Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43801) Cyberbeni válasza Amilo02 (#43797) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Két ujjal belenagyítasz.

(#43802) Amilo02 válasza Cyberbeni (#43801) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Nem működik ez a verzió sem.

(#43803) koxkids válasza Amilo02 (#43802) üzenetére


koxkids
őstag

Most én is kipróbáltam, működik mindkettő ajánlott verzió.
Alsó vonalnál fogva lehúzod, vagy két ujjal nagyítasz benne, akkor is lemegy teljes kiosztásba.

(#43804) szabonagyur válasza koxkids (#43803) üzenetére


szabonagyur
félisten

Megneztem en is, atvaltottam a lebego billentyure majd 2 ujjal nagyitottam egyet ra es mar rakta is ki nagyba :K

A vonalas is megy de ott nekem a lehuzas mellett kozepre is kell huzni kicsit, hogy kidobja nagyba.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#43805) Amilo02 válasza koxkids (#43803) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Nekem egyik verzió sem működik. Lehet a ceruza megzavarja vagy akkor más a logikája, nem tudom.....

(#43806) MolnarZolee


MolnarZolee
tag

Sziasztok! Csak félve kérdezem, hogy használ még valaki rajtam kívül iPad1-et? Ha igen, sikerül-e csatlakozni az appstore-hoz?

(#43807) moleculez válasza MolnarZolee (#43806) üzenetére


moleculez
veterán

Szerintem engedd el…

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#43808) MolnarZolee válasza moleculez (#43807) üzenetére


MolnarZolee
tag

... az appstore-t, vagy az iPad1-et? :DD
Sok jó dologra tudom még használni, viszont van egy kedvenc alkalmazás (songbook+), amit nagyon szeretnék "visszakapni". Megvettem egy frissebb ipadre is, de az a régebbi verzió sokkal jobban tetszik, sokkal jobban használható számomra.

(#43809) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok!

megvettem az ipad mini 6.-t. Az lenne a kérdésem, hogy melyik tokot javasolnátok illetve ha egyiket sem akkor milyent érdemes venni.
[link] vagy [link]

illetve az lenne a kérdésem, hogy ez a "paperlike" folia véd is vagy csak olyan lesz mint a papir? illetve ha nem vég erre vagy ez alá lehet tenni panzerglas-t?
[link]

köszönöm a tanácsokat előre is!

#proudfather

(#43810) Parson válasza papeti01 (#43809) üzenetére


Parson
addikt

Én paperlike-ot használok az iPad-en, és szerintem nagyon jó, fölösleges egy második fólia is, ez véd is anyira, amennyire nekem kell. No persze ez sem tök´letes, de nekem megfelelö.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#43811) Zozzer888 válasza papeti01 (#43809) üzenetére


Zozzer888
addikt

Szia!

Barátnőm az elsőt én a másodikat használom ipadra. Az első sokkal kecsesebb, ha csak otthon van az ipad, akkor az a legjobb. Én hurcolom dzsuvás helyekre is, építkezés, stb, ilyen felhasználásra jobb a teljes szilikon bucó, ami védi az oldalát is.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#43812) papeti01 válasza Zozzer888 (#43811) üzenetére


papeti01
senior tag

koszi mindkettotoknek.
az elos tok jobban tetszik, igazabol lenne hordozva is, de nem epitkezes ilyesmi, inkabb nyaralo, varos, stb...
ahhoz eleg lenne az elso tok?
illetve jok ezek a megneses tok verziok, vagy inkabb a regimodi ?

[ Szerkesztve ]

#proudfather

(#43813) papeti01 válasza Parson (#43810) üzenetére


papeti01
senior tag

lenne ide is meg egy kerdesem.
mindegy milyen a paperlike folia? mert az amazon.de-n van 34 eur ert es van 16 eur ert is...

#proudfather

(#43814) Parson válasza papeti01 (#43813) üzenetére


Parson
addikt

Nem tudom, én a paperlike.com-ról rendeltem. Abban 2 fólia is van, én mindkettöt felhasználtam mivel egy iPad8-ra és egy iPad9-re is kellett. Profi csomagolásban jött a postaládába dobva.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#43815) consono válasza Parson (#43814) üzenetére


consono
nagyúr

Majd azért figyeld a pencil hegyét, a paperlike eléggé koptatja. Kollégámnak nagy flesh volt a Paperlike: használta egy évig, vagy még tovább és mikor cserélni akarta akkor jött rá, hogy milyen szép is igazából az iPad kijelzője :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#43816) Parson válasza consono (#43815) üzenetére


Parson
addikt

Kopóalkatrészek evidens tulajdonsága, hogy kopnak. Ami meg elkopott azt ki kell cserélni újra. Nálam speciel elég keveset van használva a pencil, úgyhogy az alap póthegyre se nagyon van szükségem amit élböl adtak a pencilhez, de ha itt lesz az ideje, akkor majd cserélni fogom.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#43817) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!
Használ valaki Magic Keyboard kompatibilis tokot 11”-os iPad Prohoz? Mit ajánlotok?
Ahogy néztem a Pitaka is csinál, de annyira nem tetszik hogy egyik fele teljesen nyitott :F

Jelenleg egy szilikon ESR tokkal tolom, de nem szeretem mindig fel-le venni ha akarom használni a billentyűzetet.

