Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) porkiy válasza csabi10 (#5350) üzenetére


porkiy
aktív tag

És innen melyik az, vagy mind a 3 kell?

(#5352) porkiy válasza porkiy (#5351) üzenetére


porkiy
aktív tag

Jah, összefoglaló..... :)

(#5353) nylontacsko válasza oba (#5343) üzenetére


nylontacsko
senior tag

A múltkor a győri Telenorban láttam kirakva :Y
Meg is lepődtem rajta. Szerintem érdemes más városban is megnézni, kifejezetten Telenor üzletben.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5354) vidra1221


vidra1221
tag

Valami már van, elindult, de még nem kerek a történet. Valószínű még teszt fázis az oldal, csak valamiért kijutott a nagyközönség felé, mert alig kapható valami, meg ha rámegyek a kezdőlap menüre akkor a "coming soon " felirat van továbbra is. :D

(#5355) nylontacsko válasza vidra1221 (#5354) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Nagy előrelépések nincsenek.
Több mint egy hónapja is ugyanezt a tartalmat találtam.
Annyi különbséggel, hogy akkoriban még működött a "kezdőlap" is :)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5356) M3oH válasza nylontacsko (#5355) üzenetére


M3oH
addikt

Nagy kapufa lenne, ha webstoret nem csinálnának.

(#5357) csabi10 válasza porkiy (#5351) üzenetére


csabi10
senior tag

Mivel én iOS-t használok értelem szerűen a myamazfit.ru_BOLD_v4i_ios.ft tettem fel.

(#5358) thotib


thotib
csendes újonc

Sziasztok,

Volt egy kis időm foglalkozni vele, ezért kipróbáltam a TCX exportot (3.4.6_Reloaded) Hogy őszinte legyek, számomra nem volt meggyőző a dolog, ezt látom a Mi Fitben és az Endomondóban:

Sajnos a Mi Fit grafikonja tükrözi a valóságot... És persze nem kevertem össze a dolgokat, ugyanazt a bringázást mutatja mindkét grafikon.

[ Szerkesztve ]

(#5359) nylontacsko válasza M3oH (#5356) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Kérdés, hogy mekkora lehet a készletük.
Nyilván nem ismerem.
Mindazok mellett működtetünk webshopot (ez a fő tevékenységünk) és a direkt értékesítés mellett az
volt az első amit megcsináltunk. Ehhez volt készlet, pénz, minden ami ehhez kell.
De okoskodni semmiképpen nem szeretnék. Jó "biznisznek" néz ki és ha van hozzá tőke, akkor bizony ez bejövős bolt lesz, lehetne.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5360) M3oH válasza nylontacsko (#5359) üzenetére


M3oH
addikt

Egyetértek, logikus amit írsz. Reméljük készlet nem lesz gond, mégis csak hivatalos forrás.

(#5361) gobey


gobey
tag

Arra van valami megoldás, hogy ne csak az éjszakai alvást mérje hanem mondjuk a délutáni alvást is?

iPhone 12 Pro

(#5362) gyuri2008 válasza gobey (#5361) üzenetére


gyuri2008
veterán

Azt a Mi fit applikációban tudod szerkeszteni manuálisan,az óra a nappali alvást nem érzékeli.

(#5363) Jorgos01 válasza gobey (#5361) üzenetére


Jorgos01
tag

Még az estivel is gondjai vannak a BIP-nek szerintem. Itt írtam róla [link]
Azóta visszaraktam rá ez eredeti angol FW-t, de a helyzet semmit sem javult.

Volt nekem is már a vasárnapi ebéd után egy kis szunya, de "természetesen" nem vette alvásnak.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5364) oba


oba
addikt

Köszi mindenkinek aki felajánlotta, hogy megnézhetem nála az órát :) Már nem aktuális a dolog, mivel a Lurdy Xiaomi storeban van kirakva, meg tudtam nyomogatni működés közben. Sőt, meg is vettem, 20.990 Ft -ért, global verzió, Wayteq garancia jeggyel.

Egyelőre nagyon tetszik az óra, majd szeretnék rá ékezetes karaktert és custom watchfacet telepíteni. Egyelőre ismerkedünk :)

(#5365) somez válasza Jorgos01 (#5363) üzenetére


somez
tag

Nekem az esti alvást jól érzékeli, csak a nyugalmi pulzust képtelen valamiért megnérni.
Napközben nem mér alvást, mert gondolom az időből is következtet, hogy mikor alszol jó eséllyel.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#5366) Danny Ocean


Danny Ocean
csendes tag

Sziasztok,

ebből a watchfaceből olyan lenne az igazi, amiben a hónap-nap számomra helyes formában van, nem így, nekem fordítva. Hogy lehet ezt orvosolni? Vagy valaki esetleg látta ezt a wf-t úgy, ahogy én szeretném?

Köszi!

