Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#31751) gazso75 válasza blakey (#31750) üzenetére


gazso75
aktív tag

Igen, valahol valamiket nem kell átírni ?
Rpi+LE

[ Szerkesztve ]

(#31752) tahepa


tahepa
senior tag

Történt valami az RTL most kiegészítővel? Ma próbáltam volna használni de nem megy. A múlt héten még ment . Csak köröz és nem lép tovább. Be vagyok lépve ahogy eddig is.
Phillips tv-n. Kodi 18.8 és RTLmost 2.2.1.1

[ Szerkesztve ]

(#31753) MadMancs válasza tahepa (#31752) üzenetére


MadMancs
veterán

Mi előbb néztük meg sorozatunkat majd nyerő páros legutóbbi részét. Philips Android Tv + Kodi Leila + RTL addon MS repoból.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31754) tahepa válasza MadMancs (#31753) üzenetére


tahepa
senior tag

Nekem semmi. A TV2 Player és minden más fut szépen. Közben leszedtem majd visszaraktam a Kodi-t és még mindig nem megy.. Mi a franckarika baja lehet....43PUS7303

(#31755) gaben919


gaben919
csendes tag

sziasztok a dmdamedia addon nál a steamz linkekre van valami megoldás?Köszi

(#31756) vargalex válasza tahepa (#31754) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Nézd meg a kodi logot, hátha látszik benne valami. Ma én is megnéztem néhány műsort, gond nélkül ment.

Alex

(#31757) MadMancs válasza tahepa (#31754) üzenetére


MadMancs
veterán

Sajnos nem tudom. Hátha jön valaki okosabb. Nálam 49PUS7503.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#31758) szricsi_0917


szricsi_0917
tag

Sziasztok

1-2 napja a netflix olyan hibát generál, hogy mikor elindítanám a filmet akkor egy két másodpercig tölt majd visszalép a film ismertetőjébe. Találkozott valaki ezzel a problémával? Mi lehet a gond?

(#31759) kokopo válasza meszi (#31724) üzenetére


kokopo
aktív tag

++1

(#31760) mitibi válasza cof (#31537) üzenetére


mitibi
csendes tag

Szia, bocs, de egyéb elfoglaltság miatt, nem voltam a forumon. Nem tudom, hogy kell-e nekem ez az APYkey, most ismerkedek a Kodival és a leírásban olvastam. Elképzelésem szerint, csak online filmeket szeretnék nézni egyelőre, akkor oda nem kell?

(#31761) cof válasza mitibi (#31760) üzenetére


cof
veterán

Ha kiegészítővel online filmezel, gondolom igen, akkor nincs szükséged sem a TMDB-re, sem az API kulcsra.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31762) pkollar válasza vargalex (#31713) üzenetére


pkollar
tag

Én is küzdöttem vele egy androidos tvboxal (hiába adtam meg jó jelszót), végül a githubon volt a megoldás. https://github.com/CastagnaIT/plugin.video.netflix/wiki/Login-with-Authentication-key
Kulcsfilet kell generálni és azzal be lehetett lépni. Leirás a linkben, windowsos és linuxos kulcsgeneráló a leirásban.

[ Szerkesztve ]

(#31763) vargalex válasza pkollar (#31762) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ahogy írtam, akkor nem ment kulccsal sem. Utána viszont megoldódott, valószínűleg szerver oldali probléma volt (a HTTP 500 is azt mutatja).

Alex

(#31764) allfinanz


allfinanz
senior tag

RTL Most addon mostanában érdekes dolgokat művel. Főleg esténként. Nézek egy sorozatot, pl. Az én kis családomat. Senki nem nyúl a távirányítóhoz, ugrik egyet a stream. Valamikor visszaugrik a főmenübe, valamikor meg némán megy tovább. Ha újra indítom és odatekerek, akkor megint megy valameddig, majd ugyanezt csinálja. Ez a terheltség miatt van?

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#31765) blakey válasza allfinanz (#31764) üzenetére


blakey
titán

Igeb, ez szerver hiba, hetek, hónapok óta ez van, tegnap én is néztem Drága örökösöket, tökéletes volt a 2 rész, tegnapelőtt böngészőből ment valami és ott kihagyott 1-1 jelenetet illetve lefagyott. sokan használják az RTL Most-ot ez kétségtelen, bár csak HD a maximum mégis vannak egész használható sorozatok amiket megéri megnézni és ezzel gondolom nem csak mi vagyunk így. Szerintem még nincs gond a kiegészítővel.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#31766) pkollar válasza vargalex (#31763) üzenetére


pkollar
tag

Ez érdekes, mert pl. böngészővel be lehetett lépni, csak kodival nem, amit azért akartam mert ott lehet a felirat betüméretét növelni, mig böngészőben erre nem találtam lehetőséget. Mindenesetre nekem is furcsa volt hogy pin után még kérte a jelszót is amit eddig nem fogadott el.

