Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) somez válasza Dr.NX (#4900) üzenetére


somez
tag

Elnézést, igazad van, oda van írva. (Szerintem ki kéne emelni, mert látványos feature hiányzik a Maps formájában)
Mondjuk én a miui.hu-s topic instrukcióit követtem. Lehet, hogy ott nem volt leírva.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4902) Jabby válasza Dr.NX (#4888) üzenetére


Jabby
őstag

S egy kérdés:

Olvasom, hogy többeknek 1.1.2.05 FW van a Bip-en.
Az enyémen viszont V1.0.1.00
Kérdezném, hogy van értelme frissíteni, s ha igen, akkor azt hogyan tegyem meg?
Ugyanis volt fent a telón a legfrissebb Mi Fit, de FW maradt a régi.

[ Szerkesztve ]

(#4903) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Az Amazfit Mastert használók segítségét kérem:
Ha beállítom az automatikus pulzusmérést, tökmindegy, mennyire állítom az intervallumot, 2 percenként mér.
Ráadásul hiába állítom be, hogy pulzusmérés csak este 9 és reggel 6 között történjen, (alvásminőség pontossága miatt), napközben is 2 percenként mér.
Vélemény? Ötlet?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4904) DaDa válasza gyemipapa (#4903) üzenetére


DaDa
senior tag

Úgy tudom ez minden progival így van. Én mi bandege és mi fittel próbáltam de teljesen hektikus a mérés.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4905) Jabby válasza DaDa (#4904) üzenetére


Jabby
őstag

Nálam Bandage Pro online pulzusmérés 24 órában óránkénti mérés tökéletesen működik.

(#4906) gyemipapa válasza gyemipapa (#4903) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Akkor fizettem egy programért, amiben egy csomó menüpont csak dekoráció???
Ezt az ingyenes programok is "tudják"...
Tehát vagy csak manuálisan mérek pulzust, vagy drasztikusan merítem az órát a kétpercenkénti méréssel...

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4907) Gloob válasza gyemipapa (#4906) üzenetére


Gloob
addikt

Próbáld úgy beállítani, hogy letiltod a MiFit-ben a pulzus mérését. Persze, ha használsz MiFit-et. Nekem így jó a Bandage esetén az offline mérés egy MiBand 3-mal.

Samsung Galaxy A52S

(#4908) somez


somez
tag

Mi fit nyugami pulzusszámot mutat nektek? Nekem nincs érték és annyit ír, hogy viseljem alvás közben az órát, amit meg is teszek már egy hete.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4909) dioka7 válasza somez (#4908) üzenetére


dioka7
senior tag

Erre gondolsz? Ha igen, akkor nekem jelzi. :))


Azért csak 08.15-től van adat, mert akkor kapcsoltam be a folyamatos mérést.

[ Szerkesztve ]

(#4910) gyemipapa válasza Gloob (#4907) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Épp azért haasználok Amazfit Mastert, mert ez ö,nállóan is működik, nem kell hozzá a MiFit.
De lehet, én vagyok egyedül a fórumon, aki AM-et használ?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4911) somez válasza dioka7 (#4909) üzenetére


somez
tag

Igen erre.
Nekem sajnos itt nincs adat.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4912) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Reggelt!
A tegnap vettem az órát, ma már padon futottam is vele.
Észrevettem, hogy nem minden bejövő hívást jelez, ezt nem tudom miért. Másnak is van ilyen?
Amúgy tetszik nagyon.
Egy kérdés. Mi van akkor, ha amikor futok (padon vagy szabadban mindegy), de az órán nem indítom el ezt a tevékenységet, csak mondjuk a Mi Fitben? Mert ugye a Mi Band2vel csak a Mi Fitben kell ezt elindítani.

