Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#139351) Sukta 95


Sukta 95
tag

korabban javasoltam en is, hogy valtsuk le, es bizzunk meg egy ezzel foglalkozo ceget. egy a baj, a fel varosba o a kepviselo, illetve rengeteg tulajnak ott a meghatalmazasa, hogy szavazhat helyettuk, koszi. :D nincs amugy semmi baj a csavoval, nem lop..csak epp a munkajat se vegzi csak elegge minimalista modon. :D

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#139352) agabe válasza madgie (#139349) üzenetére


agabe
addikt

Feljelentes utan volt egyeb ? Nem vagyok jogi vegzettsegu, de egy normalis ugyved nem hiszem, hogy annyiban hagyna az ugyet.

(#139353) madgie válasza agabe (#139352) üzenetére


madgie
titán

Normális ügyvéd? Felénk? Beköltöztünk anno a régi lakásba, három ev után jön a Tigáz éves leolvasásra, asszony volt otthon, mondják neki, hogy piszkált az óra, el kell vinni. Na mondom, f@sza, ennek sem lesz jó vége. Szóval az ügyvéd arra is képtelen volt, hogy visszamenőleg lekérje az éves leolvasás jegyzőkönyveit, képeit. Mivel akkor harmadik éve laktunk ott és öt évre visszamenőleg meg kell őrizni, így ha a költözéskorin is ott a hiba, akkor keressék az előző lakót. Én erősködtem a Tigáznál, persze nem találták (!) az akkori képeket, de az asszony már nem akarta forszírozni a dolgot, mert hónapok óta nem aludt emiatt. Mivel az ő lakása volt, nem erőltettem a dolgot tovább, már bánom, mert anyagilag sem két forint volt a büntetés meg eleve a Tigáz hozzáállása is érdekes volt.

(#139354) icecave


icecave
nagyúr

Na azt hiszem, mégis veszek egy ps4-et megint. Persze találni aprón nehéz, mert mind vagy elkelt, vagy mégis csak van valami geb*sz, csak épp "elfelejti" odaírni az eladó... Már ott tartok,hogy elmegyek egy konzol boltba és veszek egy újat...

Más: Bocs, elég ritkán vagyok, sokat melózom, bár ott is lehet netezni, azért biztos nem lenne okés, ha offtopikolnék ;]

(#139355) Gergőke88 válasza icecave (#139354) üzenetére


Gergőke88
addikt

Haverom szokott behozni azt is osztrák-nemet MM-bol.
Én csak boxot, de mostanság azt se.

[ Szerkesztve ]

(#139356) nofi válasza icecave (#139354) üzenetére


nofi
őstag

~Hónapja vettem egy Slimet, UC4 felénél tartok :DDD Anno ez max. egy hétig tartott. Már itt vár a sorára a Horizon Zero Dawn is, de ilyen tempóban lesz vagy ősz mire letolom a fő szálat

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#139357) Totheground


Totheground
addikt

No, Az egyik ok, amiért itt kint akartam i7-t venni, pipa. :C
Tudok vele simán utazgatni és egy csomó helyen fizetgetni is. Aztán majd kell szerezni egy bankkártyát is, de az melósabb lesz.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#139358) icecave válasza nofi (#139356) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem mintha nálam gyorsabban "fogynának a nagy címek". :D

PC-n, Rise of Tomb Raider-ben kb. negyedénél tartok, és vagy 2 hónapja vettem, Division-t is megvettem vagy 3 hete, fel se raktam még. Legalább nem kell sokat költeni gamára.

(#139359) radi8tor válasza Totheground (#139357) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Itthon árulttal miért nem lehet fizetni?

⭐ Stella

(#139360) Mister_X válasza icecave (#139354) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én így tettem, mert kétszer leráztak, a harmadik pedig úgy nézett ki, mint amit a kutya szájából rángattak ki.

Ha a balsors úgy hozza, majd felrakom apróra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#139361) Totheground válasza radi8tor (#139359) üzenetére


Totheground
addikt

Mert azokban nincs FeliCa support. Mivel az a Sony szabadalma és gondolom eladott készülékek után fizeti az Apple a royalty-t, ezért nem az összesbe tették bele, csak az itt értékesítettekbe.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#139362) radi8tor válasza Totheground (#139361) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Áhá. Mondjuk az praktikus lenne ha lehetne mobillal fizetni mindenhol. Megpecsételné az elavult bankkártyák sorsát.
Pedzegetik, hogy 5 év múlva már ki fognak kopni a plasztikok.

⭐ Stella

(#139363) r3dsnake válasza radi8tor (#139362) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Lassan egy éve van meg az SE-m, anno kipróbáltam a Boon app-on keresztül az ApplePay-t az itteni Spar-ban és baromi kényelmes dolog volt. Sajnos azóta sincs értelmes megoldás rá, hogy magyarországon, aktívan használni lehessen, pedig mindenhol ott a temrinál hozzá. :U

(#139364) radi8tor válasza r3dsnake (#139363) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja hogy ehhez egy app is kell. Nem olyan, mint paypass hogy benne van egy passzív chip a telefonban.

