Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135301) nofi válasza w333 (#135296) üzenetére


nofi
őstag

Namost ha kitaláljátok, hogy valójában hőmérőként is funkcionálhatna az iPhone, nem csak meteorológiai értékeket netről beolvasva tudná az adott környék adatait mutatni, még el is gondolkodom a visszaváltáson :DDD

madgie
Ha egyszer új konyhánk lesz, nálunk is ez a "régies" stílus a cél. Egyszer House of Cards közben bökte ki feleségem, hogy az Underwoodék konyhája mennyire tetszik neki :)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#135302) -Ben- válasza nofi (#135301) üzenetére


-Ben-
veterán

mit használsz most?

(#135303) nofi válasza -Ben- (#135302) üzenetére


nofi
őstag

OnePlus 3T

Hiányzik az iOS, de már kezdem ezt is belakni.

(#135304) 7etape
Feleségemét küldtem vissza, ő megkapta a 6S-t ;)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#135304) -Ben- válasza nofi (#135303) üzenetére


-Ben-
veterán

jah... azt hittem végül visszaküldted. :)

szekra: a magyar oldal szar. Külföldin nézd... [link]

[ Szerkesztve ]

(#135305) szekra


szekra
őstag

Checkcoverage mióta nem írja ki, hogy mennyi ideig garanciális a telefon?

7etape: :R

[ Szerkesztve ]

(#135306) -secret- válasza szekra (#135305) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Itt nézd, a magyar nem írja.

(#135307) Cyberpunk válasza radi8tor (#135289) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Így van ennyit tudnak ezek az akkuk, merülnek mint a Titanic, ha hideg van. Nem nagy hidegre tervezték a mobilokat, ilyen kis házban mérnöki bravúr lenne szerintem. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#135308) radi8tor válasza -secret- (#135306) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hoho most látom, hogy Arcképgyáros lettél. :C
Az igazi munka csak most kezdődik. :)

⭐ Stella

(#135309) -secret- válasza radi8tor (#135308) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mutasd az új sálad amit kaptál tőlem!!!! ;]

(#135310) #76385920


#76385920
törölt tag

(#135311) B-L-A-C-K válasza #76385920 (#135310) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:N

(#135312) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

What the...?

WTF 2?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#135313) Cyberpunk válasza radi8tor (#135312) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az igen! Szépen megutaztatta még.

A másik se gyenge. :D Még jó hogy a furgon nem ment utána.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#135314) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Na iStyle vásárlás, i7 128GB Matt 190e. 88km-re van, kezd izgi lenni. :D

[ Szerkesztve ]

(#135315) -Ben- válasza radi8tor (#135312) üzenetére


-Ben-
veterán

A másodikat egyáltalán nem értem, de az elsőnél se világos, hogy mit ugat a motoros... :) Persze az emberkét se értem, nem tűnt neki fel, hogy utaztat egy motorost? :F

[ Szerkesztve ]

(#135316) Cyberpunk válasza -secret- (#135314) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy utat megérhet. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#135317) -secret- válasza Cyberpunk (#135316) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Facebookon írtak, inkább elmegyek érte mint, hogy postáztassam...

(#135318) radi8tor válasza -Ben- (#135315) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom pánikba esett és ezért nem állt meg.

A másodiknál meg saras lehetett a lejtő és a teherautó akarta felhúzni onnan.(Kína)

Magma.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#135319) -Ben- válasza -secret- (#135317) üzenetére


-Ben-
veterán

Hát én is szívesebben utazom érte, még akkor is ha messze van...

(#135320) agabe


agabe
addikt

Hello mindenki !
Van mit visszaolvasnom, de talan a heten mar lesz egy kocsink.
Kimerito, es minden szempontbol kiabrandito itthon kocsit keresgelni, a kereskedok borzalmasak, a maganszemlyek meg sokszor tulertekelik sajat autojukat, de igazabol alig talalhato maganszemely elado legalabbis abban a szegmensben (1-1,5millio) amiben kerestem.
Holnap derul ki lesz-e vasarlas (amugy 14 eves toyota corolla, 1.6-os benzines popec allapotban amennyire en meg tudtam itelni ma) a muszaki reszenek megitelesre es a tesztvezetesre egy autoszerelo baratom is velem tart.
Durvan lefoglalt eddig a dolog, de remelem mar nem foglalkoztat sokaig ;)

[ Szerkesztve ]

(#135321) icecave válasza agabe (#135320) üzenetére


icecave
nagyúr

6S-el mi lett? Csináltál restore-t újként beállítással? Én még nem, majd ha kijön a 6.2.1 végleges, akkor.

(#135322) Sukta 95 válasza agabe (#135320) üzenetére


Sukta 95
tag

mi lett a c4-el?