(#31767) sanyik81


sanyik81
csendes tag

Felraktam a Coreelecet de sajnos sok kiegészitő nem indul el. Pedig Androidon mindegyik müködött eddig Netflix, Hbo, M3, Rtl Most ezek nem müködnek. csak betőltést ír aztán visszadob a menübe. [link]

Volt másnál már ilyen probléma vagy valamit rosszul állítottam be?
Nagyon köszönöm a segítséget.

(#31768) bivalyos


bivalyos
tag

van egy küzdésem, kamera képét szeretném rögziteni hálózaton,első probálkozás,hogy router usb, hálózati hely és erre rögzitsen,na ez nem megy, következő hogy adott az rpi, kodi,létezik e addon hozzá ami kodi alatt futatt egy ans szervert is? amit kamerába már fel tudnék venni?

Üdvözlettel: bivaly

(#31769) tukko1 válasza sanyik81 (#31767) üzenetére


tukko1
aktív tag

Nálam sem jó az rtl most!

(#31770) sanyik81


sanyik81
csendes tag

de nem csak az rtl a többi se müködik, és android rendszeren meg tökéletes.

(#31771) atyec7


atyec7
csendes tag

A "sorozatbarat" felvarázsolható valahogy? Nincs az Msrepo-ban.

(#31772) blakey válasza atyec7 (#31771) üzenetére


blakey
titán

Nem, keress rá a topikban, hogy miért.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#31773) pkollar válasza blakey (#31772) üzenetére


pkollar
tag

Nem változott azóta a helyzet? Már olyan régen volt az a konfliktus! Meg kellene keresni őket, hátha bele mennének! Sokan örülnénk neki.

(#31774) cof válasza pkollar (#31773) üzenetére


cof
veterán

Ők meg nem örülnének, mert megint csökkenne a reklám bevétel.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31775) BullZeye


BullZeye
veterán

Amikor egy képet néznék meg mintha kikapcsolna a háttérvilágítás vagy megállna a betöltési effekt közben, és sötét képet kapok és nem lehet léptetni sem a képek között.
Kilépni a képnézegetőből enged, de ennyi.

Azt hittem Core Elec okozza a problémát, de átraktam W10-re a profilt egy régebbi KODI-ra (18.2) és a hiba megmaradt, szerintetek mi okozhatja ezt, hol kezdjem a debugot? Nem feltétlen szeretném CoreElecet újrahúzni ha nem muszáj, elég macerás, de profilt elérem, ha kell tudok ott törölni, módosítani.

(#31776) BullZeye válasza BullZeye (#31775) üzenetére


BullZeye
veterán

Áh ez egyszerűbb volt mint hittem.
Advanced settingsben ez okozta a hibát:

<gui>
<smartredraw>true</smartredraw>
</gui>

(#31777) bulek


bulek
tag

Tudna vki segíteni, hogy a filmek információs sávja ne angol legyen, hanem magyar? Hiába állítom az imdb-t magyarra majd frissítésre, marad angol :W

(#31778) sanyik81 válasza szricsi_0917 (#31758) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Nekem is ugyanilyen probléma van de több mindenel is például M3 is netflix és HBO Go is.

sikerult megoldani vagy még mindig nem jó ?

(#31779) cof


cof
veterán

RTLMost problémára szerintem ez még mindig megoldás: [link]

Mondjuk a többire is szerintem, Netflix stb... a "kérj egy reinstall widevine cdm library-t" rész.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31780) vilga válasza cof (#31779) üzenetére


vilga
tag

Ránéztem az addon-ra én is: egyből felkínálta a widevin frissítést, no problem :K

[ Szerkesztve ]

(#31781) sanyik81 válasza cof (#31779) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Igen meg is javult köszönöm szépen a megoldást. Egyetlen probléma van vele, hogy a netflix nagyon akadozik de szerintem azért van mert a widevine cdm libraryt a pendrivera telepítettem. Tudsz esetleg megoldást hova kell rakni ?

(#31782) cof válasza sanyik81 (#31781) üzenetére


cof
veterán

Ideiglenesen teszi csak a pendrive-ra ha nincs elég tárhely írja is. Csökkentsd a felbontást 720p-re, szerintem akkor rendben lesz, gondolom most 1080p.

Netflix-nél nincs hardveres dekódolás, tehát csak a proci dolgozik, Netflix részről ez ilyen korlátozás.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31783) sanyik81 válasza cof (#31782) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Tökéletes lett szuper köszönöm a segítséget!!! :DD :C

(#31784) divan válasza bulek (#31777) üzenetére


divan
senior tag

Filmekhez érdemesebb az Universal Movie Scrapert használni szerintem, sokkal jobban paraméterezhető, hogy mi legyen magyar benne. Viszont nem elég frissíteni, törölni kell a tartalmat, és újra felvenni.

