Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#20001) doberman válasza róland (#19997) üzenetére


doberman
senior tag

van valami ilyesmi, ezt próbáltad már? (nem vagyok kodi közelben, hogy ki is próbáljam..)

8lnu

(#20002) grizly123


grizly123
újonc

Sziasztok. Olvasgattam az elozo hozzaszolasokat, azzal kapcsolatban, hogy mit kell tenni ha csak az elozetesek jelennek meg a movisharkban, de sajnos meg mindig nem tudom kitalalni hogy mi lehet az oka.
Kikapcsoltam az elozetesek engedelyezeset a kiegeszito beallitasokban, de igy sem mukodik. Nincsenek kiszolgalok ha rakattintok a filmekre? Kerek valakit hogy mondja meg mit kell atallitani vagy letolteni es hogy hol talalom meg a hozzavalokat. Koszonom.

(#20003) olaszos33 válasza doberman (#20001) üzenetére


olaszos33
csendes tag

Ezzel próbálkoztam de azt irja amikor a kodin belül new accountot akarok létrehozni hogy "A Google-lal való bejelentkezés ideiglenesen letiltva ennél az alkalmazásnál".

(#20004) doberman válasza olaszos33 (#20003) üzenetére


doberman
senior tag

hmmm.
trükközni kellene valamit vele, csak new acc -ot lehet vele létrehozni vagy már meglévővel is lehet operálni?
meg esetleg a kodit bejelentkeztetni a google-ba egy másik kiegészítőn keresztül.. (gmail,youtube..) :U

8lnu

(#20005) róland válasza etrop01 (#19999) üzenetére


róland
veterán

Samsung megfelelő termékéhez jár a 100 GB.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#20006) KissNana


KissNana
újonc

Szép napot mindenkinek!
Sikerült egy normális android boxot szereznem, és tőkéletesen működik minden, amit minden fejlesztőnek köszönök. Valaki esetleg nem tudna küldeni egy BHTV meghívót? :) Előre is köszönöm a segitséget :)

[ Szerkesztve ]

(#20007) zenwalk válasza zenwalk (#20000) üzenetére


zenwalk
senior tag

Esetleg valaki tudna segíteni? Itt van a transmission settings.json illetve a HUNCoreTV beállításaim. a transmissionnál van megadva fhnév-jelszó.
Szerintem az rpc linkkel lehet valami gond, de elég sok formában próbáltam, a settings.json fájlban lévő http://192.168.0.16:9091/transmission/ cimmel is, http nélkül is, de ugyan azt a hibát dobja :(

(#20008) zenwalk válasza zenwalk (#20007) üzenetére


zenwalk
senior tag

transmission settings, a codeshare nekem nem tölt be.

(#20009) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Sziasztok!

Szóval jó rég felraktam a Kodi 16-ot. Nagyon nem használtam. Most akarnám. Most az a baja a kiegeknek hogy látja hogy elérhetőek a dolgok, de nem tölti be a forrásokat, hiába keresi és kutattja át. Ez a 16-os verzió hibája lenne, vagy teljesen ki kell takarítani a fájljai között? Ha ez a helyzet a takarítással, akkor pontosan melyik mappáját töröljem, esetleg az egész profil mappát és így kezdjem újra? A kiegek frissek, csak nem akarja a linkeket megtalálni, gondolom valami összeakad, de lehet csak már a régi verzió miatt nem működnek, nem tudom. Tudnátok mondani valamit erről, nem nagyon ködösen fogalmazva, én mint egy sejtű állatka is megértsem, köszönöm szépen :R

[ Szerkesztve ]

(#20010) tomboy1000


tomboy1000
tag

Sziasztok!Tudna valaki segíteni a PVR IPTV Simple Client használatában?Kulfoldi csatornákat sikerult bealltani rajta,de magyart nem.Nem mukodik sajnos.Ami m3u fajlt talalok hozza,az egyik sem megy.Csak a csatorna nevet irja ki,de nem indul el.Tudna valaki segiteni ebben?Milyen megoldas van es hol talalok mukodo lurl-t ,vagy barmit hozza.

