Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) bl4ze válasza detroitrw (#4100) üzenetére


bl4ze
veterán

Jajj de szép :)) :))

.:. bl4ze .:.

(#4102) tian22 válasza detroitrw (#4100) üzenetére


tian22
újonc

Fent is van Köszi!!!!!!!!!!!!

(#4103) nylontacsko válasza tian22 (#4102) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Ez marha jó! :)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4104) Dexter68


Dexter68
addikt

Watchface szerkesztés ügyben kérnék egy kis segítséget:
Csináltam ezt az analógot úgy, hogy amikor nem világít, akkor csak az órát látom, meg a bluetooth kapcsolatot, amikor meg világít, akkor a többi infót. Legalábbis ez lett volna a cél, viszont nem jöttem rá, hogy hova és hogyan kell helyezzem a lock ikont helyettesítő képet, hogy legfölülre kerüljön.

A bin fájl

És ajándék, hátha valaki örül neki, megcsináltam a hét napjait két betűtípussal magyarul.

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4105) hjozsi válasza detroitrw (#4100) üzenetére


hjozsi
tag

Hónap/nap-ra átállítanád? Köszi!

(#4106) detroitrw válasza Dexter68 (#4104) üzenetére


detroitrw
addikt

hogy legfelülre kerüljön? :F
ezt nem értem :(

más:
a %-os kijelzőt úgy is meg lehet oldani hogy jobbra rendezed az értékeket, úgy szerintem jobban néz ki a % melletti kiírás (nincs a % és az érték között szünet akkor se ha nem 100-on van)

(#4105) hjozsi:
ezt szedd le :))
5b48ea13ae35e_13072018

[ Szerkesztve ]

(#4107) Dexter68 válasza detroitrw (#4106) üzenetére


Dexter68
addikt

Úgy értem, hogy legfelülre kerüljön, hogy takarjon le mindent, amikor lezár az óra. Most egy pár dolog kilátszik, mivel egy magasabban lévő rétegként helyezkedik el.
Köszi, a %-ot megnézem, engem is zavar, csak nem tudtam, hogy van ilyen lehetőség :)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4108) hjozsi válasza detroitrw (#4106) üzenetére


hjozsi
tag

Köszi!

(#4109) detroitrw válasza Dexter68 (#4107) üzenetére


detroitrw
addikt

pl. mi az ami kilátszik?

(#4110) tian22 válasza nylontacsko (#4103) üzenetére


tian22
újonc

Már feltettem az újat is ahol a hónap/nap van :D Köszi még1x Detroit :R :R :R

(#4111) Dexter68


Dexter68
addikt

igazából csak a dátumot takarja le a bal felső sarokban... a battery érték, a napocska, meg a hőmérsékletek mind látszanak.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4112) jan herz válasza HGTimber (#4078) üzenetére


jan herz
tag

Szerintem fw bug, holnap megpróbálom az előzőre downgradelni, (még utána olvasok,egyáltalán lehet-e) amivel még működött...

Am. nekem teljesen bevált a félkövér, nagy betűtípus: végre kényelmesen -és ékezethelyesen! - olvasható minden. Érdemes lenne az összefoglalóba is belinkelni...!

[ Szerkesztve ]

(#4113) Petyka3


Petyka3
aktív tag

Sziasztok! Fóliát a kijelzőre milyet ajánlanátok?

(#4114) He-Nike


He-Nike
aktív tag

Sziasztok!
Készítettem 2 facet. Használjátok egészséggel!
[link]
[link]


Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#4115) huberpe


huberpe
aktív tag

nem életem legjobb fotói, de összehasonlításnak megfelel. jobb oldalt a "régi" ékezetes fontkészlet, a balon az új félkövér. most tesztelem mennyire válik be. :)

[ Szerkesztve ]

(#4116) gyemipapa válasza huberpe (#4115) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Csak nekem tűnik úgy, hogy épp fordítva van, és jobbra van a félkövér? :DD

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4117) huberpe válasza gyemipapa (#4116) üzenetére


huberpe
aktív tag

jah sorry. várnom kellett volna míg rendesen bebootolok... :D

(#4118) gyemipapa válasza Petyka3 (#4113) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Minek? Gorilla glass üveg, nem karcolódik, (fél éve használom éjjel-nappal, egy hajszálkarc sincs rajta).
Ha meg odavágod, a fólia sem segít.
Ilyenkor mindíg szegény nagyanyám jut eszembe, aki a gyönyörű perzsaszőnyegére védőszőnyeget tett, hogy megóvja, a védőszőnyegre meg újságpapírt, hogy az se koszolódjon. Így csak a lényeg nem látszott. :)
Persze van olyan ismerősöm is, aki a tv távirányítót is folpackkal tekeri be, hogy kímélje. ;]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4119) jan herz


jan herz
tag

Néhány próbálkozás után sikerült a „downgrade", most jól működik az időjárás is Notify alól.

