Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Dr.NX válasza Habsteve (#4400) üzenetére


Dr.NX
addikt

Forrás?

Elfogadom a sütiket.

(#4402) Gloob válasza nylontacsko (#4399) üzenetére


Gloob
addikt

Nem tudom. Nálunk az asszony használja az órát, de szifonon. Próba......

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#4403) nylontacsko válasza Gloob (#4402) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Fizetős az app, így gondoltam hátha van valamiféle tapasztalat... :B
Ugyan kapkodnom még nem kell, mivel a gearbest jóvoltából az óra (elviekben) Ferihegy környékén van :D

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4404) Habsteve válasza Dr.NX (#4401) üzenetére


Habsteve
tag

4pda.ru

(#4405) Dr.NX válasza Habsteve (#4404) üzenetére


Dr.NX
addikt

Azzal azért óvatosan, ezeket eléggé az orosz felhasználókra moddolják, bár kisérletező kedvűek kipróbálhatják és kérünk beszámolót! :)
Lolex-ből van már 3.4.4.
http://myamazfit.ru/threads/mifit-lolexmod-3-4-4.450/
Bemásolom ide az angol fordítást:
Remove the previous MiFit (without unticking), restart the smartphone and install Mod, configure it in MiFit again.
1. Select the Home button - reminders instead of Google search (for android LP and where this option is available).

2. Full Russian voice acting in any race, except English location. (Non-compliance depends entirely on the filling of your smartphone)

3. Correction of the translation and the left text. The translation for the weights of the 2nd version has been revised.

4. Removed advertising (initially appears in versions 3, so just in case).

5. Google Maps work and GoogleFit synchronization (after modification it did not work, Lolex works on all modes).

6. In the Russian location, including the name of the caller (from the dialer and sms).

7. Unlimited list of added applications - the Chinese themselves made in the latest versions !!!

8. Removed a 3-second restriction on incoming, you can choose from 0 seconds (in recent versions it turns off).

9. Changed places in the history of running names (tempo, etc.) and results (km, calories).

10. Added support for MultiWindow for Samsung (multi-window mode).

11. Transfer MiFit to the memory card.

12. Shortcuts are made (shortcuts themselves appeared with the android version 7.1.1). There will be four shorts (Do not disturb, Pulse, Alarm, Training - Running tab and Bike.)
There are lunches with shortcuts for Android below 7.1.1, for example Nova Launcher, in which you will see 2 shortcuts (Alarm, Training).

13. In the share (VK, Facebook, Telegram + two non-retractable Chinese) icons are changed; onVK hung applications (vk // vkcoffe // vk.mp3 // kate // kate_6 // kaitpro // Phoenix for VK // VK App 4.0 by N1cE // Lynt // VK dark // VPN Browser for VKontakte // VK .Sova) - any one of these applications; on Telegram hanged applications (Telegram // Telegrambeta // Plus Messenger ( Telegram +) // Mobogram ( and ugram) // Multigram // Telegrah // Challegram // English Telegramm - Unofficial, if you have multiple applications on the VK or Telegram, then priority is the one that is written first (the priority does not apply to notifications.)

14. The days of the week in Activity are fixed

15. Removed 2 Chinese QQ and WE applications in synchronization settings with various applications, left by AliPay and GoogleFit

.The auto-pulse for MB2., MI icons, there is no communication loss since version 3.1.4, due to changes in the code by the Chinese.

17. Icons are converted to white VK and Telegram under the original - with 3.1.4.

18. Weather in English for Bip and Core (v.1) and in Russian for Bip and Core (v.2, v.3, v.3-1).

19. Added coupons during sleep for all devices.

20. Removed posterior notifications.

21. Added unloading the gps track (author JPS1x2), into the files along the sdcard / Tracks_from_MiFit.

22. Pulled the item in the menu - "Reminders" for MB2

23.Fixed receiving a notification from long sms (No more than 120 Russian letters to the sender's name + content, then clipped, but notified about sms anyway) - for this special thanks