⭐ Stella

(#139365) r3dsnake válasza radi8tor (#139364) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

App csak addig kell, míg hozzáadod a virtuális kártyát az Apple Pay-hez. Szerintem utána le is törölheted, és még mobilnetre/hálózatra sincs szükség, hogy használd. Úgy működik, mint egy paypass-os kártya. Odaérinted a lezárt telót a terminálhoz, kéri az ujjlenyomatod és ennyi. Csak a magyar bankok tojnak rá. :U

[ Szerkesztve ]

(#139366) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#139367) gyuromoj válasza r3dsnake (#139363) üzenetére


gyuromoj
veterán

+1
Nekem is nagy szivfajdalmam az Apple Pay hiánya otthon. Itt németben még nem néztem utána hogy mi a helyzet vele.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#139368) Sukta 95 válasza B-L-A-C-K (#139366) üzenetére


Sukta 95
tag

bazd :DDD :C

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#139369) madgie


madgie
titán

Épp pizzát készítek oda, hát kiveszem a tepsit, nem tiszta S8? Nézzétek a lekerekítéseket a sarkokban, revolusöveri :DDD

(#139370) Gergőke88 válasza madgie (#139369) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nagyon pörögsz ezen az s8 témán. Azért aludni bírsz meg? ;]

(#139371) B-L-A-C-K válasza madgie (#139369) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Inkább ilyet mutass, ne a hülyeséget...

(#139372) -Ben- válasza madgie (#139369) üzenetére


-Ben-
veterán

De, hasonló. ;] Előbb-utóbb a kijelzője is lesz ekkora....

(#139373) madgie válasza Gergőke88 (#139370) üzenetére


madgie
titán

Nem, amúgy nem, napok óta. Mondjuk sűrű volt a hét, pénteken munka után krearív fotózás, szombat reggel megint munka, utána lagzi. Közben meg aludtam vagy 4 órákat.

Persze nem az esnyóc miatt, vannak ilyen periódusok. Majd ma remélem meglesz a kemény 8 óra pihi.

Black: nem kerek és nincs rajta sajt (nekem nem lehet), mindjárt kész :)

[ Szerkesztve ]

(#139374) madgie válasza B-L-A-C-K (#139371) üzenetére


madgie
titán

Vastagabb lett a tészta, mint szeretem, meg gondolom a feltét sem a ti szátok íze szerinti, de nekem jólesze' :D

(#139375) lacy86


lacy86
addikt

Ma voltam arkadban megtapogatni S8-at.
Nem vagyok egy telefonguru de a kijelzo valami bitang szep
Annyira szep, éles rajta minden.
De kb. nekem ennyi ami tetszett.
Android nem valtozott semmit.
Ez a hatso ujjlenyomatolvaso nekem abbol a szempontbol nem problema hogy "elerem"
De ha pl. mondjuk vennem ki a zsebembol akkor mar macerasabb lenne ...

Madgie!

Itt is pizza lesz 😂

[ Szerkesztve ]

(#139376) B-L-A-C-K válasza madgie (#139374) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem rossz, bár egy kis sajtot löktem még volna rá (ja most látom írtad te nem ehetsz...).

[ Szerkesztve ]

(#139377) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Szerintetek 70+ éves nagyszülőknek milyen tabletet lenne érdemes venni? Nekik valószínűleg kellene a 9.7", így a mini kizárva. Sima Air használtan elég lehet? Vagy érdemesebb lenne a most kiadottat venni? Annak viszont sokallom az árát, és nem hiszem, hogy annyi pluszt adna nekik, ami miatt megérné.

(#139378) Tibee86 válasza lacy86 (#139375) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha már kénytelen voltam bemenni egy plázába megnéztem én is. Ami meglepett, hogy nagyobbnak gondoltam, i7 után (ami szintén az én ingerküszöböm felett van már méretben) simán bevállalható lenne az a méret. Viszont ez a hosszúkás kijelző nem igazán tetszett. Emlékszem a 4S után mikor kijött az 5 magasított kijelzővel, hogy kivoltak tőle az androidos emberkék, most persze már tök jó, hogy csak hosszában nőtt az S8-on...
Összességeben egy picit se volt olyan érzésem, hogy lecserélném rá a 7-et.

r3dsnake: Nekik szerintem egy sima air is teljesen rendben lenne. Nem hinném, hogy zavarná őket ha esetleg 1mp helyett 1,4mp alatt tölt be valami, vagy épp az, hogy a safari újratölti az oldalakat.

