp után előre ugrik pár mp -et az "óra", majd rögtön visszaugrik, pufferel, újraindul, majd pár mp után megint ugrás és így tovább. Olyan, mintha a képet, meg a hangot nem tudná összerakni. Ha vkinek van ötlete, ne tartsa magában!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29050) mexel


mexel
veterán

Érdekesen alakult a sztori. Itt nem ment a bejelentkezés az ismerősömnek, már kellemetlenül éreztem magam mert én mondtam vegyen ilyen boxot és megcsinálom neki. Mindenesetre elvitte, és otthon kb 2 próbálkozás után sikrült bejelentkeznie és azóta működik. Kivéve a netflix, de oda már telefonon és tableten sem tud belépni, talán elérte a limitet gondolom én.
Vagy az itteni ip vagy az új eszköz nem tetszett a HGO EU-nak, az otthoni megszokott IP-vel működött. Vagy nálam lehet valami hiba a routernél? Napok óta szívok a digivel :(

Köszönöm a segítségeket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.