Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) dioka7 válasza juve600 (#4946) üzenetére


dioka7
senior tag

Szia,
láttam már kaptál választ, de ha kicsit részletesebbet szeretnél, akkor az összefoglaló alján mindent megtalálsz.
Ott kezdődik, hogy:
"Beállítás Mi Fit + Mi Bandage esetén:"

Én ez alapján állítottam be és minden f@sza. :K

(#4952) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Nem vagyok kibékülve a lépésszámolásával. Direkt figyeltem ma, lépek egyet és kettőnek vagy háromnak számolja, mikor hogy...
MIért lehet ez?

(#4953) Dexter68


Dexter68
addikt

Mi accounttal is sikerült, de aztán visszatértem a Google acc-hoz

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4954) juve600 válasza dioka7 (#4951) üzenetére


juve600
nagyúr

Köszi

(#4955) SamiCsillag válasza SamiCsillag (#4952) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Közben megint rájöttem valamire, nem is a lépéseket számolja rosszul, hanem, ha autóban ülök és araszolgatva haladok, ezt ő lépésnek számolja. Vagyis az alapján nem tudom hogy számolja, hogy lépek 16 ezret és ezt 20 km-nek könyveli el...

(#4956) weberzolee válasza SamiCsillag (#4955) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Nem azonnal frissít a számlap, ezért ír mást mint amit számolsz. Ha megállsz és mifitben lekéred akkor ok lesz az adat.

Az autóban azért számol lépést mert a magyar utak jók, különösen Bács megyében. Kezed a kormányon, jön a kátyu, óra megrezzen és “lépsz” párat. Autópályán Veszprém Budapest távolságban nekm kb 20-30 plusz volt max, de volt 0 is. De autófüggő is, Opel F Astra szarabb lengéscsillapítóval ugyanazon az úton több falsot lép mint mikor a Ford Fiestával megyek...

(#4957) dioka7 válasza SamiCsillag (#4955) üzenetére


dioka7
senior tag

Egyszer, még a MiBand2-t teszteltem, Biatorbágy-Jászberény távon, (kb 100km) és vmi 50-60 lépés közt volt, amit a kocsiban megtettem. És a Bip nekem hasonló számokat könyvel el, mint anno a MiBand2. Persze ez jelentheti azt is, hogy mind a 2 rosszul mér. Nem tudom. :F
Most visszakerestem egy napot, amikor 10422 lépésem volt, azt nekem 7,4km-nek számolta. Nem tudom neked, hogy jönnek ki azok a nagy km-ek. A súly/magasság/életkor /stb adatok jól vannak megadva?

[ Szerkesztve ]

(#4958) Jabby válasza Dexter68 (#4949) üzenetére


Jabby
őstag

No, én is hasonlóan jártam, Mi accounttal ne tudok bejelentkezni sem a moddolt, se a Play-es Mi Fit-be.
A wipe cache mivel jár? Milyen adatok vesznek el a telefonról?

[ Szerkesztve ]

(#4959) Gloob válasza Jabby (#4958) üzenetére


Gloob
addikt

Semmilyen, ha csak cashe, és Dalvik-cashe wipe van! Viszont az első betöltés lassú lesz.

Samsung Galaxy A52S

(#4960) Jabby válasza Gloob (#4959) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi, de most olvasom, hogy az Android One-nál nincs wipe cache :O
Apponként kell a cachet üríteni, amit meg is tettem a Mi Fit esetében, de eredményt nem hozott.

(#4961) Upo válasza Jabby (#4960) üzenetére


Upo
addikt

Az két külön dolog, az app cache-k mellett van még rendszer cache, ami a /cache partíció. Recovery alól lehet törölni, de a gyári recoverykben ilyen nem nagyon szokott lenni (bár már találkoztam olyannal is), custom recovery kell (twrp vagy valamelyik modja).

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4962) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Feltöltöttem a tárhelyre a MiFit_tcx 3.4.6.-ot.

Elfogadom a sütiket.

(#4963) SamiCsillag válasza dioka7 (#4957) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Súly, magasság, életkor minden helyesen van megadva.