[ Szerkesztve ]

(#43818) Zozzer888 válasza papeti01 (#43812) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ha vigyázol rá és nem kap olyan igénybevételt akkor jó az is. Arra kell figyelni, hogy a mágneses az oldalát nem védi. De amúgy nem jön le, nagyon erősen rajta van.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#43819) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Aki hasznalja a youtube music-ot,annal mukodik rendesen?Inditom es ki is lep egybol.Mar ujratelepitettem parszor, de az sem segit :( Iphone-on mukodik rendesen ugy,hogy nem a frissites tett be neki.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#43820) Skynet258 válasza Gubu0101 (#43819) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam okés...

https://geekpulse.hu

(#43821) cigam válasza Gubu0101 (#43819) üzenetére


cigam
félisten

Az ipados uptodate?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#43822) Gubu0101 válasza cigam (#43821) üzenetére


Gubu0101
veterán

Arra gondoltam.Bar ez a mikro frissites nem sokat szolhat bele.Masnal jo,akkor megvarom a kovetkezo youtube frissitest,hatha helyre hozza.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#43823) smc válasza Gubu0101 (#43822) üzenetére


smc
addikt

Nekem is ezt csinálja, mondjuk én 17 dev bétán vagyok.. :D

Szerk.: ránéztem, volt frissítés az appra, felrakva már megy is.

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#43824) Gubu0101 válasza smc (#43823) üzenetére


Gubu0101
veterán

Na,majd este megnezem van e mar frissebb verzio.Kb 3 napja frissitettem,utanna is ezt csinalta.Koszi :R Direkt nem betaztam,hogy ezeket elkeruljem,de ugy latszik mar mindegy lesz lassan.Nekem a raiffeisen app bohockodoott ugyan igy a betaknal anno.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#43825) smc válasza Gubu0101 (#43824) üzenetére


smc
addikt

Most a procreate-ben van egy hiba egyedül, de az lehet így lesz egész béta alatt. Ha el akarom forgatni a képet a programban, akkor 45 fok után ugye elmentené hogy elforgattam 90 fokkal, ez nem megy és azonnal crash-sel az app. :))

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#43826) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Tudom sokszor felmerül kérdésként itt, de nem tudok eligazodni az eddigi válaszok között. Apple Pencil-t vennék. Az Alzán most az első és a második generáció között összesen 3ezer a különbség. De a feleségemnek 9-es iPad-je van, amit persze a jövőben cserélhet, de van ami miatt megéri a 2. generációs Pencilt venni?

Szerk.: közben felfogtam, hogy nem is működne együtt a 9. generációs iPad és a 2. generációs Pencil :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43827) DanielLong


DanielLong
senior tag

Sziasztok!
Az ipaden böngészőt használva nagyon zavar, hogy a tabok között váltva mindig rányomok a fenti split screen gombra. Ezt esetleg ki lehet valahogy venni?

Továbbá keresek egy olyan billentyűzet appot, amin a számokat fixen be lehet állítani legfelülre, a betűkön hossza nyomva elérhetőek a speciális karakterek, alul van külön gomb vesszőnek és emojiknak valamint a szóközön szörfözve lehet tologatni a kurzort. Androidon ezt több app is tudta, ipaden sem a gyári sem a Swiftkey. Nektek van valami, ami bevált? Nagy szívfájdalmam, hogy a beállítási lehetőségek is sokkal limitáltabbak, mint Androidon.

(#43828) l.skywalker válasza DanielLong (#43827) üzenetére


l.skywalker
félisten

Melyik böngészőt használod? Én az Edge-t és általában "húzom" és ha a fejlécen húzok baljra vagy jobbra, akkor vált.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43829) DanielLong válasza l.skywalker (#43828) üzenetére


DanielLong
senior tag

Firefox, gondolom most sokan mosolyognak, de nekem minden platformon ez van :D. Van sok olyan fix tabom, amik között ugrani szeretnék, így a húzás szerintem nem lenne jó megoldás, de majd kipróbálom, köszi a tippet!

