Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) thornadoj válasza rjg (#6990) üzenetére


thornadoj
aktív tag

Sajnos ez a hiba az új frissítéssel jött néhány embernek. Egyelőre ez a két lehetőség van. Vagy másik appot használsz, vagy tiltod a helymeghatározást a mi-fit-nek. remélhetőleg hamarosan a következő patch-ben javítják.
Egyébként az új frissítéssel a mi-fit-ben jött a térkép megjelenítése az edzés fül alatt. Érdekesség, hogy pontosan látja a helyzetem, de amikor megkapja a program a helymeghatározás engedélyét, akkor hirtelen nem tudja hol vagyok, a gps folyamatosan fut, és a térkép helyén a bal alsó sarokban kínai írásjelek jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

(#7002) Mike76 válasza szaboakos88 (#6998) üzenetére


Mike76
tag

(#7003) szaboakos88 válasza Mike76 (#7002) üzenetére


szaboakos88
csendes tag

Azt a mindenit! Köszönöm szépen! :R

(#7004) aradebil2 válasza Napfénysüti (#6995) üzenetére


aradebil2
senior tag

én 6-án rendeltem lucky baget, elvileg fel is adták (lett DHL-es száma), viszont azóta nem mozdult, semmi update nincs róla :\

(#7005) snooze


snooze
veterán

sziasztok!
a .bin fájlokat át lehet nevezni,hogy tudja az ember melyik óralap van benne,vagy ez a feltelepitéskor gondot okozhat?

GO Gunners!!!

(#7006) gyuri2008 válasza snooze (#7005) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen át csak az a lényege,hogy .bin legyen a vége.
Nem okoz gondot a telepítésnél.
Nekem is át van nevezve az összes.

[ Szerkesztve ]

(#7007) snooze válasza gyuri2008 (#7006) üzenetére


snooze
veterán

ok..köszi! :R :R :R :R

GO Gunners!!!

(#7008) Gloob válasza aradebil2 (#7004) üzenetére


Gloob
addikt

Az majd akkor fog mozdulni, amikor a németek megkapják a csomagot, és bekerül a DHL rendszerébe.

Samsung Galaxy A52S

(#7009) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Üdv! Ezt ha valaki megcsinálná másodperc nélkülire megköszönném. :R

[link]

Pixel 8 Hazel

(#7010) DrBubo77 válasza TaylorPro (#7009) üzenetére


DrBubo77
addikt

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7011) TaylorPro válasza DrBubo77 (#7010) üzenetére


TaylorPro
addikt

Király! Köszönöm! :R

Pixel 8 Hazel

(#7012) snooze


snooze
veterán

Nálatok az óra szépen megjeniti a számlap szineit?

GO Gunners!!!

(#7013) juve600 válasza snooze (#7012) üzenetére


juve600
nagyúr

nem igazán

a kék,zöld,piros,fehér jó a többi nem igazán

(#7014) snooze


snooze
veterán

Köszi..Igen..a sárga az majdnem fehér..

GO Gunners!!!

(#7015) Upo válasza snooze (#7014) üzenetére


Upo
addikt

Én jobban örülök hogy napfényben is jól látható és havonta kell tölteni, minthogy az a 8 szín amit tud az leugorjon a képernyőről... :U

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7016) snooze válasza Upo (#7015) üzenetére


snooze
veterán

Az semmi kétség,hogy mik az elönyei,de én csak kérdeztem,nehogy az enyém ilyen szempontbol hibás legyen,de igy nem az..

GO Gunners!!!

(#7017) HKorn válasza snooze (#7016) üzenetére


HKorn
addikt

Én például nem is szeretem a nagyon színes WF-eket ez miatt. Minél szimplább annál jobb.

Run&Ride

(#7018) juve600 válasza Upo (#7015) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#7019) Fossza válasza gyemipapa (#6991) üzenetére


Fossza
tag

Azért a felső kategóriás, csuklón mérő sport órákban használt HR mérők nem ugyanazon a szinten vannak mint azokban az órákban ahol ez csak egy plusz feature. A Garmin órák pulzus mérői a nagyon részletes tesztek alapján sem mutatnak túl sok eltérést a melkas pántokhoz képest, ld. pl a DC Rainmaker nevű tesztelő rendkívül részletes, több eszközt is kontrolként használó tesztjeit. Szerintem nem lehet általánosságban a csuklón mérő HR mérőkről beszélni, ezek közt is különböző színvonalúak és más technológiai megközelítésűek vannak. Abban egyetérek, hogy az alacsonyabb árkategóriás órák alap pulzus mérői nem alkalmasak sport tevékenységek profi szintű monitorozására, de a magasabb árkategóriás órák technológiája már igenis alkalmas erre.

