Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) gyurivok


gyurivok
újonc

Szerintem lenne értelme, én is keresek egy csomó infót. Jó lenne egy helyre összerakni mindet. A videó meg teljesen konkrét, nehezebben lehet félreérteni. Szerintem jó ötlet ;)

(#4252) Tiger. válasza gyemipapa (#4208) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ki kapcsoltam a telefonon a Bluetooth keresést, azóta sokkal jobb a helyzet, otthon nincs vele gond.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4253) xEon1337 válasza Dyingsoul (#4249) üzenetére


xEon1337
őstag

Én örömmel fogadnám! :K

"Less but better" - Dieter Rams

(#4254) Jabby


Jabby
őstag

Ma főzőcskéztem egy kicsit, közben 2 000 lépést tekertem a fakanállal az órába :C
Egy vicc a lépésszámlálója... :O

(#4255) gyemipapa válasza Jabby (#4254) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nálam tökéletesen, és reálisan működik, többször teszteltem lépésekkel, karlóbálással, főzéssel stb...
Egyedül az autóvezetésre tesz rá mondjuk 10 km-en 150-200 lépést, mert az autó is halad térben, és a kezemet is mozgatom a kormánnyal, ezzel nyilván nem tud mit kezdeni, de melyik 20 ezer Ft alatti eszköz képes arra, hogy minden élethelyzetben érzékelje a tényleges tevékenységet?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4256) Dexter68 válasza Jabby (#4254) üzenetére


Dexter68
addikt

Lehet, hogy erre jó a Mi Fit-ben a Viselkedéscímkézés? Lehet, hogy elkezdesz főzni, elindítasz egy ilyet és onnantól tudja, hogy most babfőzelék van?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4257) gyurivok


gyurivok
újonc

Találtam egy modolt mi fit-et google driveon (linket innen szereztem). Azóta "connect app to retry" hibát ír. fene egye meg :O :O :O :O :W :W :W :W

(#4258) Tiger. válasza gyurivok (#4257) üzenetére


Tiger.
nagyúr

:D

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4259) Jabby válasza gyemipapa (#4255) üzenetére


Jabby
őstag

Nem fikázom a Bip-et, hogy nem tud mit kezdeni a kalimpálással, csak furcsa, hogy a Band 1-2 ezt jobban kezelte. De hozzászólásodon elgondolkodva lett egy ötletem, amit (#4256) Dexter68-nak is címeznék.

Az órát bal kézen hordom, úgy, ahogy balkezesként. A Mi Fitben a viselés is bal kézre van állítva.
A Band-eket viszont jobb kézen hordtam, s a viselés is jobb kézre volt állítva.
Mivel aktívabb a bal kezem, s nincs balkezes beállításra lehetőség, lehetséges ezért mér a Bip több lépést?

(#4260) salapp


salapp
addikt

Bocs, hátha meg tudjátok írni.
A telefonos MI programon belül hol kell keresni a "viselkedéscímkézés" menüpontot?

Köszi

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#4261) Jorgos01 válasza Dyingsoul (#4249) üzenetére


Jorgos01
tag

Csatlakozom a videót várók táborához.
:C :R
És minél részletesebb, annál jobb. (Repetitio est mater studiorum.)

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#4262) salapp


salapp
addikt

Új kérdés: Hol kell és mit beállítani, hogy a Bip mutassa a bejövő hívó számát/nevét? Utólag a nem fogadott hívás mellé már kiírja, ki hívott.
SMS-nél sem látni a Bip-en, kitől jött.
Ez így, ilyen bugosan "normális" jelenleg? Vagy mi a helyzet?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#4263) juve600


juve600
nagyúr

üdv

Huawei Mate 10 Lite telóval használja itt valaki a bip-et ???
:R

(#4264) Dexter68 válasza salapp (#4260) üzenetére


Dexter68
addikt

Profil (jobb alsó ikon) - legörgetsz - és alulról az ötödik menüpont.

A hívófél kijelzést nem tudom, mert én a Notify&Fitnesst használom erre.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4265) gyemipapa válasza Jabby (#4259) üzenetére


gyemipapa
senior tag

"Nem fikázom a Bip-et, hogy nem tud mit kezdeni a kalimpálással"
Nézd, azt nem tudom megállapítani, hogy a TE órád a TE kalimpálásoddal mit tud kezdeni, csak a saját tapasztalatomat írom, bal kézen hordom, bal kézre állítva, napi szinten főzök, nem számolja a lépést, kivéve, ha közben mászkálok is, (mondjuk sörééé a hűtőhöz, vagy kezet mosni :D ), kipróbáltam többször is, egy helyben állva hiába kalimpálok össze-vissza, akár kavargató mozdulatokat is téve, egyetlen lépést sem ad hozzá, a beépített szenzor érzékeli, hogy fizikailag nem mozdultam el a helyemről.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4266) bl4ze válasza Tiger. (#4252) üzenetére


bl4ze
veterán

Hol kapcsoltad ezt ki?

