Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#15001) Noxy válasza kmarci25 (#15000) üzenetére


Noxy
veterán

Sokat vagyok Németországban. VPN sem kell hozzá hogy bármit leszedjek, vagy megnézzek, mivel onnan távvezérlem az idehaza lévő NAS-t.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#15002) zoltan6 válasza LouiS22 (#14998) üzenetére


zoltan6
őstag

Van NAS,meg torrent, a normálisabb filmeket úgy szedem le,csak olyan szinten kezd megtelni az egyszer letöltött,majd soha többet meg nem nézett filmekkel,hogy a sorozatokat kodival szoktam nézni,teljesen megfelel nekem arra az egy megnézésre az a minőség,főleg animációs filmeknél észre sem venni hogy rosszabb lenne mint a torrentes verzió

(#15003) zeix


zeix
senior tag

Mi lett a movieshark-kal?

Nehogy azt írjátok hogy olvassak vissza, mert már visszaolvastam kb. 200 semmit érő posztot, de nem találtam utalást a kérdésem megválaszolására.
Köszi!
:R

(#15004) pkollar válasza zeix (#15003) üzenetére


pkollar
tag

Szerintem fizetős lesz.

(#15005) csubyy válasza pkollar (#15004) üzenetére


csubyy
tag

:Y

(#15006) Skullwipe válasza pkollar (#15004) üzenetére


Skullwipe
senior tag

troll lol n00b xD hahahaha

[ Szerkesztve ]

(#15007) neo81 válasza zeix (#15003) üzenetére


neo81
senior tag

(#15008) pkollar válasza Skullwipe (#15006) üzenetére


pkollar
tag

Csak abból gondolom, hogy a Filmezz - Movian Plugin (Magyar) és a Mozicsillag - Movian Plugin (Magyar)
már csak havi 1 USD -ért használható!! :(

(#15009) Skullwipe válasza pkollar (#15008) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Honnan veszed ezt? Nem kell hülyeségeket írni. Teljesen jól működik a movieshark, egy petákot nem fizetnék érte.

(#15010) pkollar válasza Skullwipe (#15009) üzenetére


pkollar
tag

Remélem tévedek!!! Egyébként a Movian nem hülyeség. Csak abból mertem következtetni.

[ Szerkesztve ]

(#15011) hzx0 válasza Skullwipe (#15009) üzenetére


hzx0
aktív tag

Nálam már nem müködik a movieshark. Elindul de minden kategoriánál csak a "nincs találat" van. Alighanem valami változott az oldalon.

(#15012) consono válasza hzx0 (#15011) üzenetére


consono
nagyúr

Én most is arról nézek filmet....

"In God we trust. All others must bring data"

(#15013) hzx0 válasza consono (#15012) üzenetére


hzx0
aktív tag

Három eszközömön is ugyan ez a hiba.

(#15014) neo81 válasza hzx0 (#15013) üzenetére


neo81
senior tag

Igen, valóban nem megy, valamit változtathattak a forrásoldalon.

(#15015) consono válasza neo81 (#15014) üzenetére


consono
nagyúr

Akkor időben kezdtem el még filmet nézni????
Szerk.: nekem most is működik, keres, elindítja a filmeket. Kategóriát még nem néztem.
Szerk.2: kategória tényleg nem megy.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#15016) Skullwipe válasza consono (#15015) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Rendben, nincs semmi baj, bocsánat hogy beleszóltam.

(#15017) pipi válasza pkollar (#15008) üzenetére


pipi
újonc

így van, a movianra a frissítéseket akkor küldik, ha támogatod a fejlesztőt, aki amúgy Littleshark, aki az MSt is csinálta.. szal, erősen gondolkodom, hogy annyit simán megér, ha olyan jól működik, mint anno az ms - meg littleshark amúgy is eleget tett már az asztalra :) bár most kiszolgáló parákat is tapasztalok, nem tudom ott ezt hogy küszöbölik ki. de ha felhúzom ma magam, még a végén tényleg felteszem :D havi 1 dolcsi nem összeg, főleg, hogy egy 5ezer ft-os tv előfizetést váltunk ki vele..;)

(#15018) y300fire


y300fire
tag

Nekem az Exon nem működik a keresés... igaz még 16.1 van...

[ Szerkesztve ]

(#15019) junkpod válasza pipi (#15017) üzenetére


junkpod
nagyúr

Aha. Szóval akkor az MS mögül hirtelen szetszaladtak a fejlesztők majd lett egy más nevű hasonló addon fizetosen.
Azt hiszem alaposan félre ertelmeztuk páran az elmúlt időszak eseményeit...

Box's don't touch!