24. Hanged applications on the following icons:
The "VK" icon : vk // vkcoffe // vk.mp3 // kate // kate_6 // kaitpro // Phoenix for VK // VK App 4.0 by N1cE // Lynt // VK dar // VPN Browser for VKontakte // VK.Sova (the icon will be on all installed from this list).
Icon "email" : YandexMail // AquaMail // MyMail // Inbox from Gmail // Mail Mail.ru // Type Mail // Blue Mail // Outlook // E-mail from Samsung, LG, Asus // Protonmail // tormail // K9 // Rambler mail // Htc mail (icon will be on all installed from this list).
Icon "Pocemongo" : StarLine
Icon "the QQ" : the U Guard
Icon "Facebook" : fasebook lite
Icon "Messendger"from facebook: mlite // Slack // rocket.chat // trello // Jasmine IM // IM + // implusfull // impluslite Calendar
icon : ACalendar // Business calendar 2 // samsung calendar // android keeper // COL Reminder // HTC calendar Icon "WEIBO" : off. client 4 pda // for4pda // for4pda new Icon "TIEBA" : online privat24 // sber online // TinkoFF // monobank // samsung pay // Tracking parcels // Meest Express // TrackChecker Mobile // Sberbank OnL @ yen укр // Alfa-Bank Ukr // VTB Online Ukr // A-bank Ukr // Raiffeisen Online Ukr (the icon will be on all installed from this list). Icon "DingDing"
: Mail of Russia // Track24 // Aliexpress // WhereState message // 17TRACK // Posten Sporing // Lietuvos paštas // ParcelTrack // AfterShip Package Tracker // gearbest // PackTrack // com.track.actividades // Post Tracker / / Trackchecker // ebay.track / / Follow the package in Russia (the icon will be on all installed from this list).
Icon "Sms" : OLX (Belarus-Kazakhstan-Ukraine) // Avito // medisafe // Remind It // googlequicksearchbox (the icon will be on all installed from this list).
Icon "HONGBAO" : eMotion // Bria Mobile // Zoiper // Groundwire // LinPhone // CSipSimple
Icon "Scype" : Scype lite

Version 1 - Original firmware
For all devices
With the Russian original for Bip fw 1.1.2.05 and Res 41 with transparent weather + fixed the letter g and b in the clock menu
From the English original to Cor 1.2.1.02
With the Russian original 1.3.0.4 for MB 3 and dd.mm
The font for Bip changes to the original - latin (so in the original myth). And also custom fonts are changed to originals (stock) !!! Be careful!
Search melody standard

Version 3 - Without firmware
For all devices
Notification settings are standard.
In Telegrams - there will be two notices
The weather is Russian and the font does not update on Bip.
Search melody standard

Version 3-1 - Without firmware
For all devices
Similar to version 3 (you can put it on top of any v1-v3 to fix notifications from Telegrams and other messengers)
Fixed messed up notifications
In messengers there is one message with text, in Whatsapp more than 2 unread will only receive group notification (you have N new messages)

Elfogadom a sütiket.

(#4406) rothfb válasza Dr.NX (#4405) üzenetére


rothfb
veterán

Akartam mondani, hogy már van 3.4.4-es moddolt MiFit, amit külön feltéve kiírja többek közt a nevet is. Mindenféle egyéb appok nélkül is. Nekem fent van a telegram alkalmazás, onnan szoktam leszedni, anno Upo segített és azóta is mindig felrakják a legújabb verziót. A legutolsó con-ossal frissült a firmware is. A verzió 1.1.2.05 lett.

(#4407) Dr.NX válasza rothfb (#4406) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nekem is fenn van a Telegram, általában fel szoktam tölteni a legfrissebbet erre a megás tárhelyre.
Beleírtam az összefoglalóba is, hogy ez a verzió megoldja a hívókijelzés problémát is, mégis megkérdezik hetente háromszor...

Elfogadom a sütiket.

(#4408) mistvan68


mistvan68
tag

Sziasztok!
Feltette valaki a myamazfit.ru_BOLD_v4i_ios.ft félkövér ékezetes betűket iPhon-nal?
Ha igen,milyen,működik?
Üdv.István

(#4409) bl4ze válasza rothfb (#4406) üzenetére


bl4ze
veterán

Én is egy régebbit használok, tökéletes : kiírja a hívó nevét, minden értesítést megkapok szépen.
És ezzel a verzióval az aktuális hőmérséklet is legtöbbször kint van, csak akkor nem ha a bluetooth-ot más fogja. (pl autó kihangosító - hatótávon kívül megyek stb.)