Ezt a miui.hu-s hozzászólást használtam fel: [link]

Csak óvatosan, nekem egyszer pár napra sikerült a mókolással téglásítanom az órámat (lányom javaslatára hűtőbe tettem, így 3 nap alatt sikerült lemerítenem, de az a pár nap! :P )

Néhány fotó a magyar, big, bold betűtípusról használat közben:

ui.: legközelebb kevésbé napsütötte helyen fotózok, durván látszik minden maszat :)

(#4120) porkiy válasza huberpe (#4115) üzenetére


porkiy
aktív tag

Ezt hogy lehet felrakni?

(#4121) huberpe válasza porkiy (#4120) üzenetére


huberpe
aktív tag

keress rá itt a topicban a bold szóra. lesz valahol egy mega-s link. az összefoglalóban pedig megtalálod Upo youtube videóját a felrakás menetéről.

(#4122) blod001


blod001
tag

Gadgetbridge-be hogy lehet unpair-elni az eszközt? Simán disconnect aztán törlöm? Felraktam az ékezetes betűkészletet, de nem akarom tovább mókolni az órát, így tökéletes.

(#4123) jan herz válasza porkiy (#4120) üzenetére


jan herz
tag

Innen tudd leszedni, és az összefoglalóban írt módon tudod telepíteni....

[ Szerkesztve ]

(#4124) szebe válasza gyemipapa (#4118) üzenetére


szebe
őstag

Azért azt nem mondanám hogy nem karcolódik. Fél éve van nekem is, ha nagyon úgy fordítom a fény felé, akkor látszódik 1-2 karc(ocska). Szóval előfordulhat.
Amin inkább látni a használat nyomait, az a műanyagház.

(Ettől függetlenül én sem raknék rá fóliát a 2,5D miatt)

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#4125) Dr.NX válasza jan herz (#4123) üzenetére


Dr.NX
addikt

Beletettem az összefoglalóba az ékezetes bold font linkjét.

Elfogadom a sütiket.

(#4126) gyemipapa válasza Dr.NX (#4125) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Köszönjük, én is már egy hete használom, sokkal olvashatóbb!
Innen már csak egy lépés lenne, már ha ez programozásilag lehetséges, hogy a betűk méretét is lehetne növelni. De ne legyünk telhetetlenek, bár egy-két hónapja még a bold is elképzelhetetlennek tűnt. :)

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4127) porkiy válasza Dr.NX (#4125) üzenetére


porkiy
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#4128) user01 válasza jan herz (#4119) üzenetére


user01
aktív tag

A rendszert hogy sikerült magyarítani?

(#4129) Tarantula33


Tarantula33
tag

Üdv! Vízállóság teszt megvolt, megfürdettem a Tiszában, 1.5m mélységet simán bírja. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Huawei P30 pro

(#4130) nylontacsko válasza Tarantula33 (#4129) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Igazán nem kötözködni szeretnék, de IP68 esetén ez alap és el is várható.
Ebben az lenne az igazi "hír", ha beázott volna :)
- Béke! -

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4131) Upo válasza jan herz (#4123) üzenetére


Upo
addikt

Kipróbáltam ezt a bold fontot, de tevékenység alatt kilóg a szöveg a képernyőről, nem fér be. Az óra a felső sarokban viszont nem ezzel van írva, nem lett nagyobb. Ment vissza a régi ékezetes.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4132) Upo válasza nylontacsko (#4130) üzenetére


Upo
addikt

Nem lenne "hír". Már többször kitárgyaltuk, az úszás nem ugyanaz mint az ip68-ban levő statikus teszt.

A gyártó azt írja hogy ne vidd úszni mert nem arra tervezték, számos eset van akiknek beázott úszás közben. Van olyan is akinek nem (még nem, a beázósok is bírták egy ideig).

Ennek fényében mindenki azt csinál a sajátjával amit akar.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4133) Dr.NX válasza Tarantula33 (#4129) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ha mégis jutott be víz, az nem feltétlenül fogja egyből tönkretenni. Ha peched van, szépen lassan elkorrodálja.

Elfogadom a sütiket.

(#4134) nylontacsko válasza Upo (#4132) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Köszönöm a szíves helyreigazításodat.
Ezek szerint szerencsés helyzetben vagyok, mert nem tudok "úszni".

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4135) Petyka3 válasza nylontacsko (#4130) üzenetére


Petyka3
aktív tag

De van egy lyuk, a tokozás felső részén, a szíjjal egy vonalban. Ott nem megy be a víz? :F

(#4136) Tarantula33 válasza Dr.NX (#4133) üzenetére


Tarantula33
tag

Bízom benne, hogy nem lesz baja, tapasztalaim szerint a kijelzőn már látszódna a párásodás ha beázott volna. De majd kiderül. Jogos a felvetés persze. S7 edge is ui. besorolású az is kibírta.