(#7020) xigris válasza SH4D0W2011 (#6992) üzenetére


xigris
őstag

Szia! Nekem sem adták még föl sajnos :(

(#7021) Doki42 válasza snooze (#7014) üzenetére


Doki42
őstag

Nálam a sárga az sárga... 🙄😁😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#7022) DrBubo77 válasza Doki42 (#7021) üzenetére


DrBubo77
addikt

Egy fotót tudnál feltenni, ahol látszanak a színek?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#7023) snooze válasza Doki42 (#7021) üzenetére


snooze
veterán

Nàlam ilyen .a fehérnek sárgának kellene lenni,de igy is jo!

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#7024) Doki42


Doki42
őstag

Kettő kép, egyik világítás nélküli... 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#7025) Doki42


Doki42
őstag

A napocskát kell nézni

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#7026) ultio válasza Doki42 (#7025) üzenetére


ultio
senior tag

A napocska nálam is sárga, ellenben a betűk, melyeknek sárgának kellene lenni, azok nem sárgák.

rasti rusti

(#7027) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Azt mondjátok meg nekem, ha én elmegyek futni csak az órával, telefon nélkül, akkor milyen adatokat tud megjeleníteni? pl: a már megtett táv fontos lenne
Ha jól értem, akkor telefon nélkül is el tudja menteni a futás adatait.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#7028) Ablakos válasza Victoryus (#7027) üzenetére


Ablakos
őstag

Mivel saját gps-e van az órának rögzít magában is mindent. (Amire persze képes.) A könnyen cserélhető watchface határozza meg mit látsz alapból. (lépés szám, pulzus stb.) (Az én szememnek már az óra dátum is bőven elég. :((( )
Bizonyos alkalmazásokkal kiexportálja a gps adatokat és e-térképen nézegethető, elemezhető.

[ Szerkesztve ]

(#7029) Victoryus válasza Ablakos (#7028) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Köszi! Megrendeltem geekbuying-ról, lengyel raktárból, úgy látom akciós. Ha már úgy is blekkfrájdéj van. 18e lett a vége.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#7030) Dr.NX válasza Victoryus (#7027) üzenetére


Dr.NX
addikt

Itt a videón mutatja, hogy mi látsz futás közben (semmi köze ahhoz, hogy milyen watchface van).
https://youtu.be/p8bhNfOiXHU?t=377
Eltelt idő, távolság, HR, pace, útvonalrajz. (Most nincs rajtam, nem tudom megnézni pontosan, de asszem lehet lapozni benne.)

Elfogadom a sütiket.

(#7031) aradebil2 válasza Victoryus (#7029) üzenetére


aradebil2
senior tag

ha már 18-ra jött ki, akkor miért nem eustock? 20500, és itt van másnap, magyar szerviz/csereháttérrel

(#7032) Victoryus válasza aradebil2 (#7031) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Tehát 21500, így meg 18e. A maradékon még veszek szíjat, esetleg kijelzővégő fóliát. Dpd futárral szerintem 3 nap alatt ideér így is. Még mindig skót vagyok :D

Dr.NX Köszi a videót, jó kis kütyünek tűnik. Legalább nem kell a telefont futni vinni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#7033) oba válasza Victoryus (#7032) üzenetére


oba
addikt

Nem ér meg 3ezret a normális (itthoni, Wayteq) garancia? Költői kérdés volt :)

(#7034) rosszkutya


rosszkutya
tag

Sziasztok!

A következő problémával fordulok hozzátok, hátha valakinek van tapasztalata, vagy információja ezzel kapcsolatban:
Már jó ideje a többetek által is ajánlott Jps1x2 által módosított, .tcx exportos Mi Fit variánst használom (futáshoz, Strava-ba szinkronizálva az adatokat), hatalmas megelégedéssel. Viszont nem régiben úgy alakult, hogy lecseréltem a korábbi, 8-as androidot futtató Xiaomi Mi 5s-emet, egy 9-est futtató Pocophone-ra, és természetesen erre a készülékre is az első dolgaim egyike volt feltenni az említett appot. Minden tökéletesen működik is rajta, kivéve a legfontosabbat, az edzés adatok exportálását. Ugyanis, amikor a programon belül, az utolsó aktivitást meg szeretném osztani, akkor a karikában lévő felfelé mutató nyílra való kattintásra vagy FC-vel reagál, vagy egész egyszerűen csak úgy csinál, mintha nyomtam volna egy vissza gombot, tehát visszalép az eheti aktivitásaimat megjelenítő felületre.
Van esetleg bármi ötlete valakinek ezzel kapcsolatban? :F

