Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Upo válasza retesz147 (#999) üzenetére


Upo
addikt

Mi Bandage már tud letöltöttet is, mi fit-en keresztül. Hasonló, csak mindegyik gyári mögé lehet tenni sajátot, és utána egy nyomással felrakni. Csak meg kell jegyezni hogy melyik kép mögött melyik saját van.
Mi fit-es sajátot a cache mappa törlésével lehet visszahozni. Vagy mi bandage alatt megnyomod az inicializálást. Miuihu fórumon most pörög jól a topik, Boresz is aktív hogy a kért dolgokat beletegye az app-ba. Ismeretlen app értesítést megcsinálta, most rámegy, hogy a külső .bin fájlokból legyen watchface kép is.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1002) gyemipapa válasza Upo (#1001) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Mi Bandage prémium változata mennyibe kerül, és évenként kell megújítani, vagy onnantól korlátlan ideig használható?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1003) retesz147 válasza Upo (#1001) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi! Este feltettem, de már nem volt erőm foglalkozni vele, csak annyit, hogy csatlakoztattam az órával.
Éjjel BT off, de órát bekapcsolva hagytam.

Reggel, na mondom megnézem alvásadatokat.
Nem tud csatlakozni...Órát is és telót is többször újraindítottam, de semmi. Bandaget leszedtem, de semmi.

Szóval most nem tud csatlakozni az óra a Mi fithez. :W

Mi a teendő? Órán FR, vagy szedjem le Mi fitet?

Xiaomi 13 eu dev...

(#1004) retesz147 válasza retesz147 (#1003) üzenetére


retesz147
addikt

remegő kézzel, de rámentem az FR-re az órán....megoldotta....

Xiaomi 13 eu dev...

(#1005) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Tervezem egy ilyen okosóra vásárlását, és a vízállóságával kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének.
Mi Band 1/2 gond nélkül bírja a zuhanyt/tengert/Balatont akár huzamosabb ideig is, a Bip-től vajon várhatom ugyanezt, vagy kíméletesebbnek kell lenni?

(#1006) CHIPman válasza CSAVI38 (#998) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én is feltettem. Mi Fitet használsz, vagy Gadgetbridge-et? Ha azzal a mi fittel akarom használni, amivel a fw-t kellett telepíteni, akkor kínai lesz, és mivel a font fájlban nincsenek kínai karakterek, kérdőjelek lesznek mindenhol. Így gadget bridge-zsel beállítottam az angol nyelvet, viszont a mifitet most nem tudom használni.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1007) Cabrio


Cabrio
aktív tag

Előfordult már valakivel olyan, hogy a kijelző körül kijött egy vékony kis szilikon gumi? Gondolom az a vízálló gumi lehet, így már ne nagyon tegyem víz alá?

(#1008) Upo válasza CHIPman (#1006) üzenetére


Upo
addikt

Milyen mi fit-et használsz? Nagyon régi amivel még kínai az óra, playről is a 3.2.4 vagy újabbal már angol.
De nekem most jött le play-ről a 3.2.7, és 0.1.0.70-re frissíti az órát. Mindent cserél, firmware, res, gps, a-gps, majdnem 10 perc mire végez.
Elvileg, mivel ez már újabb mint a beta 1.0.66 firmware, erre is rá lehet tenni az ékezetes fontot?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1009) Upo válasza Cabrio (#1007) üzenetére


Upo
addikt

Amúgy sem tenném, a huami azt írta rá, hogy nem ajánlott úszni sem benne, nemhogy merülni. Valami olyasmi, hogy "not swimming waterproof just daily life waterproof". Az kb. olyan, hogy esőben amig beszaladsz az autóból, vagy kézmosáskor esetleg ráfröccsenhet a víz.
Sokan megjárták már az úszással, beázott és tönkrement az óra. Így meg pláne, hogy a tömítés vagy ragasztó kijött. Nem valami parádés az összeszerelési minőség ahogy látom (akárcsak a mi band esetén), elég sok az olyan ami nem tömít rendesen. Ne is beszéljünk azokról, akiknek leesett a kijelző, volt akinek már az első kicsomagolásnál szét volt esve, volt akinek kézfogás közben potyogott ki. Van akinek kiugrott a nyomógomb. Én inkább próbálom óvni a víztől.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1010) kerlas válasza Upo (#1008) üzenetére


kerlas
tag

Simán lefrissült, vagy vpn-el találtad meg, mert nekem nem írja, hogy van frissítés a mi fit-hez.