(#4913) Mike76


Mike76
tag

Egy kis retro azoknak, akik még találkoztak Commodore 64 számítógéppel:

(#4914) dioka7 válasza SamiCsillag (#4912) üzenetére


dioka7
senior tag

Szia, én MiBandage-al használom. Lock-old, hogy ne zárja be a telefon, így nekem minden hívás és értesítés átmegy az órára. Milyen telefonnal használod?
A fitness részre nem tudok válaszolni, nem vagyok egy sportember :(

[ Szerkesztve ]

(#4915) Grisa bácsi válasza gyemipapa (#4910) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Én is AM-t használok Mifit nélkül. Volt idő amikor nekem is állandóan mért, a telefon felső menüjét lehúzva ott az értesítési sáv, koppints rá az AM sávján a szív ikonra, ha kiszürkül, nem fog állandóan mérni. Ugyanitt kapcsolhatod ki az értesítéseket is. ( pl.: valahova mész és nem akarod, hogy az óra jelezzen )

(#4916) gyemipapa válasza Grisa bácsi (#4915) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszi a tippet, csak hát ezzel az a baj, hogy vagy bekapcsolom, vagy ki, de nem tudom elérni, hogy pl. félóránként mérjen.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4917) huberpe válasza Mike76 (#4913) üzenetére


huberpe
aktív tag

epic. :D kedvencem az akksi kijelzés.

(#4918) Grisa bácsi válasza gyemipapa (#4916) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Így is mér, ha kikapcsolod, csak nem másodpercenként.

(#4919) jan herz válasza Jabby (#4902) üzenetére


jan herz
tag

Mindkettőt használtam - a frissebbet használom most -, igazából nem vettem köztük észre különbséget...

(#4920) Mike76 válasza huberpe (#4917) üzenetére


Mike76
tag

Köszönöm. Az akksi ötlete adta magát. :)

(#4921) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

Olyan problémám van hogy Mi bandage az elmúlt 3-4 frissítés óta 1 értesítést jelez ikonon de belépve nem tudom kiütni és nem jövök rá mi lehet az értesítés.

(#4922) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Mi bandage rezegteti a telót miközben nem is használom. Csak logból derült ki

[ Szerkesztve ]

(#4923) blt.62


blt.62
őstag

Azt mondta az órás hogy ne rakjak fém szíjat rá mert egy idő után elkoptatja a műanyag csatlakozót. Ez igaz? Azt is kérdezném hogy ha minden bevan állítva de mobilt cserélek és átrakok minden programot akkor újra kell állítanimindent vagy megmaradnak a beállítások?

MegtorloXp

(#4924) DaDa válasza blt.62 (#4923) üzenetére


DaDa
senior tag

A szíjban nem tudok segíteni de ha új telefonod lesz a mi fit megőriz minden beállítást mert profilhoz van rendelve. A mi bandage vagy Notify and fitness esetében lehetőség van mentes/visszaállításra. Csak ha nem a felhőbe mentesz akkor értelem szerűen át kell rakni az új telóra a backup fájlt.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4925) szabi__memo válasza blt.62 (#4923) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igaz. De addig már Bip 28-nál járunk

(#4926) topi66


topi66
aktív tag

Két héttel az adriai nyaralás után talán kijelenthetem,hogy túlélte a tengerben fürdést,úszást.Ami bajom van vele az nem egyedi,valamiért kipirosodik a kezem a szíj alatt,már rendeltem hozzá fém és nato szíjat emiatt.

(#4927) szabi__memo válasza topi66 (#4926) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nekem is. Pedig ugye ez szilikon ami elvileg bőrbarát

(#4928) Dexter68


Dexter68
addikt

A moddolt Mi Fit-nek van valami trükkje? Régebben már nekifutottam, akkor sem hagyott bejelentkezni (Googl fiókkal), most ismét megpróbáltam, megint nem hagy. :F

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4929) gyuri2008 válasza Dexter68 (#4928) üzenetére


gyuri2008
veterán

Engem sem engedett bejelentkezni.

(#4930) mrszitya válasza szabi__memo (#4927) üzenetére


mrszitya
senior tag

Szintén zenész. Mi Band 2 szíjával semmi gondom nem volt.

