Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) blod001 válasza bl4ze (#4349) üzenetére


blod001
tag

Sőt, watchface cserénél is!

(#4352) Gloob válasza Marchocius (#4346) üzenetére


Gloob
addikt

És akkor az nem megoldás, hogy a mérleget, a Band-et kezeli a MiFit, az órát meg az Amaztools? Akkor nem kell cserénél állandóan leválasztani. Vagy nem neked van ilyen gondod? Lehet, hogy már keverem, akkor bocs.

Samsung Galaxy A52S

(#4353) Marchocius válasza Gloob (#4352) üzenetére


Marchocius
tag

De meg lehetne oldani végülis, de amennyire az Amaztools-t néztem nem olyan átfogó mint a Mi Fit, inkább mókolásra van mint grafikonos megjelenítésre, de ha tévedek javítsatok ki.

(#4354) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok. Jó pár hét után újra elkezdtem használni az órát, Notify & fitness-szel megy, 10:30 óta először 10, majd most 5 percenkét bekapcsol az ébnresztő annak ellenére, hogy sehol nincs beállítva, mi lehet a gond?

(#4355) Marchocius válasza Gloob (#4352) üzenetére


Marchocius
tag

Írtam egy e-mail-t az Amazfit contact oldalra, remélem válaszolnak és közelebb jutok a megoldáshoz:)

(#4356) porkiy válasza porkiy (#4354) üzenetére


porkiy
aktív tag

Frissítettem mindent, mégis azt írja ki, hogy "connect app to update" folyamatosan...és a képernyőn a telefon-óra nyilakkal kép van...... :((

[ Szerkesztve ]

(#4357) cheerokko06t válasza Marchocius (#4326) üzenetére


cheerokko06t
csendes tag

Én is így használom. A face újra beállítása a legkevésbé macerás. A font megmarad. Külön fiókkal nincs értelme, app klónozás szintén hülyeség, mert pont az a lényeg, hogy egy profil alatt mérje a mozgásod. Eleinte én is más megoldást kerestem, de oda vissza 1 perc az egész. És legalább ilyenkor mindig más face van beállítva, fő a változatosság. 🙂

(#4358) porkiy válasza porkiy (#4356) üzenetére


porkiy
aktív tag

...és közben meg szerintem működik, csak ugye nem látszik a képernyőn a folyamatops felirat miatt, de értesítés, bejövő hívás megjelenik, szóval most várom, h lemerüljön.....még jó, h reggelre lett teljesen feltöltve, szóval pár hét biztos mire lemegy.....

(#4359) Marchocius válasza cheerokko06t (#4357) üzenetére


Marchocius
tag

Lehet ez lesz a megoldás nálam is :)

(#4360) xedos válasza porkiy (#4358) üzenetére


xedos
addikt

Na, ezzel én is szívtam... :-(
Végül valamelyik korábbi firmwareből (4fileosból) kellett az egyiket a Notify&Fitness for Amazfittel visszarakni - ezután újra lefrissült és rendben működik. Keress vissza a fórumban.

(#4361) porkiy válasza xedos (#4360) üzenetére


porkiy
aktív tag

Köszönöm, visszaolvastam, megtaláltam, a 3.2.7-re kellett visszaállni és jó lett. Köszönöm még1x.
Kérdés, ha most megint felrakom a legfrissebbet akkor vajon ugyanez lesz?

(#4362) porkiy válasza xedos (#4360) üzenetére


porkiy
aktív tag

Ja, látom: "ezután újra lefrissült és rendben működik" :-)

(#4363) HGTimber válasza porkiy (#4356) üzenetére


HGTimber
tag

Nekem is ugyan ez volt a problémám, valószínű, hogy nem a gyári/Play-es Mi Fittel frissítettél FW-t, hanem a Notify & Fitness-szel.

