Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Tiger. válasza Jorgos01 (#4699) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Csak egy kérdés, minek?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4702) farena válasza Jorgos01 (#4699) üzenetére


farena
tag

Igen azt javítani kellene a leírásban
A Miui fórumon olvas találtam meg én is egy hozzászólásban, hogy melyiket kell felrakni.

[link]
#829

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#4703) rotkeroknatk válasza farena (#4702) üzenetére


rotkeroknatk
csendes tag

Úgy van, én nem mertem így élesben kiírni, ezért próbáltam virágnyelven.

A Föld IQ szintje állandó, csak egyre többen vagyunk hozzá.

(#4704) Dexter68 válasza farena (#4679) üzenetére


Dexter68
addikt

Farena:

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4705) somez válasza eladogeppc (#4697) üzenetére


somez
tag

Apósom órája is ezt csinálja. Elvileg a magyarítós csomagban lévő moddolt Mi Fit app az oka.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4706) Jorgos01 válasza farena (#4702) üzenetére


Jorgos01
tag

Azzal kezdtem, hogy azt a linket akartam megnézni, ahhoz viszont regisztrálni kell.
Próbáltam regisztrálni, már két email címmel is, de nem jött aktiváló email.
Ezért maradtam az összefoglalóban szereplő leíráshoz.

Most újra próbálkozom a regisztrációval és sikerült.

És mit látok:

"Magyarítás után a csomagban lévő Mi Fit appot telepítsd fel megint, ne azt ami a Play Storeban van. Ez nem frissít és így nem írja felül a firmwaret."

Egyébként mindenkinek köszönöm.

Ha ez szerepel az összefoglalóban, akkor egy félnapot megspóroltam volna.

Csatlakozom az összefoglalót javítani kérők táborához.

Köszi.

Este ismét nekifogok a magyarításhoz, ha elakadok nyugodtan lehet "szájbarágósan" segíteni. És ha az nem okoskodás lesz, akkor nem fogok megsértődni. :) :R

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#4707) rotkeroknatk válasza somez (#4705) üzenetére


rotkeroknatk
csendes tag

Van még egy megoldás, fel kell tenni az azonos számú verziót, és letiltani a frissítést a Play-en.
Azt olvastam, hogy talán vasárnapra meglesz a magyarítás a 3.4.4-hez is, akkor ezt egyszerű lesz megoldani
Én így hasznlom a 3.4.2 megjelenése óta, és nem tapasztaltam problémát.

[ Szerkesztve ]

A Föld IQ szintje állandó, csak egyre többen vagyunk hozzá.

(#4708) farena válasza Dexter68 (#4704) üzenetére


farena
tag

Köszönöm
már töltöm is
:R :R :R

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#4709) Dr.NX válasza Jorgos01 (#4706) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem hiba van, csak amikor bekerült, még az volt a leírás.
Ha valaki leírná az aktuális lépéseket és linket a fájlhoz (akár pm-ben is), frissítem vele az összefoglalót!

Elfogadom a sütiket.

(#4710) bexinho23 válasza Boresz (#4694) üzenetére


bexinho23
őstag

Igen, be lett kapcsolva. Jelen állapotban ékezet nélkül jelenít meg mindent, ami végtére is nem probléma, mert eddig is így használtam. A kérdőjeles "betűtípus" nem evilági embernek való. Most újra elégedett vagyok :)

(#4711) blod001


blod001
tag

Csak nézegettem az új watchfaceket és belebotlottam ebbe, jót röhögtem. :C

[ Szerkesztve ]

(#4712) gyuri2008 válasza Jorgos01 (#4706) üzenetére


gyuri2008
veterán

Elkezdtem én is a leírás alapján a magyarosítást de már harmadjára kezdte el a betűkészletek frissítését.
Ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#4713) motm70 válasza gyuri2008 (#4712) üzenetére


motm70
csendes tag

Szia, nálam a következő "bug" van:
androidról töltöm fel neki a magyar bold fontokat, el is végzi szépen a gadgetbridge-vel, utána leállítom az appot, kilépek belőle, Mifit-ből is kijelentkezem, BT kikapcs.
Visszacsatlakoztatom az iphone-omra, mivel az az elsődleges telefonom és ugyanezt csinálja - "Betűtípusok frissítése" majd visszaállnak a régi gyári fontok :(

(#4714) gyuri2008 válasza motm70 (#4713) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem sikerűlt hagyom a fenébe.

