Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2

Hozzászólások

(#1151) tomcat78 válasza VágniValó (#1150) üzenetére


tomcat78
őstag

71 minion? Találtál lángszórót? :D

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1152) VágniValó válasza tomcat78 (#1151) üzenetére


VágniValó
addikt

Volt ettől sokkal izmosabb köröm, de sajnos a geforce experience sokszor bevágta a durcit.
A grunt killek döntő többsége annak az eredménye, hogy szokásom kiszórni feléjük a tick-et (igen, én azt használom) illetve a Titánnokkal való pofozkodás a Relic a pályán mindig kb olyan helyen volt, hogy pár méter megtetétele alatt legalább 4-5-öt tapostam el ;]

#GruntLivesMatter :N

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1153) tomcat78 válasza VágniValó (#1152) üzenetére


tomcat78
őstag

Végülis... Pontra megy :R :D

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1154) VágniValó válasza tomcat78 (#1153) üzenetére


VágniValó
addikt

Bocs, de jobb ha tudod, hogy a 'hivatalos' TF2 csatorna egyik videóján rajta voltál 0:11-nél, mégha csak a scoreboard-on is: [link]
:C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1155) tomcat78 válasza VágniValó (#1154) üzenetére


tomcat78
őstag

Akkor most legenda lettem? :DDD :DDD

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1156) VágniValó válasza tomcat78 (#1155) üzenetére


VágniValó
addikt

Hozzám képest mindenképp :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1157) tomcat78 válasza VágniValó (#1156) üzenetére


tomcat78
őstag

Ne hidd, mostanában nem megy. Bár elég kevés időm van játszani. Szerintem hetek óta nem sikerült 200 pontos kört csinálnom...

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1158) VágniValó válasza tomcat78 (#1157) üzenetére


VágniValó
addikt

Ugyanez sajnos. Ha 180 pont körül végzek, akkor már kevésbé vagyok frusztrált. De van hét, hogy egyáltalán nem tudok játszani, és amikor igen, akkor is kb max 5 meccs.

Azzal szoktam magamat nyugtatni, hogy vajon mennyire lehetnék jó, ha napi 1 órát tolnám hétvégén pedig többet ;]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1159) tomcat78 válasza VágniValó (#1158) üzenetére


tomcat78
őstag

Ki kell próbálni ;] :D

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1160) VágniValó


VágniValó
addikt

Akit érdekel: Ultimate Edition 9,9 euró Steamen: [link]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1161) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Valaki nem szokott mostanában játszani? Rákattantam... :C

Üdv!

(#1162) tomcat78 válasza RudiLicenc (#1161) üzenetére


tomcat78
őstag

De... Szoktam vele még mindig... :R

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1163) VágniValó válasza RudiLicenc (#1161) üzenetére


VágniValó
addikt

Igen, hetente-ket hetente, de kiszámíthatatlan mikor hogy fér bele, azért nem hívlak csak:)

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1164) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Nem is vártam mást :D

Üdv!

(#1165) VágniValó válasza RudiLicenc (#1164) üzenetére


VágniValó
addikt

Mint minden multiban, itt is vannak akik megérik a pénzüket. Összességében nem toxik, mint pl a Siege, azaz alja, a gamet élveztem de a közösség miatt töröltem a francia.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1166) RudiLicenc válasza VágniValó (#1165) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

Én mindent is játszottam már, de ennek a játéknak is megvan azért a maga közössége :DD

Valamelyik nap a PvE módban futottam össze magyarokkal, az mondjuk tök jó volt.

Üdv!

(#1167) tomcat78


tomcat78
őstag

Tudja valaki, hogy mi a fene van a játékkal? Játék elindul, pálya betölt, de abban a pillanatban, hogy csinálnék valamit, ping az egekbe, majd kib@sz a következővel: read packet entities failed. Tegnap még semmi baja nem volt. Se HW változás, se semmi... :W

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1168) VágniValó válasza tomcat78 (#1167) üzenetére


VágniValó
addikt

[link] Sajnos ilyen világot élünk. Az se lepne meg ha kiderülne, hogy az EA áll mögötte :U

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1169) tomcat78 válasza VágniValó (#1168) üzenetére


tomcat78
őstag

Ó, hogy a fene enné meg.... Hogy gyilkolászok így esténként, ha van időm? Meg energiám.... :W
Mindenesetre köszi. Mondjuk nem nagyon értem mi értelme van egy ilyen támadásnak egy játék ellen....