(#15020) consono válasza junkpod (#15019) üzenetére


consono
nagyúr

Nem egészen ez a helyzet, olvass bele a movian topicba....

"In God we trust. All others must bring data"

(#15021) Bicsko válasza consono (#15020) üzenetére


Bicsko
tag

azért az mindent elmond a fizetős movian addonok életképességéről, hogy az 5000 letöltés frissítésenként azóta vissza esett 15-re

(#15022) Fall-N


Fall-N
veterán

Találtam egy bugot az ES 1.0.2-ben. Ahogy írtam van, hogy nem tölti be a linkeket, hiába tölti be a kiszolgálókat. Ha angol+magyarra van állítva vagy angolra a kiszolgálók akkor működik, ha bármi másra akkor már nem. Ezzel az a baj, hogy én csak magyarra akarom, mert ha túl sok az angol kiszolgáló akkor nincs a listában egy magyar sem. Ezzel sem lenne bajom, mert akkor ott lenne a felirat, de az sincs minden filmhez/sorozathoz. Főleg ha a semmitmondó video.mp4 a fájl neve.

Hiába telepítettem újra az egészet, vagy csináltam meg a gyorsítótár/kiszolgálók törlését, a hiba előjön. 1.0.1-nél nem volt ilyen hiba.

[ Szerkesztve ]

(#15023) pipi válasza Bicsko (#15021) üzenetére


pipi
újonc

jaja, érdemes elolvasni azt a topicot, eléggé kiábrándító, hogy mennyire nem értékelik az emberek munkáját, pedig rohadtul nem sok az az 1$ :/ tegnap befizettem amúgy. kicsit szokatlan a felület, de amire rányomtam, az minden elindult ( bár nem volt sok időm foglalkozni vele..)

(#15024) Fall-N válasza pipi (#15023) üzenetére


Fall-N
veterán

Persze, hogy nem sok, de ha lett volna a Kodis MovieSharkhoz amolyan "Donation" számla, szerintem sokan adományoztak volna akár több dollárnyit is (akár havonta is).

Nálam kiesik a Movian mert nem jön be az egész program. Jóval butább, mint a Kodi, és amúgy is megszoktam már a Yatse + Kodi párost. (Ehhez vannak a Tasker profilok is).

Movian nekem egy fapados valami. A kezelőfelület is elég egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#15025) g947 válasza joddye (#14994) üzenetére


g947
tag

Szerkesztettem egy advacedsettings.xml file-t és bemásoltam a kodi userdata folderbe.
Mást nem kell tennem csak újraindítani a Kodit?, vagy valamit ezen kívül is be kell állítanom?
buffersize 52428800. 2Gb RAm-om van.

g947

(#15026) Slukkica válasza Fall-N (#15024) üzenetére


Slukkica
őstag

Hát a magyarok nem igen szeretnek adományokat küldözgetni. Sajnos ez tény. Látom is ezt és tapasztalom is.
De ha gondolod tegyünk egy próbát. Privátban átküldök neked egy adományozós linket. Te ide be linkelheted,
én nem. :)
1 hónap alatt meglátjuk mennyi jön össze, már ha lesz adomány. Az összegyűlt összeget (screenshot-tal fogom bizonyítani) a Lazurus repo és a magyar kiegészítőkre fordítom. (domain, szerver, frissítés, több hasznos addon)

Más:
Tegnap visszatettem a repóba az ExodusHU-t. Kértétek hogy legyen elérhető most is. :K

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#15036) tahepa


tahepa
senior tag

Akkor lássuk mennyiben tud csapat lenni a társaság... ;]

(#15037) joddye válasza g947 (#15025) üzenetére


joddye
csendes tag

Mást nem kell beállítanod.
http://kodi.wiki/view/HOW-TO:Modify_the_cache - ez alapján csináltad? 17-es Koditól nincs "buffersize" paraméter. A leírásban találsz példákat is.

Személy szerint én a buffermode 0 miatt használtam.

(#15042) g947 válasza joddye (#15037) üzenetére


g947
tag

Az Example 4.2-t másoltam be az xml-be.
Remélem így kellett.

<advancedsettings>
<cache>
<memorysize>104857600</memorysize>
</cache>
</advancedsettings>

[ Szerkesztve ]

(#15043) morefire válasza Fall-N (#15022) üzenetére


morefire
tag

Megnéztem. Csak magyarra állítottam be a kiszolgálókat és működnek a linkek.
Töröld a kiegészítőt, és a userdata/addon_data/plugin.video.exoshark mappát is, majd telepítsd újra.

Más:
Srácok, légyszi privátban írjatok Slukkicának, hogy ne legyen összeszemetelve a topik.

Donate: bit.ly/morefiredonate

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.