Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) nylontacsko válasza Dr.NX (#4050) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Az óra ugyan még nem érkezett meg :B , de gondoltam rendelek előre néhány plusz kiegészítőt.
Fólia + keret + szíj.
Természetesen olvastam a leírásban, hogy honnan lehet, illetve érdemes kiegészítőket beszerezni. :)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4052) DaDa válasza Dr.NX (#4040) üzenetére


DaDa
senior tag

Jól gondolom, hogy ez az értesítések betűtípusát változtatja meg és tartalmaz minden magyar ékezetet?

És ezt is csak át kell nevezni Mili_chaohu_uni-ra és mehet is fel gadgettel?

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4053) nyogo83


nyogo83
senior tag

Sziasztok! Iphone + magyar font telepitessel lenne gondom.

Amaztools telepitve, watchfacet siman tudok telepiteni, viszont az .ft filera azt irja, hogy "this file is not compatible with your device". A font filet az elso hsz-bol szedtem.

Lattam itt sikerult par embernek iPhoneon is telepiteni, igy nem ertem mi lehet a gond.

(#4054) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!

Milyen töltőfejjel töltitek az órát? (lehet akár 2A is?)
Melyik a legstabilabb, legtöbbet ajánlott applikáció a fórumban. Köszönöm

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#4055) Dr.NX válasza dussy (#4054) üzenetére


Dr.NX
addikt

Mindkettőről volt szó nem olyan régen, olvass vissza kicsit.
Töltő: mindegy
App: mindenkinek más, próbáld ki mindegyiket, összefoglalóban össze vannak szedve

Elfogadom a sütiket.

(#4056) Sipka81 válasza nyogo83 (#4053) üzenetére


Sipka81
tag

én is iPhone-nal használom az órát gyári MiFittel.
Font telepítést + wf cserét droidon gadgetbrige-vel szoktam csinálni.

(#4057) sunnyboy123


sunnyboy123
csendes tag

Brutális az akkuidő..
Kimentem vele másfél órát futni reggel, végig működött a gps és így is csak 5% ot merült..

Szerintem a piacon nincs is ennél jobb ár-érték arányú óra;)

(#4058) Jabby válasza nylontacsko (#4051) üzenetére


Jabby
őstag

Keret mi célt szolgál?

(#4059) Grisa bácsi válasza bajtokarpi (#4028) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Inkább katona zöld.

(#4060) Grisa bácsi válasza Jabby (#4058) üzenetére


Grisa bácsi
kezdő

Váltogathatod a színét az órának.

(#4061) jan herz válasza DaDa (#4052) üzenetére


jan herz
tag

Jól gondolod, és nem kell átnevezni :)

(#4062) Dr.NX válasza DaDa (#4052) üzenetére


Dr.NX
addikt

Tegyél fel majd képeket a fontokról! Sokan kíváncsiak rá.

Elfogadom a sütiket.

(#4063) DaDa válasza Dr.NX (#4062) üzenetére


DaDa
senior tag

Holnap elutazom, lehet nem én lennék az aki most kísérletezik 😀 várom én is a képeket előbb.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4064) DaDa válasza Dr.NX (#4062) üzenetére


DaDa
senior tag

Jelentem, beáldoztam magam a nép ért, felraktam és sokkal jobban látható. Ékezetek rendben, bár én mi bandagel caps lockolom így rövid a hosszú de amúgy ok. Mindjárt jönnek a képek.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4065) dussy válasza Dr.NX (#4055) üzenetére


dussy
őstag

Köszi, olvasgatom a topikot pár napja, de nem minden találtam meg, pedig a keresőt is elég ügyesen használom. :U

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#4066) DG790401 válasza Canonfan (#4021) üzenetére


DG790401
tag

Szia a bip watchfaces-t hogy tudom használni? MegvAn a bin fájl de nem tom rávarázsolni az órára!

(#4067) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
2 órája megérkezett a Bip.
Gyári Mi Fit és Notify & Fitness for Amazfit telepítve.
Wachface csere sikerült, magyar bold betűtípus telepítése nem tiszta számomra, holnapra hagyom.