[ Szerkesztve ]

(#139379) ittakary válasza r3dsnake (#139377) üzenetére


ittakary
nagyúr

Anyunak Air-t vettem 60k-ért még novemberben, egész jó lett most a 10.3 frissítéssel, böngészésre, spotify-ra használja, semmi játék (max valami mahjong), az Air (2017) még a nepperektől is minimum 2x ennyibe kerül, fix h nem ér ennyit

kérd le az eladótól a Battery Life app screenshotját (én pl egy 95% akksisat fogtam ki)

(#139380) r3dsnake válasza ittakary (#139379) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nálunk is Air van anyumnak, meg van elégedve vele, viszont ő még újonnan kapta. De ha nem para "beleugrani" használtan, akkor valszeg nagyszülőknek is ez lesz. Magamnak használtan vettem a mini 2-t, de az egyrészt nagyon jó deal volt, másrészt magamnak megoldom, ha probléma van vele. Viszont a nagyszülők betanítása és a tablettel járó minden nyűg is hozzám fog jutni, így nem akarok vackot. :D (Ezért is kizárt, hogy androidot vegyünk.)

[ Szerkesztve ]

(#139381) w333 válasza madgie (#139369) üzenetére


w333
félisten

Mikor veszed meg ? én már az várom ... különben bátran ajánlom ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#139382) r3dsnake válasza w333 (#139381) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kétlem hogy meg szeretné venni. :)

(#139383) w333 válasza r3dsnake (#139382) üzenetére


w333
félisten

Hát ki tudja :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#139384) r3dsnake válasza w333 (#139383) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egy hete vett iPhone 7-et.

(#139385) icecave


icecave
nagyúr

Na, voltam ma bent dolgozni, mert jövő pénteken temetésre megyek és le akartam dolgozni. Elég fura volt full egyedül (ok, a portaszolgálatos ott volt persze lent). Viszont mekkora csend volt és nyugalom :)

(#139386) Totheground


Totheground
addikt

Ma én is pizzáztam. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#139387) -Ben-


-Ben-
veterán

Úgy tűnik, ez ilyen pizzás nap. :)

(#139388) Sukta 95 válasza Totheground (#139386) üzenetére


Sukta 95
tag

egy ilyet kuldhetsz :D

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#139389) madgie válasza w333 (#139381) üzenetére


madgie
titán

Majd fél év múlva úgyis megint be leszek sózva :D

El nem hiszitek, mi hiányzik a legjobban az android után: a böngészőben a dupla érintős nagyítás. Tudjátok, mikor első érintés után megint odakoppintasz, majd le fel tudod húzni az ujjad és úgy nagyítja-kicsinyíti az oldalt.

Na meg mondjuk az se kutya itt a PH-n, hogy írok, és simán hagyja az iOS kifutni a kurzort a képméretből jobbra, nem követi le, én másszak utána, mert csak úgy látom, nem-e írtam el valamit.

[ Szerkesztve ]

(#139390) r3dsnake válasza madgie (#139389) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Régebben követte, valamelyik frissítés óta nem megy. Vagy a PH-n hibás valami.

(#139391) GALARDO


GALARDO
addikt

Csak legyen igaza. :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#139392) w333 válasza GALARDO (#139391) üzenetére


w333
félisten

Kamera és ujjlenyomat olvasó ultra gázul néz ki ! :U

Az Apple logó miért nem lehet az ujjlenyomatolvasó is egyben ? :)

(#139393) GALARDO

Iris scanner ... és akkor ujjlenyomatolvasó sem kell ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#139393) GALARDO válasza w333 (#139392) üzenetére


GALARDO
addikt

Ne legyen a hátlapon, ez itt a lényeg.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#139394) radi8tor válasza Totheground (#139386) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez övön aluli volt.

⭐ Stella

(#139395) GALARDO válasza w333 (#139392) üzenetére


GALARDO
addikt

Iris scanner ... és akkor ujjlenyomatolvasó sem kell ! :D

Kell a francnak, a tácsájdinál nincs kényelmesebb megoldás.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#139396) ittakary válasza GALARDO (#139391) üzenetére


ittakary
nagyúr

nehogy hátul legyen :(

két dolgot utálok: szoftveres home gomb (a képernyőn, mint a Nexusoknál) és a hátlapi ujjlenyomatolvasót :(

(#139397) gyuromoj válasza icecave (#139354) üzenetére


gyuromoj
veterán

MM & Saturn elég sűrűn akciozza mind a két konzolt. Illetve amazon.de is adja jó áron olykor, igaz X1 a felkapotabb ott.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#139398) -Ben- válasza GALARDO (#139391) üzenetére


-Ben-
veterán

???

(#139399) GALARDO válasza -Ben- (#139398) üzenetére


GALARDO
addikt

Ámen.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#139400) gyuromoj válasza -Ben- (#139398) üzenetére


gyuromoj
veterán

Első iPhone-ra emlékeztet engem a keret. Kamera elsőre furcsa.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.