Droid 8.0, HTC 10-en vagyok, azt hiszem neked is volt/van olyan telód. Nem találok ilyen funkciót.

.:. bl4ze .:.

(#4267) salapp válasza Dexter68 (#4264) üzenetére


salapp
addikt

Ez a "Profil" hol van? A MI Fit android felületén vagy magában a Bip menüjében?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#4268) Gloob válasza salapp (#4267) üzenetére


Gloob
addikt

Hol lenne? A telefonon, a Mi Fit-ben! Jobb alsó sarokban Profil!!

Samsung Galaxy A52S

(#4269) salapp válasza Gloob (#4268) üzenetére


salapp
addikt

Jó, feleségem kapta ma. Most mondom neki újra. Kiderítette, hogy eleve a profil-on belül mászkált :))))

Akkor már csak a hívószám kijelzésre kellene egy megoldás.
Sima Huawei Band-ja is tudja...

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#4270) Gloob válasza salapp (#4269) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom, nálam is az asszonyé az óra, nekem MiBand 3 van. Neki kijelzi az óra, viszont ő iPhone-t használ. Nálam androidon a Band sem jelzi, csak akkor, ha a telefon nyelve angol. Az is igaz, hogy nálam a Band magyarítva van, de eredetileg is csak angolul jelezte. Én ezt a problémát a MiBandage androidos programmal kerültem meg. Én az órát androidon nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#4271) Tiger. válasza bl4ze (#4266) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Majd otthon megnézem, mert az ezt s9 - en kapcsoltam ki, de amúgy u11 van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4272) Dexter68 válasza salapp (#4269) üzenetére


Dexter68
addikt

Idézek az összefoglalóból:
K: Mi Fit nem írja ki a hívó nevét, csak azt hogy "incoming call".
V: A telefonon érdemes minden jogosultságot megadni a Mi Fitnek. Van akinél a moddolt Mi Fit használata oldotta meg a problémát, és utána már a gyári Mi Fit is rendben kijelezte a hívó nevét.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4273) Gloob válasza Dexter68 (#4272) üzenetére


Gloob
addikt

Szerintem, ha a Mi Fit nem kér, vagy nem kap hozzáférést a névjegyekhez, akkor nem is fogja kiírni. A MiBandage az kéri a hozzáférést, és azzal ki is írja.

Samsung Galaxy A52S

(#4274) gyurivok válasza Dexter68 (#4272) üzenetére


gyurivok
újonc

A lehető összes jogosultságot megadtam, minden lehetséges kivételt megadtam neki, a moddolt mifit fontfrissítés loopot is megadtam neki (mire épen 2 frissítés között ki tudtam kapcsolni a bloetooth-ot anélkül hogy hibát írt volna ki az óra eltelt egy napom....), nekem mégsem jó. :(

a hibás appot innen szedtem le : [link]

(#4275) Tiger. válasza Dexter68 (#4272) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha magyar a keszuleked és magyar nyelven van a mifit nem írja ki a hívó nevét.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4276) mrrr74 válasza gyurivok (#4257) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Hátha segít, nekem első bekapcsoláskor, párosítás után azonnal dobta ezt az üzenetet, gondolom valahogy belefagyott a frissítésbe, semmit nem csinált csak ezt írta ki, ráadásul spanyolul/olaszul.

A megoldás az volt, hogy miután a Mi fiókomból kiléptem és a bluetooth kapcsolatok közül eltávolítottam az órát, egy másik telefonon indítotam a Mi Fit akalmazást és csatlakoztam.

Kis idő múlva elkezdte a firmware frissítésést és megjavult. MIndezt éjjeli fél12 és hajnali 1 között, rohadt mérges voltam, hogy nem tudok aludni :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#4277) Gloob


Gloob
addikt

Akinek magyar a telefonja, és nem jelzi a hívó nevét, az egy próba erejéig állítsa át angolra, és úgy tesztelje le a hívásazonosítást. Gyanítom, hogy menni fog. Ezután állítsa vissza magyarra, és nem fogja kiírni. Akinek kell a kiírás, és kedve van hozzá, az tegye fel a Playról a MiBandage-t, állítsa be, hogy az kezelje a hívást, a MiFitben pedig tiltsa le a híváskezelést! Ezek után menni fog a kiírás. Én ezt eljátszottam a MiBand 3-mal, és jó!

Samsung Galaxy A52S

(#4278) Dexter68 válasza Tiger. (#4275) üzenetére


Dexter68
addikt

mondjuk fentebb írtam, hogy a notifyt használom erre :U Meg ott van rá a Mibandage, vagy az alertbridge, vagy a gadgetbridge, hiszen a mifit alapból nem jeleníti meg szépen az ékezetes betűket sem.

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4279) Jabby válasza gyemipapa (#4265) üzenetére


Jabby
őstag

OK, majd tesztelgetem!

(#4280) bl4ze válasza Tiger. (#4271) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszi, nézd már meg. Én nem találok ilyen opciót 8.0 Droid alatt. (HTC 10)

.:. bl4ze .:.

