Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) vince válasza nylontacsko (#5450) üzenetére


vince
őstag

árpádsávos nincs? ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5452) nylontacsko válasza vince (#5451) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Kínában? Hogyne lenne :D :D :D

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5453) dorika87 válasza somez (#5333) üzenetére


dorika87
őstag

Letöltöttem magyar fontot és az AmazToolsban az eszközöknél van egy olyan, hogy saját fájl telepítése, és google drive-ból próbálom telepíteni, de szürkének mutatja, tehát nem kijelölhetőnek és ezért nem tudom betallózni, és így nem sikerül a telepítés. Van valami ötlet, hogy tudom megoldani IOS-en? Köszi

(#5454) dorika87 válasza dorika87 (#5453) üzenetére


dorika87
őstag

közben sikerült úgy, hogy a saját fájlokba mentettem le. Telepítettem, és mindjárt kiderül, hogy sikerült-e a magyar ékezet.

Továbbá érdeklődnék még, hogy nagyobb betűméretet lehet állítani?

(#5455) Dr.NX válasza nylontacsko (#5443) üzenetére


Dr.NX
addikt

A wish-nél vannak azért jobb áruházak is.
Ilyen nylon NATO strap Ali-ról 2-3 dollárért jön.
1700 Ft-ért olyat vettem, amin óra is volt. :)

Elfogadom a sütiket.

(#5456) oba válasza Dr.NX (#5455) üzenetére


oba
addikt

Csak arra kell figyelni, hogy két részes natot vegyen az ember a pulzus érzékelő miatt ugye.

(#5457) oba


oba
addikt

Közvélemény kutatás :) Ki mit használ a MiFit helyett és miért? :)

(#5458) vince válasza oba (#5457) üzenetére


vince
őstag

Nem helyette, hanem mellette használok Mi Bandage-et legfőképpen hívó kijelzés miatt.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5459) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Holnap érzékeny búcsút veszek a kis Bip-emtől, váltok Huawei Watch 2 eSIM-re.
A kérdésem: a BIP-et a tesóm kapja meg. Elég leválasztanom a MiFIT appban, és az órán csinálni egy FR-t, hogy tudja majd használni normálisan?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5460) nylontacsko válasza Dr.NX (#5455) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Krumpli - burgonya :D

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5461) Upo válasza kakuk.tamas (#5459) üzenetére


Upo
addikt

Elég leválasztani, nem kell FR. De ha boldoggá tesz akkor csináld. :)

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5462) Upo válasza csla (#5439) üzenetére


Upo
addikt

Elvileg a mi fit összeszedi utólag ha nagyobb volt a lépésszám, én is jártam már úgy hogy 2 nap múlva korrigálta a megszakadt sorozatot.
Viszont a mi bandage lehet hogy meggyakta, attól függ hogy van beállítva. Ha átállítottad hogy hagyja az órán az adatokat akkor lehet esélyed, ha nem úgy van beállítva akkor felejtsd el.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5463) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Nem tudom kinek mi a tapasztalata, de...
Első töltés 9% töltöttségi állapotról, feltöltve 100%-ra és itt jött az érdekesség:
Levéve a töltőről, kb. 5 percen belül 99%-ra ugrott úgy, hogy gyakorlatilag semmi aktivitás nem történt.
Reggel 7-től ezidáig 93% a töltöttség (ez ugye nincs 24 óra).
Nincs másodperc mutató. Nincs extra mennyiségű értesítés. Automatikus pulzus mérés 15 percenként.
Normális ez így?

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5464) Jabby válasza nylontacsko (#5463) üzenetére


Jabby
őstag

"Normális ez így?"

Szerintem nem.
Nekem töltés után a nap végére (kb. 10-12 óra) után lesz 99%.
Én első körben egy szinkronizálás után csinálnék az órán menüből egy FR-et.

(#5465) DaDa válasza nylontacsko (#5463) üzenetére


DaDa
senior tag

Tudtommal egyik program sem kezeli jól az időzített pulzus mérést. Hiába rakod 15 percre az valószínűleg folyamatosan méri vagy percenként. Teszt jelleggel minden progiban (ha több van) tiltsd le a pulzust.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#5466) Jabby válasza DaDa (#5465) üzenetére


Jabby
őstag

Bandage online beállítás esetén jól mér, nekem 1 órára van beállítva, s csak akkor mér.

(#5467) Upo válasza DaDa (#5465) üzenetére


Upo
addikt

A mi fit súgója azt írja, hogy alapból a beállított időközönként mér, de ha jelentősebb mozgást észlel, akkor a pontosság miatt sűríti a méréseket. Lehet hogy nem csak szoftver hanem óra firmware szinten is benne lehet ez a viselkedés?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5468) mrszitya válasza nylontacsko (#5463) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nálam is hasonlóképp gyorsan kezdett esni a százalék, aztán "beállt", normalizálódott 90 környékétől.

(#5469) fatty válasza nylontacsko (#5463) üzenetére


fatty
aktív tag

Nekem is így volt, végül 23 nap alatt merült 9%ra, 10 perces pulzus méréssel, éjjel nappal hordással, plusz az értesítések, wf próbálgatások, meg néha gps használat.

