Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) Jorgos01 válasza nylontacsko (#5900) üzenetére


Jorgos01
tag

Azt meg tudod nézni a MiFitben, hogy a kérdéses időszakban hány szabadtéri futás, kültéri kerékpározás, stb. azaz olyan tevékenység volt aminél ment a GPS.
Ezekből egy óra kb. 5%-ot eszik meg az akksiból. És máris jobban látod, hogy akkor most a készülékben lehet a hiba, vagy a felhasználói szokásod miatt merül az akksi.
Egyébként a telefonjainkat 1-2 naponta töltjük, akkor ha az órát két hetente kell azt is kibírjuk.

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5902) gghrtz válasza nylontacsko (#5898) üzenetére


gghrtz
őstag

Másodperc mutatós WF gyorsan meríti.

(#5903) Gloob válasza nylontacsko (#5898) üzenetére


Gloob
addikt

Mi az a "kiadós, hosszadalmas" töltés, és minek az? 😀😀

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5904) nylontacsko válasza Jorgos01 (#5901) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Mi tagadás, nem vagyok egy aktív ember :DDD
Elvileg ez nem igazán merítheti.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5905) nylontacsko válasza gghrtz (#5902) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Nem használok másodper kijelzős WF-t

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5906) nylontacsko válasza Gloob (#5903) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Nemmondommeg ;]

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5907) Jorgos01 válasza nylontacsko (#5904) üzenetére


Jorgos01
tag

Hát ez valóban nem. :) :))
Más ötletem nincs.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5908) HKorn válasza nylontacsko (#5904) üzenetére


HKorn
addikt

Ne add fel, előbb-utóbb összejön az 1 km biciklivel, tudom, hogy nehéz, de kitartónak kell lenni. :D

Run&Ride

(#5909) snooze


snooze
veterán

Valaki le tudná irni,hogy a mi bandageba hogy kell megcsinálni a számlap feltételénél az inicializálást! köszönöm..

GO Gunners!!!

(#5910) peter_k válasza HKorn (#5908) üzenetére


peter_k
tag

Ez csúnya volt. :D

(#5911) nylontacsko válasza HKorn (#5908) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Elárulom, hogy mind a négy(!) mért eredmény: lakás - kocsma útvonalak :D :D :D
Tehát: mindent megteszek az egészséges életért :C

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5912) Aksomatic válasza nylontacsko (#5911) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Azért komoly teszt alá lett vetve az óra :DDD

(#5914) Dr.NX válasza snooze (#5909) üzenetére


Dr.NX
addikt

Inicializálás:
A Mi Fit applikációban állítsd be az egyik gyári óra témát.
Ugyanezt a témát kell kiválasztani majd feltöltéskor.

Elfogadom a sütiket.

(#5916) #27070592 válasza gobey (#5882) üzenetére


#27070592
törölt tag

Szia.

Nálam hat nappal az első töltés után 42%. Ez folyamatos 24h használatot jelent, percenkénti vagy real time pulzusmérést, illetve volt eddig 85 km bringázás (GPS használat). WF-t nem szoktam piszkálni és a bluetooth is csak naponta néhányszor van bekapcsolva.

(#5917) AttilaMvh válasza #27070592 (#5916) üzenetére


AttilaMvh
tag

A GPS meríti a lagjobban, ez tuti. Egy 8-10 órás hegyi túra alatt merül 40-50%-ot, amikor nincs GPS használat, akkor durván 20 nap alatt merül 100-ról 50%-ra. Pedig percenként mér pulzust, és jönnek értesítések is jócskán.

(#5918) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Valahol mintha láttam volna, hogy lehet telepíteni a BIP-re hangulatjeleket..
Ennek a menetét tudja valaki?
Az ékezetes fontot kicseréltem tehát azzal nincs baj, csak amikor hangulatjeleket szúrnak be a szövegbe akkor jönnek elő a kérdőjeles karakterek megint.
Ezt szeretném valahogy kiküszöbölni!

Előre is köszönöm! :R

(#5919) Dr.NX válasza Keraa (#5918) üzenetére


Dr.NX
addikt

Szerintem magára az órára nem tudsz hangulatjeleket telepíteni, azt a 3rd party alkalmazások intézik, Mi Bandage pl.

Elfogadom a sütiket.