.:. bl4ze .:.

(#4410) Arween


Arween
senior tag

Sokszor volt kérdés a vízállóság,most jöttem haza két hét termálvizes/medencés mindennapos használatot tökéletesen bírta :C

[ Szerkesztve ]

(#4411) nylontacsko válasza Arween (#4410) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Ez jó hír. :K

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4412) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Korábban volt szó itt a bold illetve a big fontokról. Én boldot használok, magyar ékezetest, lényegesen olvashatóbb, mint a gyári, de van, aki próbálta a biget? A boldnál olvashatóbb? Illetve tudna a kettőről összehasonlító képeket feltenni?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4413) juve600 válasza Dr.NX (#4407) üzenetére


juve600
nagyúr

con-os verziót is fel tudnád tölteni amivel frissült a firmware is ? vagy az nem fontos és jó a sin-es verzió is ?

:R :R :R

(#4414) somez


somez
tag

Mi Fit alkalmazásba be tudtok lépni? 1 órája még beengedett, de most már nem. Szerver probléma lehet?

Living on Earth is not easy but it comes with a free trip around the Sun every year.

(#4415) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Udv! Ha mar feltettem a sima ekezetes fontot, akkor a boldot ugyanugy tegyem fel? Vagy kell egy factory reset az oran elotte?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4416) Grisa bácsi válasza porkiy (#4393) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Amazfit Master, használható MiFittel és anélkül is. Én anélkül használom.

(#4417) tonyqa23 válasza bl4ze (#4409) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Szia! Feltettem ezt a 3.4.4-est. Hogy kell beallitani, h kiirja a hivo nevet?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4418) rothfb válasza tonyqa23 (#4417) üzenetére


rothfb
veterán

MiFit-ben bekapcsolva kell lennie a funkciónak, más teendő nincs. Automatikusan működik. Én anno, ahogy lecseréltem erre a moddolt MiFit-re, azonnal szépen kiírta.

[ Szerkesztve ]

(#4419) tonyqa23 válasza rothfb (#4418) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Jaja, megvan, csak nem volt hozzaferese a nevjegyekhez meg smshez alapbol.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4420) tonyqa23 válasza rothfb (#4418) üzenetére


tonyqa23
senior tag

De igy sem jo, csak incoming calls-t ir. :O

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4421) rothfb válasza tonyqa23 (#4420) üzenetére


rothfb
veterán

Ez a moddolt MiFit? Mert Play-es eredeti nem írja ki.
Amúgy milyen telefonod van?

(#4422) tonyqa23 válasza rothfb (#4421) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Igen, a moddolt. Huawei P8, nem lite. Lehet, hogy mikor töröltem a gyári MiFitet, akkor adatokat is törölni kellett volna?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4423) rothfb válasza tonyqa23 (#4422) üzenetére


rothfb
veterán

Ha jól emlékszem, korábbi hozzászólásokból, a Huawei telefonjainál vannak problémák, ott még egyéb teendők is vannak, valami jogok megadása, stb. Nekem Samsungom van, ott nincs gond. Vagy olvass vissza, vagy várj, amíg valaki, akinek ugyanilyen telefonja van, válaszol.

[ Szerkesztve ]

(#4424) dioka7


dioka7
senior tag

Sziasztok. Most lehet, hogy hülye kérdéseket fogok feltenni, emiatt bocs mindenkitől. :R MiBand2-met akarom lecserélni 1-2 héten belül és a MiBand3 vagy a Bip közt vacillálok. Csak magyar beszerzés érdekel. A MiBand3, kb 13.000Ft, a Bip 21000 az Eustocknál. Annyira nagy különbség nincs a 2 közt árban, de melyik a jobb? Van itt olyan, aki mind a 2-t használta már? Talán kicsit férfiasabb a Bip, illetve nyilván nagyobb a kijelzője, ami miatt kényelmesebb a használat, (+GPS, stb) de fontos az is, hogy ne kelljen pár naponta töltögetni. A MiBand2-m már csak 6-7 napot bír ki. Nekem ez kevés. Nem sportolok, csak az értesítések jönnének rá, de az elég sok, szinte egész nap kb 5-10 percenként. Illetve az a kérdésem még, hogy nagyon bonyolult teljesen magyarrá tenni? Nem szeretném, hogy megveszem és "téglásítom" a bénaságom miatt, azért annál drágább kicsit nekem. Olvastam, hogy megoldható, de egy "noob" számára is?