Huawei P30 pro

(#4137) nylontacsko válasza Petyka3 (#4135) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Gondolom nem viccből adják meg a leg magasabb vízállósági besorolást. De igazából bármi be tud ázni. Részemről ez ügyben off.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4138) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Én például sose értettem, miért kell órában zuhanyozni, fürdeni, közben is nézegetjük, hány perce pancsolunk? Én pl. éjjel-nappal hordom, de fürdéskor inkább leveszem, nem kockáztatom, hogy pl. egy ragasztási hiba miatt beázzon és tönkre menjen, nem egy ilyen esetről olvashattunk itt a fórumon is, aztán ha garit próbálnánk érvényesíteni, bizonyítsuk be, hogy nem mélytengeri búvárkodástól vagy sima úszástól ázott be, amit szintén nem ajánl a gyártó.
(Karcsapáskor ugyebár lényegesen nagyobb víznyomás éri, mint simán vízbe merítésnél.)

Ha meg nem garis, pláne minek kockáztatni, hacsak valakinek nem megy olyan jól, hogy 15-20 ezer forint a kukába nem számít. )

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4139) Dexter68 válasza detroitrw (#4106) üzenetére


Dexter68
addikt

Most a MOJA final 1-gyel kísérleteztem. Kicsomagoltam, lecseréltem a hét napjait, visszacsomagoltam és a lock alól máris "kibújtak" az időjárás adatok... Mi lehet a gond?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4140) nokia3650365


nokia3650365
aktív tag

[link]Sziasztok

Valaki nem tudná leszedni a pulzust meg a lépésszámlálót erről a faceről?
Csak óra dátumot szeretnék látni.
Előre is köszön szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#4141) Dr.NX válasza nokia3650365 (#4140) üzenetére


Dr.NX
addikt

(#4142) nokia3650365 válasza Dr.NX (#4141) üzenetére


nokia3650365
aktív tag

Nagyon köszönöm
Szuper gyors volt.

(#4143) Dr.NX válasza nylontacsko (#4137) üzenetére


Dr.NX
addikt

Az IP68 nem a legmagasabb vízállósági kategória, órák esetében ezek lennének:
https://en.wikipedia.org/wiki/Water_Resistant_mark#Water_resistance_classification
Semmi érdekem nem fűződik ahhoz, hogy meggyőzzek bárkit is bármiről, szóval csatlakozom Upo-hoz, mindenki azt csinál az órájával, amit akar.
Persze minden vélemény értékes, de statisztikát úgysem fogunk tudni csinálni abból, hogy pár ember beírogatja, hogy nekem beázott, nekem meg nem.

Elfogadom a sütiket.

(#4144) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

DND-vel szenvedek, hiába kapcsolom "auto"-ra, így is rezeg, ha nincs rajtam. Marha bosszantó erre kelni, hogy irgalmatlanul rezeg valami az asztalon. Van tippetek? Azt akarom, hogy ha nincs rajtam az óra, akkor ne rezegjen nekem semmit.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4145) rothfb válasza TheProb (#4144) üzenetére


rothfb
veterán

Én, ha nincs rajtam, kikapcsolom a telefonon a bluetooth-ot és ennyi. Ha felveszem az órát, bekapcsolom. Persze, ha az órában alszol, más a gyerek fekvése. De te azt írtad, hogy az asztalon rezeg...

(#4146) TheProb válasza rothfb (#4145) üzenetére


TheProb
veterán

Elég favágó módszernek tartom ezt a BT ki-bekapcsolgatást. Csak van valami normális megoldás.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4147) Gloob válasza TheProb (#4146) üzenetére


Gloob
addikt

A bt ki- bekapcsolását meg lehet oldani automatizáló programokkal is, sót a xiaomik tudják ezt külső program nélkül is, de más telefok is vannak, amik tudják. Próbáld ki a MiBandage alkalmazást, elég jól beállítható a DND mód rajt.

Más: ezeket a számlapokat mivel lehet szerkeszteni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#4148) Dr.NX válasza Gloob (#4147) üzenetére


Dr.NX
addikt

Összefoglalóban vannak a szerkesztők.

Elfogadom a sütiket.

(#4149) xedos


xedos
addikt

Na, volt tesztelve az óra vízben.
Többször úsztam vele medencében, de nem merültem le vele. Rendben van.
Azután elfelejtettem levenni a tengerben is... Max fél méter mélységben volt és úszás.
Nálam kibírta. Sőt sétára állítva lépést számolt, pulzust mért és a GPS is dolgozott - csak mint érdekesség.
Ettől függetlenül, mindenki saját felelősségére használja vízben.

(#4150) Dr.NX


Dr.NX
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.