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#135323) ittakary válasza agabe (#135320) üzenetére


ittakary
nagyúr

ebben az árkategóriában akarunk mi is venni hamarosan...

tipikus apróhirdetés :N féláron akar venni mindenki mindent, és másfélszeres áron eladni :) mindennel így van ez, legyen akár egy iphone / laptop vagy egy autó :U

egy a titka: figyelni kell az aprót non-stop, és ha lehet elő kell fizetni kulcsszavas értesítőre és készenlétben kell állni

(#135324) icecave válasza icecave (#135321) üzenetére


icecave
nagyúr

Bakker, 10.2.1-re gondoltam :D

(#135325) B-L-A-C-K válasza agabe (#135320) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ne mond, én hónapokig nézegettem 10/9.5 kereskedő baszott volna át. Mindenesetre sok sikert neked. ;)

ittakary: Használtauton van ingyenes autóvadász, ami annyit jelent hogy megadhatod milyen típust milyen felszereltséggel keresel, ezeket összegyűjti minden nap ha felraknak újat, és küld emailt hajnalban.

[ Szerkesztve ]

(#135326) agabe válasza Sukta 95 (#135322) üzenetére


agabe
addikt

Az mar nagyon regen volt.
Azota volt tervben focus, golf, mazda3, xsara picasso (egyszeruen tetszik, de gyakrabban lehetnek koltsegigenyes gondjai mint nemeteknek / japanoknak), toyota corollabol elkezdtem nezni a regebbieket is, mert tetszettek, de eloben paromnak nem, aztan jottek az e12-es corollak...na abbol sokat neztem, de alig akadt normalis hirdetesnek megfelelo. Mar avensist is neztem, persze ami arba befert volna az inkabb hulladek volt motorilag minstem jo, de hihetetlen sztoikus nyugalommal mondta az elado (hasznaltauto kereskedo), hogy jo az nincs semmi baja. Veseko kirazasara is alkalamas lett volna, de nem is csodalkoztam, mert 1.3millioert hirdettek szoval valami bajanak lennie kellett, csak nem tudom mit gondolnak ki fogja megvenni ugy ahogy van meg ha megprobaljak mindenkinek beadni, hogy okes.
Mindenkeppen 1.6-os motorral kerestem, es persze olyat ami karban volt tartva lehetoleg maganszemely tulajtol. A mostani kiszemelt elsore szinte mindennek megfelel, csak nem maganszemely a tulaj, hanem kereskedo, nemetbol hoztak be most a kocsit, es muszaki allomasok altal kiallitott vizsgalapok, motorolaj matricak,megcimzett lifegok is azt igazoljak a szervizkonyv nem utolagosan lett kitoltve utangyartatott plecsnizokkel, raadasul 12 szerviz bejegyzes mindegyike toyota markaszerviz pecsetjevel van belyegezve (talan 2 vagy 3 fele) szepen elosztva atlagosan 14-15ezer kilometerenkent, szoval ha minden igaz meg nemetben is ritkanak szamito figyelemmel kezeltek mindvegig, de ezt sugarozza a belter is ami nem csak egyszeruen tiszta, hanem tenylegesen ujszerunek tuno amihez persze hozzajarulnak a jo anyagok amik alapbol nem hasznalodnak el nagyon ezekben a corollakban, de akkor is ritka.
A kereskedot szemelyes talalkozaskor mar elsore a szimpatikusabbak koze soroltam, erzesre nem a mindenaron atverosnek tuno, de a lenyeg ugyis a kocsi tenyleges allapota, es azt holnap felmerjuk amennyire lehet. Sajna mindent ugysem lehet megtudni, de ennyi evesen (sot sok kocsinal fele ekkora kor utan is) ugyis kell kolteni idonkent a kocsira, csak szerencses esetben ritkan es nem nagyon sokat.
Most minden belteri, kenyelmi funkcio ki lett probalva, gombok megnyomkodva, ajtok nyitogatva-csukogatva, nameg a motor jarasa is meghallgatva es megteintve a motorter, csomagtarto aljan a szonyegek es muanyag tartok alatt az alvaz is. Amennyire sajat magam ranezesre meg tudtam allapitani jo es kesz, jo lenne ha holnap este is ezt gondolnam rola, mert mar tenyleg ki van a t@k@m a sok felesleges probalkozassal.

(#135324) icecave:
Most az sem foglalkoztatott elegge :D

(#135323) ittakary:
en mar ott voltam, hogy inkabb varok valami ismerost aki majd par honapon belul elad egy nekem kello kocsit aminek legalabb tudom az eloeletet. Tenyleg 99% koruli az atveres (legalabbis valamennyire az), es teljesen termeszetesnek veszik, hogy nem passzol a kocsi a hirdetesben leirtaknak.

(#135325) B-L-A-C-K:
Koszi, holnap referalok ;)
Ahogy mondod van figyelo, de nekem valahogy nem csak a friss hirdeteseket hozta, tobbszor belefutottam honapokkal ezelott ferakottba is.

[ Szerkesztve ]

(#135327) ittakary válasza agabe (#135326) üzenetére


ittakary
nagyúr

Micsoda? A nepperek természetesnek veszik hogy a képedbe hazudnak a hirdetéskor?

tehát már meg sem próbálják a tényeket leírni: alapból csillogósra kefélik a hirdetés szövegét hogy ez a legtutibb vétel?