A megoldás egyszerű:

1. Töltsd le PC-n a legújabb Mi Fit apk-t.
2. PC-n nevezd át pl. .zip.re, így beletudsz menni és ki tudod szedni belőle az amazfit/assets mappából a Mili_chaohu.fw, Mili_chaohu.res, Mili_chaohu.gps fájlokat egy tetszőleges mappába.
3. Ezeket felmásolod a telóra.
4. Telepíted a telefonra a Gadgetbridge-t - csatlakoztatod az órát.
5. Telefonon pl. a Total Commanderrel megnyitod a Mili_chaohu.res-t és a Gadgetbridge-vel elkezdi update-elni.

(#4364) Bunkti


Bunkti
újonc

Tegnap érkezett meg az órám. Mindent beállítottam rajta, de mégsem jelez, ha sms-t viber vagy facebook üzentetet kapok. (minden be van állítva a Mi Fit-en4) Van valami ötleted? Köszönöm!

(#4365) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Elgondolkodtam egy ilyen kütyü beszerzésén. Mi Band 2-t váltana. Az EUStock-ról rendelhető termék nemzetközi verziós? Vagy EU verzió? Mert nincs feltüntetve az oldalukon.

Előre is köszönöm a választ!

Üdv.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#4366) Tiger. válasza Bunkti (#4364) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Mifit minden engedélyt megkapott?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4367) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#4365) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Nem is olyan régen válaszoltak is a kérdésemre. Gyors support! Megrendelve!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#4368) merqree


merqree
őstag

Két hónap alatt nem tudtam megszokni az órát, le is csengett nálam a varázsa, eladom.

További jó mókát Nektek, sziasztok!

(#4369) xhege válasza merqree (#4368) üzenetére


xhege
addikt

Mi az ami ennyire nem jött be? Nekem most érkezik egy, de csak "játszós, kirándulós" órának veszem. Mindennapi használatra marad a Pebble.

(#4370) merqree válasza xhege (#4369) üzenetére


merqree
őstag

Mindig nagy femtokos es femszijas oraim voltak/vannak.
Nem érzem, hogy lenne rajtam, ha hordom. Nem voltak magas elvarasaim, az ora szuper, de nekem nem jott be. Nem erzem, hogy meg mindig szuksegem van ra, tehat felesleges számomra.

(#4371) wlandroid


wlandroid
tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban, hogy a Bip a Messenger üzeneteket milyen módon jelzi? Olyan okosórát/karperecet keresek, ami a hosszabb üzeneteket is végig kiírja, és magától tovább is görgeti, nem pedig levágja a végét. Ha ezt tudja, már veszem is :D

(#4372) szpali válasza wlandroid (#4371) üzenetére


szpali
addikt

Ez 2 oldalon, 5-5 sort jelenít meg. Ha nem regényt írnak, akkor el lehet olvasni a lényeget.

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#4373) wlandroid válasza szpali (#4372) üzenetére


wlandroid
tag

Értem, köszi szépen ;)

(#4374) xhege válasza merqree (#4370) üzenetére


xhege
addikt

Köszi a választ!

(#4375) Petyka3 válasza merqree (#4370) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Valami ilyesmi bajom volt vele nekem is. Mondjuk a mobil mindig nálam van, akkor minek az óra? Az értesítések tetszettek, az tényleg jó volt, de méretre és a kijelző minősége is egy gyerek órára hajazott. Én amúgy egy hét alatt rájöttem, hogy nekem ez nem kell. Gondolkodtam indokokon, hogy ugyan miért tartsam meg, de nagyon nem találtam, ha még alapból trackelte volna, hogy merre megyek akkor azt mondom oké, de az MiFit app edzésprogramját elindítom a telefonon, ugyanott tartottam, mert ugye az órán ugyanez volt a metódus. Stratoson gondolkodtam, de azt meg túlárazottnak tűnik. Az ötlet jó, de az árak egyenlőre a földtől elrugaszkodnak tűnnek, ezért inkább kivárok. :))

(#4376) xEon1337 válasza Petyka3 (#4375) üzenetére


xEon1337
őstag

Nekem az tetszik benne így egy hét használat után, hogy nem kell mindig a telefonért nyúlni, ha történik valami, mert látom az értesítést. Persze a rendes órámat nem akarom lerakni, szóval az maradt a bal kézen, ez meg mindig a jobb kezemen van. :)
Illetve én elsősorban futáshoz vettem, ahhoz tökéletes és nem kell a telefont magammal cipelni, ami nagy könnyebbség.
Aki tudja, hogy mire és miért veszi, annak ajándék ennyi pénzért, de csodákat ne várjunk el tőle.