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1170) VágniValó válasza tomcat78 (#1169) üzenetére


VágniValó
addikt

Azt olvastam több kommentben, hogy meggyógyult :) Told helyettem is!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1171) tomcat78 válasza VágniValó (#1170) üzenetére


tomcat78
őstag

Köszi! Tegnap már tényleg ment. Hajtok a 100000. áldozatra.... :DDD

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1172) tomcat78


tomcat78
őstag

Megint ez a Ddos támadás? Vagy valami más miatt nem megy megint a multi? :U Kb semmit nem találtam róla. Ok, nagyon nem is kerestem....

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1173) VágniValó válasza tomcat78 (#1172) üzenetére


VágniValó
addikt

Azóta meggyógyult? Ma este odaülnék bruttó egy órára :R Erre van keret...szabadulnék de a Titanfall nem ereszt!!!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1174) tomcat78 válasza VágniValó (#1173) üzenetére


tomcat78
őstag

Mióta írtam, nem néztem... :( Úgyhogy nem tudom.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1175) tomcat78 válasza tomcat78 (#1174) üzenetére


tomcat78
őstag

Most néztem.... Pár percig ment, aztán nem.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1176) VágniValó válasza tomcat78 (#1175) üzenetére


VágniValó
addikt

báááhhh :W

Kösz az infót!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1177) VágniValó válasza tomcat78 (#1175) üzenetére


VágniValó
addikt

Ja. Játszhatatlan szar volt, köszi EA.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1178) tomcat78 válasza VágniValó (#1177) üzenetére


tomcat78
őstag

Mostanában én is bajban vagyok, hogy mivel üssem el az időt, ha van lehetőségem kicsit kikapcsolni.... Nem igazán értem, hogy miért nem teszik rendbe a dolgot...

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1179) Eversmann


Eversmann
aktív tag

"Úgy tűnik, hogy a közösség menti meg a hátrahagyott Titanfall 2-t"
link

Life is better with a Titan

(#1180) tomcat78 válasza Eversmann (#1179) üzenetére


tomcat78
őstag

:R Szokni kell a dolgot, de működik. :C

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1181) tomcat78


tomcat78
őstag

Némi tapasztalat a linkelt moddal kapcsolatban így pár nap után: Első, és ami a leg fontosabb, hogy tényleg működik! Jellemzően PvP játékok mennek, választható pályákon tizen x fővel csapatonként. Tehát a megszokott játékmenetekből nem mindenre van lehetőség. Bár létre lehet hozni privát meccseket, akár a megszokott témákban is. Néhány kisebb lagtól eltekintve gond nélkül fut. Vagyis majdnem.... Nálam időnként random kifagyást produkál a játék kompletten. De még mindig messze élvezhetőbb, mint a normál szerverek. Csak egyenlőre viszonylag nehéz játékba kerülni.
Ahogy nézem javítások folyamatosan jönnek hozzá, illetve szaporodnak az elérhető szerverek is, úgyhogy a hibák remélhetőleg idővel javulni fognak.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1182) tomcat78 válasza tomcat78 (#1181) üzenetére


tomcat78
őstag

Update: Valamiért a random fagyások oka az volt, hogy a beállításoknál feltoltam a VGA memória méretét 8gb-ra.... A kártyán 16 van... :U Nem nagyon értem a dolgot, de ha a beállításoknál vissza veszem 4-re, semmi fagyás, gond nélkül fut. Jelzem, mint kiderült nálam a Northstar nélkűl is ez a helyzet. Driver gond, vagy nem tudom. Ezen túlmenően a kreált játékmódok még szórakoztatóak is. :C Jó lett, na.... lehet hentelni :D

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1183) VágniValó


VágniValó
addikt

Több, mint egy éves topik csendet szakítok meg :D

Tegnap toltam 3 kört, szigorúan Attrition mód, mint mindig. A matchmaking-re 10 másodpercet se kellett várni. Nagyon jó volt annak ellenére, hogy a 120 pontot is csak egyszer sikerült elérnem a sok kihagyás miatt.
A tempó, a hangok, a multis játékmenet, a teljes káosz érzés.

A csetben az emberek poénkodnak, szivatják egymást, de mégis nulla toxikusság (looking at you R6 Siege), és a vesztes csapat is gratulál, vagy legalább egy GG-t beír. Pláne hogy mind3 meccs nagyon szoros volt, konkrétan az egyiknél 10 pont se volt a különbség mikor elértük a 650-et.