(#5920) huberpe válasza Keraa (#5918) üzenetére


huberpe
aktív tag

az amazfit.ru-n van pár orosz betűkészletről screenshot és azok mintha tartalmaznának emojikat. viszont magyar ékezetes betűket meg nem.

(#5921) Keraa válasza Dr.NX (#5919) üzenetére


Keraa
aktív tag

Köszön9öm szépen az infót Dr.NX!

Ó az baj, mert az nincs a telefonomon ...valamiért nem frissültnem küldött adatokat ! Az Amazfit master-t használom helyette.. :-(

(#5922) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Reggelt!
Mostanában, ha feloldom a telót mindig a Mi Fit alkalmazás van megnyitva. Nem én hagyom úgy. Valamit elállíthattam, de nem emlékszem, hogy mit és mire. :) Nagyon idegesítő.
Nem tudja esetleg valaki? A Mi Fit mellett Notify-t használok.
Köszönöm előre!

(#5923) dexter1987 válasza SamiCsillag (#5922) üzenetére


dexter1987
csendes tag

A Notify nyitja meg, ha elvesztette a kapcsolatot az órával.
A Settings-en belül az Advanced fülön van egy beállítást, hogy automatikusan indítsa el. Autostart Mi Fit app.

[ Szerkesztve ]

(#5924) SamiCsillag válasza dexter1987 (#5923) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Köszönöm!
Ez lesz a lúdas!

(#5925) Keem1


Keem1
addikt

Sziasztok, most jött meg a kütyü az Eustocktól, a Miband2-met váltaná, ám rögtön párosítás után neki állt firmware-t frissíteni, ami úgy tűnik, nem jött össze neki, mivel azóta nem lehet összekapcsolni a telefonnal. Már leválasztottam, újra párosítani nem lehet. Az órán különböző érthetetlen ábrák váltogatják egymást.

- az eredeti, első párosítás Mi Fittel volt, ami rögtön, kérdés nélkül frissítette a szoftvert (semmi mókolás, 3rd party frissítés nem volt)
- az óra teljesen fel lett töltve, ezt időnként ki is jelzi
- a Bluetooth eszközök között párosítatlanul megjelenik
- Gadgetbridge sem tud csatlakozni

Mit lehet ilyenkor tenni? Nyilván adódhat a válasz, hogy szerviz, de nem fogják-e széttárni a karjukat, hogy hát sorry, biztos én mókoltam.
A Mibandem többször is frissült, ugyanígy, szóval ennek mikéntje teljesen tiszta, azzal ilyen sose fordult elő.

(#5926) Jabby válasza Keem1 (#5925) üzenetére


Jabby
őstag

Próbáld meg törölni a Mi Fit gyorstálóját és az adatokat és órán egy ki/bekapcsolás.
Ha nem javul a helyzet, akkor töröld a Mi Fit appot és a telón a a BT kapcsolatoknál az Bip-et, órán pedig nyomj egy factory resetet.

(#5927) Dr.NX válasza Keem1 (#5925) üzenetére


Dr.NX
addikt

Mi Fitből eltávolítottad a Mi Band 2-t? Ha nem, akkor távolítsd el.
Indítsd újra a telefont és ha tudod, akkor az órát is (turn off).
Gadgetbridge-t próbálgasd, menni fog, lehet hogy csak sokadikra!

Elfogadom a sütiket.

(#5928) Keem1 válasza Jabby (#5926) üzenetére


Keem1
addikt

Köszi srácok, a mifit teljes (adat+cache+app) törlése segített. Újratelepítettem, úgy már felismerte az órát (de csak kb. 3. próbálkozásra), utána pedig ismét nekiállt firmware-t frissíteni - immár sikeresen.

Mindkettőtöknek köszönöm! :R

Még valami: hogy tudok pulzust mérni? A mibanden az óráról és a mifitből is tudtam, itt az órán nem találom, és a mifitben sincs ott a gomb a méréshez.