"Less but better" - Dieter Rams

(#4377) somez


somez
tag

Sziasztok!

Apósomnak vennék egy Bipet és mivel nem tud angolul, ezért feltenném neki a magyarítást. Remélhetően nem brickelném az órát, de az probléma lehet szerintetek, hogy esetleg lefrissül neki az FW és visszaáll angolra? Vagy simán lehet frissíteni és megmarad a magyar nyelv?

Köszönöm.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4378) himpulator


himpulator
tag

Sziasztok! Beszereztem egy Bip-et a Miband 2 helyett. A Miband 2 ön működött a 30 percenkénti pulzusmérés, azonban a Bipen sehogy sem tudom beállítani. Tudna valaki segíteni? Próbáltam Mifitben az auto mérést (nem mért) Bandageon a offline-online mérést egyben és külön külön(ekkor 1-2 percenként mér egyszer auto másodjára érintést mutat). A Bandageot újratettem, de ugyan ez. Mi lehet a gond? Vagy mi a helyes beállítás? A segítségeteket elöre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#4379) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Valami van a mifittel?
Ki jelentkeztem, csináltam a telefonon egy gyári vissza allitast, utána letoltottem, és nem tudok bejelentkezni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4380) GuruZone válasza Tiger. (#4379) üzenetére


GuruZone
őstag

Én is épp verziót akartam váltani, órák óta nem lép be.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#4381) Tiger. válasza GuruZone (#4380) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akkor ez nem egyedi eset?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4382) Tiger. válasza GuruZone (#4380) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sikerült.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4383) GuruZone válasza Tiger. (#4382) üzenetére


GuruZone
őstag

Nekem azóta sem lép be.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#4384) Tiger. válasza GuruZone (#4383) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Próbálgatni kell.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4385) DaDa


DaDa
senior tag

Az érdekes, hogy ha kikapcsolom az órát és újra indítom akkor eltűnnek a tárolt értesítések. Ezek szerint az újra indítás egy mini reset is. Bár a memóriában simán megtarthatná őket.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4386) Tiger. válasza GuruZone (#4383) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Most meg a notify nem akarja ki írni a hívó nevet.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4387) Casillero


Casillero
tag

Sziasztok!
Beszereztem én is egy ilyen kütyüt. Tegnap én is úgy jártam, hogy kilépett a fiókból a MiFit.. Utána nem tudtam belépni. Az órát újraindítottam és nekem is eltűnt róla minden. A watchface is. Remélem ez nem lesz rendszeres. Ahogy olvasom a topicot, mostanra elérte a használhatóságot az app és az óra is. Nekem a MiFit nem küldi rendesen az értesítéseket. Se telefonszám, se üzenetszöveg. Minden hozzáférés engedélyezve van pedig. A Gadgetbridge-el kiegészítve jól jelzi az értesítéseket.

(#4388) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Sziasztok! Mai naptól én is BIP tulaj lettem.
Eddig MiBand2 volt a karomon, amihez a Notify & Fittnesst megvásároltam. Ahogy nézem az nem jó az órához, így felraktam az Amazfit verzióját, ami így már nem regisztrált. Gondolom nincs választás, azt is regisztrálni kell, igaz?

Amúgy az óra eddig tetszik :)

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#4389) kissady válasza AMDaZERG_1 (#4388) üzenetére


kissady
tag

Igen. Írtam én is a srácnak, nekem e-mail problémám volt, mivel a céges e-mailen voltam bejelentkezve, amikor megrendeltem, most meg a sajátommal szerettem volna használni, azt írta vissza: VEGYEM MEG ERRE IS!!! Amúgy jó program, de inkább a Mi Bandage progit vettem meg hozzá, az is elegendő volt a Bip-hez.