(#4964) juve600 válasza Dr.NX (#4962) üzenetére


juve600
nagyúr

köszi
hívószám kijelzés van benne ??
:R

(#4965) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Még egy észrevétel. Nem frissít az időjárás az órán. Hol tudom ezt beállítani?

(#4966) blt.62


blt.62
őstag

Ezt az óralapot használom. Megjelent a bal felső sarokban egy kék kis félhold és egy kék kis harang. Ezek mit jelentenek?

MegtorloXp

(#4967) Dexter68 válasza blt.62 (#4966) üzenetére


Dexter68
addikt

A hold a nezavarjmód, a kisharang meg az ébresztő.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4968) csabi10


csabi10
senior tag

Akik iOS-t használnak azoktól kérdezném, hogy nektek jelzi a gyári email alkalmazás értesítéseit?

(#4969) Dr.NX válasza juve600 (#4964) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem tudom, próbáld ki.

Elfogadom a sütiket.

(#4970) juve600 válasza Dr.NX (#4969) üzenetére


juve600
nagyúr

kipróbáltam
nem tudja sajnos

(#4971) somez válasza csabi10 (#4968) üzenetére


somez
tag

Igen, jelez.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4972) csabi10 válasza somez (#4971) üzenetére


csabi10
senior tag

Köszönöm. Közben megoldottam nekem is jelzi már.

(#4973) Dexter68


Dexter68
addikt

Legfrissebb művem:

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4974) Jabby válasza Upo (#4961) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi!
Már éppen a custom recoveryn gondolkodtam, mikor egy utolsó próba képen regisztráltam egy új email fiókkal a Mi-be, új accounttal belépve a Bip kikapcsolása után, ha minden igaz kiléptettem az órát (késő volt már, nem emlékszem pontosan), ezután a régi accounttal már engedett belépni, s az adatok is megmaradtak.

(#4975) csla


csla
csendes tag

Sziasztok!

A Mi Bandage-ban hogyan tudok pl. Strava (mint nem felismert alkalmazás) értesítést beállítani? Mert az oké, hogy névnek beírom, hogy Strava, de hogyan tudom összerendelni?

(#4976) Dexter68 válasza csla (#4975) üzenetére


Dexter68
addikt

Sztem csak úgy, hogy a Notify app-ban kifizeted a Tevékenységadatok szinkronizálásának lehetőségét. 670 HUF

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4977) Dr.NX válasza Dexter68 (#4976) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem hiszem, hogy a Mi Bandage funkciói változnak attól, ha megveszi a Notify-t. :P

Elfogadom a sütiket.

(#4978) csla válasza Dr.NX (#4977) üzenetére


csla
csendes tag

Való igaz, megvettem a Mi Bandage-t, így ha egy mód van rá, ebben hoznám össze. :)

(#4979) huberpe válasza csla (#4978) üzenetére


huberpe
aktív tag

miután létrehoztad az egyéni értesítést, a kis + jellel hozzá tudod adni az appot.

(#4980) csla válasza huberpe (#4979) üzenetére


csla
csendes tag

Ó, hogy erre nem jöttem rá... köszönöm! :)

(#4981) Dexter68 válasza csla (#4978) üzenetére


Dexter68
addikt

Én is megvettem... de már nem használom. Így jártam :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4982) rothfb válasza juve600 (#4970) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem sem írja ki. A 3.4.3-al kiírta, de ott meg az aktuális hőmérséklet nem frissült. Most a hőmérsékletet megint kiírja, de a hívó felet nem. :(
Egyenlőre marad ez a verzió. (3.4.6)
Majd akkor lesz érdemes megint frissíteni, ha új firmware is lesz hozzá. Akkor talán megint jó lesz.

(#4983) juve600 válasza rothfb (#4982) üzenetére


juve600
nagyúr

én 3.4.2 -vel használom,nekem fontosabb hogy a hívó nevét kiírja mint az időjárást

(#4984) rothfb válasza juve600 (#4983) üzenetére


rothfb
veterán

3.4.2-vel nem írja ki a hőmérsékletet?