(#4715) Stefi_dzsi válasza himpulator (#4672) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Köszi, kipróbáltam volna, ha hagyja magát leválasztani. :Y
Rányomok a leválasztásra, beindul az "adatok szinkronizálása" homokóra és nem történik semmi. (net, bluetooth be van kapcsolva)
Mit csinálok rosszul? :F

(#4716) Jorgos01 válasza gyuri2008 (#4712) üzenetére


Jorgos01
tag

Nekem ne mond. Már tele van a t@k@m az egésszel.
Délelőtt már kiborított a "magyarítás".
Most elkezdtem megint a miui fórum alapján a 3.4.2 verzióval. Most addig jutottam, hogy próbálok bejelentkezni a MiFit-be, de már ez sem sikerül.
Megpróbáltam ismét a MiFit Play-es verzióját és mit ad isten azzal sikerül.
Szerintem én egyelőre hagyom ezt a "magyarítást".

Bocsi, de nem tudok segíteni.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#4717) Dexter68 válasza blod001 (#4711) üzenetére


Dexter68
addikt

Nemrég csináltam Farena fórumtárs kérésére :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4718) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Nem is értem ezt a "magyarítás" kérdést, tényleg 6-8 angol szó jelent több embernek is problémát?
Elvileg szavak nélkül, már csak a piktogramok is elegendőek lennének szerintem, azt még meg is érteném, ha valaki csak a menü neveket egyszerűen törölni akarná, mert hogy igazából feleslegesek.
Egy fogaskerék, egy napocska, egy ébresztőóra több, mint beszédes önmagában is, nem?.
Mindig is irigyeltem azokat, akiknek annyi rengeteg szabadidejük van, hogy ilyesmire sok-sok órát tudnak és képesek rááldozni, közben adott esetben saját maguknak is kudarcélményt okozni.
De nem is kell nekem mindent értenem.... :F

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4719) Dr.NX válasza Dr.NX (#4709) üzenetére


Dr.NX
addikt

Frissítettem az összefoglalót a MIUIHU-s legfrissebb Amazfit Bip 1.0.1.00 magyar kezelőfelület telepítése leírással, big up nekik!

:R

Elfogadom a sütiket.

(#4720) Tiger. válasza gyemipapa (#4718) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az ekezet sztem hasznos, a többi felesleges.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4721) Dexter68 válasza gyemipapa (#4718) üzenetére


Dexter68
addikt

Én sem tudok angolul, de ennyit még simán megértek... abszolút nem hiányzik. A számlapon meg megoldottam, hogy csütörtökön csütörtök legyen odaírva :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4722) dioka7


dioka7
senior tag

Tudom, hogy nincs beleszólásom, de mint amatőr ezt a hsz-t végigkövetve, és mindent beállítva most működik az értesítés (tartalommal), a hívás + névkijelzés + némítás (ignore) + elutasítás gombok, vagyis kb minden, ami fontos. Megvettem 699-ért a MiBandage-t, ennyi még belefért. Szóval hogy ez a hsz ne kallódjon el, hogy a többi leendő tulajnak is hasonlóan könnyű dolga legyen, nem lehetne az összefoglalóba belerakni valahova? Nem tudom a többieknek mi a véleménye erről :F

[ Szerkesztve ]

(#4723) Dr.NX válasza dioka7 (#4722) üzenetére


Dr.NX
addikt

Beleteszem.
Pedig már épp kezdtem írni, hogy milyen váratlan helyekről érkezhet segítség, mint pl. a német Euronics Grundig tévé leírása, LOL... :DDD :))

Elfogadom a sütiket.