Addig is egy kérdés felmerült bennem:
- telefonon beállított ébresztési időben nem rezeg az óra?

(#4068) Dr.NX válasza DG790401 (#4066) üzenetére


Dr.NX
addikt

Összefoglaló... :U

Elfogadom a sütiket.

(#4069) Habsteve


Habsteve
tag

Sziasztok,

A legutóbbi gyári MiFittel véletlenül kínai nyélvű lett az órám, most 1.1.1.0 fw van rajta. Meg lehet csinálni így CE verzióra való átálást?

(#4070) bl4ze válasza jan herz (#4038) üzenetére


bl4ze
veterán

Melyik filet szedted le? ft
Akkor csak megcsinálta a srác, bő hete kértem :)
Milyen, jó lett minden ékezet megvan benne?

.:. bl4ze .:.

(#4071) bl4ze válasza nylontacsko (#4049) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem a kék a nagy képről 5 hét után széthullott. A csat ragasztva van, eleresztett, kuka.
Alis eladó ba%*"'k visszaadni az árát, vagy küldeni másikat. :W

.:. bl4ze .:.

(#4072) DG790401


DG790401
tag

Sziasztok az lenne a kèrdèsem hogy beltèrben a futôpadon komoly eltèrès volt a tâvolsâgban.közel 7 km-en csak 5.7 km mutatott. Hogy lehet pontosabb a bip, anno a mi band 2 esetèn csak kb 5-6% -os eltèrès volt.

(#4073) Dexter68


Dexter68
addikt

Na, megoldottam a nácijelző funkció (karlendítésre világít :DDD) kikapcsolva tartását.
Szóval a telefonomat E-Robottal veszem rá, hogy különféle körülmények között megfelelően viselkedjen, de működnie kell más atuomatizáló appal is (Tasker, Automate It, stb.)
A Notify&Fitnessben van ilyen jellegű segítség, hogy Feladatkezelő integráció, ahol le vannak írva a futtatható taszkok nevei, így csak annyit kellett tegyek, hogy E-Robotba néhány parancsba beillesszem a com.mc.miband.miband2WristDisable actiont.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4074) Dr.NX válasza DaDa (#4064) üzenetére


Dr.NX
addikt

Király vagy, köszi!

Azt nem gondoltam, hogy ilyen személyes részleteket kapunk Eszter álmodozásáról, mindenesetre remélem együtt utaztok el! Jó utat! :C

Elfogadom a sütiket.

(#4075) DaDa válasza Dr.NX (#4074) üzenetére


DaDa
senior tag

köszi, igen együtt megyünk 😃

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#4076) nylontacsko válasza bl4ze (#4071) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Ezért kérdeztem :R

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#4077) szebe válasza DG790401 (#4072) üzenetére


szebe
őstag

Az edzés végén "megkérdezi", hogy mennyit mentél. Itt lehet pontosítani, így legközelebb a futópad által kijelzett távhoz képest kisebb lesz az eltérés.
Eleinte nekem is sok volt, aztán pár alkalom után beállt 5% alá.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#4078) HGTimber válasza jan herz (#4038) üzenetére


HGTimber
tag

Az 1.1.1.00 firmware-rel nekem sem jelenik meg az aktuális hőfok. Bármelyik watchfacet-t rakom ki, üres a hőfok helye. Ez fw függő vagy fw bug?

(#4079) blod001


blod001
tag

Ma jött meg az óra, az első benyomás az, hogy úristen ez jobban néz ki mint a fotókon! :D

Munkába menet trackelni akartam a sétálást, de elakad annál hogy "Getting location with GPS...Signal is better in the open area." Kb. 10 perc után meguntam és skippeltem. Amikor bekapcsoltam megtörtént a GPS szinkronizáció meg minden, türelmesebbnek kéne lennem és legközelebb gyorsabban talál majd jelet?

(#4080) Dr.NX válasza blod001 (#4079) üzenetére


Dr.NX
addikt

Hagyni kell szinkronizálni a Mi Fittel. Ha frissül az A-GPS adat, 10 mp alatt lesz jel.