(#20011) etrop01


etrop01
tag

Halihó, az exosharkkal is történt valami vagy csak nálam van valami gubanc?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#20012) zeon.hu válasza etrop01 (#20011) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam megy.

#?*@&!

(#20013) -szabi-


-szabi-
őstag

Nálam egy hónapja ez van:

Exoshark frissítés, újratelepítés, alaphelyzetbe állítás nem oldja meg.
Próbaképp a másik memkártyára coreelec + exoshark telepítés és működik.
Android alatt is megy.
Itt LE alatt van gond.

üdv

(#20014) Kiskopika válasza etrop01 (#20011) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Hello, nalam veletlenszeru elofordul hasonlo. Nem talal linket csak a cdn eseket. Magyar forrasbol semmi. Ha torlok mindent es ujra vissza ismet jo. Nem jottem meg ra hogy mi okozza. Win 8.1 kodi 17.6

(#20015) etrop01 válasza Kiskopika (#20014) üzenetére


etrop01
tag

Hm, jah érdekes de megoldotta az uninstall install kombó viszont most a legújabb epizódokban (amit a legjobban szerettem) teli van olyanokkal amiről nem is hallottam még...trakt-al kéne engedélyezni gondolom de hiába nyomok rá nem adja be a kis ablakot. :((
Ötlet?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#20016) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

18+-os tartalmakat hogyan lehet tiltani?
Akár kiegészítőnként, akár egyszerre.
Jó lenne, ha már a keresőben se jelenne meg.

#?*@&!

(#20017) atyca válasza etrop01 (#20015) üzenetére


atyca
senior tag

Üdv!
Ne a kiegészítő beállítások/Fiókok részénél állítsd be.
Indítsd el az Exosharkot, majd Eszközök, és lent Trakt:Engedélyezés

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#20018) etrop01 válasza atyca (#20017) üzenetére


etrop01
tag

Áhá, leköteleztél, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#20019) -szabi- válasza -szabi- (#20013) üzenetére


-szabi-
őstag

Feltettem a movieshark-ot, de az sem talál semmit. :(
Az egész libreelec-kodi újratelepítéséhez és konfigurálásához egyenlőre nem akarok hozzáfogni.

(#20020) tcsaba007


tcsaba007
tag

Sziasztok!

2 kérdésem lenne, amire nem találtam választ a fórumban.

- TV Box-on (S912W) Libreelec alatt használom a 17.6-os Kodit.
Az Exosharkon tegnap egy filmre rákattintottam és a kiszolgálókon keresés több mint fél óráig tartott...
Ma win10 alatt szintén Kodi 17.6 -on ugyanez a keresés alig volt több 1 percnél....
Másnál is előfordul ez? Időszakos Exoshark hiba, vagy nálam lehet valami gond?

- a másik kérdésem szintén Exoshark-hoz kapcsolódik.
Ha film infót nézek, a színészek, csak fantomképpel jelennek be. Valamit nem állítottam be?

Előre is köszi a segítséget!

(#20021) etrop01 válasza -szabi- (#20019) üzenetére


etrop01
tag

Melyik repo-bol telepítetted? Ha jól emlékszem nemrég 2.0.6al lett jó az MS de javítson ki valaki ha tévedek.
Van gyári beállítások visszaállítása is, nem kell újra rakni az egészet.

[ Szerkesztve ]

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#20022) -szabi- válasza etrop01 (#20021) üzenetére


-szabi-
őstag

Forrásnak az MSRepo van megadva így frissíti magát.
Movieshark verzió 2.0.8.
Exoshark verzió 1.3.0
Fentebb (#20013) említettem, frissítés, újratelepítés, alaphelyzetbe állítás nem segített.
Mivel egyik sem megy, inkább valami függőségi problémára tippelek.

(#20023) ekrisztian válasza -szabi- (#20022) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Én az este használtam 3 kiegészítőt is. Mind működik igaz nekem CE van HBO addon miatt.

(#20024) -szabi- válasza ekrisztian (#20023) üzenetére


-szabi-
őstag

Próbáltam CE alatt nem megy a távirányító így azt hanyagoltam.

