Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) tonyqa23 válasza juve600 (#4497) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Hogy?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4502) Ndruu válasza nylontacsko (#4500) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, medencében és a Tiszában is volt már velem, fél óra lubickolás nem ártott meg neki. Mélyre nem merültem, de szinte végig a víz alatt.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#4503) nylontacsko válasza Ndruu (#4502) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Ez kifejezetten jó hír.
Mondjuk én úgy vagyok vele (ha végre megérkezik), hogy bizony lesz ami lesz, folyamatosan fogom használni, aztán meglátjuk.
Most már csak a 07.12-i GB rendelésemnek kellene ideérnie. :(

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4504) VMatteo


VMatteo
őstag

Erről a szíjról mi a véleményetek? a gyári helyett keresnék valami hasonló megoldást, mint ami a miband2-nek is volt

Tisztelet a Gépésznek!

(#4505) Tiger. válasza VMatteo (#4504) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ilyen van nekem, nagyon király.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4506) CSAVI38


CSAVI38
tag

Vízállosság: 1 hét minden nap tenger és sima medencés víz, végig rajtam volt egyszer sem vettem le,most még zuhanyzáskor sem. Leghosszabb vizben töltött idő egyszerre, több mint egy óra. Elég sokat úsztam is benne plusz többször kb 5 méterre is lemerültem benne, persze ilyenkor csak másodpercekre:) de jelentem semmi probléma nincs vele, simán kibírta. Ja és egy hét alatt kb 20%-ot merült, úgy hogy többször gps is használva volt hosszabb kirándulásoknál.

[ Szerkesztve ]

(#4507) blod001


blod001
tag

Alvásmonitorozással mennyire vagytok megelégedve? Nálam kb onnantól számolja az alvást, hogy leraktam a seggem az ágyba, közbe még legalább 1 óráig ébren szoktam lenni és közben nyomkodom a telefont mozgok stb, de nem érzékeli. Az éjjel felkeltem többször is és sétálgattam, erre 2 perc awake time-ot írt.

(#4508) gyemipapa válasza blod001 (#4507) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Hát nem tudom, az enyém hogy csinálja, de rendszeresen még ágyból tévézek egy órát, és az alvást nagyjából onnan számolja, hogy kikapcsoltam a tévét és a falnak fordultam aludni...

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4509) xedos válasza VMatteo (#4504) üzenetére


xedos
addikt

Én is ilyet használok.

(#4510) VMatteo válasza xedos (#4509) üzenetére


VMatteo
őstag

akkor meg merjem venni? jóféle?:DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#4511) Dexter68 válasza VMatteo (#4510) üzenetére


Dexter68
addikt

nekem van egy piros és egy kék. szeretem

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4512) HGTimber


HGTimber
tag

Azt vettem észre, hogy kb. 2 napja, a legutóbbi frissítés óta nem tudok watchface-eket telepíteni a Gadgetbridge-dzsel. Azt írja, hogy "Probléma volt a Firmware metaadatainak küldésekkor".
Pedig eddig olyan egyszerű volt a Gadgetbridge-dzsel cserélni a wf-eket. :W

Szerk: Valószínű az alacsony töltöttség (9%) miatt nem engedi a wf változtatását...

[ Szerkesztve ]

(#4513) juve600 válasza rothfb (#4491) üzenetére


juve600
nagyúr

hívó nevét írja ,időjárást nem

(#4514) Grisa bácsi válasza HGTimber (#4512) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Amazfit Mastert használok, simán cserélgetem vele a wf-t, be kell tallózni a letöltött fájlt és már nyomja is rá. ( Valaki már kérdezte tőlem, hogy lehet-e, akkor még nem tudtam. ) Elvileg fw és res csere is így megy rajta.

(#4515) rothfb válasza juve600 (#4513) üzenetére


rothfb
veterán

Igen. Az aktuális időjárás nem akar működni. Eddig jó volt, de mióta tegnap a hívó fél kijelzés miatt vissza kellett állítanom egy korábbi MiFit-et, azóta nuku aktuális hőmérséklet. A hívó kijelzés működik. Ha esetleg valaki talál egy olyan moddolt Mifitet, amivel ismét működik a hőmérséklet és a hívó fél kijelzés is, szóljon. Bár az is lehet, hogy ebbe a firmware verzió is belejátszik, nekem a legutolsó 1.1.2.05 van. Lehet ez is gond. De firmware visszaállítást nem tudom, hogy egyáltalán lehet e csinálni. Ha igen hogyan. Nem szeretnék téglásított órát.

(#4516) juve600 válasza rothfb (#4515) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem is így van

(#4517) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Csodás.
Az 51 euro-s vételárra még fizethetek ÁFÁ-t meg eljárási költséget.
Megakasztották a csomagomat Ferihegyen :W

[ Szerkesztve ]

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4518) rothfb válasza nylontacsko (#4517) üzenetére


rothfb
veterán

Ennyiért már itthon is megkaptad volna... Van mikor érdemes kintről rendelni, van amikor jobban jársz, ha itthon veszed meg. Én is itthon vettem, mert az árkülönbség nem érte volna meg Kínából hozatni. Itt meg 2 nap alatt meg volt.