(#1011) Cabrio válasza Upo (#1009) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Na akkor nekem is ki fog esni a kijelző, az lesz a vége? Aztán veszek egy Pace 2-t... Csak kár, hogy az nem bír ki egy hónapot 1 töltéssel

(#1012) CHIPman válasza Upo (#1008) üzenetére


CHIPman
nagyúr

3.2.7.2, és 0.1.0.66 a firmware, ez kellett a font cseréhez, és a moddolt gadget bridge->Mi Fit váltás rakta be a kínait, majd amikor visszaállítottam angolra a GB-ben, eltűnt a balra húzós menüm. Ekkor lecsatlakoztattam GB-ről, újrahúztam a Mi Fitet (mindegy melyiket, én hagytam a 3272-t), és szinkronizáltam. Megváltoztattam a menü sorrendjét, és visszajött a menü, és angol az óra (magyar karakterekkel is). A 0.1.0.70-et nem merem kipróbálni egyelőre, szerintem ki is lövöm a mifiten az auto updatet, majd ha Yener nyilatkozik róla, akor frissítek.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1013) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Megjott nekem is. Minden frissítve, kapcsolva a teloval látják egymast, de ez fogad.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1014) CHIPman válasza Tiger. (#1013) üzenetére


CHIPman
nagyúr

"látják egymast" <--> "de ez fogad"
Ez azt jelenti, hogy az óra nem látja a telefont.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1015) Tiger. válasza CHIPman (#1014) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Amint megszuntetem a párosítás jelez az óra. Telefon ki írja hany%stb.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1016) CHIPman válasza Tiger. (#1015) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor miért szünteted meg?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1017) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ezt írta ki.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1018) Upo válasza kerlas (#1010) üzenetére


Upo
addikt

Simán a Play áruház jelezte a telón. Érdekes, ha számítógépen nézem a fiókommal a play-en a mi fit-et ott 3.2.6-ot ír (mondjuk a dátuma tegnapi, pedig nem tegnap jött ki), telefonon 3.2.7.
De FB csoportban létom, hogy iphone-ra is kijött a 3.2.7 és az is 1.0.70-re frissíti az órát.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1019) Upo válasza CHIPman (#1012) üzenetére


Upo
addikt

Neked a kínai beta szoftver van fent, én a hivatalos stabil google play store mi fit-ről beszélek. A kínai nem is fog frissíteni play-esre abban biztos lehetsz.
A merek-nem merek-ről meg annyit, hogy előbb használom a pay-es stabilt mint a fejlesztésből kikerült négy számjegy verziós mi fitet. Mint tudjuk, a kínai fejlesztői csinált itt is pár téglát, de már külön csoportja van a károsultaknak, hátha valahogy életre tudják kelteni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1020) Tiger. válasza Upo (#1019) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Enyém is tégla lett? Bár én csak azt csináltam amit kell, az óra frissített mifiten keresztül.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1021) retesz147


retesz147
addikt

Én már teljesen bementem az erdő közepére ezekkel a verziókkal....

Ugye tegnap írtam, hogy mi van fent: Óra:0.1.0.44, Mi fit (play-es): 3.2.6+Amazfit Bip Watchface+Mi bandage.

Namármost a magyar ékezetes szövegek ugye kérdőjellel jelennek meg, de olvastam, hogy van olyan, hogy megjelenik, csak épp ékezet nélkül....Na nekem az tökéletes lenne, ahhoz mit kell csinálnom?
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#1022) CHIPman válasza Upo (#1019) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem kértem véleményt, tanácsot meg pláne nem, csak a kérdésedre válaszoltam, mivel nekem címezted.

retesz147: Legegyszerűbb az Alert Bridge. Kilövöd minden máshol az értesítéseket, és Alert Bridge-ben kapcsolod be az appokat.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1023) Cabrio


Cabrio
aktív tag

Amazfit Notify programot be lehet úgy állítani, hogy óránként mérje a pulzust, ne pedig egyfolytában? Van benne ilyen funkció, de állandóan mér, hiába állítom 1 vagy 2 órára a mérést

(#1024) Upo válasza Tiger. (#1017) üzenetére


Upo
addikt

Ez milyen alkalmazás?
Szedj le mindent. Play-ről rakd fel a mi fit-et. Csatlakoztasd, akkor frissít egyet és lesz kijelzés.
Ha nem akar frissíteni és így marad a kijelző, akkor #780.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1025) Tiger. válasza Upo (#1024) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Kösz. Haza értem, feltoltom és utána neki esek ismét.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1026) Tiger. válasza Upo (#1024) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Muszáj ezt egy új órával eljatszani?
Az a leírás nem tűnik egyszerunek.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1027) Upo válasza Tiger. (#1026) üzenetére