(#20025) xtend válasza zeon.hu (#20016) üzenetére


xtend
senior tag

[link]

vidók is vannak "how to" :) sőt asszem olyan megoldás is van, hogy nem is látható a kiegek között pl a felnőtt tartalom, csak ha "előcsalogatod"

[ Szerkesztve ]

(#20026) zeon.hu válasza xtend (#20025) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

Az utóbbi megoldás kéne, igen.

#?*@&!

(#20027) Celtis válasza -szabi- (#20022) üzenetére


Celtis
veterán

A Libreelec nem Windows. Nincs értelme gyógyászati újratelepítésnek. Ha minden kötél szakad, a Libreelec settingsben tudsz csinálni egy teljes rendszertörlést.
Ha Coreelecben megy az addon, megpróbálhatod a userdata alatt lévő folderét az addonnak átmásolni az LE alá ugyanoda és újraindítani az addont.

(#20028) zeon.hu válasza xtend (#20025) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Indavideónál találtam beállítást a felnőtt tartalom tiltására, de a többinél és/vagy általánosat nem.
A videók se segítenek, régi verziókhoz vannak, nem is látok hasonló menüt.

#?*@&!

(#20029) -szabi- válasza Celtis (#20027) üzenetére


-szabi-
őstag

Megpróbáltam.
CE userdata könyvtárban lévő "plugin.video.exoshark"-ot átmásoltam.
Végeredmény nem változott továbbra sincs találat.
Ebből megint arra gondolok, hogy nem az exo, movieshark kiegészítők a ludasak hanem valamely másik ami függőségben van velük.

üdv

(#20030) Celtis válasza -szabi- (#20029) üzenetére


Celtis
veterán

Azt tudod még megpróbálni, hogy csinálsz egy teljes backupot a Libreelec settingsben, majd egy gyári visszaállítást (a softot válaszd, mert a másik esetleg letörli a backupodat is). Ezután csak a legfontosabb dolgokat telepíted az exoshark elindításához. Ha így megy, akkor tényleg valami egyéb addonnal akad össze.

A teszt utána korábbi rendszeredet egy pillanat alatt vissza tudod állítani.

Még a kodi.log-ot olvasgtanám, hátha látszik valami.
Úgy is próbálhatod, hogy SSH-n belépsz és kiadod a tail /storage/.kodi/temp/kodi.log -f parancsot, és után indítod a kiegészítőt. Így folyamatosan valós időben látod a logokat, talán így könnyebb látni, hogy minek lehet köze a problémához.

(#20031) Kiskopika válasza -szabi- (#20029) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Velem is megesik ez. Nekem a gyanum ha mas pl covenant, vagy most legutobb neptun video addont telepitettem kulfoldi tartalom miatt, halt el es magyar tartalom abszolut nem talal. Az erdekesseg hogy elofordult mar semmi beavatkozastol is. Win10

(#20032) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Néztem a logfájlt, láttam benne több "error" sort, de nem derült ki mi a baj.

#20031 hozzászólás elgondolkodtatott, egy próbát megér gondoltam.
Töröltem az exoshark kiegészítőt.
Majd "Userdata\addon_data\" könyvtárban töröltem az exoshark, movieshark és covenant könyvtárakat.
Utána box újraindítás és exoshark újratelepítés.
Most működik.
Köszönöm a segítséget.

üdv

(#20033) Skullwipe válasza -szabi- (#20032) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Szinte mindig ezt kell csinálni egy idő után, nálam is az volt végül, csak én teljesen töröltem a profil mappát, és újra építettem mindent, mindegy milyen verziód van, szinte biztosan megoldja, nekem is rögtön jó volt minden utána.

