Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22088) Dyde válasza A Zéé (#22086) üzenetére


Dyde
aktív tag

Átérzem :) Ugyanez a szitu van/volt nálam is. Csak én tavalyi horgászshown elhamarkodtam és nulla utána olvasás után megvettem egy 2,10-es 8-40es pálcát mert megtetszett hogy milyen könnyű meg vékony :DDD Aztán kis utána olvasás után rájöttem hogy lehet bőven elég lett volna egy 5-25 körüli bot de úgy vagyok vele hogy ki nem cserélem mert kifogni azzal is ki lehet a halat, max az elmény lesz kicsit kisebb hogy merevebb a bot. Na akkor jött az idei horgászshow és nem bírtam ki hogy ne vegyek vmit :DDD Úgy voltam vele hogyha már van egy merev erősebb pálcám nagyobb balinokra, csukázni stb, akkor veszek egy UL botot sügerezgetni,domizni ilyesmi, aztán megvettem az ET perch blade UL botját, dobósúlyt sehol nem találok a botról de olyan vékony a tűspicce mint a damil... A hétvégén fogom először bevetni remélem nem töröm el :DD
Tehát az lett a vége hogy lett 2 botom:
egy erősebbb 2,10es 8-40es (vmi 7ezer volt)
és egy UL 1,80-as sztem 1-8g körüli lehet tippre (szintén 7-8e)
Ha visszamehetnék az időbe mindkét bot helyett másikat vennék :U mondjuk egy predator z drops shot UL-t 2,10est és kóc, vagy még pluszba vmi 7-30 dobósúly közötti pálcát. Kérdés csak az mire horgásznál mire kell mert az a döntő tényező.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.