[ Szerkesztve ]

(#5470) DaDa válasza Upo (#5467) üzenetére


DaDa
senior tag

Ez igaz, de azért egy próbát megérhet, hogy azzal van e a gond.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#5471) devilzero


devilzero
tag

Sziasztok,

https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_1126414.html?wid=1349303&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_regular_180911_1536656525_f29&eo=QBER8TVNZXHWYRBG

Itt a lite version az mit jelent? Köszi!

(#5472) Dr.NX válasza devilzero (#5471) üzenetére


Dr.NX
addikt

Idézet az összefoglalóból:
K: Különböző oldalakon eltérő nevű Bipeket találok: Lite, International, Chinese, stb... Tudásban mi a különbség?
V: Úgy tűnik, a nemzetközi verzió az angoltól eltérő nyelvvel üzemelő telefonokkal kapcsolódva is angol nyelvű marad. A kínai változat a legutóbbi firmware frissítés után az angoltól eltérő nyelveken kínai marad. A Lite, Youth, stb. nem egy külön alváltozat, csak a bolt által adott fantázianév.

Elfogadom a sütiket.

(#5473) Danny Ocean válasza DrBubo77 (#5448) üzenetére


Danny Ocean
csendes tag

Köszi! :B :K

:: What we do in Life, echoes in Eternity ::

(#5474) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Sziasztok!

Nos, adnám fel postára a Bip-et. Leválasztottam a telefonról, de most meg folyamatosan kint van a párosítós kép az óra kijekzőjén.
Kérdés: hogy tudom kikapcsolni az órát? Vagy most kikapcsol majd magától?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5475) bally4


bally4
tag

Helló!
Vennék egy ilyen órát, fekete international verziót.
Hol érdemes most beszerezni,ha az ár, no áfa, szállítási idő háromszögben gondolkozok?
GearBest pl nincs raktáron.

(#5476) nylontacsko válasza nylontacsko (#5463) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Megoldottam a problemát:
Felraktam egy watchface-t amely nem mutatja a töltöttséget... :D

Amúgy köszönöm mindenkinek a választ. Valóban 90% környékén "beállt" és most már normális ütemben (mértékben) merül.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5477) Smuky23 válasza bally4 (#5475) üzenetére


Smuky23
csendes tag

Szerintem az eustock.eu a legjobb választás. 2-3 nap alatt itt van és van magyar garancia.

(#5478) gyuri2008 válasza Smuky23 (#5477) üzenetére


gyuri2008
veterán

Meg Budapesten a Lurdy házban lévő Xiaomi sestore.
20900 ft van minden színben.

Magyar garancia(szervíz) Wayteg A Gubacsi úton a Lurdy-tól 1 km van.

[ Szerkesztve ]

(#5479) Dr.NX válasza bally4 (#5475) üzenetére


Dr.NX
addikt

Hogyhogy nincs raktáron?
Most néztem az összefoglalós linket, 56$ +5$ Priority Line szállítás. ~17 ezer Ft
https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_1126414.html?wid=1349303

Elfogadom a sütiket.

(#5480) bally4 válasza Dr.NX (#5479) üzenetére


bally4
tag

Köszi mindenkinek akkor úgy látom eustock és gearbest maradt. (Bp messze tőlem)
GearBest október 5-7 között postázza (ígéret szerint, de az tudjuk milyen) , így értettem, hogy nincs raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#5481) gyuri2008 válasza bally4 (#5480) üzenetére


gyuri2008
veterán

Az eustock gyorsabb,max 3-4 nap.

(#5482) Dr.NX válasza gyuri2008 (#5481) üzenetére


Dr.NX
addikt

Még annyi sem szokott lenni, nekem eddig minden megjött 1-2 nap alatt.

Gearbest: tényleg, azt nem vettem észre, hogy októberben szállít csak.

Elfogadom a sütiket.

(#5483) HKorn válasza bally4 (#5480) üzenetére


HKorn
addikt

GearBest nekem 2 hetet ült a rendelésen mire kiküldték és újabb 2 hét volt mire megjött.

Run&Ride

(#5484) fecus


fecus
őstag

Én is vettem egy ilyen órát.
A kérdésem, hogy az ékezetes karaktereket ha letöltöm (ékezetes bold), melyiket kell felrakni?
Melyik a legnagyobb?
myamazfit.ru_BOLD_v4h.zip
BOLD_v5_MyAmazFit.ru_android.zip
BOLD_v5_MyAmazFit.ru_ios.zip
Mili_chaohu_ft_BIG_v3(all).zip
myamazfit.ru_BOLD_v4k.zip
BOLD_v2_ALL_latin_myamazfit_ahsim.zip

Sőt az ékezettől is eltekintek ha nagyobb a font.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5485) huberpe válasza fecus (#5484) üzenetére


huberpe
aktív tag

erre én is kíváncsi lennék. nekem még a v4i van fent, de látom van már v4k sőt v5i is. valaki tesztelte már őket esetleg?

(#5486) huberpe válasza huberpe (#5485) üzenetére


huberpe
aktív tag

kipróbáltam, a v5-ből hiányzik pár ékezetes karakter ez a v4k viszont jól működik.