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#4390) AMDaZERG_1 válasza kissady (#4389) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Végül megvettem ezt a verziót is. 650 nem sok érte...
Azonban a hívó nevét nem jeleníti meg, csak ahogy már más is leírta angolra átállítottam a telefont, és előjött a mifitben az opció, de visszaállítottam a nyelvet, így majd keresek más megoldást, hátha sikerül. Elenite a Mi Band sem jelezte, aztán idővel megoldódott az is.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#4391) AMDaZERG_1 válasza AMDaZERG_1 (#4390) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Megoldottam!
A MiFit -ben tiltottam a hívásjelzést, míg Notify & Fitness értesítéseknél beállítottam a név kijelzését.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#4392) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#4367) üzenetére


D1L1ZS
őstag

:D :DD Ma meg is hozta a futár! Nagyon tetszik! MiBand 2 megy a dobozába! :)

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#4393) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, hátha van valakinek ötlete: Bipet használok Notify & fitness Proval, de most kipróbáltam a Mi band 3-at Mi fittel. A problémám az, hogy a Bip nem szinkronizál a Notify-jal mert érzékeli a teló, hogy a Mi fitnél nincs beüzemelve az óra, de ahhoz, h párosítani tudjam, el kéne távolítani a Mi bandot. Szóval a kérdés, hogy esetleg a Notify-on kívül van olyan alkalmazás, ami rendesen megy Mi fit nélkül? Vagy minden egyes alkalommal le kell szedni a Bandot és felrakni a Bipet a Mi fitben? Remélem jól leírtam a dolgot... :D

(#4394) Marchocius válasza porkiy (#4393) üzenetére


Marchocius
tag

A Mi Fit-nél minden esetben le kell választani és újra párosítani ha eszközt váltasz, én hetente kétszer a Mi Band 1S-vel és a Bip el eljátszom. Írtam az Amazfit ügyfélszolgálatnak és azt válaszolták, hogy tudnak róla, de ez normális, köszönik a visszajelzést. Remélem egy frissítésbe beleteszik, hogy kezelhessen két eszközt is egyszerre és lehessen elsődlegest választani.

[ Szerkesztve ]

(#4395) gombi175


gombi175
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja használom az órát és azt vettem észre, hogy a sebesség mérése nem túl pontos. Sétához, futáshoz jó lehet, de bringázásnál köze sincs a valósághoz, mert lassan reagál a változásokra.
Lehet valahol állítani az érzékenységén, vagy ez a kütyü csak ennyit tud?

Köszi, Péter

(#4396) porkiy válasza Marchocius (#4394) üzenetére


porkiy
aktív tag

Köszönöm. Akkor én is unpair-pair-ozni fogok.....

(#4397) rakloo


rakloo
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni!
Bátyám most szerzett be egy ilyen készüléket, amivel eddig meglepően minden rendben megy, viszont van egy probléma, amin nem jutunk tovább.
Mikor bejövő hívás van, nem ír ki se nevet , semmi hasonlót, csak hogy hívás van.
Ezután megtekintve viszont kiírja a nevet, de ennyi.
Be lehetne valahogy állítani,hogy hívásnál kiírja a hívó fél nevét?
Logikusan azért lett megvásárolva az óra,hogy ha kéretlen hívás lenne, csak a csuklóra pillantva lássa ezt, majd egy gombnyomással némítsa a hívást.
Segítségeteket előre is köszönjük! :)

555-SHOE

(#4398) Gloob válasza rakloo (#4397) üzenetére


Gloob
addikt

Vagy a telefont angolra állítva kiírja, vagy tedd fel a Playról a MiBandage-t,, abban állítsd be a hívás kezelést, a MiFitben pedig tiltsd le. Így ki fogja írni.

Samsung Galaxy A52S

(#4399) nylontacsko válasza Gloob (#4398) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Ugyanez az eredmény Tools & Amazfit appal is elérhető?

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4400) Habsteve


Habsteve
tag

Itt egy mokkolt MiFit 3.4.1 fw nélkül oroszoktol, ebben be lehet állítani a hivonev kijelzest: https://drive.google.com/file/d/1XX7rGz-uISzpjBx33Jy72j2Lgl3kAoxH/view?usp=drivesdk

Bocs, telorol vok, MOD beagyazhatna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.