Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78448) Zoli bácsi válasza Ibituba (#78446) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Két tóról tudok, a Kapusi tó Vitnyéd és Kapuvár közt, ebben nagy tokhalak vannak. Másik oldalán a 85-ös útnak az Iping horgásztó, OMV kúttal szemben kell bemenni,vegyes halállománnyal. Kapuvár előtt a Babóti lehajtóval szemben volt az Ádám horgásztó, egy ideig hirdették, nem tudom mi van vele, tudtommal nincs nyitva.
Ezekről tudok, egyiket sem csukás víznek ismerem, egyiken sem horgásztam. A vadvízeken szoktak csukázni, KisRábában is van, Rábcán is. Rábán inkább harcsa meg süllő van....
Nem tudok kifejezett csukás tóról, maximum az Iping lehet az..... :U

Ja...Ha mentek át Kapuváron, ott a 85-ös út mellett a Váti tó. Szinte a város közepén. Na, abban van csuka, meg akkora Amurok....KisRábából kapja a vizet. Régóta tilos a peca rajta, de hallottam olyat, hogy valaki a KisRábán pergetett, mivel mellette van a tó, suttyomban bedobta a woblert....Nem tudta kitekerni, rajt volt a csuka azonnal. Látni is a csukákat a partszélen. Lehet erről hallottál..? De tilos a peca, védik az amurokat, amik karbantartják a tavat...... :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.