(#4724) dioka7 válasza Dr.NX (#4723) üzenetére


dioka7
senior tag

Király vagy. :R
Azt tesómnak küldtem, csak felcseréltem a linkeket, de észrevettem ám :P :DDD

(#4725) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Senkit nem zavar, hogy a GPS-es térkép egyáltalán nem működik a magyar verzión ?
Ezt nem hiszem el.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4726) Gloob válasza eladogeppc (#4725) üzenetére


Gloob
addikt

A magyar verzió egy módosított app, azt pedig a Google elvtárs nagyon nem szeresse! Használd a playost, azon jó. Legalábbis iPhone-on az asszonynak működik.

Samsung Galaxy A52S

(#4727) kissati66 válasza kissati66 (#4675) üzenetére


kissati66
tag

Erre senki? Pedig nem bonyolult a kérdés...

Samsung Galaxy S 1, 2, 3, (LG Nexus 5), 7 EDGE, 20 FE 5G, GW 4 Classic

(#4728) user01 válasza kissati66 (#4727) üzenetére


user01
aktív tag

A mibandage jelzi a nem fogadott hívásokat is. Ha azt használod, visszanézheted őket az órán.

[ Szerkesztve ]

(#4729) somez


somez
tag

Sziasztok!

Az összefoglalóban linkelt magyar ékezetes font tényleg működik?
http://rom.gizchina.it/upload/bip/Mili_chaohu_uni.ft

Azért kérdezem, mert az iOS-es AmazTools app nem tudja feltelepíteni. Invalid file hibát dob. Már kontaktoltam a fejlesztővel és szerinte működnie kéne.

Köszi.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4730) Dr.NX válasza user01 (#4728) üzenetére


Dr.NX
addikt

IPhone-ról van szó.

Elfogadom a sütiket.

(#4731) themey válasza user01 (#2604) üzenetére


themey
csendes tag

Örök hála. Épp terveztem, hogy visszaváltok a Pebble Classic-ra az ékezetek hiánya miatt.

(#4732) user01 válasza Dr.NX (#4730) üzenetére


user01
aktív tag

Az nem derült ki a kérdésből! :)

themey: én is pebbléről váltottam. :)

[ Szerkesztve ]

(#4733) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Miért nem tudok bejelentkezni?
Azt írja ki a telefon,hogy nem sikerült bejelentkezni(Mi fit-be)
A play áruházas mi fitbe oda sikerül bejelentkezni.

(#4734) Dr.NX válasza user01 (#4732) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én is csak az Amaztools-ból következtettem ki. :)

Elfogadom a sütiket.

(#4735) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Sziasztok!
Most látom, hogy van egy Amazfit youth edition kiadás is. Ez mennyiben különbözik a sima Bip-től? Illetve itt [link] azt írják, hogy úszáshoz is alkalmas. Ez igaz szerintetek?

(#4736) szebe válasza SamiCsillag (#4735) üzenetére


szebe
őstag

Pár helyen az említett néven fut a Bip.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#4737) SamiCsillag válasza szebe (#4736) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Értem, akkor gondolom az Amazfit Sport is ugyanaz....
Ennek fényében nem értem, hogy a turbado-n miért állítják róla, hogy úszáshoz is alkalmazható.

(#4738) szebe válasza SamiCsillag (#4737) üzenetére


szebe
őstag

Nekem az Amazfit Sport-ra Pace és Stratos képeket dobál a google.

Az úszást valószínűleg az IP68 miatt írja. Aztán vagy kibírja, vagy nem.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#4739) Dr.NX válasza SamiCsillag (#4735) üzenetére


Dr.NX
addikt

Én rákerestem az úszás szóra, de nem adott találatot.
Azt írja, hogy a medencébe elkísérheti. Azt nem írja, hogy vissza is kísér onnan. :)
Persze írnak sok egyéb furcsát is:
"Az AMAZFIT Youth Edition beépített GPS-vevőt kapott a Sony-tól. A készülék nagyon gyorsan és pontosan elhelyezi Önt. Kövesse tevékenységét!"

Elfogadom a sütiket.

(#4740) tonyqa23 válasza somez (#4729) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Igen, de a Bold jobban olvasható. Próbáld meg, hogy egy androidos telóval felrakod.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4741) Hawk1967 válasza gyuri2008 (#4733) üzenetére


Hawk1967
csendes tag

A modolt Mi Fit-be nekem sem sikerült bejelentkeznem a google fiókommal.
Készíteni kellett egy MI regisztrációt, és azzal sikerült.
Miután visszaraktam a play áruházas Mi Fitet, ismét sikerült bejelentkezni a google fiókkal.