:: What we do in Life, echoes in Eternity ::

(#5367) dioka7 válasza Danny Ocean (#5366) üzenetére


dioka7
senior tag

Én ezt használom, ez nagyon hasonlít rá, és van teljesen feketében és teljesen fehérben is úgy tudom. És magyar. Ez nem tetszik? (persze biztos megfordítható a dátum, én nem tudom hogyan)

(#5368) vince válasza Danny Ocean (#5366) üzenetére


vince
őstag

Ez esetleg?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5369) Danny Ocean válasza vince (#5368) üzenetére


Danny Ocean
csendes tag

Kipróbálom, köszönöm, bár a másikban a színek tetszenek :B.

:: What we do in Life, echoes in Eternity ::

(#5370) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Amazfit Notifi figyeli a nappali alvást is! Többek között ezért is használom ezt az appot.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#5371) gyemipapa válasza Jorgos01 (#5363) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Szerintem alapból úgy van programozva, hogy "normális" körülmények között az ember nappal ébren van, és éjszaka alszik. Tehát ha pl. a munkahelyemen elbóbiskolok, természetesen nem méri. Nekem ezzel nincs gondom, de szerintem nincs is jelentősége, mit elemezgessen egy ebéd utáni órás szunyáláson?
Aki persze éjjeli műszakban dolgozik, az megszívta... ;]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#5372) fatty válasza gyemipapa (#5371) üzenetére


fatty
aktív tag

Így van. Éjszakás műszak után reggel szoktam aludni pár órát, meg este meló előtt pár órát, ezt nem tudja kezelni. Naponta csak egyszer lehet aludni :-)

(#5373) GorTen válasza csabi10 (#5350) üzenetére


GorTen
csendes tag

Szia
Nagyon köszi! Szuper!

Esetleg emoji? :) csak hab lenne a tortán...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=GorTen

(#5374) pavika


pavika
tag

Sziasztok!
Pár napja én is boldog tulajdonosa vagyok egy Bip-nek. Mi band 2-ről váltottam. Még ismerkedem az órával. Találtam egy watchface-t, ami nagyon tetszik nekem. Fel is telepítettem az összefoglaló alapján. Ezt a watchface-t át tudná valaki alakítani, hogy a perc számai piros színűek legyenek? Úgy még jobban tetszene.

(#5375) Jorgos01 válasza gyemipapa (#5371) üzenetére


Jorgos01
tag

Azért szerintem elvárható lenne, hogy ha éjszaka kimegyek a mosdóba, ( amit egyébként az óra lépésszámlálója rögzít is) azt ne kezelje alvásnak. Vagy ha nekem úri jókedvem úgy tartja, hogy még éjfélkor is az ágyból tévézzek vagy olvassak azt meg ne tekintse alvásnak.
Vagy 20 ezer forintért sokat várok?

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5376) Gloob válasza Jorgos01 (#5375) üzenetére


Gloob
addikt

Biztosan elvárható a dolog. Nem tudom, de nekem ezeket a dolgokat a 10e ft-os MiBand 3 simán teljesíti. Igaz a nappali alvást az sem számolja, de annyi baj legyen. Magyarított firmware van és playos 3.4.6-os MiFit. No meg MiBandage, de az ebből a szempontból mellékes.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#5377) DaDa válasza dioka7 (#5367) üzenetére


DaDa
senior tag

Hopp ezt én készítettem 😀 nekem is ez a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#5378) gyemipapa válasza Jorgos01 (#5375) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én a nappali alvásról beszéltem, olvass vissza légy szíves.
Amúgy egy 2 perces pisilést valóban nem minden esetben rögzít, de ez nem az az árkategória, viszont nekem rendszeresen kimutatja, ha éjjel felébredek, és nem tudok visszaaludni, forgolódok. A felkelésemet is pontosan mutatja, vagy ha mondjuk 5-kor felébredek, de még nem kelek k ki az ágyból, csak lustálkodom és forgolódok.
El kell azonban fogadni, hogy ez nem egy orvosi diagnosztikai műszer!!!
Ha fontos, hogy a 2 perces pisilésedet is precízen rögzítse, kicsit mélyebben kell a zsebedbe nyúlnod...

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#5379) DrBubo77 válasza pavika (#5374) üzenetére


DrBubo77
addikt

Amennyire néztem, szerintem az óra és a perc csak egyforma színű lehet.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5380) pavika válasza DrBubo77 (#5379) üzenetére


pavika
tag

Köszönöm, hogy megnézted.

(#5381) GorTen


GorTen
csendes tag

Engem eddig egyedül a hatótáv zavar. Kicsit nagyobb szoba két átellenes sarkában van az óra és a telefon akkor már nem látják egymást...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=GorTen

(#5382) Dexter68 válasza pavika (#5374) üzenetére


Dexter68
addikt

Én csináltam... megcsinálom, ha lesz egy kis szussz :)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5383) DrBubo77 válasza pavika (#5380) üzenetére


DrBubo77
addikt

Alaposabban utánanéztem. Sikerült találni megoldást rá.
Megnézed ezt a watchface-t, ilyenre gondoltál?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5384) DrBubo77 válasza Danny Ocean (#5366) üzenetére


DrBubo77
addikt

Egy linket tudsz adni hozzá?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5385) oba


oba
addikt

Lehet nagyon alap dolgot kérdezek... de ha éjszakára kikapcsolom a telefonon a BT -t, akkor az alvásfigyelés az órán ugyanúgy működik? Én úgy gondolnám logikusnak, hogy igen, és reggel bt -t kapcsolva syncelné az adatokat a telefonra.