(#5929) vince válasza Keem1 (#5928) üzenetére


vince
őstag

Az órán a status menü indít egy pulzusmérést.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5930) Keem1 válasza vince (#5929) üzenetére


Keem1
addikt

Ééés tényleg! Köszönöm :R

(#5931) Dexter68


Dexter68
addikt

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5932) dse válasza Keem1 (#5925) üzenetére


dse
tag

üdv tesó

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#5933) snooze válasza Dexter68 (#5931) üzenetére


snooze
veterán

Ezt te csináltad?vagy van aki tud szerkeszteni,átalakitani egy meglévö számlapot?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#5934) vince válasza snooze (#5933) üzenetére


vince
őstag

Ő készítette, ahogy egy csomó másikat is

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5935) snooze válasza vince (#5934) üzenetére


snooze
veterán

Értem.. köszönöm..csak sajnos még mindig nem tudok változtatni számlapot mi bandageval,csak megfelelö applikácioval,ami playbol letölthetö..

GO Gunners!!!

(#5936) havri1


havri1
félisten

Helló!

Gyerekeknek szeretnék venni bip-et. A fő kérdés az, hogy vajon mekkora a legkisebb méret a szíjon? A tesztben emlegetnek 100mm-t, meg tudná ezt valaki erősíteni?

A szíjat minimális viselési mérete körülbelül 100 milliméter, illetve 220 milliméter az utolsó lyukig a zárszerkezettől.

:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#5937) oba válasza havri1 (#5936) üzenetére


oba
addikt

Nem tudom hogy mekkora a gyári szíj... de bármilyen 20mm széles szíj rámegy, ha a gyári túl hosszú lenne.

(#5938) Cabrio


Cabrio
aktív tag

Amazfit Notifyt használok, de azt nem találom hol lehet beállítani azt ,hogy mennyi ideig mutassa az értesítést, mert amikor kapok egy üzenetet, az első sort sem tudom elolvasni, már ki is kapcsol a kijelző

(#5939) martina79 válasza havri1 (#5936) üzenetére


martina79
tag

Szűk 15 cm a legkisebb méret 🙂

(#5940) nylontacsko válasza havri1 (#5936) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Wish-en, AliExpress-en találsz rövidebb szíjakat.
Illetve a lényeg, hogy 20mm-es legyen és "bármilyen" szíj jó.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5941) havri1


havri1
félisten

Köszönöm!

havri

(#5942) vampire17


vampire17
addikt

Sziasztok!

Szijjat keresek, mert a gyari irritalja a borom... tudtok esetleg bip-hez valo anti-allergen szijjat? (szilikon vagy fem)

(#5943) gobey


gobey
tag

Van valakinek valami ötlete arra hogy kb 2 nap ja nem írja ki, hogy mennyi ideje volt töltöm az óra.

iPhone 12 Pro

(#5944) Dr.NX válasza vampire17 (#5942) üzenetére


Dr.NX
addikt

Helló!
Te sem jártál erre nagyon mostanság!
A hsz-d felett pont ez a téma. Bármilyen 20 mm-es szíj jó rá. Lehet bőr, PU, nemesacél, nylon...

Elfogadom a sütiket.

(#5945) vampire17 válasza Dr.NX (#5944) üzenetére


vampire17
addikt

Igen-igen, tudom h jo hozza barmilyen, de nekem valami anti-allergen szilikon kene, de sehol sem talalok..:)

(#5946) vince válasza vampire17 (#5942) üzenetére


vince
őstag

Ha találsz megfelelőt, én lehet, hogy vevő lennék a gyárira (biztonsági tartaléknak) :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5947) TaylorPro válasza gobey (#5943) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nekem se írja ki mostanában. Szerintem azért mert azóta le lett törölve, majd újra telepítve az app. Egyébként napi 2%-ot merül átlagba, jól bírja.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#5948) trobi28 válasza gobey (#5943) üzenetére


trobi28
addikt

Nekem kiírja :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#5949) Dexter68 válasza vampire17 (#5942) üzenetére


Dexter68
addikt

Pár embernél úgy nézett ki, hogy szilikon-allergiája van, vagy mi, elég randán pirosodott a bőrük, de ha Neked mégsem az van, akkor ezt ajánlom. Vettem párféle szilikon szíjat, de ez a fajta az, ami nem izzad rá a kezemre, nem is érzem szinte, hogy rajtam van, reggelre sem hagy semmi nyomot a csuklómon.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5950) gyemipapa válasza gobey (#5943) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nem volt fw frissítés, vagy nem volt az óra kikapcsolva? Akkor szokta elfelejteni.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.