(#4425) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ha egyéni viselkedést indítok el a Mi Fiotből annak az adatait (pl pulzusszám változás) meg lehet valahogy tekinteni? Itt csak annyit találtam a Mi Fitben, hogy egy órán keresztül csináltam azt az egyéni viselkedést. De ennyi, semmi adatot nem tudok kinyerni belőle.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#4426) blackfly válasza dioka7 (#4424) üzenetére


blackfly
tag

Nálam is band 2 őt váltott. Igaz kb 2 hónapja, akkor a band 3 még nagyon új volt. A folyamatos kijelzés miatt választottam a bipet. Erről mindig le tudom olvasni az időt nem kell nyomkodni. Kijelző is nagyobb.
Én az ékezetes bold fontot raktam fel csak. Androidról nagyon egyszerű.

(#4427) DaDa válasza dioka7 (#4424) üzenetére


DaDa
senior tag

Bip magyarítás szerintem egyszerűbb. Főleg ha elég az ékezetes karakter és a menüt hagyod angolon. Sok minden a Bip mellett szól. Pl. Nagy kijelző, több infó egyszerre, minél jobban süt a Nap annál jobban látni, min. 35-40 nap üzemidő,GPS. Band 3 előnye talán a kisebb mérete(bár ez hátrány is lehet) a biztosabb vízállóság de napfényben nem fogod látni.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4428) proradeon válasza dioka7 (#4424) üzenetére


proradeon
őstag

Én hétfőn vettem Bip-et, és roppant elégedett vagyok. 76 százalékkal kapcsoltam be hétfő este, és jelenleg 59 százalékon áll a töltöttsége. Mindenféle értesítést bekapcsoltam (messenger, gmail, protonmail, hívás, sms) + nappal a percenkénti pulzusmérés is aktív. Szépen rezeg mindenre, és ki is írja milyen értesítés érkezett.

Egyedül annyit módosítottam rajta, hogy felraktam az ékezetes betűkészletet. Ezt az összefoglalóban található leírás alapján nem volt nehéz véghez vinni.

Röviden: Ajánlom. :)

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#4429) AMDaZERG_1 válasza dioka7 (#4424) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nem bonyolult magyarrá tenni, és ég-föld különbség van a kettő között. Ezt látod fényben is, nagyobb méretű karakterek, testre szabható a kinézet. Természetesen a BIP javára mindez.
Mindkettő van. Magyar beszerzéssel vettem a XI. kerületben.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#4430) dioka7


dioka7
senior tag

Köszönöm mindenkinek a választ!! Azt hiszem ez el is dőlt. Csütörtök-péntek környékén csatlakozom hozzátok, ha megjött :K :R

(#4431) tonyqa23 válasza rothfb (#4423) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Hazt en mar mindent megadtam neki, de csak akkor irja ki a hivo nevét, ha angol nyelvre allitom a telot.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4432) Tiger. válasza proradeon (#4428) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ma csak az lenne a király, ha lehetne állítani meddig lásd az értesítést.l, mint a pebblenel.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4433) Gloob válasza tonyqa23 (#4431) üzenetére


Gloob
addikt

Tedd fel a Playról a MiBandage-t, azzal kezeltesd a hívást, a MiFit - ben pedig kapcsold ki a hívás kezelést. Persze csak ha androidról van szó. A MiBand3 esetében is ez van.

Samsung Galaxy A52S

(#4434) tonyqa23 válasza Gloob (#4433) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Kiprobalom, de olyanokat olvastam a velemenyek kozt az ilyen 3rd partys cuccokrol, h eldobalja a kapcsolatot meg hasonlok. MiFittel meg egyszer sem dobta el. Es idegesit, h nem mukodik, mikor mukodnie kellene. Hiszen ezert mokolt MiFit.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4435) Gloob válasza tonyqa23 (#4434) üzenetére


Gloob
addikt

Nálam a MiBand3-al is együtt megy a MiFit és a MiBandage, de még egyszer sem dobta el a kapcsolatot. Pontosan ezért használom, és ezért lettem a progi béta tesztelője. Meg kell adni a jogokat neki, be kell tenni az autostartba, ill le kell tiltani, hogy az android kilőhesse esetleg! De Te tudod.......