Elfogadom a sütiket.

(#4081) dexter1987 válasza Dexter68 (#4073) üzenetére


dexter1987
csendes tag

Hogy én mit kerestem ezt a beállítást.
Engem is nagyon zavart, hogy folyamatosan bekapcsol a háttérvilágítás.
Nagyon köszönöm! :R

(#4082) Dexter68 válasza dexter1987 (#4081) üzenetére


Dexter68
addikt

van erre beállítás a mifit appban és a notifyben is, de nálam valamiért kiakadt és folyton visszakapcsol

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4083) dexter1987 válasza Dexter68 (#4082) üzenetére


dexter1987
csendes tag

Nálam is ugyanezt csinálta.
Hiába kapcsoltam ki, egy idő után magától visszakapcsolta.
Így most 30 percenként elküldi az app-nak a Tasker, hogy ne legyen háttérvilágítás.

(#4084) mistvan68 válasza nyogo83 (#4053) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Én iPhon6S-el használom Ios11.3.1-el.
Mi Fit gyári Apple store-os van fenn és Amazfit Tools.Az Amazfit Tools-t a Testflight internetes oldaláról egy rövid regisztráció után a kapott reedem kóddal,letöltheted az apple store-ból.
Az összefoglaló első részéből letöltesz egy font file-t.
Ezt egy tetszőleges e-mail címről átküldöd a gmail-es címedre!Ha nincs csinálni kell egyet.
Telefonon megnyitod az E-mail-t a mellékletet hosszan nyomod (Mili_chaohu_ini.ft) és erre feldob egy felsorolást a telefon!
Ott kiválasztod az Amaztools-t és aztán megnyitod vele a lementett fontott és ráteszi az órára!
Ha nem sikerül,akkor nem tudom mi a gond.Viszont én Mi Fit 3.4.1 verzión vagyok és nem frissítettem azóta megjelent 3.4.2-re.
5 hete van meg pontosan ma az óra, én azóta ezt a verziót használom tökéletesen működik a font készlet az sms-nél és a hívófél azonosításnál is.A mail-eket nem jelzi kezdettől fogva,de ez annyira nem fontos nekem.

Üdv.István

[ Szerkesztve ]

(#4085) blod001 válasza Dr.NX (#4080) üzenetére


blod001
tag

Az A-GPS frissítés megtörtént. Csak türelmetlen voltam, most már működik. Köszönöm a segítséget!

(#4086) nyogo83 válasza mistvan68 (#4084) üzenetére


nyogo83
senior tag

Koszi!

Pontosan igy probaltam felrakni, ugyanigy a watchface-eket sikerult, de a .ft filera hibauzenetet dob.
Legfrissebb Mi Fit es Amaztools van fent, mivel tegnap uzemeltem be az orat.

Az email dolog erdekes. Tegnap siman ment gond nelkul az email jelzes, aztan ma mar nem jelzi. Azon kivul mindent jelez, csak ez zakkant meg. Probaltam mindent, pair/unpair, kikapcsolni az orat aztan vissza, de semmi.

Egyelore nem piszkalom, majd ha droidos eszkoz lesz a kozelemben, akkor lehet megcsinalom.

Mindenesetre lehet megprobalom az Amaztools fejlesztojevel felvenni a kapcsolatot, mert szerintem ez egy bug lehet. Ha esetleg valaki tud kontaktot hozzajuk, ne tartsa magaban :)
Mar csak azert is erdekelne a projekt, mert en is kb 8 eve fejlesztek iPhonera, hatha betudnek segiteni nekik.

(#4087) Dexter68 válasza dexter1987 (#4083) üzenetére


Dexter68
addikt

Nna rájöttem, hogy elég egy olyan parancsot beállítani, hogy akkor küldi, amikor a Notify&Fitness app elveszti a fókuszt, ugyanis valamiért ekkor kapcsolja vissza. Egyelőre tökély :D

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4088) Jabby


Jabby
őstag

Pár hete valakinek megígértem, ha megérkezik a Bip, akkor lépésszám mérését összehasonlítom a Band 2-vel.
Ma csak annyi tellett tőlem, hogy megnézzem hogyan viselkedik vezetés közben.
650 km vezetés (+kb. 500m gyaloglás) alatt a Bip 9.012 lépést számolt, míg a Band 2 "csak" 4.218-at. :O

(#4089) S@c@


S@c@
őstag

Hello!