(#31785) neo81 válasza divan (#31784) üzenetére


neo81
senior tag

A sorozatokhoz meg melyiket érdemesebb használni?

(#31786) divan válasza neo81 (#31785) üzenetére


divan
senior tag

Én a TVDB-t használom.

(#31787) bulek válasza divan (#31784) üzenetére


bulek
tag

Köszönöm, így már sikerült

(#31788) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
X96 plus os boxon CE alatt mukodik horizon go??
Ha igen mit kell csinalni hogy mukodjon?

udv

(#31789) Luissimo válasza nagyfejü (#31788) üzenetére


Luissimo
veterán

Megkell csinalni a dual bootot, ès android alatt kell hasznalni. :)

Akkor sincs garancia hogy megy, de egyes beelinkeken, pl Mini mxIII, illetve a GT King-en rendben mukodik droid alatt

(#31790) nagyfejü válasza Luissimo (#31789) üzenetére


nagyfejü
őstag

Koszonom

(#31791) pecze


pecze
aktív tag

A netflix kiegészítőmmel lenne gond, azt írja
Exception: Addon signals call timeout

Reseteltem a boxot, újraraktam a kodit, 18.8-as, de nem használt.
Néha eljutok a filmekig, néha már a felhasználó választásnál ezt a hibát dobja.

Jah, az authentintikációs fájl is kellett neki, mert anélkül mindig újrakérte a bejelentkezési adatokat, de az így megoldódott.

Próbáltam mobilnettel, meg az otthonival is, de ugyanaz, nem hálózati hiba, legfeljebb ha a box hibás.

[ Szerkesztve ]

(#31792) cof válasza nagyfejü (#31788) üzenetére


cof
veterán

Szerintem össze tudod legózni ha ezeket elolvasod. Mondjuk azt nem tudom, hogy még működik-e, mert nekem már megszűnt a hozzáférésem, de senki nem jelezte, hogy nem megy. Már ha használta valaki. :D

[link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31793) nagyfejü válasza cof (#31792) üzenetére


nagyfejü
őstag

Koszonom

(#31794) sanyik81 válasza cof (#31792) üzenetére


sanyik81
csendes tag

Szuper leírás működik jól :DD Köszönjük

(#31795) cocka válasza cof (#31779) üzenetére


cocka
veterán

És arra mi a megoldás, hogy nézem, hozzá se nyúlok, egyszercsak megjelenik a lejátszósáv magától, aztán pár mp múlva eltűnik, de onnantól kezdve a videó végéig nincs hang.

A kilépés nálam ritkább probléma. Eddig összesen egyszer volt néztem is, hogy wtf, miért lépett ki, holott hozzá se értem.

(#31796) cof válasza cocka (#31795) üzenetére


cof
veterán

Ez RTLMost bug.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#31797) cocka válasza cof (#31796) üzenetére


cocka
veterán

Jaa én meg már azt hittem valamit a boxon kell állítani. Akkor gondolom nem lenne hatással rá, ha átállítanám, hogy a hangkimenetet, PCM-ről HDMI-re. Nem nagyon tudom mi a különbség köztük. Meg ugye van még az optikai hangkimenet.

Amúgy igazad lehet, mert ugyanannál a videónál mindig véletlenszerűen más-más időpontban tűnt el a hang.

(#31798) #75501312 válasza cocka (#31797) üzenetére


#75501312
törölt tag

PCM-nél a doboz lekódolja az audiót, HDMI és optikai esetén pedig van lehetőség módosítás nélkül kiküldeni az audio jelet és más eszköz végzi a kódolást.

(#31799) cocka válasza #75501312 (#31798) üzenetére


cocka
veterán

Köszi. Akkor majd átkapcsolom HDMI-re. Itt igazából az a gond, amit CoF írt. Az RTLMost leáll. Gondoltam feltelepítek egy logot és megnézem mitől, de mivel ez olyan hiba, amit nem tudok akkor reprodukálni, amikor én akarok, így nehéz lesz.

Azt hittem a Kodi hibája, írogattak ott mindenfélét, hogy át kell állítani az audio beállításoknál optimalizáltról fixre meg stb.. Hát akkor így nem tudom ezeknek a lépéseknek mennyi értelme van, ha tényleg az rtl a hibás.

Amúgy ez a bug az Android appnál is előjön?

(#31800) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Important: Free sources support has been removed in Venom 4.2.2 and higher. From now on you’ll need a Debrid account from Real Debrid, Premiumize, or All Debrid to use Venom.

Hát ez k jó. Eddig ezt használtam pedig. Vajon a the crew is erre a sorsra fog jutni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.