(#4519) nylontacsko válasza rothfb (#4518) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Köszönöm.
Erre a segítséged nélkül is rájöttem :D
.
Okulásként írtam le, hogy ha mód és lehetőség van rá, akkor pár ezer forint miatt, nem érdemes "trógerkedni."

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4520) rothfb válasza nylontacsko (#4519) üzenetére


rothfb
veterán

Rám "mindig" számíthatsz, ha bölcs gondolatokról van szó... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4521) Dr.NX válasza nylontacsko (#4517) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ezért kell Priority Line (EU Express) szállítással vásárolni Gearbestről.

Elfogadom a sütiket.

(#4522) nylontacsko válasza Dr.NX (#4521) üzenetére


nylontacsko
senior tag

...és ezt is köszönöm ;)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4523) huberpe


huberpe
aktív tag

ma nem volt a kezemen a bip, mert nem volt rá szükség és a telefonon sem volt bekapcsolva a bt. az előbb egyszer csak felvillant és kiírta, hogy szétkapcsolódott. :) láttatok már ilyet?

(#4524) Tiger. válasza huberpe (#4523) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Miband csinált már ilyet. Rajta volt a kezemen a band és a bip, a bip volt a telefonon, valamiért megszakadt a kapcsolat a bippel, egy időben jelzett a band is.
Amúgy a band csinált olyat, hogy kereszben volt a kezem, csatlakozva volt a telefonhoz, és állandóan megszakadt a kapcsolat, mintha arnyekolnam, ilyet a bip is szokott.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4525) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Ha jól olvastam, van magyar nyelvi támogatás az összefoglaló szerint.
Ezek szerint az óra teljes mértékben tud magyarul ?
Köszi!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4526) juve600 válasza rothfb (#4515) üzenetére


juve600
nagyúr

nem tudsz olyan verziót ami a hívó nevét meg az időjárást is mutassa ?
:R

(#4527) rothfb válasza juve600 (#4526) üzenetére


rothfb
veterán

Sajnos nem. A 3.4.3-as MiFitet még felraktam, de az sem írja ki. A 3.4.4-est cseréltem ugye le, mert az a hívó nevét nem írta ki. Majd ha lesz új, kísérletezek.

(#4528) juve600 válasza rothfb (#4527) üzenetére


juve600
nagyúr

:R
akkor marad a 3.4.2 egyenlőre,a hivószám kiírás nekem fontosabb

(#4529) AttilaMvh válasza rothfb (#4527) üzenetére


AttilaMvh
tag

Nekem gyári Mifit 3.4.4- es van Google Playből, az óra meg 1.1.2.0.5 fw-es. Néhány napja költöztettem át egy gyengélkedő Mi max-ról az új Redmi note 5-re, és láss csodát, párosítás után se pulzus, se számlapcsere a mibandage-ból, az órán pedig semmi hőmérséklet érték. Végigjátszottam az óra kikapcs-bekapcs, Bluetooth ki-be, unpair-pair, mifit és mibandage alkalmazásengedélyek-hozzáférések című fejezeteket, helyrejött a híváskijelzés névvel és minden értesítés az órán -úgy, hogy mifitben minden jelzés letiltva, mibandageban minden engedélyezve. Nem jött helyre a számlap csere mibandageban, "inicializálás szükséges" szöveg jelent meg minden alkalommal, pedig az init megvolt, nem először cseréltem számlapot. No de a hőmérséklet érték kijelzése az órán attól jött helyre, hogy a rendszer (oreo-miui10beta) alapértelmezett időjárás appjának meg kellett adni a helyzetmeghatározáshoz való jogot. Ezt próbáld megoldani, hátha összejön. Az óra+időjárás widgetben rákattantam a napocskára, felhőre, beállításoknál a jelenlegi hely- re, és akkor kérdezte, hogy engedélyezem-e a helymeghatározáshoz való hozzáférést, amire boldogan igent mondtam :) Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, kívánom, hogy járjatok sikerrel ti is!

[ Szerkesztve ]

(#4530) juve600 válasza AttilaMvh (#4529) üzenetére


juve600
nagyúr

akkor neked kiírja a hívó nevét meg az időjárást is ?

[ Szerkesztve ]

(#4531) AttilaMvh válasza juve600 (#4530) üzenetére


AttilaMvh
tag



Az óra nyelve angol, de a telwfoné magyar. Az órára nem telepítettem ékezetes fontkészletet, és mindent a mibandage pro kezel, hívást, értesítéseket, sms-t, ékezetes betűket konvertálja ékezet nélküliekké, a mifitben mindenféle jelzés az órára le van tiltva.