Somez:
A fiamnak is iphone-ja van. Úgy oldottam meg az ékezetes betűt, hogy az androidos telefonomon elvégeztem az első hozzászólás alapján a magyarítást, majd az app store-ból feltelepítettük a Mi Fit-et. Az óra menűje angol lett, de az ékezetes betűk megmaradtak és a hívószámokat is kijelzi.

[ Szerkesztve ]

(#4742) Tiger. válasza user01 (#4732) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem meg van is. Amit hiányolok, hogy túl hamar kilep az ertesitesbol.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4743) somez válasza Hawk1967 (#4741) üzenetére


somez
tag

A magyarítás után engem (apósomat) sem akart beengedni a Mi Fit. iPhone-on tudtam végül accountot csinálni és azzal már ment.

A fontra köszönöm a tippet, de nincs a közelben androidos telefon. Apósom messze lakik :)
Tudok élni élezetek nélkül is, amíg az AmazTools meg nem javul.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4744) nyogo83 válasza somez (#4743) üzenetére


nyogo83
senior tag

1-2 hete ne is vegigszenvedtem ezt a kort iPhone-al. Milyen iPhone-od van? Mert leveleztem egy parat a fejlesztovel en is, es arra jutottunk, hogy otlete sincs, mennie kellene.
Vegul egy androidos tablettel felraktam a fontot. (Mondjuk jo hulye vagyok, van meg itt 2 fajta iPad is, azzal is megprobalhattam volna, de most mar kiprobalom)

(#4745) mistvan68 válasza nyogo83 (#4744) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Én iPhon6S-el használom a Bip-et.Mi Fit gyári legújabb és Amaztools legújabb,amit a Testfliht-on keresztül lehet frissíteni a Safarin keresztül..Az órán is a legújabb firmware van.Igaz nem magyarítottam,de az ékezetes bold fontokat rátettem az iPhonnal, nem kell hozzá androidos eszköz.Tökéletesen működik a hívószám kijelzés,az üzenetek,a mail-ek,az értesítések és még nagyjából az időjárás aktualizálás is.a bold fontok jól olvashatóak.
Ráadásul pár napja vettem egy Stratos-t is ez is tökéletesen működik az Amaztool Watch alkalmazással,de a Mi Fit-el is.Most a Bip a Mi Fit-el van párosítva,a Stratos pedig az Amaztool Watch-al,hogy a Stratos is tudjon minden fontos dolgot jelezni egyidőben a Bip-el.

Üdv.István

(#4746) somez válasza mistvan68 (#4745) üzenetére


somez
tag

Nekem sima iPhone 6 van, de az szerintem mindegy.
A fontot honnan szerezted be? Innen a topic összefoglalójából?

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4747) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Elfogadom a sütiket.

(#4748) nyogo83 válasza mistvan68 (#4745) üzenetére


nyogo83
senior tag

Nekem is sima i6 van mint somaz-nak, de azon kivul minden ugyanaz mint neked(legujabb fw az oran, legrissebb Testflightos Amaztools, Mi Fit stb) es ez a ket dolog nem megy: font feltoltes es a mailek jelzese.
Mikor megvettem, kb fel napig jelezte az emaileket, azota akar mit csinalok nem jelzi.

(#4749) somez válasza nyogo83 (#4748) üzenetére


somez
tag

Én úgy értelmezem, hogy István nem a sima, hanem a bold fontot tette fel. Azt még nem próbáltam.
Az értesítések nálam (még) működnek.

Egyébként a verzióim:
Bip 1.1.2.05
Mi Fit 3.4.4
AmazTools beta: 0.1.6 (47)

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4750) nyogo83 válasza somez (#4749) üzenetére


nyogo83
senior tag

Egyik font filet se sikerult felraknom vele, se a simat se a boldot. Watchface az siman ment, de semmi mas nem(fw-t meg nem probaltam vele, jo nekem a gyari)).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.