(#7035) Doki42


Doki42
őstag

Sziasztok, most vettem ezt a két szövetszíjat Aldi... 😁
olcsó píz... 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#7036) gyemipapa válasza Doki42 (#7035) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Az árát illetően meg gondolom titoktartási fogadalmat tettél... :DD

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#7037) Doki42 válasza gyemipapa (#7036) üzenetére


Doki42
őstag

Bocsi😳
1450.-ft.😎
Ne vegyetek ilyet mert hátul kell átvezetni😂😝 kidobott pezó.. 😜

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#7038) Doki42 válasza oba (#7033) üzenetére


Doki42
őstag

+1😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#7039) AttilaMvh válasza Victoryus (#7027) üzenetére


AttilaMvh
tag

Ha telefon nélkül futsz, akkor egyértelműen az óráról indítod az aktivitást. Egy-két perc amíg GPS jelet talál, aztán indulhatsz. Ha átugrod a jel keresését, akkor valószínűleg hiányosan rögzíti az utadat, vagy egyáltalán nem. Sosem próbáltam ki, mindig megvártam amíg jelet fog. Ekkor kb. ezt látod az órán:

Amíg le nem állítod az aktivitást, addig a szokásos óralap, és egyéb funkciók nem érhetők el. Kilométerenként egyet rezeg, hogy be ne aludj :) Az aktivitás leállításakor ilyesmit látsz az órán:

Amikor a telefon BT hatósugarába kerülsz, kapcsolódik,és szinkronizál a Mifittel, ahol megnézheted részleteiben is az aktivitásod infóit. Néha megtörténik, hogy ez elmarad, és nekem legalábbis semmivel nem sikerült rábeszélni , hogy szinkronizájon.

(#7040) koxkids válasza Doki42 (#7037) üzenetére


koxkids
őstag

Most akkor érdemes venni, vagy sem? :)
Ma megyek Aldiba. megnézem :U

(#7041) Upo válasza koxkids (#7040) üzenetére


Upo
addikt

Csak ha nem akarod használni a pulzusmérőt, mert ugye az átfűzős szíj letakarja az alján. :D

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7042) Doki42 válasza Upo (#7041) üzenetére


Doki42
őstag

Sajnos+1😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#7043) berczy77


berczy77
csendes tag

Akinek nagyon meríti a GPS használat a telefonját, de szeretné használni a MiFit-et, az próbálja ki, hogy elindítja a MiFit-et, alul "Profil", aztán "Amazfit Bip" fent, alul "Időjárás beállítások", fent "Város", aztán várd meg, amíg megtalál, majd a telefon vissza gombját nyomkodva lépj ki a MiFitből. Így eltűnik az állapotsorból a GPS logó és nem meríti a MiFit a telefont.
Legalábbis nekem így jó.

[ Szerkesztve ]

(#7044) wayne1


wayne1
senior tag

Eddig androidon használtam az órám, de most visszatérek ios-re. Hogy kell csinálnom a leválasztást, hogy rendesen csatlakoztatni tudjam az iphone-hoz az órát?

(#7045) thornadoj válasza AttilaMvh (#7039) üzenetére


thornadoj
aktív tag

Akkor az edzés elejét nem rögzíti, amíg nem fog jelet.

(#7046) rjg válasza berczy77 (#7043) üzenetére


rjg
őstag

Az apkmirror.com -on fent van egy újabb, november 22.-i Mi Fit verzió, 3.5.5.2 számmal. Abban már javították a folyamatosan bekapcsolt GPS hibáját.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#7047) juve600 válasza rjg (#7046) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#7048) szpali válasza wayne1 (#7044) üzenetére


szpali
addikt

Elvileg csak kijelentkezel a mifit-ből androidon és ios-en bejelentkezel. Az eszközt viszi magával a mi profilod, de ha tutira szeretnél menni, akkor android mifitben szüntesd meg a párosítást és ios-en add hozzzá újra (az órán nullázódni fog az aznapi lépésszám)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#7049) Upo válasza rjg (#7046) üzenetére


Upo
addikt

A 3.5.5.1-ben is jó, abból meg szerdán adtak ki egy tcx exportos változatot. Nem szoktak amúgy beta verziót modolni, ez is csak a gps fix miatt van.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#7050) Upo


Upo
addikt

Állok fel a gép elől a székből. Hallok egy fura hangot, lenézek, na mit látok?

Fél évig teljesen jó volt, most egyszerűen elengedte, úgy nézem kétoldalas ragasztócsík van körben. Nem is akar visszaragadni, eddig tartott. Most gyertek hogy "már 2 hónapja megvan, és bírja az úszást"...
Az enyém nem volt fürdetve, ezek szerint lehet hogy jól is tettem.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.