Upo
addikt

Nem muszáj. Csak ha a mi fit nem teszi helyre. Pár hete jött meg a lányom órája, az is ezt csinálta, de a mi fit lefrissítette és jó lett. Azért írtam a play-ről a 3.2.7 mi fit-et, mert abban van a most elérhető legfrissebb firmware, azaz várhatóan frissíteni fogja az órát.
Akinek még nem jelent meg a 3.2.7 a play-en, feltöltöttem az enyém: [link]

Ha a mi fit nem csinálja meg, akkor vagy kidobod (mutasd hogy hova :U ), vagy végigcsinálod. Mondjuk ahhoz párosítani kell előbb a mi fit-ben, és bekapcsolni a felfedezhetőséget, mert anélkül nem fog más appal kapcsolódni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1028) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nekem eddig semmi pozitív tapasztalatom nincs erről az óráról. Sőt egyenlore egy nagy kulanak tartom az egészet, frissíti magát és téglát csinál magából. A pebble merfoldekkel jobb.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1029) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ez csinálta az sw, resnel.

Leszedtem azt a 3filet, felrakzam a telefonra. A mifit fentvolt, be kapcsoltam a lathatosagot. A notifivel betaloztam amit kellett és 99%-nal ezt csinálta.
A gadget azt nem lehet leszedni a playrol, külön leszedtem, és ott elvileg látta az órát, azt írta csatlakozás essexplorelbol megnyitottam a filét, fel is jött a gadget apó de semmit nem csinált.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1030) hardline


hardline
senior tag

Sziasztok!
IOS rendszerrel mennyire használható ez az óra? iPhone SE telefonom van. Jelenleg egy Mi Band 2-t használok, de csak az ébresztés meg az óra része hasznos, mivel az értesítésekből alig van amit megjelenít, azt is 2 másodpercig ikon szinten, de mire ránézek már sokszor ez is eltűnik.
Nem nagyon találtam olyan videót vagy írásos tesztet, ami részletesen bemutatná IOS alatt a funkciókat.
GPS rész hogyan működik? Állandóan rögzíti az adatokat, vagy app-ban kell elindítani hogy épp futni akarok? Üzemidő kb mennyi átlagosan? Az üzenetek, nem fogadott hívások láthatóak az órán?

(#1031) detroitrw válasza Tiger. (#1029) üzenetére


detroitrw
addikt

Le lett írva hogy mifit-el csinálja az ember a frissítést!

Ha megnézed a képet akkor láthatod hogy amivel csinálod a frissítést abba a progiba ez a funkció beta verzióba van!

ha így cselekszel és csinálsz belőle téglát az kizárólag a Te hibád nem az óráé :))

[ Szerkesztve ]

(#1032) CHIPman válasza hardline (#1030) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mivel ékezetes latin karakterek helyett kérdőjeleket mutat, ezért alapvetően értesítések megjelenítésére iOS-en korlátozottan alkalmas. De elvileg ha a fentebb általam linkelt leírással egy androidos telefonról megcsinálod az ékezetes karaktereket, akkor működnie kéne utána iOS-en is amíg le nem frissíted, ha minden igaz tesztelem is a héten.
A GPS,es dolgokat az órán kell elindítani.
Üzemidő non plus ultra, legalább annyi várható tőle mint a mi bandtől, és ugye ez always on displayes.
Az értesítések itt sem jelennek meg túl hosszú ideig, de két mozdulattal a hívásokat kivéve minden előhozható és lapozható.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1033) Tiger. válasza detroitrw (#1031) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha elolvasnad az előzményeket akkor tudhatnad, hogy azt a kort már le futottam, jobban jártál volna ha meg sem szólalsz.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1034) detroitrw válasza Tiger. (#1033) üzenetére


detroitrw
addikt

:DDD
Láttam ;)

Mivel ez egy közösségi fórum így ha egy valakinek ír valaki az nem csak neki szól hanem a többieknek is értékes információ lehet :U

ui: nyugodjál le attól megnyugszol :B

:R

amúgy miband-el sok eset volt hogy bizonyos telók (márkák) BT-vel sz@arakodott maga a csatlakozás ill. frisssítés.
más telóval is próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#1035) hardline válasza CHIPman (#1032) üzenetére


hardline
senior tag

Köszi a gyors választ. Az érdekelne még, hogy alkalmazás értesítéseknél bővebb a kínálat, mint mi band 2 esetén? Tehát pl egy Gmail appot is jelez? Mert a Mi Band 2 elég korlátozott e tekintetben ugye... Fb, viber és csókolom.
Elég szimpatikus a Bip, de még nem tudom, hogy kell-e nekem.