(#5386) pavika válasza Dexter68 (#5382) üzenetére


pavika
tag

Huh! Nagyon köszönöm!

(#5387) pavika válasza DrBubo77 (#5383) üzenetére


pavika
tag

Igen. Pont ilyenre gondoltam. Köszi

(#5388) Grisa bácsi válasza oba (#5385) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Amazfit Mastert használok Mifit nélkül és így is működik, ahogy leírtad. Az alvást az óra rögzíti, de a Mifit csak az esti alvást jegyzi, a Master minden szinkronizáláskor frissíti az alvást is, bármikor alszol. Ez volt az egyik ok, ami miatt elhagytam a Mifitet. Notify, Bandage nem tudom, hogyan kezeli.

(#5389) Jabby válasza GorTen (#5381) üzenetére


Jabby
őstag

Én is nagyon keveslem a BT hatótávolságát, Füleseim kb. dupláját tudják, mint a Bip.

(#5390) GorTen


GorTen
csendes tag

Biztos ezerszer volt már, de minek függvénye, hogy az óra megjeleníti-e éppen az aktuális hőmérsékletet vagy nem, egy arra alkalmas wf-en?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=GorTen

(#5391) Jabby válasza GorTen (#5390) üzenetére


Jabby
őstag

Nálam a Mi Bandage tökéletesen megjeleníti az aktuális hőmérsékletet, s az időjárás előrejelzés is működik többnyire magyar nyelven,

(#5392) GorTen válasza Jabby (#5391) üzenetére


GorTen
csendes tag

Bocsi, nem írtam, iOS...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=GorTen

(#5393) dubplate5


dubplate5
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok a fórumban, ma lettem Bip tulajdonos :)
Rögtön egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
Meg lehet-e valahogy oldani, hogy Mi Fit-ben egyszerre két eszköz is szerepeljen? Úgy terveztem, hogy azokon a napokon mikor dolgozok Mi Band 3-at hordanám, máskor pedig bip-et. Ugye mikor egyiket párosítom kéri, hogy a másikat csatlakoztassam le.
Kérdésem, hogy erre létezik-e valamilyen megoldás (akár Mi Fit-en kívül) amivel elkerülhető lenne, hogy naponta kelljen párosítanom őket?
Válaszokat előre is köszönöm!

(#5394) gobey


gobey
tag

Az miért van hogy több napi alvás rögzítve van a mifit - ben de a notify viszont csak az utolsó napi alvást mutatja viszont a lépés számokat napokra visszamenőleg is tudja mutatni a notify.

iPhone 12 Pro

(#5395) gyemipapa válasza oba (#5385) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Igen, természetesen kapcsolat nélkül is ugyanúgy rögzít. Este én is kikapcsolom a telefonon a BT-t, ne merítse a telefont, és felkeléskor bekapcsolva leszinkronizálva nézem meg az alvásomat.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#5396) royslade válasza GorTen (#5392) üzenetére


royslade
tag

A MiFit fusson a háttérben és az időjárásbeállításnál a helyadatok automatikus beszerzése kikapcsolt állapotban legyen.

[ Szerkesztve ]

(#5397) dioka7 válasza GorTen (#5381) üzenetére


dioka7
senior tag

Akkor ott valami bezavarja a BT kapcsolatot. Nekem munkahelyen, ha telefonról megy a zene, akkor le van téve a telefon és 10-12 métert még "átlövi". Viszont, az egy tök üres helység. De az is igaz, hogy korábban a MiBand2-vel, lakáson belül ritkábban szakadtam meg, mint ezzel. Annak a falak nem voltak akadályok.

(#5398) Dexter68 válasza DrBubo77 (#5383) üzenetére


Dexter68
addikt

Hehh, akkor nem csinálom meg :D Majdnem nekiálltam :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5399) Dexter68 válasza GorTen (#5381) üzenetére


Dexter68
addikt

Ez attól függ, hogy mi kerül a telefon és az óra közé. Van, amikor egy emeletnyi különbség van, és látja, de van, hogy szobán belül úgy alakul, hogy messzebb vagyok és még úgy is fordulok, hogy közé kerül egy krigli sör, meg az a 130 kilónyi pacal, hús, és szalonna, ami a testem, akkor meg elveszti.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5400) dioka7 válasza Dexter68 (#5399) üzenetére


dioka7
senior tag

"130 kilónyi pacal, hús, és szalonna, ami a testem" :DDD :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.