(#4931) M3oH válasza Dexter68 (#4928) üzenetére


M3oH
addikt

Googlo fiókkal nemis fogsz tudni, nem működik vele. Mi fiókkal megy csak a moddolt mifit.

(#4932) gyemipapa válasza Grisa bácsi (#4918) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Hm... ez eddig is ki volt kapcsolva, megnéztem, és úgy percenként-kétpercenként mér... gutaütés.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4933) Dexter68 válasza M3oH (#4931) üzenetére


Dexter68
addikt

Jajjj, köszi... most legalább már tudom.
A gyárit eddig google fiókkal használtam. Olyat hogy tudok csinálni, hogy legyen Mi-fiókom de megmaradjanak a google-fiókos dolgaim?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4934) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Segítsetek már kérlek!
Új "arcot" tennék fel, de nem tudom hogy lehet törölni, amit elsőre felraktam. Illetve a gyári arcokat lehet e törölni?

(#4935) dioka7 válasza SamiCsillag (#4934) üzenetére


dioka7
senior tag

Szia

Összefoglalóból:
K: Hány watchface-t cserélhetek?
V: A gyári alkalmazással egy watchface-t lehet cserélni, ugyanez változtatható egyéb alkalmazásokkal is. Ha több watchface-t szeretnénk változtatni, ahhoz már custom firmware kell.

Vagyis a gyáriakat custom firmware-el tudod cserélni, én a telefonon tárolom, azt ami érdekes lehet, ha cserélhetnékem támad, akkor gyorsan feldobom az újat és kész. 1 "slot" van, ami a sajátod és cserélhető a gyáriak mellett, azt nem kell törölni, amikor újat raksz rá, automatikusan felülíródik.

(#4936) Jabby válasza dioka7 (#4935) üzenetére


Jabby
őstag

"...ha cserélhetnékem támad, akkor gyorsan feldobom az újat és kész."

Ezt leírnád részletesebben?
+ honnan, hogyan teszel fel (Bipre?) custom FW-t?

Eddig én a moddolt Mi Fittel cserélgettem a WF-t, ezzel 17 saját óralapot tudok feltenni, s azok között az appal megy a választgatás.

(#4937) SamiCsillag válasza dioka7 (#4935) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Jól van, köszi, sikerült!

[ Szerkesztve ]

(#4938) dioka7 válasza Jabby (#4936) üzenetére


dioka7
senior tag

Valóban félreérthetően írtam. SRY! :U
Szóval "a gyáriakat custom firmware-el tudod cserélni" ez egy külön mondat. És a következő, hogy én a telefonon tárolom azt a watchface-t, ami érdekes lehet. Onnan pedig Gadgetbridge-el cserélem. Az összefoglaló alapján. Így a watchface csere tényleg csak 10-15 mp és a google play-es MiFit van fenn, nem moddolt.
Annyi pontosítás, hogy total commander és gadgetbridge is kell a telefonra hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#4939) dioka7 válasza SamiCsillag (#4937) üzenetére


dioka7
senior tag

Amikor cserélem a watchface-t gadgetbride-el, akkor be is állítja az óra, nem kell külön beállítani. Te mivel cseréled?
Van az összefoglalóban egy videó, az ékezetes karakterekhez. Na én pont így rakom fel a watchface-t is. :K

[ Szerkesztve ]

(#4940) SamiCsillag válasza dioka7 (#4939) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Bandageből töltöm fel, de már elolvastam hogy kell. Pedig kétszer is elolvastam az összefoglalót mégse vettem észre. Sőt, a Bandageben is le van írva, hogy csakis úgy tudom cserélni, hogy beállítok egy gyári arcot és feltöltés után ugyanazt állítom be és ekkor már a feltöltött jelenik meg.
Nem nagyon értem amiket írtok, még sokszor a kérdést se, de azért igyekszem. Én csak földi halandó vagyok. :D
Amúgy, így két nap után a lépésszámláló tuti, hogy nem jól mér, az MB2-őm sokkal pontosabban mért. Nem értem, ha lépek 14 ezret, az miért 18 km? Az oké, hogy minden reggel futok 10 km-t, az órával eddig csak padon, persze ezt kalibrálnom kellett az órán, mert elsőre ezt is rosszul mérte. Másodszor már majdnem jól mérte, 200 méteren múlott, szóval padon elég pontos most már az óra.