This is the way. Sajnálom, hogy a Respawn-t felfalta az EA és csak sztárvórsz-sztárvórsz mer aza pénnzzzzz!

További figyelmet és kontentet érdemel ez a játék, vagy egy 3. rész hírét.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1184) tomcat78 válasza VágniValó (#1183) üzenetére


tomcat78
őstag

Megy újra simán vagy Northstar custom játszottál?

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1185) VágniValó válasza tomcat78 (#1184) üzenetére


VágniValó
addikt

Ez a rendes server volt. Oké, megtaláltam githubon, mostmár értelek.
Rendes multi volt.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1186) tomcat78 válasza VágniValó (#1185) üzenetére


tomcat78
őstag

Akkor lehet, hogy az EA össze kapta a szervert? Nagyon sokáig használhatatlan volt. Na majd rá próbálok. A mai napig nagy kedvenc a multija :D

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1187) VágniValó válasza tomcat78 (#1186) üzenetére


VágniValó
addikt

Itt olyan a multis gameplay, mint más játékoknál a gameplay trailer. Nincs még egy ilyen. :K

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1188) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nyári akcióban, olvasva sok jót a single-ről, kicsi pénzért megvettem, majd végig is nyomtam, de kár volt. Unalmas, a 90-es évek végét, 2000-es elejét idéző ostoba sztori, ráadásul minden nehézséget falonfutással kellett megoldani, amitől egy idő után agyfaszt is kaptam. Hiába pörgős, szörnyen buta játék, nem szeretek multizni, de ezt hatványozottan kerülném is, el tudom képzelni, micsoda ugrabugra lehet ott.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1189) tomcat78 válasza Dilikutya (#1188) üzenetére


tomcat78
őstag

Nem egy idióta campelős, sniperkedős játék.... Ha valakinek az tetszik, ezt kerülje, mert megeszik multiban. Szerencsére.... Persze ízlések és pofonok. De ebben jó érzés halomra gyilkolni azokat, akik ezzel kísérleteznek :DDD Keressenek más játékot, mert ehhez nem elég jók....

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1190) danih


danih
addikt

Filléres tétel most steamen, kérdésem a multi él? Mintha emlékeznék egy youtube videóra ahol azt taglalták hogy tele van hackerrel, a fejlesztő/fenntartó meg leszarja... De lehet rosszul emlékszem :)

(#1191) VágniValó válasza danih (#1190) üzenetére


VágniValó
addikt

havonta 1-2 alkalommal igyekszem tolni, a multi első elindításnál néha (nem mindig) csak tölt-tölt de semmi nem jön be (task manager-->bezár-->újra launch), amint megnyílik a lobbi rendesen, utána 10 sec alatt talál meccset és indul az ereszd el a hajam, csúcsrajáró vérnyomással.

Csalóba egyszer futottam, anno 2018-ban, lejelentettem az illetőt, rá egy hétre jött valami email úgy emlékszem, hogy köszönik és permabant kapott az illető.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1192) wjbhbdux válasza danih (#1190) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ha 10.gen vagy újabb Intel procid van akkor ha hivatalos multi nem menne ezt tudod beállítani

amellett vannak a Northstar custom serverek

/s

(#1193) danih


danih
addikt

Köszönöm a véleményeket, akkor megveszem

(#1194) VágniValó


VágniValó
addikt

Get rekt niBBaz! ;]
A Titanfall 2 egyszer csak megint játszhatóvá vált

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1195) VágniValó


VágniValó
addikt

Jackfrags: They fixed Titanfall 2 and it's Amazing!

Proud Of You Tears Of Joy GIF - Proud Of You Tears Of Joy Tears - Discover  & Share GIFs

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1196) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

(#1197) tomcat78 válasza wjbhbdux (#1196) üzenetére


tomcat78
őstag

Volt szerencsém összefutni vele.... Egy állat :DDD

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#1198) VágniValó válasza tomcat78 (#1197) üzenetére


VágniValó
addikt

Grat! :DD meccs elején mindig nézem gyorsba a neveket, látok-e TF2 körökben ismert youtuber-t, eddig nem volt rá példa.
Viszont tuti kilépnék egyből, nehogy valami fail-t csináljak és meglegyen örökítve ;-D

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.