(#1036) gyemipapa válasza Tiger. (#1028) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Csak tudnám, ha a Pebble mérföldekkel jobb, annyira elégedett voltál vele, minek vetted meg ezt?
Vagy miért nem tájékozódtál előtte a fórumokon, a tapasztalatokról?
Javaslom, ha ennyire csalódtál, szabadulj meg tőle, vegyél Pebblét, és tényleg higgadj le, sugárzik a hozzászólásaidból a frusztáció, ingerültség, pedig ugye ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye...
Bocsánat, nem sértésnek szántam, csak most ez a mondás jutott hirtelen eszembe.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1037) Tiger. válasza detroitrw (#1034) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Iphone 5s ios 10.3
Htc one m7 android 5.02
Htc u11 android 8.0

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1038) Tiger. válasza gyemipapa (#1036) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Van pebble timeom. Miband 2is gondoltam lesz egy ilyenem is.
Ilyenbe te is belefuthattal volna, utána vakarhattad volna a fejed. Amint az órát bekapcsoltam, onnantól kezdve a mifit csinált mindent. Nincs user error.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1039) detroitrw válasza Tiger. (#1037) üzenetére


detroitrw
addikt

én megpróbálnék más androidos (min. 4.4, bt4.0) márkát is
ha ott működik akkor valszeg a bt csatlakozással lesz a hiba

[ Szerkesztve ]

(#1040) Tiger. válasza detroitrw (#1039) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mi a baj az 5.02 androiddal?

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1041) detroitrw válasza Tiger. (#1040) üzenetére


detroitrw
addikt

nem az android verzióval van legtöbbször a probléma hanem a telógyártók által használt bt cuccal :)
mindig vannak anomáliák, lehet hogy itt is hasonló dolog szivat téged :((

esetleg olyat próbáltál hogy ugyebár a párosításhoz ajánlani szokták a gps bekapcsolását, hogy amikor frissít akkor is legyen bekapcsolva a gps (hátha :) )

[ Szerkesztve ]

(#1042) Tiger. válasza detroitrw (#1041) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De 3 kulonbozo telefonnal próbáltam ki.
Legutóbb a notifibol sikerült rá rakni az sv, res, GPS filet, ettől függetlenül nincs kép az órán, a helyzet változatlan.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1043) detroitrw válasza Tiger. (#1042) üzenetére


detroitrw
addikt

igen láttam
én csak tippet adtam mivel lehetne még próbálkozni, mert ez a BT dolog egy valós bug szokott lenne :((

(#1044) Tiger. válasza detroitrw (#1043) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Itt már biztos, hogy az órával van valami.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1045) gyemipapa válasza Tiger. (#1038) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Természetesen igaz, ki lehet fogni egy sz*r példányt, ettől még viszont nem kell lefikázni magát a típust.
Én két hónapja használom, fw-t már 3x sikeresen frissítettem. Amúgy nem vagyunk egyformák, de én nem tartanék egyszerre 3 féle okosórát, hogy váltogassam, ha valamelyik beválik, használom, ha nem, vagy megunom, vagy jobban megtetszik egy másik, megveszem, a régebbit meg eladom.
Egyébként ha már elsőre sz*rakodott, pár képet mellékelve megreklamálhattad volna, és visszakaphattad volna az árát. Ki lehet fogni hibás példányt mindenből, más terméknél én is beleszaladtam már.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#1046) CHIPman válasza hardline (#1035) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Valamit elnézel, a mibandon kb 50db alkalmazás van támogatva natívan (ikonnal), plusz olyat is hozzá tudsz adni aminek nem ismeri az ikonját. Ez ugyanannyira támogatott ilyen szempontból, mint a miband mivel ugyanaz a program kezeli), csak ugye ki is írja az ikon mellett a szöveget is.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1047) hardline válasza CHIPman (#1046) üzenetére


hardline
senior tag

IOS Mi Fit appban nekem nincs listázva a Gmail és a többi telepített app sem. Hozzáadásra nem tudom hol van lehetőség, nem találkoztam ilyennel. Épp ezért kérdeztem, hogy a Bip az tudná-e a Gmail értesítést, mert ez lenne az egyik legfontosabb.

(#1048) CHIPman válasza hardline (#1047) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ja hogy iOS, azr nem tudom. El is felejtettem hogy arról beszélünk. De mivel ugyanúgy Mi Fit, simán elképzelhető hogy ugyanaz a helyzet.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1049) balu1977 válasza hardline (#1047) üzenetére


balu1977
senior tag

Pár száz forintért veszel hozzá appot (Tools & Amazfit) és kiírja a hívó nevét és bármilyen app értesítéseit kezeli, szöveggel együtt. Tudta ezt a band 2 is a Tools & Mi Bandal.

(#1050) hardline válasza balu1977 (#1049) üzenetére


hardline
senior tag

Mire megyek iOS-en az adroidos appal szerinted? "Köszönöm" a "hozzáértő" "segítséged"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.