(#4941) dioka7 válasza SamiCsillag (#4940) üzenetére


dioka7
senior tag

Én is próbáltam úgy is feltölteni watchface-t, de szerintem úgy bonyolultabb, mármint nekem. A gadgetbridge-es nekem egyszerűbb, de kinek a pap, kinek a paplan. A lényeg, hogy mostmár megy. :))

Én a lépésszámlálóhoz nem tudok hozzászólni, mert ahogy te nem vagy halhatatlan, úgy én nem vagyok örökmozgó. Én egy stabilan fekvő kocka vagyok :DDD
Ami biztos, hogy előtte 2 évig MiBand 2-m volt és a Bip, hasonló számokat mutat a nap végén. Persze lehet, hogy az is fals adatokat mutatott. :F

(#4942) Jabby válasza dioka7 (#4938) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi, így már világos, ahogyan cseréled.

(#4943) juve600


juve600
nagyúr

üdv

nincs új moddolt MiFit ami kiírja a hívó nevét ??? sajnos Android Pie alatt nem írja ki a 3.4.2-es

:R :R

(#4944) tonyqa23 válasza juve600 (#4943) üzenetére


tonyqa23
senior tag

A 4547-es hozzászólásban van link a 3.4.3-hoz. Probald meg azt, hatha.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4945) dioka7 válasza juve600 (#4943) üzenetére


dioka7
senior tag

Nekem a nem moddolt MiFit + MiBandage kombó kiírja a hívó nevét. Ezt próbáltad?

(#4946) juve600 válasza dioka7 (#4945) üzenetére


juve600
nagyúr

hogyan kell beállítani ?
:R

(#4947) Gloob válasza juve600 (#4946) üzenetére


Gloob
addikt

A MiFitben tiltsd le a hívás kezelést, a Mi Bandage - ben pedig állítsd be, (beállítások - hívás) add meg neki a jogokat, és ki fogja írni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#4948) Dexter68


Dexter68
addikt

Na, úgy tűnik elcsesztem valamit. :(

Gondoltam, felteszek egy moddolt Mi fitet (kellenek a gps-adatok), tegnap kiderült, hogy abba Google accounttal nem tudok bejelentkezni. Csináltam Mi accountot, be is jelentkeztem, órát párosítottam, el is veszett minden adatom, hiszen resteltem az órát, meg különben is másik fiók. Notify appal is összehoztam, bár így nem jöttek az értesítések, de gondolom, valami beállítás kellett volna. Aztán rájöttem, hogy mi a fenének szarakodok a moddolt appal, amikor a Notify app két kávé áráért simán ideadja.

Úgyhogy szépen legyalultam a moddoltat, reseteltem az órát, visszatettem a gyárit, bejelentkeztem a Google accountommal, de nem hajlandó az órához csatlakozni. hogyaszongya a csatlakozás sikertelen. Oké, akkor adjunk hozzá másikat. Akkor meg azt mondja, hogy ilyen van már, válasszam le. Mondom, oké, válasszuk. Erre nekiáll csatlakozni, ami sikertelen. :Y

Sírok... :O

Update: Közben megtaláltam, hogy hogy tudom leválasztani: valahol görgettem lefelé és találtam egy leválasztás gombot, viszont még mindig nem csatlakozik.

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4949) Dexter68 válasza Dexter68 (#4948) üzenetére


Dexter68
addikt

Update2: Sikerült a párosítás: Telefon újraindít, recovery módban, wipe cache partition. Ezek után siker.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4950) Jabby válasza Dexter68 (#4949) üzenetére


Jabby
őstag

Mi accounttal sikerült?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.