(#43830) St3ven válasza koxkids (#43817) üzenetére


St3ven
addikt

Jelenleg egy szilikon ESR tokkal tolom, de nem szeretem mindig fel-le venni ha akarom használni a billentyűzetet.

A Magic Keyboard nem BT-n csatlakozik? Vagy miért kell levenni a tokot a használatához?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43831) smc válasza St3ven (#43830) üzenetére


smc
addikt

Gondolom a magic keyboard tokra gondol. ;)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#43832) Adee_91 válasza koxkids (#43817) üzenetére


Adee_91
aktív tag

(#43833) koxkids válasza St3ven (#43830) üzenetére


koxkids
őstag

Igen bocsánat, tokra gondoltam. :K
Köszi Adee_91, megnézem ;)

(#43834) Pool_


Pool_
tag

Sziasztok! Az mennyire normális hogy egy iPad 9 nem tölt bekapcsolt kijelzővel sima böngészés közben? Látszólag tölt, de nem megy feljebb semennyire (lejjebb sem). Eléggé melegszik is közben, és néha ki is írja hogy leállította a töltést mert túlmelegedett. Töltő nélkül csak langyos. Most már ott tartok hogy teljes visszaállítás után csak egy Safari van fent, a mobilarena megnyitva és hozzá sem nyúlok. De ugyanez a helyzet.
Gyári kábelt és adaptert használok. Próbáltam másik iPad adapterével és másik kábellel is, meg MacBook adapterrel is.

[ Szerkesztve ]

(#43835) St3ven válasza koxkids (#43833) üzenetére


St3ven
addikt

& smc: :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43836) Pool_ válasza Pool_ (#43834) üzenetére


Pool_
tag

Közben kiderült hogy csak 80% felett teszi ezt. Ahogy olvastam itt a fórumban ez másnak is így működik.

(#43837) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Elcsesztem. :(((

Miközben vettem ki az iPadet a kemény tokból kicsit meghajlott. Max fél centi lehetett benne.
Viszont azóta nem kapcsol be. Egyszer még bekapcsolt utána, de 2 órával később már nem.
Akku megsérülhetett?
Visszahajtottam egyenesbe, de nem javult meg. Töltőre dugva a töltő felismeri de semmi reakció.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#43838) victorhun7 válasza radi8tor (#43837) üzenetére


victorhun7
tag

Melyik iPad ? :F

(#43839) radi8tor válasza victorhun7 (#43838) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Apple iPad 9.7" 6th Gen

Home+Power gombot nyomom akkor se indul el.

Szervizt most hívtam, azt mondta valszeg az alaplap nem tolerálta a meghajlást - és lehet már régebben meghajlott csak a tokban nem látszódott - aztán ahogy kivettem a tokból az adta meg a kegyelemdöfést.
55000 az alaplapcsere. :D Szerintem kihagyom.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#43840) Rellind válasza radi8tor (#43837) üzenetére


Rellind
senior tag

Azért ez durva.... meghajlik???? Hogy a viharba? :U

(#43841) victorhun7 válasza Rellind (#43840) üzenetére


victorhun7
tag

Pedig ez még nem is a vékonyabb ki Air amire panaszkodtak hogy nyeklik nyaklik a hátulja...

(#43842) radi8tor válasza Rellind (#43840) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vissza is tudtam hajlítani szóval hajlítható. :D

⭐ Stella

(#43843) Rellind válasza victorhun7 (#43841) üzenetére


Rellind
senior tag

nekem Air van, nem is nagyon veszem ki a tokból....szerencsére találtam rá jó megoldást hogy majdnem minden helyzetben jó...

(#43844) Pano válasza radi8tor (#43839) üzenetére


Pano
addikt

#43837
Részvétem.
Ezt még olvasni és fájdalmas volt. Mint amikor végig nézel egy tökönrúgást.

[ Szerkesztve ]

(#43845) Rage47 válasza radi8tor (#43837) üzenetére


Rage47
veterán

:O ez kemény

(#43846) moleculez válasza Pano (#43844) üzenetére


moleculez
veterán

gym balesetet :DDD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#43847) smc válasza radi8tor (#43842) üzenetére


smc
addikt

Te vagy az Zac? :DDD
Reszvetem.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#43848) l.skywalker válasza radi8tor (#43842) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bend it like Radiator! ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#43849) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ma meg életre kelt mintha mi se történt volna...

Szerk: SIM-et nem érzékeli.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#43850) kchris78 válasza radi8tor (#43849) üzenetére


kchris78
veterán

Valami megszakadt benne es most vagy erintkezik vagy nem... Reszvetem!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.