(#4281) Tiger. válasza bl4ze (#4280) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Egyből meglett, ki kapcsolt bluetooth, legalul a szövegben nekem zöldell írja, hogy keresési beállítások, arra katt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4282) bl4ze válasza Tiger. (#4281) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem ilyen nincsen Droid 8.0 alatt a HTC 10-en, stock droid.

.:. bl4ze .:.

(#4283) Tiger. válasza bl4ze (#4282) üzenetére


Tiger.
nagyúr

mind1iken van. Menj be a bluetooth beállitásokban, legyen ki kapcsolva a bluetooth.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4284) dussy válasza Dyingsoul (#4249) üzenetére


dussy
őstag

+1

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#4285) bl4ze válasza Tiger. (#4283) üzenetére


bl4ze
veterán

Ha ki van kapcsolva a BT akkor nincsen beállítások opció.
Ami van "béerkezett fileok megtekintése" és "tanácsok és súgó"

Ami nem aktív : "keresés" és "eszköz átnevezése".

Szóval nálam kikapcsolt BT-nél nincsen beállítások. Sajnos.

.:. bl4ze .:.

(#4286) Tiger. válasza bl4ze (#4285) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nincs ilyen?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4287) bl4ze válasza Tiger. (#4286) üzenetére


bl4ze
veterán

Nem, nincsen ilyen a HTC féle stock 8.0 droidon.

Az 5X-en volt ilyen, emlékszem. Ezen nem lehet ezt állítani, kapcsolni.

.:. bl4ze .:.

(#4288) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Egy fb csoportban tett fel egy tag képet a bipjéről, amiben wellnessezett.
FYI

Elfogadom a sütiket.

(#4289) salapp válasza Dr.NX (#4288) üzenetére


salapp
addikt

Mit takart vajon a wellnessezés? Bugyborgott a brűgölőben pár órát, aztán átment a szaunába még félórára, hűtőfürdőkkel megszakítva?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#4290) Upo válasza Tiger. (#4275) üzenetére


Upo
addikt

Ez sem mindig igaz, nekem valamiért kiírja magyar telefonon gyári mifit-el is. Az egyik mifit frissítés után nem akarta kiírni, állítgathattam bármit, azt hittem hogy kivették a szoftverből. De valamiért újraindítottam a telefont és azóta is kiírja a neveket pedig jött már jópár új verzió.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4291) thornadoj válasza Gloob (#4277) üzenetére


thornadoj
aktív tag

Átállítottam a telefont angolra, és érdekes módon megjelent egy új beállítás az incoming call menün belül, a show call informations. amikor kipipáltam, rögtön engedélyt is kért a telefonkönyvemhez, és láss csodát kiírta a hívó fél nevét. abban reménykedtem, h visszaállítva magyarra a telót megmarad a funkció, de sajna nem :-(

(#4292) gyemipapa válasza Dr.NX (#4288) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Meg is érdemli, aki szándékosan gyilkolja az óráját, a sok negatív példa és figyelmeztetések ellenére.
Ezerszer leírták, hogyan kell értelmezni a vízállóságát...

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4293) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok!

Ios-en hogy lehetne megoldani az értesítéseket, hogy ne tartalmazzanak ?-eket ékezetes karakterek helyett? Valamint használ valaki Iwatch szerű lyuggatott szíjat?Jó?

Tisztelet a Gépésznek!

(#4294) Dr.NX válasza VMatteo (#4293) üzenetére


Dr.NX
addikt

Tedd fel az ékezetes fontkészletet AmazTools-szal.

Elfogadom a sütiket.

(#4295) Dr.NX válasza gyurivok (#4274) üzenetére


Dr.NX
addikt

Leszedtél egy tavaly novemberi appot, aminek a címében virít a Discontinued...mit vártunk, ugye? :F
Az ajánlott moddolt Mi Fit még mindig a topik összefoglalójában van.

Elfogadom a sütiket.

(#4296) VMatteo válasza Dr.NX (#4294) üzenetére


VMatteo
őstag

"Mili_chaohu_uni.ft" <--ezt? összefoglalóban ez tűnik a megoldásnak.

Tisztelet a Gépésznek!

(#4297) killertibi


killertibi
tag

Sziasztok. Ma futás közben inditottam egy mérést, de leállítani már nem sikerül. Hosszan nyomom a gombot, feljön a képernyő, hogy leállítom vagy folytatom, de az érintésre nem reagál. Újraindítani gomb hosszú nyomással nem tudom. Más járt már így? Beszart volna az érintő?

(#4298) Dr.NX válasza VMatteo (#4296) üzenetére


Dr.NX
addikt

:K

Elfogadom a sütiket.

(#4299) VMatteo válasza Dr.NX (#4298) üzenetére


VMatteo
őstag

amaztoolsal install custom file és csók a család? :DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#4300) Tiger. válasza Upo (#4290) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem meg sosem írta ki.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.