Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) foxymaci válasza eladogeppc (#4546) üzenetére


foxymaci
senior tag

semmi félre olvastam

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#4552) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Mire jó a moddolt mi fit?

[ Szerkesztve ]

(#4553) juve600 válasza gyuri2008 (#4552) üzenetére


juve600
nagyúr

kiírja a hívó nevét pl

(#4554) Rimuru válasza juve600 (#4553) üzenetére


Rimuru
veterán

A nem moddolt is. :P (angolul hasznalom, csak fontot raktam fel)

Vigyázat, csalok!

(#4555) juve600 válasza Rimuru (#4554) üzenetére


juve600
nagyúr

úgy igen

(#4556) nylontacsko válasza juve600 (#4553) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Lehet, hogy ostoba kérdés, de....
Ahhoz rootolt telefon kell, vagy simán felmegy?

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4557) juve600 válasza nylontacsko (#4556) üzenetére


juve600
nagyúr

nem kell root hozzá

(#4558) eladogeppc


eladogeppc
veterán

És a csomagot felrakva magyar is lesz, kommunikál a legújabb miFit-el ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4559) Dexter68


Dexter68
addikt

Na, csináltam pár watchface változatot, ha tetszik, tőccsétek :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4560) nylontacsko válasza Dexter68 (#4559) üzenetére


nylontacsko
senior tag

:C :R

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4561) gyemipapa válasza SztiviVander (#4538) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszi, eddig magam is eljutottam, csak épp az általad használt és fényképezett nem színes, csak fehér számjegyeset nem találom...

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4562) gyemipapa válasza Dexter68 (#4559) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszi, én EZT kerestem volna, csak fehér számjegyekkel, ami a 4531-es hozzászólás képén látszik.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4563) dussy válasza Dexter68 (#4559) üzenetére


dussy
őstag

:R :C

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#4564) gyemipapa válasza gyemipapa (#4562) üzenetére


gyemipapa
senior tag

És Dexter68 nagy kérés lenne a legfelső sort a lépésszám miatt kicsit nagyobbra, vagy legalább vastagítva?
Sajnos nekem így is olvasószemüveg kell a kisebb betűkhöz. Egyenlőre a kék számosat feltettem, nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4565) Dexter68 válasza gyemipapa (#4564) üzenetére


Dexter68
addikt

Az kissé időigényesebb, szerintem akkor már nehezen fér ki, de szerintem a fehéret jól fogod látni, mert elég kontrasztos lesz. Én is olvasószemüveges vagyok (+1,5), meg még rövidlátó is, úgyhogy se közelre, se messzire nem látok, de ez nekem bevált.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4566) Dexter68


Dexter68
addikt

Gyemipapának szeretettel :)

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4567) gyemipapa válasza Dexter68 (#4566) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nagyon köszönöm, már ez is nagy segítség volt, át is cseréltem!!!
:R

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4568) Dexter68 válasza gyemipapa (#4567) üzenetére


Dexter68
addikt

az a baj, hogy a lépésszámláló 10000 fölött belelógna a szivecskébe

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4569) gyemipapa válasza Dexter68 (#4568) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Nekem a szivecske, pulzus kijelzés tök felesleges, nagyon ritkán mérek pulzust, azt meg menüből is megtehetem, simán beáldoznám, cserébe a nagyobb és vastagabb lépésszámért és akku%-ért.
Sajnos a hőmérsékletet is csak nehezen olvasom ki. :O

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4570) Dexter68 válasza gyemipapa (#4569) üzenetére


Dexter68
addikt

lesz egy kis szussz, ránézek

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4571) gyemipapa válasza Dexter68 (#4570) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Hálás köszönet előre is... :)

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4572) tonyqa23 válasza Dr.NX (#4547) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Vegre működik. Köszi.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4573) vince


vince
őstag

Pénteken befutott az órám, Mi Band 2-t váltott, a Mi Fit és Mi Bandage kombó remekül működik ezzel is. Egy problémám volna: a Mi Fitben beállítottam két ébresztést, egy hétköznapit és egy hétvégit, ezek szépen látszanak is az órán az első két helyen. Van viszont ezek után 6 darab 7:30-ra beállított tomorrow címkéjű ébresztésem, amit nem listáz a Mi Fit. Ezeket ki lehet törölni valahogyan?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#4574) Jabby válasza vince (#4573) üzenetére


Jabby
őstag

Nálam "csak" 3 darab 7:30-ra beállított Tomorrow ébresztés van, s nem tudom törölni.

(#4575) Dexter68 válasza gyemipapa (#4569) üzenetére


Dexter68
addikt

Na, elkészült a nagy mű :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4576) Boresz válasza Jabby (#4574) üzenetére


Boresz
tag

Sziasztok!