Azt hol lehet beallitani,h ha az oraval kapcsolodva van akkor ne kelljen ujjlenyomat olvasozni? Smart locknal nem latja az orat.

Update megtalaltam. :B

[ Szerkesztve ]

(#4090) Dexter68 válasza S@c@ (#4089) üzenetére


Dexter68
addikt

Lehet, hogy ehhez felfedezhetővé kell tenni az órát. Próbáld ki. Több akkut fog zabálni.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4091) blod001 válasza Jabby (#4088) üzenetére


blod001
tag

Nekem is van Band2, holnap teszek egy sétát mindkettővel a kezemen és leírom énis a tapasztalataimat.

Mennyire sérülékeny amúgy a kijelző? Fólia must have rá?

(#4092) Jabby válasza blod001 (#4091) üzenetére


Jabby
őstag

Szerintem könnyen karcolódik, de nem tudom, hogy egy fólia meg tudja-e védeni, mert én az óráimat mindenhez odaverem.
Bár elnézve a Band 2-ömet, csak hajszálkarcokat látok rajta, ha nagyon figyelem.

(#4093) Petyka3


Petyka3
aktív tag

Az óratok felső részén, majdnem a szíj takarásában az a kis luk mi célt szolgál? Tudja valaki? :F

(#4094) kakuk.tamas válasza Petyka3 (#4093) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szerintem a légnyomásmérő lyukja...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4095) Jabby


Jabby
őstag

Gadgetbridge-dzsel megpróbáltam feltenni a HU bold karakterkészletet (myamazfit.ru_BOLD_v4i.ft), de azonnal elkezdett FW-t frissíteni, ami az Álmos könyv szerint sem szerencsés.
Ahogyan (#4035) HGTimber, én is belefutottam a Connect APP to retry hibába. Mi Fit kirángatta tetszhalott állapotából.

Régebbi hozzászólásban olvastam, hogy moddolt Mi Fit-el is lehet karakterkészletet cserélni, + GPX-be is lehet vele menteni.
Letöltöttem, telepítettem a Mi Fit tcx\342_sin_fw_id_llamada_Running_Biking.apk-t, de nem találtam ezekre lehetőséget. :(
Sőt, számlapcsere sem működik, az /Android/data/com.xiaomi.hm.health/files/ mappában immár nincs watch_skin alkönyvtár (SD kártyán megtaláltam, de oda nem menti a szokásos bin filet).

(#4096) tian22


tian22
újonc

[link]

Ez valaki nem tudná magyar naptári napokkal megszerkeszteni? Sztem baromi ötletes :D

(#4097) detroitrw válasza tian22 (#4096) üzenetére


detroitrw
addikt

válassz olyan face-t aminek a nap kiírása tetszik s akkor azt átrakom neked :)

(#4098) tian22 válasza nyogo83 (#4086) üzenetére


tian22
újonc

Szia! Nekem simán ment a Watchface és az ékezetes betű feltétele az órára. Telefonon(Iphone van nekem is) Puffin böngészővel felmész a honlapra ahol az ékezetes karakterek vannak. Letöltöd a böngészövel, mjad megkeresed a böngészőben a letöltések pontot. Ott rányomsz a letöltött fájlra és megkérdezi melyik programot akarod hozzá használni. Rányomsz az amaztools-ra és már fent is van. Nekem így sikerült minden hibaüzenet nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#4099) tian22 válasza detroitrw (#4097) üzenetére


tian22
újonc

[link]

Sztem ennek a karaktere megy hozzá talán a legjobban. És köszi :D :D

(#4100) detroitrw válasza tian22 (#4099) üzenetére


detroitrw
addikt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.