[ Szerkesztve ]

(#4985) juve600 válasza rothfb (#4984) üzenetére


juve600
nagyúr

nem

(#4986) juve600


juve600
nagyúr

MiFit-be nem tudok bejelentkezni
ezt írja :

give this app the 1 following permissions ?
mi account info

mi lehet a gond ??

(#4987) rothfb válasza juve600 (#4986) üzenetére


rothfb
veterán

Valamilyen jogot kell még neki megadni. Permission=jog

(#4988) juve600 válasza rothfb (#4987) üzenetére


juve600
nagyúr

de mit,hol ?
minden meg van adva

(#4989) dioka7 válasza juve600 (#4988) üzenetére


dioka7
senior tag

lehet h korábban már írtad, de milyen tel/op rendszer?

(#4990) juve600 válasza dioka7 (#4989) üzenetére


juve600
nagyúr

redmi note miu9
nem enged sem mi,sem google,sem face fiókkal bejelentkezni

(#4991) juve600


juve600
nagyúr

lehet a mi fit serverrel van gond ??
[link]

gépről ezt látom :

[ Szerkesztve ]

(#4992) dioka7 válasza juve600 (#4991) üzenetére


dioka7
senior tag

Ez érdekes, de valóban többeknél gond, ahogy a linkelt fórumban látni. Hát várj holnapig és reggel próbáld meg. Ha csak tel-en lenne gond, akkor is más lenne, de így, hogy gépen sem enged be... :F
Hátha holnap...

[ Szerkesztve ]

(#4993) dioka7


dioka7
senior tag

Kinek mennyit bír egy töltéssel? Vasárnap este töltöttem, és 80% on van. Ez azt jelenti, hogy napi 10%ot merül. :F

(#4994) rothfb válasza dioka7 (#4993) üzenetére


rothfb
veterán

Napi 1-2 %. A napi 10 az sok. Nem valami mozgó mutatós watchface van fent? Az meríti így, vagy még az sem.

(#4995) juve600 válasza dioka7 (#4992) üzenetére


juve600
nagyúr

ugyanúgy nem jó ma reggel sem
de például a fiam telóján eddig nem volt MiFit,most telepítettem,de neki sem jó,ugyanazt a hibát dobja

(#4996) Dexter68 válasza dioka7 (#4993) üzenetére


Dexter68
addikt

Napi 1-2% a merülés. 10% körül csak akkor merült, ha másodpercmutatós watchface volt fent.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4997) juve600 válasza juve600 (#4995) üzenetére


juve600
nagyúr

most próbáltam
ugyanazt a hibát írta az elején aztán mégis be tudtam jelentkezni,jó lett

(#4998) somez


somez
tag

Nekem most volt először feltöltve a Bip. 97%-kal kezdett és 10 nap után jelezte, hogy töltsem fel, mert elérte a 10%-ot. Ekkor feltöltöttem.
Szerintem ez jó érték, mert be vannak kapcsolva a notificationok, az órával alszom és napi 2x20 perc bringázást is mérek vele melóbamenet, amihez ugye a GPS-t is használja. Valamiért tegnap este végre a nyugalmi pulzusomat is meg tudta mérni, szóval elégedett vagyok :)

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4999) csla válasza dioka7 (#4993) üzenetére


csla
csendes tag

Nekem most 28% és 17 napja volt feltöltve. Éjjel-nappal megy a pulzusmérés percenként és az értesítések, ill. időnként rögzítek egy-egy aktivitást, meg pár naponta elbohóckodom wf-ek cserélgetésével.

Kieg.: azt hozzátenném, hogy az elején nekem is csak egy hétig bírta, mert állandóan zaklattam. :)

[ Szerkesztve ]

(#5000) ChoSimba válasza dioka7 (#4993) üzenetére


ChoSimba
tag

Elmentem szabira, az órát otthon hagytam 100%-on.
Mikor visszajöttem, 89%-on állt, ez kb. 3 hétnyi merülés úgy, hogy senki nem nyúlt hozzá, szóval ez az elméleti maximum :)

Ja és boldog 5k-t mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.