[ Szerkesztve ]

(#4532) ogly


ogly
újonc

Sziasztok!

Az órát alapvetően futáshoz vettem és egy funkciót hiányolok benne.
Outdoor running activity-t indítva, tudok valahogy részidőt nyomni? Úgy látom a képernyőre és a gombra nyomva is csak a teljes futásra vonatkozó összesítő adatokat érek el futásközben. (Összes szint, szintemelkedés, szintleadás, lépésszám, távolság és vlaami egyéb idő)
Nagyon hiányolok innen egy részidő nyomási lehetőséget.

A stopwatch funkciónál , már lehet részidőt mérni, de úgy látom, sőt a másodperc tört részét is kijelzi , de nem a köztes rész/kör időt (lap time) mutatja ilyenkor, hanem az indítás óta eltelt teljes időt.

Igazából nekem bármelyik funkcióban jó lenne ha elérném, hogy a köztes részidőt, másodpercben mutassa, de most úgy látom, gyári beállításoknál ezt nem érem el.
Kipróbáltam a téma összefoglalónál megadott appokat és ott egyelőre nem láttam erre vonatkozó beállítást.

Lehet csak nem találtam még meg vagy nincs alapból ilyen beállítás?

Custom appot tudok feltenni az órára?
Létezik gyűjtő helye ezeknek az appoknak?
Tudtok esetleg segíteni, ötletet adni?

Firmware verzió: V1.1.2.05

Köszönöm,
Gábor

(#4533) tonyqa23 válasza juve600 (#4528) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nem tudnatok ezt a 3.4.2-t feldobni vmi felhőbe?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4534) nylontacsko válasza AttilaMvh (#4531) üzenetére


nylontacsko
senior tag

...és ez a kombó így van jól.
Csak remélni merem, hogy nekem is sikerül így beállítanom.
Mondjuk nekem a MiFit - Tools & Amazfit elegyet ajánlotta egy kedves ismerősöm.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4535) gyemipapa válasza AttilaMvh (#4531) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Tetszik a számlap, honnan töltötted le, mi a neve?
Tudsz egy pontos linket adni? Valami hasonló magyar van nekem, de az a hőmérsékletet nem mutatja.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4536) SztiviVander válasza tonyqa23 (#4533) üzenetére


SztiviVander
őstag

apkmirror.com -on fentvan az összes verzió.

(#4537) juve600 válasza tonyqa23 (#4533) üzenetére


juve600
nagyúr

(#4538) SztiviVander válasza gyemipapa (#4535) üzenetére


SztiviVander
őstag

MOJA , van belőle több verzió is.

(#4539) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Vettem egy ilyen kütyüt az Aqua-ból.
Milyen módon lehet ezt a kütyüt magyarítani ?
A másik kérdésem, hogy mi ez a "Migrate" valami ? Volt külön Xiaomi account-om, de nem tudok bejelentkezni, mert az MiFIT csak azt írja, hogy "Migrate" és nem történik semmi. :U

Köszönöm szépen ? :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4540) tonyqa23 válasza juve600 (#4537) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Köszi,meg SztiviVandernek is...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4541) tonyqa23 válasza tonyqa23 (#4540) üzenetére


tonyqa23
senior tag

De nekem természetesen ezzel sem megy a hivo kijelzes.
:W :W :W

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4542) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok!

A csak magyar karakterek beállítása nehéz?
Párom messenger üzenetei miatt kérdezem.

Köszönöm szépen!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4543) juve600 válasza tonyqa23 (#4541) üzenetére


juve600
nagyúr

adj engedélyt a MiFit-nek hogy hozzáférjen a névjegyekhez

(#4544) user01 válasza tonyqa23 (#4541) üzenetére


user01
aktív tag

Ha minden igaz, ehhez moddolt MiFit kell. Az apkmirror-on eredeti verziók vannak.

(#4545) tonyqa23 válasza user01 (#4544) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Jaaaaa, hat en azt hittem moddolt 3.4.2.... :DD

A moddolt nincs meg vkinek, aki feltenné valahova?

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4546) eladogeppc


eladogeppc
veterán

A magyar ékezetek fent vannak.
A magyarítás nehéz?
Köszi!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4547) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Feltettem a moddolt 3.4.2 és 3.4.3 sin fw-ket.
https://mega.nz/#F!6OwjnQpa!MldreagqWAo-mYIJGVmc6A

Elfogadom a sütiket.

(#4548) eladogeppc válasza Dr.NX (#4547) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szia !
Ezek mire jók ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4549) tonyqa23 válasza Dr.NX (#4547) üzenetére


tonyqa23
senior tag

:R

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4550) Madoc válasza nylontacsko (#4500) üzenetére


Madoc
veterán

Én kb 10x voltam már benne strandolni. Semmi baja.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.