(#20034) -szabi- válasza Skullwipe (#20033) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Majd egy hónapja jött elő: #19880
Jobb lett volna kicsit hamarabb. :)

üdv

(#20035) Skullwipe válasza -szabi- (#20034) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Elhiszem, nekem is volt többször, nem rég én is kérdeztem, de nem jött semmi, itt ez ilyen, de mikor megláttam, hogy másnál is végül törölgetni kellett, gondoltam, leírom, hogy én is végül így oldottam meg. Őröljünk, hogy egyáltalán csinálják páran a dolgokat, és tovább görgetik, ez tényleg nem olyan vészes dolog, csak nem akartam ilyen radikálisan hozzányúlni, de sajnos máshogy nem megy, már ős régi profil volt, ami nem féltetlen jelenti, hogy gond van vele, de én nem tudom megfejteni mi a gondja, és ez idő alatt már sokszor újra raktam a kodit mindenféle linuxokon és jól megtanultam mit kell pontosan csinálni, hogy azonnal minden elérhető legyen, de ez ugye ott nagyon könnyű ha benne van a helyi program kezelőben.

(#20036) rollercoast


rollercoast
újonc

Most nem olvasok vissza több ezer szöveget h végül sikerült-t, de mivel több helyen láttam magyar fórumokon leírva hogy több ember körbejárta a témát és nem lehet összehozni ezért leírom: tegnap sikerült a raspberry pi 3 b+ (igen a legújabb)és kodi + hbogo hu-t összeházasítani és rögtön meg is nézni pár filmet hajnalig.
Ha van rá igény, szívesen összeírom a lépéseket.

[ Szerkesztve ]

(#20037) blakey válasza rollercoast (#20036) üzenetére


blakey
titán

De, össze lehet hozni, egy ideje van HBO GO kiegészítő

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#20038) GZoli7 válasza rollercoast (#20036) üzenetére


GZoli7
senior tag

Tudtommal Leia builddel eddig is ment.

(#20039) rollercoast válasza blakey (#20037) üzenetére


rollercoast
újonc

Igen, én is azt használom, de az csak Kodi 18-al megy az meg nincsen raspberry-hez.

(#20041) kmarci25 válasza #00949504 (#20040) üzenetére


kmarci25
veterán

Törölt felhasználó, több mint 2 éves posztjára válaszolni... Felbecsülhetetlen. Minden másra ott a MasterCard... :DDD

rollercoast: sőt a Netflix kiegészítőt is rá lehet varázsolni, legalábbis boxon futó LE-re/CE-re telepítve (ügyelve a függőségekre) működik.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#20042) bricsi0415


bricsi0415
csendes tag

Üdv emberek!

Nem vagyok túlzottan otthon a témában, pár hónapja be lett állítva egy raspberry-n libreeleccel a kodim és használtam. Lazarus repoból használtam a covenantot meg exodust, de mostanában egyre több mindennél jön a "nincs elérhető adatfolyam hiba". Talál "linkeket" mégis egyiket sem tudja indítani. Érdeklődnék van-e erre valami megoldás vagy másik repo vagy bármi.

Köszönöm!

(#20043) kmarci25 válasza bricsi0415 (#20042) üzenetére


kmarci25
veterán

Movieshark repóból használd a moviesharkot és/vagy a tvsharkot, ez a kettő van karban tartva tudtommal. Talán még az exoshark.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#20044) neo81


neo81
senior tag

Tudja valaki, hogy Android box-on mi az FTP jelszó?
Köszi!

(#20045) Noxy válasza neo81 (#20044) üzenetére


Noxy
veterán

Google? “ android box default ftp password“

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20046) tomigonzo válasza bricsi0415 (#20042) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Vannak uj, jobban karban tartott add-onnok Covenant es/vay Exodus alapokon. Csak nezz korula neten ;)

(#20047) aky01


aky01
tag

Készült egy video kiegészítő a Sony Max weboldalhoz.
MS repo-ból telepíthető.

(#20048) tsilver


tsilver
aktív tag

Steamelésnél megy rendesen a MS és az Exo is, de letölteni vmiért nem tudok 2 hete, (persze be van állítva könyvtár, és ment is korábban)
Vmi ötlet?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#20049) air válasza aky01 (#20047) üzenetére


air
nagyúr

:R Nagyon köszönjük.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#20050) janisjoplin1 válasza aky01 (#20047) üzenetére


janisjoplin1
tag

Köszönjük...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.