(#5487) fecus válasza huberpe (#5486) üzenetére


fecus
őstag

De nagyobb mint a v4i?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#5488) nylontacsko válasza bally4 (#5480) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Gearbest-ről rendeltem.
1,5 hónap.
Ha cserélem valaha is az órát, azt csak magyar shopból.
Ez az én tapasztalatom.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5489) HKorn válasza nylontacsko (#5488) üzenetére


HKorn
addikt

Most már én is inkább Eustock-ról venném, még ha pár ezressel többe is kerül, nagyon szar volt 1 hónapot várni rá, ráadásul végig ott volt a vámon fennakadás veszélye, ami aztán szerencsére nem következett be.

Run&Ride

(#5490) nylontacsko válasza HKorn (#5489) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Az én esetemben az utóbbi következett be :W

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5491) huberpe válasza fecus (#5487) üzenetére


huberpe
aktív tag

nem.

(#5492) #56709632


#56709632
törölt tag

Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Bip tulajdonos lettem minden oké az órával. Viszont a Mi Fit app nem működik tökéletesen. A Status fülön a felső lépésszám sávon kívül nincs semmi. Sem alvás stat, sem napi statok, sem pulzusszám.

Ha sikerült akkor töltöttem fel képet róla. A telefont kipróbáltam angol nyelven és magyarul is. Próbáltam újraindítani a telefont, órát, új fiókot hoztam létre, de sajnos semmi.

Tudnátok tanácsot adni?

Előre is köszi a válaszokat.

(#5493) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Sziasztok!

Notify időnként úgy indul hogy "oops... it looks like Notify app can't receive notifications". Ekkor a read more gombnál el tudod venni tőle a jogot, majd vissza és onnantól jó. Már battery saver-ben is beállítottam hogy a mi fit-et és a notify-t ne bántsa. (no restrictions)

Van tapasztalat ilyenkor mi lehet a probléma ?

Olyan hibám is előjött hogy kapok egy e-mailt, értesítés megy róla az órára és addig újra és újra megjön amíg telefonon ki nem lövöm az értesítést. Hiába nyomkodom a gombot az órán.

[ Szerkesztve ]

(#5494) Nyiaz válasza #56709632 (#5492) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Nem megy a szinkron. Javaslatom: Mi Fit alkalmazás kilövése, majd Bluetooth alkalmazás kikapcs majd kilövése alkalmazások -nál, gyorsítótárának törlése. Bluetooth bekapcs, Mi Fit bekapcs, ima....

(#5495) #56709632 válasza Nyiaz (#5494) üzenetére


#56709632
törölt tag

Egyébként az a durva hogy megy, mert a szinkronizálás százalékos értéke végig fut, valamint az edzés is átkerül, a lépés számra kattintva elérhető hogy mennyit gyalogoltam.

Itt inkább valami app hibára gyanakszom. Próbáltam már régebbi verziójú apk-t felpakolni, ugyanez a helyzet.

LG G6-om van Oreo androiddal, már csak arra tudok gondolni hogy ez a hiba forrása.

(#5496) Jorgos01 válasza JackFeryll (#5493) üzenetére


Jorgos01
tag

Nekem meg folyamatosan kiírja az általad idézett szöveget.
Hiába kapcsolgatom oda vissza az értesítésekhez való hozzáférést mindig jön a szöveg.

Megjegyzés: Nekem fenn van a MiBandge is (lehet, hogy azért írja az oops...-t), de így legalább az üzenetek jól jönnek.

Hetekkel korábban már szó volt róla, hogy miért nem lehet egyetlen appal megoldani feladatot.

1. Alapból kell a MiFit
2. Értesítésekhez a legjobb (legalább is nekem) a MiBandage.
3. Nappali alvásmonitorozást csak a Notify tudja.

Tudom, csak költői a kérdés, de amikor eladnak több milliót egy készülékből, miért nincs egy olyan csapat, amelyik írna egy olyan programot, amivel tökéletesen működne a BIP. Szégyen!!!

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#5497) bl4ze válasza huberpe (#5486) üzenetére


bl4ze
veterán

ez a v4k miben jobb, mennyiben más?
esetleg tudsz felrakni fotót ?

Köszi.

.:. bl4ze .:.

(#5498) huberpe válasza bl4ze (#5497) üzenetére


huberpe
aktív tag

a betű ua mint a v4i esetében, a fileméret nagyobb. az orosz oldal szerint belepakoltak pár emojit, ami modolt mifittel rávarázsolható a bipre.

(#5499) dorika87


dorika87
őstag

Én is nagyobb fontot keresek. Jelenleg ezt használom: Mili_chaohu_ft_BIG_v3(all).zip

Ha van ennél nagyobb amiben az ékezetek is benne vannak kérlek ne tartsátok magatokban.
Ha nincs ékezet benne, de nagy a betűméret az is jöhet. Fontosabb, hogy nagyobb legyen.
Köszi

(#5500) fecus válasza dorika87 (#5499) üzenetére


fecus
őstag

És ez nagyobb mint a v4k vagy v4i?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.