(#135328) radi8tor válasza agabe (#135326) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez fórumtagé (TayRol). Nem tetszik? :)

⭐ Stella

(#135329) agabe válasza radi8tor (#135328) üzenetére


agabe
addikt

Tetszik, ilyen kocsit szivesen vennek (imadom a mondeokat nagyon tetszik a hatalmas belter), ha:
1) lenne +7-800ezrem vagy egy millam ahhoz kepest ami most van. Atiras, meg folyadekok csereje, stb siman lehet a vegen 2,2 milla a szukseges osszeg, muszakiztatni is hamarosan kell.
2) benzins lenne, mert nekem most az kell miutan keves hosszabb es tobb rovidebb varosi tav a kozlekedesi szokas.
Ha minden jol megy 1,3 ha kevesbe jol 1,4 millabol kijon a kocsi mindennel egyutt hasznalhato allapotban.
Elferni boven elferunk, 4 fonek hosszabb tavra is eleg, csomagtarto igaz valamivel kisebb mint mondeoban, de eleg csomaghely akad azert mert ez is kombi.

[ Szerkesztve ]

(#135330) B-L-A-C-K válasza agabe (#135326) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Ahogy mondod van figyelo, de nekem valahogy nem csak a friss hirdeteseket hozta, tobbszor belefutottam honapokkal ezelott ferakottba is."

Ez azért van mert felrakják újra a régit...

(#135331) Sukta 95


Sukta 95
tag

találkoztatok már olyan bluetooth egérrel, ami relatív olcsó és al laptop bluetooth hálózatára kapcsolódik, nem kell neki külön usb stick?

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#135332) radi8tor válasza Sukta 95 (#135331) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jópár éve vettem egy ilyen Logitechet, de nem volt túl jó. Késett az átvitel, mintha úszott volna az egérmutató. :)
Lehet a mostaniak már jobbak, de én akkor azt hittem milyen frankó lesz, hogy nem kell vevő.

⭐ Stella

(#135333) Sukta 95 válasza radi8tor (#135332) üzenetére


Sukta 95
tag

akkor lehet el kéne vessem ezt az ötletet. :D

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#135334) lacy86 válasza radi8tor (#135328) üzenetére


lacy86
addikt

Szep kocsi csak az a baj, hogy Ford :/

(#135335) Gsx-rr válasza lacy86 (#135334) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem az uj Ford Mondeo az egyik legszebb auto!

Lesz nalam most par napig egy Nissan Leaf. Kivancsi vagyok milyen lesz.

(#135336) w333 válasza Gsx-rr (#135335) üzenetére


w333
félisten

Szerintem is ! :K pedig én sem vagyok oda a Ford -okért ! :))

(#135328) radi8tor

Tőle vettem kb. 3 éve a Moto G -t és azóta is megvan :D

Megbízható, szimpatikus srác !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#135337) GALARDO válasza Gsx-rr (#135335) üzenetére


GALARDO
addikt

Az eddigiek sem voltak csúnyák, de eddig nem voltam oda értük. De amikor megláttam ezt... :Y

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#135338) -secret- válasza GALARDO (#135337) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szép-szép, de inkább az az Audi. :P

(#135339) w333 válasza GALARDO (#135337) üzenetére


w333
félisten

Na igen ... erről beszélek :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#135340) radi8tor válasza GALARDO (#135337) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pont ezt a képet néztem én is a múltkor. :C

⭐ Stella

(#135341) r3dsnake válasza GALARDO (#135337) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Elégcsúnya.

(#135342) GALARDO válasza r3dsnake (#135341) üzenetére


GALARDO
addikt

Igaz, nem egy barbie autó. :)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#135343) -Ben- válasza r3dsnake (#135341) üzenetére


-Ben-
veterán

:F jóvanakkó'....

(#135344) r3dsnake válasza GALARDO (#135342) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez meg kezd már unalmas lenni. :(

(#135345) GALARDO válasza r3dsnake (#135344) üzenetére


GALARDO
addikt

Számból vetted ki a szót. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#135346) leslieke válasza GALARDO (#135337) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szép járgány! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#135347) Sukta 95


Sukta 95
tag

vodanal nalatok is van olyan, hogy foglalt jelzes helyett egyszeruen csak kisipol?

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#135348) szekra válasza Sukta 95 (#135347) üzenetére


szekra
őstag

Havernak van ilyen hulye beallitasa, rogton kisipol nalam ha o massal beszel eppen.

(#135349) Sukta 95 válasza szekra (#135348) üzenetére


Sukta 95
tag

de ez wtf beállítás, csak a 6s-emmel csinálja, másik telónál nem. illetve nem mindenkinél, csak ha bnőm hív.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#135350) radi8tor válasza Sukta 95 (#135349) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom hangpostára akarná tenni, de nincs hangpostád, ezért kisípolja.
Nézd át a telefonon a hívásvárakoztatás beállításokat.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.