Vigyetek fel 10 ébresztőt a Mi Fit-ben majd miután a 10-et felvittétek töröljétek egyesével őket, akkor elvileg törölni kell az óráról az ébresztéseket.

(#4577) Jabby válasza Dexter68 (#4575) üzenetére


Jabby
őstag

Én is olvasó szemüveget használok, de ezt nélküle is látom! :R

Más:
Frissült a Mi Bandage, tényleg lett magyarul megjelenő időjárás!

(#4578) Jabby válasza Boresz (#4576) üzenetére


Jabby
őstag

És tényleg...! :C Köszi!

(#4579) vince válasza Boresz (#4576) üzenetére


vince
őstag

Működött, köszi a tippet :C

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#4580) Som@ válasza VMatteo (#4504) üzenetére


Som@
őstag

Szia.

Ehhez a szíjhoz esetleg tudsz adni linket?
Vagy milyen néven keressem?

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#4581) gyemipapa válasza Dexter68 (#4575) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Jaj nagyon köszönöm, Isten vagy! :C

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4582) Dexter68 válasza gyemipapa (#4581) üzenetére


Dexter68
addikt

Egészségedre. Úgy látom, más is letöltötte, hiába csináltam névreszólóan :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4583) somez


somez
tag

Sziasztok!

Más is járt úgy, hogy futás vagy séta után minden szépen átszinkronizálódik Mi Fitbe, de a GPS-szel mért útvonalat nem mutatja a Google Maps? Simán üres az a terület.

Köszi.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4584) rothfb válasza somez (#4583) üzenetére


rothfb
veterán

Maga a térkép nem jelenik meg? Vagy a térkép megjelenik, csak az útvonal nem?

(#4585) somez válasza rothfb (#4584) üzenetére


somez
tag

A térkép sem jelenik meg. Az útvonalat rögzíti szerintem, mert az edzés leállításakor kirajzolja az órára.
Még új az óra, de ilyen a kezdetek óta.

Update: Azt elfelejtettem írni, hogy a miui.hu-n elérhető magyarított Fw van az órán (1.0.1.00) és a csomagban lévő Mi Fit, aminek hirtelen nem tudom a verzióját, de valszeg a legújabb.

[ Szerkesztve ]

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4586) blod001


blod001
tag

Csak egy érdekesség, ma futópadon futottam és összevetettem a BIP pulzusmérését azzal, amit a futópad mér. Futópad 117-et mért a BIP pedig 143-at ugyanekkor. Fogalmam sincs melyik állt közelebb a valósághoz, csak úgy megosztottam.

(#4587) Gloob válasza somez (#4585) üzenetére


Gloob
addikt

Ha a miuihu-s MiFit van telepítve, akkor az moddolt, azt pedig a Google nagyon nem szereti.

Samsung Galaxy A52S

(#4588) somez válasza Gloob (#4587) üzenetére


somez
tag

Értem. Kösz.

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4589) dioka7 válasza blod001 (#4586) üzenetére


dioka7
senior tag

Szia, én sem tudom mi az igazság, de nekem van egy elliptikus trénerem és az nem pontosan írja ki a pulzust, van amikor 25-30-at is téved. A referencia egy mellpántos fitnesz óra volt. Ahhoz képest a MiBand2 +-5-el kb pontos volt. A Bip-et még nem próbáltam így.

(#4590) dioka7


dioka7
senior tag

Üdv. Van egy őrült nagy gondom. Nem tudom beállítani rendesen a "rencert" (tel+óra).
Szóval:
- Ha fenn van a MiFit, akkor megjönnek az értesítések, és bár fenn van a magyar betűkészlet, az értesítések ékezet nélkül jelennek meg, de legalább nem kérdőjelesen, ez már nekem elfogadható, de ebben az esetben semmilyen módon nem jelzi a hívást (engedélyek megadva a MiFitnek). Amikor a hívó fél leteszi, akkor kiírja az óra, hogy van egy nem fogadott hívásom, és még azt is, hogy ki hívott :DDD Milyen kis vicces...
- Ha fenn van a MiBandage, akkor ha hívnak azt kiírja helyesen, de ekkor meg az értesítések nem működnek :((( Az oka: ismeretlen.... :(

Szóval kezdek agybajt kapni. Biztosan össze tudnám sakkozni, mely app-ok, milyen kombinációjában, milyen beállítások mellett működik hibátlanul, de épp egy külföldre költözés kezdetén vagyok és mindenem van, csak időm nincs erre, ezért ha valaki lenne olyan kedves, amennyiben megtalálta a tökéletes kombinációt, hogy egyetlen hsz-be leírja, hogy milyen app-okban, mit hogyan állítsak/állítsunk be, hogy minden hibátlanul értesítsen, jelezzen, rezegjen, mutasson, stb...akkor végtelenül hálás lennék :K Kb 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ezek az infók több hsz-ben szétszórva megtalálhatóak, de talán egyetlen helyre sűrítve nagy segítség lenne az újaknak. (whatsappot, messengert, vibert, email klienst használok, Tel:RedmiNote5, Óra FW:1.1.2.05, a MiFitem a play-es legújabb.) :R :R :R