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#4436) Gloob válasza Gloob (#4435) üzenetére


Gloob
addikt

Még annyi, hogy kell mellette a MiFit is.

Samsung Galaxy A52S

(#4437) DaDa válasza tonyqa23 (#4434) üzenetére


DaDa
senior tag

Jól mondták előttem. A mi bandage alapja a mi fit tehát amíg van mi fit kapcsolat addig a bandage is megy. Nekem jó pár hónapja fenn van és egyszer sem dobta. Érdemes beállítanod mi fit ben lecsatlakozas jelzést és akkor tudod mikor nem fog jönni az értesítés.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4438) tonyqa23 válasza DaDa (#4437) üzenetére


tonyqa23
senior tag

A lecsatlakozas emlekeztetonel miert kell idointervallumot megadni? Nem akarom, h lecsatlakozzon magatol, de az viszont jo lenne, ha pl véletlen bontaskor rezegne.
Ha sehogy sem fog mukodni, akkor kénytelen leszek en is igy hasznalni, koszi a tippet.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#4439) blod001


blod001
tag

A gyári watchface-ek bin fájlja elérhető valahol? Szeretnék belemókolni az egyikbe.

(#4440) Dr.NX válasza blod001 (#4439) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ha azokra gondolsz, amik az órán vannak és nem a Mi Fit-es defaultokra, akkor azok nem elérhetőek, legalábbis én nem találtam. Én is csak bele akartam nyúlni a piros mutatósba.

Elfogadom a sütiket.

(#4441) blod001 válasza Dr.NX (#4440) üzenetére


blod001
tag

Igen, azokra gondoltam. Köszi!

(#4442) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

BOLD fontot használok, de hallottam róla, hogy létezik nagyított betűméretű font készlet is hozzá.
Használt már valaki? Esetleg tud feltenni képet viszonyításképp?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4443) DaDa válasza tonyqa23 (#4438) üzenetére


DaDa
senior tag

Az csak kényelmi extra. Ha folyamatosra állítod. (0:00-0:00) akkor egész nap jelezni fogja. De ha pl. Olyan munkahelyen vagy ahol gyakran hagyod ott a telefonod akkor beállítható, hogy pl. 8-16 között ne jelezze (pontosabban, hogy 16-8 között jelezzen) így nem fog állandóan rezegni.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4444) DaDa válasza gyemipapa (#4442) üzenetére


DaDa
senior tag

A nagyítottal még én sem találkoztam én is boldot használok. Honnan lehet egyáltalán letölteni a nagyítottat.?

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4445) porkiy válasza Grisa bácsi (#4416) üzenetére


porkiy
aktív tag

Köszi, megnézem, és ezzel lehet wf-t is cserélni az órán?

(#4446) gyemipapa válasza DaDa (#4444) üzenetére


gyemipapa
senior tag

ITT találtam linket, ahol a bold és a nagyított font is fent van.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4447) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Én nekem amit még a legelején felraktam az van, számomra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4448) DaDa válasza gyemipapa (#4446) üzenetére


DaDa
senior tag

Hú én nem is ezt a boldot használom hanem a myamazfit.ru_BOLD_v4i.ft - t. Nem merem felrakni a big fontot. Várok míg valaki teszteli :)

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4449) Grisa bácsi válasza porkiy (#4445) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Elvileg lehet, gyakorlatilag még nem próbáltam, mert még azelőtt megtaláltam a nekem megfelelőt, mielőtt ezt használni kezdtem volna.

(#4450) sutiand


sutiand
tag

Sziasztok
Nekem múlt pénteken jött meg az órám.
Samsung Galaxy S7-el használom.
A Mi Fit mellé először a Notify & fitness telepítettem, de ezzel többször megszakadt a bluetooth kapcsolat és a hívásjelzés névvel nem működött semmilyen beállítási formában.
Megvettem a Mi Bandage alkalmazást, és ezzel minden tökéletes.
Van viber üzenet, sms, és hivófél kijelzésem is.
Egyedül a magyar ékezetes kijelzést nem állítottam még be. Majd hétvégén ha több időm lesz...
Mindenkinek ajánlom az órát, főleg az üzemidő és a csuda klassz kijelzője miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.