(#4591) AttilaMvh válasza Dexter68 (#4582) üzenetére


AttilaMvh
tag

Én is letöltöttem, azt hittem szabad. Ha maradhat, akkor hálás köszönet érte, de ha úgy gondolod, le is szedhetem. :R

(#4592) Tiger. válasza dioka7 (#4590) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A mifiten mindent tilts le, rakd fel a notifyt, ott kapcsold ki a betűk átírást, ekkor már ékezetesek lesznek a betűk, adj meg neki minden engedélyt a telefonnál, kapcsold be a hívás jelzést, lehet meg kell majd venni, utána dölj hátra és élvezd, ha gondolod nekem van egy jó mentésem azt elküldhetem.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4593) dioka7 válasza Tiger. (#4592) üzenetére


dioka7
senior tag

felraktam a notify-t. Mostmár sem nem értesít, sem nem jelzi a hívást. :DDD :DDD :DDD Na ennek kellene az inverze és már kész is :DD

(#4594) Dexter68 válasza AttilaMvh (#4591) üzenetére


Dexter68
addikt

Jézusom, ménevóna szabad? :DDD

Mellékesen itt egy ma reggeli cucc:

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4595) Boresz válasza dioka7 (#4590) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Mi Fit + Mi Bandage estén:

Mi Fit/Profil/Amazfit Bip:
- bejövő hívás,bejövő sms, alkalmazás értesítések letiltása.

Mi Bandage:
- beállítás/hívás: engedélyezés
- beállítások/szöveg megjelenítés: ha van magyar betűtípus telepítve transzliteráció kikapcsolása, ha nincs akkor be
- beállítások/nyelv/Amazfit bip: ha van magyar firmware telepítve akkor nincs beállítás (Mi Fit kezelje), ha nincs akkor English

Értesítések szövegének megjelenítése (az előre definiált csak ikont jelenít meg):
értesítés/egyéni értesítés: új csoport létrehozása
- ikon kiválasztása
- üzenet címének (cím) és vagy a tartalmának (tartalom) beállítása, mentés
- a kártyán jobb oldalt a ‘+’ jel (3 pont alatt) megnyomása
- applikáció kiválasztása

Egyszerre csak 1 app legyen telepítve a MI Fit mellett, ha több is van összeakadhatnak.
Ha nem működik, egy telefon újraindítás próbálj meg.

(#4596) Tiger. válasza dioka7 (#4593) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ha csak simán felraktad a notifyt az nem elég, meg kel neki adni az apokat.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4597) dioka7


dioka7
senior tag

Tiger: tudom, este egy fél órát rászántam, de annyi beállítás van...sehogy sem működött.

Ezért, hogy a mai napot áthidaljam, visszakapcsolgattam a MiFitben mindent, de fenn hagytam a notfiy-t is, hogy ma majd folytassam. Erre most jó lett. Kiírja a hívást is, meg az értesítések is ékezetesek lettek. Tehát most be van kapcsolva a Notifyban is minden, meg a MiFitben is. Nem is értem :DDD

Boresz: köszönöm neked is, délután azért megnézem majd! Nekem a MiBandage átláthatóbb. A Notify nekem már túl sokoldalú. Szinte már gömb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4598) dioka7


dioka7
senior tag

Úgy döntöttem a mai nap után, mivel minden értesítés megjött, ahogy kell, ékezettel, meg minden, hívások is, hogy nem nyúlok hozzá. Ettől függetlenül köszönöm a leírást, később még jól jöhet!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#4599) dioka7 válasza Dexter68 (#4594) üzenetére


dioka7
senior tag

Szia, te milyen app-al készítesz számlapot? Az összefoglalóban láttam több megoldást is, de most a tiéd érdekelne. Köszönöm!

(#4600) Dexter68 válasza dioka7 (#4599) üzenetére


Dexter68
addikt

A .bin fájlokat ezzel szedem szét és rakom össze. Ha a .bin-t ráhúzod, akkor egy könyvtárba kicsomagolja, majd, ha végeztél a macerával, a .jsont ráhúzod, akkor csinál egy .bin-t.

A grafikákat, szövegeket, amit nem tudtam összevadászni sehonnan (magyar napok, ilyesmi), photoshoppal csinálom, ha összevadászom másik watchfaceból, akkor is javítgatok rajta, mert szanaszét szőrösödnek a pixelek, azt meg nem szeretem :)

A .json összeállítást az online editorban csinálom.

De én csalok, mert grafikus vagyok és lassan 25 éve photoshoppolok :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.